۳۰ خط شبانه روزی

اینانلو سرویس

نماینده تخصصی تعمیر لوازم خانگی در سطح استان البرز​

۰۲۶-۳۶۱۹۱

۰۲۶-۹۱۳۰۰۲۰۰

نمایندگی تعمیر ظرفشویی سامسونگ در البرز
مجله تخصصی اینانلو سرویس

مقاله جدید

نمایندگی تعمیر ظرفشویی سامسونگ در البرز

خواندن این مقاله 7 دقیقه طول میکشد
۸ مهر ۱۴۰۲

نمایندگی ۱۳۰ برند

امنیت کارشناسان

۱۸۰ روز گارانتی

ارائه فاکتور رسمی

ضمانت اصالت کالا

از جمله تخصصی ترین سرویس های مرتبط با تعمیر لوازم خانگی، تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ است. این خدمات توسط تیمی از خبره ترین و مجرب ترین کارشناسان در نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ ارائه می گردد. متقاضیان دریافت خدمات از نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ می توانند با شماره گیری 02636191 و 02691300200 با کارشناسان ما در ارتباط باشند.

در نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ نه تنها عیوب ایجاد شده در دستگاه مرتفع می گردد بلکه به دلیل اِعمال گردگیری ها، تنظیمات تخصصی و عملیات ویژه در حین تعمیر، کیفیت اولیه دستگاه بازیابی خواهد شد. در نتیجه ماشین های ظرفشویی سامسونگ تعمیر شده، بدل به دستگاهی نو و بی عیب و نقص می گردند.

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ، اینانلو سرویس

تعمیر ظرفشویی سامسونگ اگرچه ادعای بسیاری از تعمیرگاه های فعال در سطح شهر می باشد. اما متقاضیان این خدمات باید توجه داشته باشند که خدمات مرتبط با تعمیر آن را صرفاً از نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ دریافت نمایند. در غیر اینصورت خدماتی که به آنها ارائه می شود نه تنها از کیفیت لازم برخوردار نخواهد بود بلکه احتمال دارد به دلیل عدم مهارت و تخصص تکنسین متفرقه، سبب بروز اختلالات بیشتر در دستگاه گردد.
نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ تمامی خدمات ارائه شده خود را به همراه گارانتی و ضمانت 6 ماهه به متقاضیان عرضه می دارد. کارشناسان حاضر در نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ به دلیل سالها سابقه، بر ساختار و عملکرد کلیه دستگاههای سامسونگ تسلط یافته و توانایی آن را دارند تا عیوب و اختلالات پیش آمده در آنها را به بهترین نحو مرتفع سازند.

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ با قیمتی منصفانه
تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ با قیمتی منصفانه

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در محل و منزل مشتری

بسیاری از کاربران موقع خرابی ماشین ظرفشویی‌شان نگران جابجا کردن دستگاه هستند. بیرون آوردن ماشین از محفظه و باز کردن اتصالات آن کار راحتی نیست. از طرفی وزن بعضی از مدل های این دستگاه بالاست و جابجایی آن مشکلات خاص خود را به همراه دارد. احتمال ضربه خوردن و آسیب دیدگی ماشین در حین جابجایی نیز بسیار بالاست. در نتیجه بیشتر کاربران به دنبال این هستند که ماشین ظرفشویی شان را در منزل تعمیر کنند و آن را به مرکز تعمیرات منتقل نکنند. ارائه خدمات تعمیرات، از جمله مواردی است که نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در راستای رفع دغدغه های کاربران انجام می دهد. برای دریافت این خدمات کافی است با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ با شماره های 02636191 و 02691300200 تماس گرفته و درخواست تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ خود را به ثبت برسانید.

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ و سایر برندها، بسته به شدت و نوع خرابی قطعات آن، هزینه متفاوتی دارد. لازم به ذکر است تمامی هزینه تعمیرات در نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ طبق تعرفه های مصوب اتحادیه می باشد. اینانلو سرویس برای رعایت حال مشتریان خود، اولویت را بر تعمیر قطعات معیوب گذاشته و در صورت عدم امکان تعمیر، قطعات معیوب را با قطعات اصل و اورجینال جایگزین خواهد کرد. پس از عیب یابی دستگاه، تکنسین اختلال دستگاه را به صورت کامل برای شما شرح داده و هزینه حدودی تعمیرات را اعلام می کند. در صورت موافقت شما مشتری عزیز، اقدام به تعمیر و تعویض قطعات دستگاه خواهد کرد. هزینه ای که به شما اعلام می شود تقریبی است و امکان افزایش یا حتی کاهش آن در پایان کار وجود دارد.

سرویس و خدمات تخصصی در نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در کرج

ماشین ظرفشویی سامسونگ از جمله محصولات پرفروش و البته با کیفیت این شرکت است که مورد استفاده بسیاری از کاربران خانگی قرار می گیرد. با این وجود که در ماشین های ظرفشویی سامسونگ، نوین ترین تکنولوژی ها و فناوری ها در ساخت قطعات و نیز در برنامه های شستشو بکار گرفته شده است اما در این محصول نیز امکان ایجاد خرابی نیز وجود دارد. در صورت مشاهده هرگونه خرابی در دستگاه، به هیچ وجه خودتان اقدام به تعمیر آن نکنید. تعمیر دستگاه را از نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در کرج بخواهید.

بررسی خرابی برد در نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

یکی از مهم ترین قطعات ماشین ظرفشویی سامسونگ، برد آن است. برد الکترونیکی، از قطعات مختلفی تشکیل شده است و عملکرد همه قسمت های دستگاه به دستوراتی که از این قطعه صادر می شود، بستگی دارد. در صورتی که برد ماشین ظرفشویی سامسونگ، دچار خرابی شود، عملکرد این دستگاه تحت تاثیر قرار می گیرد و ممکن است از کار بیفتد.

در این شرایط، تشخیص و اقدام به موقع برای تعمیر ظرفشویی سامسونگ، امکان دارد بتواند این قطعه را از تعویض شدن نجات دهد و هزینه زیادی روی دست شما نگذارد. اما در صورتی که برد ماشین ظرفشویی سامسونگ، سوخته یا نیم سوز شده باشد، تنها راه رفع اختلال ، تعویض برد است.

عیب یابی دقیق در نمایندگی ماشین ظرفشویی سامسونگ
عیب یابی دقیق در نمایندگی ماشین ظرفشویی سامسونگ

بررسی خرابی هیتر در نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

در قسمت پایین محفظه ماشین ظرفشویی سامسونگ،، قطعه ای به نام هیتر تعبیه شده است. وظیفه هیتر ماشین ظرفشویی سامسونگ، گرم کردن آب است. امکان دارد در شرایطی، هیتر دستگاه دچار اختلال شود و این اشکال، با علائمی مانند عدم تمیز شستن ظروف یا نمایان شدن ارور خاصی ظاهر شود.
در صورت وجود اختلال در این بخش از دستگاه، باید برای عیب یابی دقیق و تعمیر ظرفشویی سامسونگ خود از نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ کمک بگیرید.

بررسی اختلال عدم روشن شدن دستگاه، در نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

علل بسیاری می تواند باعث عدم روشن شدن ماشین ظرفشویی سامسونگ گردد. بعضی از آنها عبارت اند از خرابی یا اختلال در میکروسوئیچ درب، خرابی تایمر یا برد کنترل، خرابی کلید‌های انتخاب، خرابی رله‌ی استارت موتور، خرابی فیوز حرارتی و موتور محرک.

بررسی خرابی میکروسوئیچ در نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

نخستین قسمتی که باید در تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ و اختلال عدم روشن شدن آن مورد توجه قرار گیرد میکروسوئیچ یا قلاب قفل درب می باشد. وظیفه‌ی قلاب بسته نگه داشتن درب در زمان اجرای برنامه شستشو است. این قطعه از نشت آب به بیرون جلوگیری کرده و همچنین میکروسوئیچ قفل درب را فشار می‌دهد تا برق برد کنترل وصل شود. در صورتی که درب درست بسته نشود میکروسوئیچ فعال نخواهد شد. در صورتی که میکروسوئیچ دچار خرابی شده باشد برد ماشین ظرفشویی برقی در یافت نمی‌کند و در نتیجه روشن نخواهد شد.

بررسی خرابی موتور در نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

دومین بخش که باید در تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ مورد توجه قرار گیرد موتور آن است. موتور درایو همان بخشی است که که آب را برای شستشو ظروف به گردش در می‌آورد. در ماشین های ظرفشویی همانگونه که مطلع هستید برق از تایمر یا برد الکترونیکی و در اتصال با رله‌ی استارت به موتور می‌رسد.
در صورتی که ماشین ظرفشویی سامسونگ پس از اینکه که رله‌ی استارت برق را به موتور رساند روشن نشد، یعنی موتور داریو دچار خرابی شده است. برای اطمینان از خرابی این قطعه، سیم‌پیچ‌های موتور را با مولتی متر بررسی کنید. در صورتی که صدای بلند و گوش خراشی از موتور به گوش رسید به این معناست که موتور خراب است و باید تعویض گردد.

بررسی خرابی فیوز حرارتی در نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

فیوز حرارتی در قسمت بالای مجموعه برد کنترل قرار دارد و دو سیم به آن متصل است. فیوز حرارتی برای محافظت از برد کنترل مورد استفاده قرار می گیرد. زمانی که فیوز خراب شده باشد، برق برد قطع خواهد بود و ماشین ظرفشویی روشن نخواهد شد. در نتیجه در صورت عدم روشن شدن ماشین ظرفشویی سامسونگ بهتر است این قسمت از آن را تست نمایید. در صورت مشاهده خرابی در دستگاه خود، با شماره های 02636191 و 02691300200 با نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ تماس حاصل فرمایید.

بررسی خرابی رله‌ی استارت موتور در نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

رله استارت موتور بخش دیگری است که در تعمیر ظرفشویی سامسونگ باید به آن توجه شود. رله‌ی استارت برای اعمال برق به سیم‌پیچ‌های استارت موتور تا زمانی که موتور شروع به کار کند استفاده می‌شود. در صورتی که برد کنترل برق موتور را تأمین می‌کند ولی موتور شروع به چرخش نمی‌کند احتمال دارد رله‌ی استارت خراب شده باشد. رله اغلب به موتور متصل شده و می‌توانید رسانندگی آن را با مولتی‌متر بر اساس نقشه سیم‌کشی ماشین ظرفشویی سامسونگ بررسی کنید.

اینانلو سرویس نمایندگی رسمی تعمیر ظرفشویی سامسونگ
اینانلو سرویس نمایندگی رسمی تعمیر ظرفشویی سامسونگ

بررسی تایمر الکترونیکی در نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

از جمله دیگر بخش هایی که می توان در تعمیر ظرفشویی سامسونگ به آن پرداخت بخش تایمر یا کنترل الکترونیکی است. در صورتی که با روشن کردن دستگاه، صدای موتور تخلیه به گوش نرسد، علت می‌تواند از تایمر یا کنترل الکترونیک باشد. در مدل‌های تایمر دستی، تایمر برق موتور پمپ، شیر برقی، مدار هیتر و موتور پمپ تخلیه را در چرخه‌های منظم کنترل می‌کند. تایمر دارای چندین اتصال الکترونیکی است و با یک موتور کوچک کار می‌کند که همه آن‌ها داخل محفظه‌ی تایمر قرار دارند.

کلام پایانی

اینانلو سرویس نمایندگی رسمی و مجاز تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در کرج در هفت روز هفته به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی آماده خدمات رسانی به شما عزیزان می باشد. در صورت خرابی و نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ با شماره های 02636191 و 02691300200 تماس حاصل فرمایید. پس از تماس شما با مجموعه ما، کارشناسان اینانلو سرویس در اسرع وقت با شما تماس گرفته و زمان مراجعه را هماهنگ میکنند و در اسرع وقت به محل اعزام خواهند شد. با توجه به اینکه اینانلو سرویس نماینده رسمی و مجاز 130 برند لوازم خانگی است.

در صورت نیاز به تعویض قطعه، از قطعات اصل و اورجینال شرکتی استفاده می کند. خدمات و تعمیرات اینانلو سرویس در محل و منزل شما انجام خواهد شد و نیاز به جا به جایی و انتقال دستگاه به کارگاه نخواهد بود. شما در هر نقطه از استان البرز که باشید، اینانلو سرویس با داشتن شعب فعال در سطح استان در یک قدمی شماست.

از جمله برند های تحت پوشش اینانلو سرویس می توان به سامسونگ، ال جی، اسنوا، دوو، فرسان، پاکشوما، کرال، کندی، کروپ، مدیدیا، جنرال آدمیرال، آکس، زیرووات، دکستر، مابه، آیگه، جنرال الکتریک، وایت هاوس، فروزان، سامیا، یوش، پارس، هیوندای، مولتی مکس، تکنولایو، هاردستون، مجیک چف، دنیس، دیپوینت، فایر، تجا، بنس، الیو، بلومبرگ، مدیا، امرسان، گوردیک، گوفر، یخساران، یوشیتا، گلدن برگ، برتینو، اکسنت، یواستار، یور پلاس، هیمالیا، دیامونته، نیکسان، التتو، اسکای ورد، رنزو، اکولوکس، جی سان، سوزوکی، کنوود، گرنیه، برتا، ایران شرق، گراند صنعت، بلوتینی، آزمایش، سینور، سیلور آیس، لایف، تسلا، تی سی ال، ایکس ویژن، سیلوان، سونیل، نسکو، هاویلوکس، ویرپول، اورست، انیس، سایلون، جنرال بریجن، فیلور، تکسان خزر، دونار، ناب استیل، وستل و…. اشاره کرد.

سوالات متداول

سامانه تعمیر آنلاین

نیاز به تعمیر لوازم خانگی دارید…؟

می توانید درخواست خود را به صورت انلاین ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیردند

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟

شما می توانید نظر خود را ارسال کنید همچنین اگر سوالی دارید می توانید از ما بپرسید تا در اولین فرصت به شما پاسخ دهیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینانلو سرویس

نماینده تعمیر و تامین تجهیزات ۱۳۰ برند داخلی و خارجی

آخرین پرسش ها

آخرین سوال پرسیده شده

علت ارور dc در ماشین لباسشویی سامسونگ چیست؟

کد خطا E3 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که درب دستگاه به درستی بسته نشده است. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله خرابی میکروسوئیچ درب، خرابی برد الکترونیکی، یا خرابی لولای درب ایجاد شود. جهت بررسی دستگاه از نظر فنی با شماره 02636191 تماس بگیرید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت ارور e2 لباسشویی سامسونگ چیست؟

کد خطا E2 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که دستگاه قادر به تخلیه آب نیست. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله بسته بودن دریچه تخلیه، خرابی پمپ تخلیه، خرابی فیلتر پمپ تخلیه، خرابی سوئیچ فشار، یا خرابی برد الکترونیکی ایجاد شود. در صورتی که با بررسی و تمیز کردن فیلتر تخلیه مشکل حل نشد با شماره 02636191 تماس بگیرید. تکنسین در اسرع وقت برای تعمیر دستگاه مراجعه می کند.

آخرین سوال پرسیده شده

دلیل ایجاد کد خطای E1 ماشین لباسشویی سامسونگ چیست ؟

کد خطا E1 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که دستگاه قادر به آبگیری نیست. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله خرابی شیر آب ورودی، خرابی فیلتر شیر آب ورودی، خرابی پمپ تخلیه، خرابی سوئیچ فشار، یا خرابی برد الکترونیکی ایجاد شود. برای بررسی دستگاه با شماره 02636191 تماس بگیرید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت افتادگی درب ماشین ظرفشویی سامسونگ چیست؟

خراب بودن درب ماشین ظرفشویی سامسونگ با این تفاسیر که وسط نمی ماند، مربوط به اختلال در لولای درب میباشد، بررسی نمایید که پیچ و مهره های لولای درب مشکلی نداشته باشند و اگر لولا شکسته تعویض نمایید. برای انجام این کار میتوانید با شماره گیری 02636191 و 02691300200 از خدمات اینانلو سرویس بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت صدای سوت قطار از ظرفشویی بوش چیست؟

صداي سوت از ماشين ظرفشويي می تواند دو علت داشته باشد. ممکن است آب پاش های پایین و بالا مشکل داشته باشد و یا ایراد از پمپ تخلیه دستگاه باشد. همچنین پمپ آب پاش نیز باید چک شود. همچنین می توانید از خدمات اینانلو سرویس نیز بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

برای رفع سوراخ کف ماشین ظرفشویی سامسونگ چه باید کرد؟

بدنه ماشین های ظرفشویی شما از نوع استیل می باشد. شما می توانید به صورت مقطعی بدنه را جوش داده و آب بندی کنید، اما توصیه نمی شود. چرا که حرارت آب گرم ماشین ظرفشویی بسیار بالاست و سبب از بین رفتن آن قسمت خواهد شد. نهایتا پیشنهاد می کنیم بدنه را تعویض کنید. می توانید از خدمات اینانلو سرویس در این زمینه بهره مند شوید.

در این مقاله می خوانید

"*" indicates required fields