۰۲۶-۳۶۱۹۱

۳۰ خط شبانه روزی

اینانلو سرویس

نماینده تخصصی تعمیر لوازم خانگی در سطح استان البرز​

۰۲۶-۳۶۱۹۱

۰۲۶-۹۱۳۰۰۲۰۰

تعمیر جارو برقی سامسونگ در استان البرز کرج

مجله تخصصی اینانلو سرویس

مقاله جدید

تعمیر جارو برقی سامسونگ در استان البرز کرج

خواندن این مقاله 7 دقیقه طول میکشد
4 آبان 1401

 مرکز تعمیرات جارو برقی سامسونگ بهترین مکان برای دریافت خدمات مرتبط با تعمیر جارو برقی سامسونگ است. لوازم خانگی سامسونگ در صورت خرابی باید به صورت تخصصی تعمیر شوند.

با تعمیر تخصصی جارو برقی سامسونگ توسط نمایندگی رسمی سامسونگ خیال خود را از نحوه ی کارکرد درست جاروبرقی راحت کنید. این موضوع به این دلیل است که تعمیرکار جارو برقی سامسونگ به صورت حرفه ای در این زمینه آموزش دیده است.

نمایندگی رسمی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ

تعمیرگاه تخصصی اینانلو سرویس، قابل اعتمادترین گزینه برای تعمیرات لوازم خانگی شما می باشد. نمایندگی مجاز اینانلو سرویس با بررسی تمامی مشکلات و رفع عیوب آن ها، سعی در خدمت رسانی بهتر به مشتریان خود دارد.

تعمیرکار جاروبرقی سامسونگ

جاروبرقی شما هر مدلی که باشد، تعمیرکاران متخصص و خبره ی ما، قادر به رفع عیوب و مشکلات آن هستند. موارد بسیار زیادی ممکن است سبب خراب شدن و نیاز به تعمیر جارو برقی سامسونگ شما شود. پیشنهاد ما به شما این است که از یک تعمیرکار جاروبرقی سامسونگ کمک بگیرید. خرابی هایی که ممکن است برای جاروبرقی سامسونگ پیش بیاید.

 • جاروبرقی روشن نمی شود
 • فیلترها یا موتور آن کثیف شده است
 • جاروبرقی مکش ندارد
 • سیم جاروبرقی جمع نمی شود

هزینه تعمیر جارو برقی سامسونگ چقدر است؟

در نمایندگی اینانلو سرویس، قیمت تعمیر جارو برقی سامسونگ، طبق تعرفه ی مصوب اتحادیه محاسبه می شود که این قیمت 75 درصد زیر قیمت بازار آزاد می باشد.

 

هزینه ی تعمیر جارو برقی سامسونگ
هزینه ی تعمیر جارو برقی سامسونگ

عیب یابی و رفع ایراد جاروبرقی سامسونگ

هنگامی که افراد با نمایندگی تعمیر جارو برقی سامسونگ تماس می گیرند از چندين مشکل رايج جارو برقی سامسونگ صحبت می کنند. بيشتر اين مشکلات به دليل اشتباه نادرست کاربران صورت می گیرد.
اين عيب ها اغلب جزئی بوده و با چند ترفند ساده می توان آن ها را حل کرد. اما برخی از عيب ها توسط فرد ناوارد و غير فنی قابل تعمیر نمی باشد. در واقع بايد با نمایندگی تعمیر جاروبرقی سامسونگ تماس بگيريد.

مشکلات متداول جارو برقی سامسونگ

 • جاروبرقی سامسونگ روشن نمی شود

در مرحله ی اول پریز برق را چک کنید و اطمینان حاصل کنید که پریز برق مشکلی نداشته باشد. با یک فاز متر و یا ولت متر پریز را تست کنید. البته ممکن است فازمتر وجود برق را نشان دهد اما ولت آن پایین باشد. در برخی از مدل ها جهت ایمنی جاروبرقی، در صورت نوسانات برق و یا پایین بودن ولتاژ، جاروبرقی روشن نمی شود. ممکن است مشکل از دوشاخه یا سیم جاروبرقی باشد. یک مورد دیگر می تواند خرابی کلید استارت باشد. خیلی موارد دیگر هم وجود دارد که پیشنهاد می گردد با نمایندگی تعمیر جاروبرقی سامسونگ تماس بگیرید.

دلایل فنی که باعث روشن نشدن جارو برقی سامسونگ می شود کدامند؟

 • خرابی موتور جاروبرقی

سوختگی کامل موتور یا بخشی از سیم پیچی، خرابی کلکتور، خرابی زغال ها و…

 • مشکل برد الکترونیک

شامل خرابی آی سی ها، خازن ها، مقاومت، دیود و سایر قطعات الکترونیکی

 • خرابی سیم جمع کن

شامل خرابی پلاتین ها، شکستن پایه، خرابی کابل و…

جارو برقی سامسونگ مکش قوی ندارد.

در مرحله اول کیسه ی جاروبرقی را چک کنید. امکان دارد پر شده باشد و یا فیلتر آن کثیف شده باشد که باید تمیز شود. مکش نداشتن جاروبرقی می تواند دلایل زیادی داشته باشد. ممکن است جاروبرقی سامسونگ نیم سوز شده باشد. یا اینکه بلبرینگ جاروبرقی مشکل پیدا کرده باشد. همچنین ممکن است پره های جاروبرقی ایراد پیدا کرده باشد. موارد زیادی هستند که سبب بروز این مشکل می شوند. در این صورت با نمایندگی تعمیر جاروبرقی سامسونگ تماس بگیرید.

عدم مکش جارو برقی سامسونگ و تعمیر آن
عدم مکش جارو برقی سامسونگ و تعمیر آن

جارو برقی سامسونگ بوی دود و سوختگی می دهد.

هر انسداد در قطعات جاروبرقی که سبب فشار آمدن به دستگاه شود، می تواند سبب بلند شدن بوی دود و در نهایت سوختن جاروبرقی شود. پس از مشاهده ی دود و یا استشمام بوی سوختگی، به سرعت جاروبرقی را خاموش کنید. سپس با نمایندگی مجاز تعمیر جاروبرقی سامسونگ تماس بگیرید.

خاموش شدن ناگهانی جارو برقی سامسونگ

ابتدا سیم و دوشاخه جاروبرقی مورد بررسی قرار بگیرد. امکان دارد در آن قطعی ایجاد شده باشد. خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی عوامل متعددی می تواند داشته باشد. داغ شدن ترموستات، گیر کردن زباله در مکش جاروبرقی، قطع شدن سیم رابط برق جاروبرقی، پر بودن کیسه آشغال و … از جمله ی این عوامل هستند. برای تشخیص این مشکل بهتر است شما از متخصصان تعمیر جارو برقی سامسونگ کمک بخواهید تا مشکل را بررسی و به تعمیرات جارو برقی شما بپردازند.

علت سرو صدای زیاد جارو برقی سامسونگ

حین استفاده از جاروبرقی ممکن است متوجه صدای ناهنجار و غیر عادی موتور جاروبرقی شوید. در اکثر مواقع، صدای زیاد جاروبرقی مربوط به آسیب دیدن موتور می باشد. عواملی که باعث خرابی، به صدا افتادن و تعمیر جارو برقی سامسونگ موتور می شوند را بررسی می کنیم.

 • روی مایعات و آب جارو برقی می کشید
 • کیسه جاروبرقی پر و یا پاره شده است
 • از جارو برقی بدون پاکت استفاده می کنید
 • فیلتر های ورودی و خروجی مسدود هستند
 • در لوله و اتصالات آشغال گیر کرده و مسدود است

در صورت صدای زیاد جارو برقی سامسونگ، برای بررسی پروانه و بلبرینگ ها به هیچ عنوان قسمت موتور را دستکاری نکنید. بهتر است از متخصصان تعمیر جارو برقی سامسونگ کمک بخواهید. وقتی به دستکاری قسمت های حساس جاروبرقی می پردازید ناخواسته باعث می شوید برای جاروبرقی مشکلات بزرگ تر و غیر قابل حل پیش بیاید. در این شرایط، طبیعتا هزینه های تعمیر نیز افزایش می یابد.

جارو برقی سامسونگ داغ می شود

داغ شدن موتور تا میزانی طبیعی است. در صورتی که حرارت تولید شده بیش از حد طبیعی باشد، احتمال وجود مشکل در موتور جاروبرقی و نیاز به تعمیر جارو برقی سامسونگ وجود دارد. در برخی شرایط کاربران از جارو برقی سامسونگ بیشتر از توان نرمال انتظار دارند و حتی گردو خاک های ساختمانی را با جاروبرقی مکش می کنند. این کار باعث می شود موتور بیش از اندازه داغ شود. برخی از افراد برای انجام کارهای متفرقه هنگام جارو کشیدن منزل، جاروبرقی را روشن می گذارند. اگر مدت زمان روشن ماندن جارو برقی بیش از اندازه باشد باعث نیم سوز شدن موتور می شود.
گاهی داغ شدن جاروبرقی به دلیل کثیف بودن فیلتر آن است. شما می توانید با بررسی فیلتر جاروبرقی و رفع کثیفی آن، مشکل داغ شدن را حل کنید. پر بودن پاکت جارو برقی باعث مسدود شدن مسیر ورودی هوا به موتور می شود و باعث داغ شدن موتور می شود.

برس جارو برقی نمی چرخد

گاهی برس داخلی جارو برقی سامسونگ نمی چرخد. این امر باعث می شود موتور جاروبرقی برای جمع کردن آشغال های روی سطح، بیش از حد معمول انرژی مصرف می کند.
در این زمان خودتان تعمیر جاروبرقی سامسونگ را شروع کنید. با استفاده از قیچی و یا چاقو پرزهای گیر کرده روی برس را جدا کنید تا برس به راحتی به چرخش خود ادامه دهد. برای جدا کردن برس بهتر است پیچ های پایینی را باز کنید تا راحت تر برس را تمیز کنید.

سیم جمع کن جاروبرقی سامسونگ ایراد دارد

سیم جمع کن جاروبرقی سامسونگ مکانیزم تقریبا پیچیده ای دارد. قطعات آن شامل فنر، ترمز، قرقره، شفت و پایه می باشد. مشکلات خرابی سیم جمع کن معمولا یکی از حالت های زیر است.

 • سیم جاروبرقی جمع نمی شود
 • سیم به صورت کامل بیرون نمی آید
 • در حین کار کردن خودبه خود جمع می شود.

معمولا در اثر استفاده ی نامناسب، سیم جمع کن خراب می شود. بیرون کشیدن سیم تا انتها، از جمله مواردی است که باعث ایجاد خرابی در سیم جمع کن می شود. بهتر است با استفاده از چسب های رنگی، نیم متر انتهای کابل را علامت گذاری کنید. این کار باعث می شود تا حین بیرون کشیدن کابل، بیشتر از آن کابل را نکشید. در این صورت دیگر نیازی به تعمیر جارو برقی سامسونگ پیدا نخواهید کرد.

قطعات جاروبرقی سامسونگ

قطعات لوازم برقی به مرور زمان در اثر استفاده ی مداوم فرسوده و مستهلک می شوند. یکی از مشکلاتی که کاربران با آن روبرو می شوند پیدا نکردن مراکز مجاز و قطعات اصل محصول می باشد. شما می توانید قطعات اصل را از نمایندگی مجاز اینانلو سرویس تهیه کنید. این قطعات شامل موارد زیر است.

 • فیلترهای ورودی و خروجی جاروبرقی
 • برس و پارویی
 • لوله تلسکوپی
 • شیلنگ و خرطومی و دسته کنترلی
 • پاکت های دائمی و یکبار مصرف
 • جاپاکتی و زبانه ی درب
 • چرخ و…
نکات افزایش طول عمر جارو برقی سامسونگ
نکات افزایش طول عمر جارو برقی سامسونگ

نکات سالم نگه داشتن جارو برقی

رعايت اين نکته ها باعث می شود جاروبرقی شما عمر طولانی تری داشته باشد و نیاز به تعمیر جاروبرقی سامسونگ نداشته باشید.
این نکات مهم شامل موارد زیر می باشد.

 • قبل از خرابی و ترکيدن پاکت جاروبرقی اقدام به تعويض آن کنيد.
 • قبل از اقدام به کشیدن جارو، قسمت سری جارو برقی را بررسی کنید تا چیزی به آن گیر نکرده باشد.
 • از کیسه های مخصوص همان جارو برقی استفاده کنيد.
 • بهتر است بعد از 6 بار جارو کشیدن، کیسه را خالی و یا تعویض کنید.
 • در صورتی که هرگونه آشغال و پلاستیک در لوله ی جاروبرقی گیر کرده باشد آن را تميز كنيد.
 • در حين کار با جاروبرقی سيم جاروبرقی را نکشید.
 • از پاکت های یکبار مصرف، دوباره استفاده نکنيد. این کار قدرت مکش را پايين آورده و باعث داغی موتور جارو برقی سامسونگ می شود.
 • گاهی به علت کارکرد نامناسب بوی سوختگی از جاروبرقی بلند می شود. در این مواقع بهتر است جاروبرقی سامسونگ را از برق کشیده و با نمایندگی تعمیر جارو برقی سامسونگ تماس بگیرید.
 • حتما سرویس دوره ای برای جاروبرقی خود در نظر بگیرید.
 • همیشه برس جارو برقی را تمیز کنید. کرک و پرز های چسبیده به برس را جدا کنید.
 • جارو برقی را به طور مداوم روشن نگذاريد.
 • شما می توانيد با رعايت اين نكات، جاروبرقی سامسونگ خود را برای مدت طولانی سالم نگه دارید. به این ترتیب
 • ديگر نيازی نيست تا پول زیادی برای تعمير زود به زود جارو برقی سامسونگ بپردازيد.
 • گاهی ممکن است شما با يک تماس تلفنی و کمک گرفتن از مشاوران اینانلو سرویس، خودتان بدون پرداخت هزينه، به تعمیر جارو برقی سامسونگ در منزل بپردازيد.

سرویس دوره ای جاروبرقی سامسونگ

اگر به صورت مداوم هر 6 ماه یکبار، برای سرویس جارو برقی سامسونگ خود اقدام کنید. با این وجود دیگر نگران هزینه های سرسام آور تعمیرات آن نخواهید بود. با سرویس دوره ای، از هرگونه خرابی احتمالی جاروبرقی جلوگیری می شود.

تعمیر جارو برقی سامسونگ در اینانلو سرویس کرج

خدمت رسانی در سریع ترین زمان و همکاری با تکنسین های حرفه ای، از ویژگی های اینانلو سرویس در تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ می باشد. شما در هر نقطه از استان البرز همچون مهرشهر، جهانشهر، گوهردشت، حصارک، هشتگرد، چهارباغ و … نیاز به تعمیر لوازم خانگی خود داشته باشید، فقط کافی است با شماره 02636191 تماس بگیرید. همچنین می توانید با مراجعه به سایت اینانلو سرویس مشکل دستگاه خود را ثبت کرده و از 10 درصد تخفیف بهره مند شوید.

سامانه تعمیر آنلاین

نیاز به تعمیر لوازم خانگی دارید…؟

می توانید درخواست خود را به صورت انلاین ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیردند

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟

شما می توانید نظر خود را ارسال کنید همچنین اگر سوالی دارید می توانید از ما بپرسید تا در اولین فرصت به شما پاسخ دهیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *