۳۰ خط شبانه روزی

اینانلو سرویس

نماینده تخصصی تعمیر لوازم خانگی در سطح استان البرز​

۰۲۶-۳۶۱۹۱

۰۲۶-۹۱۳۰۰۲۰۰

/ تعمیر ساید بای ساید در البرز کرج

اینانلو سرویس

مقاله جدید

تعمیر ساید بای ساید در البرز کرج

خواندن این مقاله 7 دقیقه طول میکشد
۱۳ مرداد ۱۴۰۱

تعمیر ساید بای ساید در البرز کرج تخصص اینانلو سرویس است که در تمامی نقاط این خدمات به شما ارائه می شود. البرزنشینان می توانند این خدمات را به صورت ویژه دریافت کنند. بهترین های استان البرز آماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز هستند.

آنچه در مقاله تعمیر ساید بای ساید در البرز کرج به آن پرداخته خواهد شد:

 • تعمیر ساید بای ساید در البرز کرج
 • شناخت دلایل تعمیر ساید
 • متصل نبودن به برق
 • بسته نبودن درب یخچال ساید
 • موقعیت قرارگیری یخچال
 • کاهش دمای درونی دستگاه
 • نصب مناسب و موقعیت قرارگیری دستگاه
 • چیدمان غلط بسته های غذایی در فریزر
 • باقی ماندن دستگاه در حالت دمو
 • تعمیر ساید بای ساید در البرز کرج با اینانلو سرویس
 • دیگر خدمات اینانلو سرویس با تعمیر ساید

 

تعمیر ساید بای ساید در البرز کرج

ساید بای سایدها یخچال های محبوب میان مردم به حساب می آیند که فضای بیشتری را نسبت به یخچال فریزرها اشغال می کنند. در عین حال فضای بیشتری برای نگهداری مواد غذایی دارند. یک ساید برای یخچال در نظر گرفته می شود و یک ساید برای فریزر که هر یک دمای متفاوتی دارند. دمایی که برای یخچال فریزرها و ساید بای سایدها در نظر گرفته می شود، یکسان است.

هر چند ساختار متفاوت است. این موارد شاید جزئیاتی باشند که شما کم و بیش با آنها آشنایی داشته باشید. اینکه چه اتفاقی می افتد که شما به تعمیر ساید بای ساید نیاز پیدا می کنید، سوالی است که قصد داریم اینجا بیشتر به آن بپردازیم.
تعمیر یخچال ساید بای ساید در البرز کرج بیشترین آمار را در فصل تابستان دارد. دلیل آن نیز گرمای هوا، کاهش سرمایش و هزار و یک دلیلی است که به 8 دلیل مهم از هزار و یک دلیل اینجا بسنده می کنیم. مشکلات و ایرادهای یخچال ساید بای ساید از کجا شروع می شوند؟ چرا یخچال ساید به مرور از کار می افتد؟ اینها سوالاتی هستند که همه از خود می پرسند و شاید شما دلیل هر یک از آنها را ندانید. اینانلو سرویس به کمک تکنسین های خود دلایل وقوع چنین مشکلاتی را به شما معرفی خواهد کرد.

شناخت دلایل تعمیر ساید

خرابی های این دستگاه آنقدر زیاد نیستند که شما باید شناخت کاملی از آنها داشته باشید. اکنون بد نیست با مشکلات ساده و پیش و پا افتاده آن آشنا شوید. به این ترتیب شما توانایی تعمیر ساید بای ساید را پیدا خواهید کرد. البته برای مشکلات ساده نیازی به حضور تکنسین و یک فرد متخصص ندارید.
به خاطر داشته باشید مراقبت صحیح و اصولی شما از دستگاه می تواند عمر آن را افزایش دهد. در عین حال بی احتیاطی در استفاده از دستگاه نیز می تواند عمر آن را کوتاه و آمار خرابی تعمیر ساید را افزایش دهد. بیاید با ساده ترین مسئله شروع کنیم که بسیاری از افراد برای لحظه ای به آنها فکر نمی کنند.

وصل نبودن یخچال ساید بای ساید به برق

این مشکل به شدت ساده است اما مشتریان با مشاهده خاموش بودن دستگاه فوراً دچار استرس می شوند و اقدامات هیجانی از خود نشان می دهند. پیش از هر اقدامی پریز برق، کابل، برق منزل و اتصالات داخلی را بررسی کنید.

وجود مشکل در هر یک از این قسمت ها موجب خاموش شدن و خاموش ماندن یخچال شما می شود. این یک تعمیر تخصصی نیست و بررسی آن توسط شما نیز می تواند انجام شود.

بسته نبودن درب یخچال ساید

کاهش سرمایش عمده مشکل یخچال ها در فصل تابستان است. یکی از دلایل آن باز ماندن درب یخچال است. باز ماندن درب هم دلایل خود را دارد. می تواند ناشی از خرابی لاستیک دور درب باشد. می تواند ناشی از اجزای دیگر در دل دستگاه باشد که تخصصی تر هستند.
چگونه گسکت یا لاستیک درب آسیب می بیند؟ باز و بسته کردن های مکرر و نادرست به این قسمت از یخچال ساید بای ساید آسیب می زند. البته این موضوع بستگی به عمر دستگاه شما دارد. اگر عمر دستگاه بالای 5 الی 10 سال باشد، این مشکل کاملاً طبیعی است که با تعمیر ساید به سادگی شناسایی و رفع می شود.

گاهی برخی تکنسین ها از روش هایی برای احیا این لاستیک استفاده می کنند که باعث می شود نیازی به تعویض نباشد. تعویض لاستیک در مرحله ای از تعمیر ساید صورت می گیرد که ثابت می شود امکان احیا وجود نداشته و ندارد.
باز ماندن درب یخچال برای مدت زمان طولانی سرمایش داخلی دستگاه را هدر می دهد که عملاً گرم شدن آن و از دست رفتن سرمایش امری طبیعی است. پس از شناسایی علت از دست رفتن سرمایش دستگاه، می بایست درب آن برای مدت زمانی بسته بماند تا به سرمایش مطلوب و اولیه خود برسد.

موقعیت قرارگیری یخچال

موقعیت یخچال در خانه شما بستگی به نظر شما دارد. نظر درست چیست؟ نصب یخچال ساید بای ساید و یخچال فریزر اصول و استاندارد خاص خود را دارد. شما می بایست متناسب با طراحی آشپزخانه و دکوراسیون منزل موقعیت آن را درست انتخاب کنید.
چه بسا یخچال هایی که بر اثر موقعیت نادرست روانه تعمیرگاه شدند و هزینه بالایی بابت تعمیر ساید پرداخت شده است.

پس چه بهتر که یخچال را در موقعیت مناسب خود، به دور از اجاق یا فر توکار، بخاری، آبگرمکن و هر گونه دستگاه گرمایشی دیگر نصب کنید. همچنین از نصب یخچال در نواحی که نور خورشید به روی آن می تابد خودداری کنید.

این دستگاه ها گرمایشی را از خود ساطع می کنند که به یخچال ساید آسیب می زنند. دقت کنید اطراف یخچال، این دستگاه ها قرار نداشته باشند و اینکه فاصله یخچال از دیوار و کناره ها رعایت شود. فاصله استاندارد از هر طرف می بایست 5 سانتیمتر باشد تا هوا به راحتی در اطراف یخچال به گردش در آید.
یخچال به خودی خود گرمایی را در ناحیه بدنه تولید می کند. اگر شما این فاصله را رعایت نکنید، هوای گرم به درون دستگاه باز می گردد و کم کم ساید شما دچار مشکلاتی می شود. این مشکلات نیاز به تعمیر ساید را به اثبات می رسانند.

کاهش دمای درونی یخچال

دمای داخلی یخچال بر اثر اتفاقات متعددی که در دستگاه رخ می دهد، تغییر می کند. این تغییرات می توانند کاهشی یا افزایشی باشند. در صورتی که با کاهش سرمایش دستگاه روبرو شدید، بررسی دقیق آن را به تکنسین یا یک فرد متخصص بسپارید.

موارد قبلی مانند باز بودن درب یخچال، خرابی لاستیک و خرابی پریز برق را بررسی کردیم. هر یک از این موارد به نوعی در کاهش سرمایش موثر بودند که منجر به تعمیر ساید می شدند.
دمای طبیعی یخچال می بایست چیزی حدود 2 درجه سانتی گراد و دمای فریزر نیز می بایست 18- درجه سانتی گراد باشد. افزایش سرما در فریزر یا یخچال به نوعی مشکل ساز است، چرا که سبزی و میوه درون یخچال ساید بای ساید یخ خواهد زد و این اتفاق جالبی نیست.
گاهی این مشکل مربوط به سنسور دما است. در صورتی که سنسور دما مشکل پیدا کرده باشد، قادر به تشخیص دما و ارسال دمای صحیح برای برد نخواهد بود. بنابراین شاهد کاهش یا افزایش دما خواهیم بود.

منجمد شدن مواد غذایی در فریزر

دمای درونی فریزر به شدت سرد است؟ گاهی مشتریان از یک قانون مهم تبعیت نمی کنند و آن نیز اصول چیدمان مواد غذایی در فریزر و یخچال است. یعنی چی؟
مواد غذایی که در فریزر می چینید نباید مسیر گردش هوا را ببندد. این کار خود موجب تغییر عملکرد و کاهش راندمان فریزر می شود. مواد غذایی را به گونه ای در فریزر بچینید که مسیری برای گردش هوا وجود داشته باشد.

با رعایت این نکات آمار تعمیر ساید بای ساید و خرابی های آن کاهش پیدا می کند. پس شما با رعایت چند نکته ساده به راحتی می توانید این مشکل را حل کنید.

حالت دمو یخچال

دمو مرحله تست دستگاه است. پس از تست یخچال ساید بای ساید، می بایست آن را از این حالت خارج کنید. در حالت دمو روی صفحه نمایش یخچال پیغام OF-OF ظاهر می شود که به شما می گوید یخچال در حالت دمو قرار دارد. اتفاق بدی که در این حالت رخ می دهد این است که کمپرسور به منظور صرفه جویی در مصرف برق خاموش می شود.

برای خروج از این وضعیت دکمه های Energy Saver و Power Freeze/ Freezer را برای 3 ثانیه نگه دارید. پس از سه ثانیه صدای بوق خواهید شنید. این بوق نشان دهنده خروج از حالت دمو است.

تعمیر ساید بای ساید در البرز کرج با اینانلو سرویس

تعمیر ساید بای ساید در البرز کرج و دیگر نقاط استان توسط بسیاری از تعمیرکاران انجام می شود. اینانلو سرویس نماینده رسمی و مجاز تعمیر لوازم خانگی در البرز کرج است که بیش از 120 برند لوازم خانگی از جمله ساید بای ساید را پشتیبانی می کند. تکنسین های اینانلو سرویس با مهارت، تخصص و دانشی که دارند غیرممکن ها را به ممکن تبدیل کرده اند.

تعمیر ساید بای ساید در البرز کرج توسط تیم حرفه ای اینانلو سرویس با دقت و مهارت انجام می شود. رضایت شما در تعمیرات برای ما در اولویت قرار دارد.

دیگر خدمات اینانلو سرویس برای تعمیر ساید

خدماتی که ما علاوه بر تعمیر ساید به مشتریان در سطح البرز ارائه می دهیم، شامل سرویس دوره ای و ارائه محصولات است. محصولاتی که شما تا مواجه شدن با خرابی یک دستگاه از لزوم تهیه آنها بی اطلاع هستید. در سرویس دوره ای تمامی قسمت های یخچال از جمله لوله ها، کندانسور و اواپراتور بررسی می شوند.
استابلایزر یکی از این محصولاتی است که در اینانلو سرویس ارائه می شود. این محصول با نوسانات برق مقابله می کند تا برد و دیگر قسمت های لوازم خانگی شما آسیب نبینند. در واقع استابلایزر محافظ برق قدرتمندی است که سلامتی برد و دیگر قطعات دستگاه شما را تضمین می کند.
تعمیر لباسشویی، تعمیر ماشین ظرفشویی، تعمیر یخچال فریزر، تعمیر جاروبرقی، تعمیر مایکروویو، تعمیر کولر گازی و تعمیر تصفیه آب، همگی در استان البرز توسط اینانلو سرویس پشتیبانی می شود.

سامانه تعمیر آنلاین

نیاز به تعمیر لوازم خانگی دارید…؟

می توانید درخواست خود را به صورت انلاین ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیردند

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟

شما می توانید نظر خود را ارسال کنید همچنین اگر سوالی دارید می توانید از ما بپرسید تا در اولین فرصت به شما پاسخ دهیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *