۳۰ خط شبانه روزی

اینانلو سرویس

نماینده تخصصی تعمیر لوازم خانگی در سطح استان البرز​

۰۲۶-۳۶۱۹۱

۰۲۶-۹۱۳۰۰۲۰۰

تعمیر لوازم خانگی سامسونگ در کرج
مجله تخصصی اینانلو سرویس

مقاله جدید

تعمیر لوازم خانگی سامسونگ در کرج

خواندن این مقاله 5 دقیقه طول میکشد
۱۱ شهریور ۱۴۰۲

نمایندگی ۱۳۰ برند

امنیت کارشناسان

۱۸۰ روز گارانتی

ارائه فاکتور رسمی

ضمانت اصالت کالا

این مجموعه مفتخر است که در زمینه تعمیر لوازم خانگی سامسونگ بیش از 20 سال سابقه دارد. نمایندگی اینانلو یخچال فریزر ، ساید بای ساید، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، مایکروویو، کولر گازی و جاروبرقی سامسونگ را تعمیر می کند. اینانلو سرویس به عنوان نمایندگی رسمی سامسونگ، بدون تعطیلی و 7 روز هفته آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز می باشد. تعمیر کلیه لوازم خانگی سامسونگ در منزل و محل شما صورت می گیرد. چنانچه قصد تعمیر هر یک لوازم خانگی منزلتان را دارید کافیست با شماره های 02636191 و 02691300200 تماس بگیرید و ایراد دستگاه را به کارشناسان اعلام کنید.

نمایندگی رسمی تعمیر سامسونگ در کرج

پیدا کردن مرکزی برای تعمیر لوازم خانگی سامسونگ در کرج کار دشواری نخواهد بود. اما لازم است بدانید که یافتن یک نمایندگی معتبر و رسمی از نگرانی های بیشتر مردم در شهرهای بزرگ می باشد. خدمات نمایندگی رسمی اینانلو شامل خدمات تعمیر لوازم خانگی سامسونگ می‌شود. این نمایندگی رسمی با افتخار در همه روزهای هفته حتی در روزهای تعطیل نیز مشغول به فعالیت می باشد.

اینانلو سرویس نمایندگی رسمی تعمیر لوازم خانگی سامسونگ در کرج
اینانلو سرویس نمایندگی رسمی تعمیر لوازم خانگی سامسونگ در کرج

ویژگی هایی که اینانلو سرویس را از سایر مراکز متمایز می کند موارد زیر می باشد.

 • انجام کلیه تعمیرات در محل
 • گارانتی 6 ماهه خدمات ارائه
 • تعیین زمان مراجعه تکنسین توسط مشتری
 • ارائه خدمات فوری و 24 ساعته
  بررسی خدمات اینانلو سرویس نمایندگی رسمی سامسونگ در کرج

در ادامه به بررسی ویژگی های خدمات پس از فروش و تعمیر لوازم خانگی سامسونگ در کرج می پردازیم.

تعمیر در منزل و مراجعه فوری تکنسین

از خدمات بسیار ارزشمندی که هر نمایندگی باید ارائه دهد تعمیر دستگاه در منزل می‌باشد. اینانلو سرویس بدون تعطیلی و به صورت شبانه روزی تعمیر لوازم خانگی سامسونگ را انجام می دهد. شما می توانید در همه ی روز های هفته حتی در تعطیلات با شماره 02636191 تماس بگیرید. علاوه بر این میتوانید درخواست خود را به صورت شبانه روزی در وبسایت اینانلو سرویس ثبت کنید. کارشناسان مرکز تماس اینانلو سرویس پس از ثبت درخواست، در اسرع وقت تکنسین را به محل شما اعزام می کنند. تکنسین بعد از بازدید و کارشناسی محصول، در همان محل تعمیر دستگاه را انجام می دهند.

ضمانت خدمات و تعمیر لوازم خانگی سامسونگ در کرج

کلیه خدماتی که توسط نمایندگی سامسونگ کرج ارائه می شوند دارای ضمانت 6 ماهه هستند. چنانچه پس از انجام تعمیر؛ ایرادی در همان قسمتی که قبلا تعمیر شده پیش بیاید رفع ایراد مجدد آن بدون هزینه خواهد بود. این ضمانت برای کسب رضایت حداکثری مشترکین عزیز می باشد.

استفاده از قطعه های اصلی در نمایندگی سامسونگ کرجاینانلو سرویس به عنوان نمایندگی رسمی سامسونگ با کد ir200513 در کرج می‌تواند قطعات فابریک را از شرکت سام سرویس تهیه کند. استفاده از قطعات بی کیفیت و تقلبی برای تعمیر لوازم خانگی سامسونگ به هیچ وجه توصیه نمی شود. زیرا لوازم خانگی برند سامسونگ دارای حساسیت زیادی هستند. استفاده از قطعات بی کیفیت در هنگام تعمیر این لوازم خانگی موجب آسیب به سایر قطعات آنها می شود. به همین دلیل اینانلو سرویس فقط از قطعات فابریک و اصلی برای تعمیر انواع لوازم خانگی استفاده می کند.

تکنسین مجرب و متخصص نمایندگی سامسونگ کرج

یکی از پایه های مهم در هر نمایندگی رسمی، تکنسین های فعال در آن می‌باشد. بهره مند بودن هرچه بیشتر تکنسین ها از دانش و تخصص بالاتر موجب ارائه خدمات مطلوب می‌شود. لازم به ذکر است کلیه تکنسین ها و متخصصین فعال در نمایندگی اینانلو بیش از 20 سال سابقه تخصصی دارند. همه این افراد دوره های تخصصی و مهارت آموزی را گذرانده اند و مدارک رسمی و معتبر را دریافت کرده اند. هر 6 ماه یکبار نیز در آزمون های تخصصی شرکت کرده و تایید صلاحیت می شوند. علاوه بر این در دوره هایی که شرکت تولید کننده دستگاه برگزار می کند شرکت کرده و دانش خود را به روز می کنند.

نمایندگی اینانلو مرکز تعمیر لوازم خانگی سامسونگ
نمایندگی اینانلو مرکز تعمیر لوازم خانگی سامسونگ

خدمات 24 ساعته و بدون تعطیلی نمایندگی اینانلو مرکز تعمیر سامسونگ

نمایندگی اینانلو مرکز تعمیر لوازم خانگی سامسونگ در کرج خدمات منحصر به فردی را انجام می دهد. یکی از این خدمات جهت آرامش هرچه بیشتر مشترکین امکان درخواست تعمیر لوازم خانگی به صورت 24 ساعته می باشد. فقط کافیست در هر ساعت از شبانه روز که مایل بودید به وب سایت اینانلو سرویس مراجعه کرده و درخواست خود را ثبت کنید. اولویت رسیدگی به پذیرش ها با افرادی است که درخواستشان را به صورت آنلاین ثبت کرده اند.

مزیت های دیگر خدمات تعمیر لوازم خانگی سامسونگ در کرج

نتیجه گیری مطلوب از هر کاری به دلایل خوب نیاز دارد. مشترکین عزیز نمایندگی اینانلو در همه ی نقاط کرج به علت های مختلفی این نمایندگی را انتخاب می کنند. دلایل اصلی که موجب می‌شود مشتریان با نمایندگی اینانلو تماس بگیرند به شرح زیر می باشد.

خدمات رسانی فوری

لوازم خانگی مانند یخچال در هنگام خرابی باید خیلی سریع تعمیر شوند. عیب یابی و بررسی فوری دستگاه توسط تکنسین باعث پیشگیری از آسیب بیشتر آن می شود. ارائه خدمات فوری و به هنگام، یکی از اهداف مهم و جزء وظایف اصلی نمایندگی رسمی تعمیر لوازم خانگی سامسونگ در کرج می باشد.

تعمیر دستگاه در محل

برای تعمیر دستگاه خود نیازی نیست که نگران حمل و نقل آن باشید. تکنسین های اینانلو سرویس دستگاه را در حضور شما و محل سکونتتان تعمیر می کنند.

انجام تعمیر در زمان دلخواه مشتری

در صورتی که دستگاه شما ایراد داشته باشد و وقت کافی ندارید که برای تعمیر آن اقدام کنید. می توانید با اینانلو سرویس هماهنگ کنید که تکنسین در زمان هایی که در منزل حضور دارید یا در هر زمان که مساعد هستید به منزل شما مراجعه کند.

خوش قولی و on time بودن تکنسین های نمایندگی اینانلو سرویس

بعد از ثبت درخواست و قبل از مراجعه تکنسین به محل شما، تکنسین موظف است که برای هماهنگی بیشتر با شما تماس بگیرد. با هماهنگی قبلی همه چیز مطابق برنامه جلو برود و وقت مشتری گرفته نشود. لازم به ذکر است تکنسین در تایم اعلام شده در محل حاضر خواهد بود.

نمایندگی اینانلو مرکز تعمیر لوازم خانگی در کرج
نمایندگی اینانلو مرکز تعمیر لوازم خانگی در کرج

دلیل سپردن تعمیر لوازم خانگی سامسونگ به نمایندگی اینانلو

تعمیر لوازم خانگی سامسونگ حتما باید به وسیله افراد متخصص در این حوزه و نمایندگی رسمی انجام شود. در صورت سپردن دستگاه به افراد غیر حرفه ای و مراکز غیر مجاز امکان دارد آسیب های جدی و جبران ناپذیری برای دستگاه ایجاد شود. علاوه بر این احتمالا هزینه های غیر منطقی برای شما به همراه خواهد داشت.
به دلیل دانش و تجربه ی بالای تکنسین های نمایندگی اینانلو به مشکلات دستگاه شما، می توان بدون نگرانی دستگاه را به آنها سپرد. این افراد می توانند به راحتی عیب دستگاه سامسونگ شما را پیدا کرده و خرابی آن را به شکل کاملا ریشه ای برطرف کنند. مجهز بودن به ابزار آلات ویژه از شرایط تعمیر تخصصی لوازم خانگی سامسونگ می باشد. لازم به ذکر است بدانید که همه ی تکنسین های اینانلو سرویس ابزار ها و تجهیزات روز دنیا را دارند. ما در نمایندگی اینانلو مرکز تعمیر لوازم خانگی در کرج تکنسین های متخصص و مجرب استخدام کرده ایم تا به شکل تخصصی دستگاه های سامسونگ شما را تعمیر کنیم.

مناطق تحت پوشش اینانلو سرویس

نمایندگی اینانلو مرکز تعمیر لوازم خانگی سامسونگ تمامی مناطق استان البرز را تحت پوشش قرار می دهد. با توجه به اینکه اینانلو سرویس دو شعبه فعال در شرق و غرب استان البرز دارد، تکنسین های این مجموعه در کوتاه ترین زمان ممکن به محل مشتری مراجعه می کنند.

این مرکز بدون تعطیلی آماده ی خدمات رسانی به همشهریان البرزی می باشد. اینانلو سرویس نماینده رسمی سامسونگ با کد ir200513 به کلیه مناطق استان البرز همچون فردیس، ملارد، عظیمیه، کوی کارمندان، شهرک بنفشه، گوهردشت، باغستان، مهرشهر، گلشهر، هشتگرد، شهر جدید هشتگرد، نظرآباد و … خدمات رسانی می کند.

سامانه تعمیر آنلاین

نیاز به تعمیر لوازم خانگی دارید…؟

می توانید درخواست خود را به صورت انلاین ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیردند

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟

شما می توانید نظر خود را ارسال کنید همچنین اگر سوالی دارید می توانید از ما بپرسید تا در اولین فرصت به شما پاسخ دهیم

10 پاسخ

  1. همراه عزیز اینانلو سرویس سلام
   این خطا مربوط به خرابی سنسور وزن می باشد. جهت کسب اطلاعات با شماره 02636191 تماس بگیرید.

  1. همراه عزیز اینانلو سرویس سلام
   نمایندگی اینانلو با کد ir200513 انواع لوازم خانگی سامسونگ را در استان البرز تعمیر می کند.
   فقط کافی است با شماره 02636191 تماس بگیرید.

  1. همراه عزیز اینانلو سرویس سلام
   اگه از تاریخ تولید دستگاهتون کمتر از 10 سال می گذره بله گارانتی میشه.
   اینانلو سرویس نمایندگی رسمی سامسونگ می باشد و قطعه رو به صورت گارانتی تعویض می کنه

  1. همراه عزیز اینانلو سرویس این خطا مربوط به خرابی برد و استهلاک تسمه هست
   درخواستتون رو ثبت کنید تا تکنسین برای بازدید دستگاه مراجعه کنه

  1. بله ما نمایندگی رسمی سامسونگ با کد IR200513 هستیم.
   هر قطعه ای که لازم باشه از شرکت سام سرویس تهیه میشه برای مشترکین عزیز.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینانلو سرویس

نماینده تعمیر و تامین تجهیزات ۱۳۰ برند داخلی و خارجی

آخرین پرسش ها

آخرین سوال پرسیده شده

علت ارور dc در ماشین لباسشویی سامسونگ چیست؟

کد خطا E3 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که درب دستگاه به درستی بسته نشده است. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله خرابی میکروسوئیچ درب، خرابی برد الکترونیکی، یا خرابی لولای درب ایجاد شود. جهت بررسی دستگاه از نظر فنی با شماره 02636191 تماس بگیرید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت ارور e2 لباسشویی سامسونگ چیست؟

کد خطا E2 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که دستگاه قادر به تخلیه آب نیست. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله بسته بودن دریچه تخلیه، خرابی پمپ تخلیه، خرابی فیلتر پمپ تخلیه، خرابی سوئیچ فشار، یا خرابی برد الکترونیکی ایجاد شود. در صورتی که با بررسی و تمیز کردن فیلتر تخلیه مشکل حل نشد با شماره 02636191 تماس بگیرید. تکنسین در اسرع وقت برای تعمیر دستگاه مراجعه می کند.

آخرین سوال پرسیده شده

دلیل ایجاد کد خطای E1 ماشین لباسشویی سامسونگ چیست ؟

کد خطا E1 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که دستگاه قادر به آبگیری نیست. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله خرابی شیر آب ورودی، خرابی فیلتر شیر آب ورودی، خرابی پمپ تخلیه، خرابی سوئیچ فشار، یا خرابی برد الکترونیکی ایجاد شود. برای بررسی دستگاه با شماره 02636191 تماس بگیرید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت افتادگی درب ماشین ظرفشویی سامسونگ چیست؟

خراب بودن درب ماشین ظرفشویی سامسونگ با این تفاسیر که وسط نمی ماند، مربوط به اختلال در لولای درب میباشد، بررسی نمایید که پیچ و مهره های لولای درب مشکلی نداشته باشند و اگر لولا شکسته تعویض نمایید. برای انجام این کار میتوانید با شماره گیری 02636191 و 02691300200 از خدمات اینانلو سرویس بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت صدای سوت قطار از ظرفشویی بوش چیست؟

صداي سوت از ماشين ظرفشويي می تواند دو علت داشته باشد. ممکن است آب پاش های پایین و بالا مشکل داشته باشد و یا ایراد از پمپ تخلیه دستگاه باشد. همچنین پمپ آب پاش نیز باید چک شود. همچنین می توانید از خدمات اینانلو سرویس نیز بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

برای رفع سوراخ کف ماشین ظرفشویی سامسونگ چه باید کرد؟

بدنه ماشین های ظرفشویی شما از نوع استیل می باشد. شما می توانید به صورت مقطعی بدنه را جوش داده و آب بندی کنید، اما توصیه نمی شود. چرا که حرارت آب گرم ماشین ظرفشویی بسیار بالاست و سبب از بین رفتن آن قسمت خواهد شد. نهایتا پیشنهاد می کنیم بدنه را تعویض کنید. می توانید از خدمات اینانلو سرویس در این زمینه بهره مند شوید.

در این مقاله می خوانید

"*" indicates required fields