۳۰ خط شبانه روزی

اینانلو سرویس

نماینده تخصصی تعمیر لوازم خانگی در سطح استان البرز​

۰۲۶-۳۶۱۹۱

۰۲۶-۹۱۳۰۰۲۰۰

تعمیر برد ماشین لباسشویی سامسونگ
مجله تخصصی اینانلو سرویس

مقاله جدید

تعمیر برد ماشین لباسشویی سامسونگ

خواندن این مقاله 6 دقیقه طول میکشد
۱۳ مهر ۱۴۰۲

نمایندگی ۱۳۰ برند

امنیت کارشناسان

۱۸۰ روز گارانتی

ارائه فاکتور رسمی

ضمانت اصالت کالا

در این مقاله از اینانلو سرویس قصد داریم در مورد تعمیر برد لباسشویی سامسونگ و ایراد هایی که امکان دارد مواردی مثل تعویض برد را در پی داشته باشد، بررسی کنیم.

برد لباسشویی را می توان یکی از قطعات اصلی تعبیه شده در این دستگاه در نظر گرفت. میزان اهمیت و توان این قطعه در حدی زیاد است که سایر قطعات موجود در لباسشویی بدون هماهنگی برد، عملا بدون استفاده خواهند بود.

در حقیقت، برد ماشین لباسشویی کارکرد کلی دستگاه و دستورهای ارسالی از طرف دکمه استارت و تایمر ماشین لباسشویی را تحت کنترل دارد. قبل از هر چیزی گفتنی است که ساز و کار برد ماشین لباسشویی سامسونگ هم مثل بقیه ماشین های لباسشویی، از پیچیدگی زیادی برخوردار است.

خود برد نیز از قطعات الکترونیکی زیادی مثل خازن و فیوزهای حساس شکل گرفته است. این پیچیدگی، تعمیر برد لباسشویی سامسونگ و یا تعویض آن را با سختی های زیادی همراه کرده است.

بررسی دلایل خرابی و تعمیر برد ماشین لباسشویی سامسونگ
بررسی دلایل خرابی و تعمیر برد ماشین لباسشویی سامسونگ

به همین دلیل پیشنهاد می شود در صورت نیاز به تعمیر لباسشویی سامسونگ از مراجعه به مراکز غیر مجاز خودداری کنید. اینانلو سرویس به عنوان نمایندگی رسمی تعمیر لباسشویی سامسونگ، با کد ir200513 آماده ارائه خدمات می باشد. با کیفیت ترین سطح از خدمات پس از فروش مثل تعمیر و یا تعویض برد لباسشویی سامسونگ را می توانید از اینانلو سرویس بخواهید.

علت های مهم خرابی برد لباسشویی سامسونگ

آسیب به برد ماشین لباسشویی سامسونگ امکان دارد  دلایل متعددی داشته باشد. اگر چه این قطعه، با کمترین میزان آسیب پذیری نسبت به ورژن های قبلی خود، طراحی و ساخته شدند، اما همچنان ممکن است به دلایلی مانند موارد زیر خراب شوند.

 • نوسان برق

امکان دارد به علت نوسان برق خازن ها دچار اتصالی شده و این مسئله باعث سوختن برد لباسشویی سامسونگ می شود.

 • استفاده مداوم از ماشین لباسشویی

در زمانی که دستگاه شما طی شبانه روز روال شستشوی مداوم داشته باشد موجب گرم شدن همه اجزای لباسشویی خصوصا برد می‌شود.

 • انداختن لباس بیش از ظرفیت استاندارد داخل لباسشویی

چنانچه برای شستشو مقدار زیادی از لباس های کثیف را در داخل دیگ لباسشویی بریزید باعث خرابی قطعات مختلف ماشین لباسشویی سامسونگ مثل برد می شود. برد دستگاه نیز در هنگام مواجهه با حجم زیادی از لباس دچار خرابی می شود. جهت جلوگیری از این موارد پیشنهاد می‌شود لباس ها را به چند بخش مختلف تقسیم کرده و در مراحل جدا داخل لباسشویی بیندازید.

 •  فیوز ها

یکی دیگر از دلایل خرابی برد ماشین لباسشویی سامسونگ آسیب دیدن فیوز ها می باشد. این مشکل برد شما میتواند با تعمیر و یا تعویض قطعه حل شود.

 • نفوذ آب

زمانی که قطعه های داخل ماشین لباسشویی شما به خوبی کار نکنند، به احتمال زیاد آب به داخل لباسشویی نفوذ کرده است. در این شرایط سیم های داخلی ماشین لباسشویی سامسونگ دستخوش اتصالی شده و برد دستگاه خواهد سوخت. ممکن است بعضی مواقع نیز اتصالی و برق گرفتگی اتفاق می‌افتد که باعث سوختن برد دستگاه می شود. در چنین شرایطی دیگر برد ماشین لباسشویی سامسونگ شما قابل تعمیر نخواهد بود.

 • خازن ها

بعضی وقت ها امکان دارد علت خرابی برد ماشین لباسشویی سامسونگ، خازن های روی خود برد باشند. در این وضعیت امکان تعمیر برد لباسشویی سامسونگ وجود دارد.

تکنسین های متخصص نمایندگی اینانلو مرکز تعمیر لوازم خانگی سامسونگ ، آماده هستند تا اقدامات لازم را برای عیب یابی و تعمیر برد ماشین لباسشویی سامسونگ انجام دهند. لازم به ذکر است با توجه به اینکه اینانلو سرویس نماینده رسمی سام سرویس می باشد. برد و سایر قطعات دیگر را به صورت مستقیم از شرکت سامسونگ تهیه می کند. بنابراین دیگر نگرانی در خصوص اصل بودن قطعات برای مشتریان عزیز وجود ندارد. همچنین تعمیر برد لباسشویی سامسونگ به مدت 6 ماه گارانتی می شود.

تعمیر یا تعویض برد لباسشویی سامسونگ با قیمتی منصفانه
تعمیر یا تعویض برد لباسشویی سامسونگ با قیمتی منصفانه

نشانه های خرابی برد ماشین لباسشویی سامسونگ

1.عدم واکنش ماشین لباسشویی به دکمه های فرمان

در صورتی که برد ماشین لباسشویی سامسونگ آسیب دیده باشد، امکان دارد دکمه های کنترل متصل نشوند و ماشین لباسشویی برای تغییر تنظیمات یا روشن و خاموش کردن به درستی عمل نکند.

2.توقف ناگهانی و یا کارکرد غیر عادی

ممکن است بعضی از ایرادهای برد ماشین لباسشویی سامسونگ موجب خاموشی یا توقف ماشین لباسشویی در حین عملکرد عادی شود.همچنین موجب کارکرد غیر طبیعی دستگاه شود. برای مثال، امکان دارد ماشین لباسشویی به صورت غیر منتظره خاموش و روشن شود.

3.نمایش ارور های ناگهانی

هنگامی که برد لباسشویی سامسونگ مشکل دارد ، امکان دارد کد خطا یا ارور های مختلفی روی صفحه نمایشگر نمایان شوند. این ارور ها معمولاً به همراه یک پیغام خطا نمایش داده می شوند و می توانند به شما برای تشخیص عیب کمک کنند.

4.صداهای غیر طبیعی

اگر برد ماشین لباسشویی سامسونگ خراب باشد، ممکن است صداهای ناهنجار در حین عملکرد دستگاه شنیده شود. این صداها می توانند شامل صدای خرد شدن یا همزن نامنظم باشند.

5.عدم عملکرد قطعات الکترونیکی

یکی دیگر از نشانه های خرابی برد ماشین لباسشویی سامسونگ می تواند عدم کارکرد یا عملکرد ناصحیح قطعات الکترونیکی باشد.

تعمیر برد لباسشویی سامسونگ

هنگامی که برد ماشین لباسشویی سامسونگ شما دچار آسیب های متعدد و جدی نشود امکان تعمیر آن وجود دارد. اما در شرایطی که برد لباسشویی سامسونگ شما با آسیب های جدی مواجه باشد باید آن را عوض کرد تا دستگاه شما مشابه قبل کار کند.

در صورت برخورد با هریک از علائم بیان شده در مطالب فوق فورا  دستگاه را از برق جدا کنید. سپس در اولین فرصت با اینانلو سرویس نمایندگی رسمی تعمیر لباسشویی سامسونگ تماس بگیرید تا برای عیب یابی دقیق دستگاه مراجعه کنند. شماره ی 02636191 در همه ی روز های هفته و بدون تعطیلی پاسخگوی مشترکین عزیز می باشد. شما در همه ی ساعات شبانه روز می توانید از طریق وبسایت اینانلو سرویس درخواست تعمیر برد لباسشویی سامسونگ خود را ثبت کنید.

قیمت تعمیر یا تعویض برد لباسشویی سامسونگ

بسته به نوع خرابی و ایراد موجود در دستگاه مبلغ تعمیر و یا تعویض برد لباسشویی سامسونگ متفاوت می باشد. در بعضی موارد، امکان دارد هزینه تعمیر برد منطقی و کم هزینه باشد. اما در سایر موارد، با توجه به نوع ایراد، هزینه قطعات و تایم مورد نیاز برای تعمیر، امکان دارد تعویض برد مقرون به صرفه تر باشد. جهت مشخص شدن مبلغ دقیق، تکنسین با تجربه و متخصص در زمینه تعمیر بردهای لباسشویی سامسونگ باید دستگاه را بررسی کند.

تست برد لباسشویی سامسونگ

قبل از بررسی موارد مربوط به تست برد ماشین لباسشویی سامسونگ ، پیشنهاد میشود، انجام چنین کاری را حتما به  تکنسین حرفه ای بسپارید. با این کار از احتمال ایجاد خرابی و آسیب های جدی تر کم می شود. برای  تست برد ماشین لباسشویی سامسونگ ، ضروری است ورودی و خروجی ترانس توسط مولتی متر، چک شود. در صورت وجود قطعی در یکی از دو سر ترانس ، ترانس باید عوض شود.

نمایندگی رسمی تعمیر برد لباسشویی سامسونگ
نمایندگی رسمی تعمیر برد لباسشویی سامسونگ

تعمیر برد ماشین لباسشویی سامسونگ

تعمیر برد ماشین لباسشویی سامسونگ ، یکی از خدمات تخصصی است که در نمایندگی اینانلو مرکز تعمیر لباسشویی سامسونگ، به وسیله افراد حرفه ای  این حوزه صورت می گیرد. همانطور که بیان  شد، تعمیر برد لباسشویی سامسونگ ، به دلیل پیچیدگی ساز و کار این قطعه ،از حساسیت زیادی برخوردار است. به همین علت توصیه میشود، توسط نمایندگی رسمی و افراد متخصص انجام شود. نمایندگی اینانلو ، تعمیر یا تعویض برد ماشین لباسشویی Samsung را از طریق شرکت سام سرویس و با ضمانت 6 ماهه انجام میدهد.

تعویض برد لباسشویی سامسونگ در محل

تعویض برد لباسشویی سامسونگ هم از آن دسته خدماتی است که علاوه بر تخصص و تسلط ، به قطعات جایگزین فابریک و اصلی سامسونگ نیز احتیاج دارد. یکی دیگر از خدمات ارائه شده توسط اینانلو سرویس به عنوان نمایندگی رسمی سامسونگ، تعویض برد لباسشویی سامسونگ با قطعه اورجینال می باشد. این کار در نهایت دقت و کیفیت ، در بازه ی زمانی بسیار کوتاه ، برای مشتریان عزیز انجام می شود.

نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ

نمایندگی اینانلو به عنوان مرکز تعمیر لوازم خانگی سامسونگ ، بالاترین سطح از استاندارد خدمات و سرویس را به مشتریان ارائه می دهد.  این مجموعه بیش از  20 سال است که فعالیت خود را در سطح استان البرز شروع کرده است.

نمایندگی اینانلو مرکز تعمیر لوازم خانگی سامسونگ به دلایل زیادی مثل موارد زیر توانسته است، رضایت و اطمینان خاطر حداکثری مشترکین خود را به دست بیاورد.

 •  دارا بودن دانش تئوری و عملی کادر فنی
 •  تجربه و تخصص بالا
 • استفاده از شیوه های نوین و کارآمد برای تعمیر دستگاه
 • استفاده از قطعات اصلی و فابریک شرکتی
 •  انجام تعمیرات در کوتاه ترین زمان
 •  ارائه ی فاکتور رسمی و ضمانت 6 ماهه

تعمیر بخش‌های مختلف برد

برد از تعداد زیادی قطعه ی الکترونیکی متفاوت تشکیل شده است. در حقیقت روی برد ماشین لباسشویی تعدادی مقاومت، خازن، آی سی و دیود و … وجود دارد که هر کدام از آن‌ها مسئولیت مشخصی را بر عهده دارند. این قطعات نسبت به آب حساسیت دارند و از آن جهت که ماشین لباسشویی با آب کار می کند. امکان آسیب به این قطعه زیاد است.

نفوذ آب به این قطعه می‌تواند موجب آسیب رسیدن به هر یک از این قسمت های مختلف برد شود. علاوه بر این به دلایل دیگری مثل نوسانات برق نیز امکان دارد برد خراب شده و عملکرد دستگاه با اختلال مواجه شود. تمام این قطعات روی برد قابلیت تعمیر و تعویض را دارند که شما با کمک نمایندگی رسمی می‌توانید تعمیر برد لباسشویی سامسونگ را انجام دهید.
در صورت نیاز به تعویض یا تعمیر برد لباسشویی سامسونگ با شماره 02636191 تماس بگیرید.

سامانه تعمیر آنلاین

نیاز به تعمیر لوازم خانگی دارید…؟

می توانید درخواست خود را به صورت انلاین ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیردند

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟

شما می توانید نظر خود را ارسال کنید همچنین اگر سوالی دارید می توانید از ما بپرسید تا در اولین فرصت به شما پاسخ دهیم

12 پاسخ

  1. خطای AE در لباسشویی سامسونگ نشان دهنده مشکل در ارتباط بین برد و قطعات دیگر است. این مشکل می تواند دلایل مختلفی داشته باشد، از جمله:
   اتصالات اشتباه کانکتورها یا سوکت‌ها
   خرابی کانکتورها یا سوکت‌ها
   خرابی برد اصلی
   جهت بررسی بیشتر دستگاه و عیب یابی با شماره 02636191 تماس بگیرید.

 1. سلام وقتتون بخیر من لباسشویی الجی دارم و برد دستگاه سوخته .آیا شما تکنسین هاتون تعمیرات برد هم انجام میدن؟؟ چون هزینه تعويض برد خیلی زیاد و من میخوام کمتر هزینه کنم . لطفا راهنمایی ‌کنید .ممنون.

  1. همراه عزیز اینانلو سرویس سلام
   بله اولویت ما تعمیر هست نه تعویض!
   برای ثبت درخواست تعمیر برد با شماره 02636191 تماس بگیرید.

  1. همراه عزیز سلام
   این خطا در لباسشویی های سامسونگ اغلب به خرابی برد مربوط میشه.
   جهت جلوگیری از آسیب های بیشتر حتما باید تکنسین از دستگاه بازدید کنه.

  1. همراه عزیز اینانلو سرویس سلام
   بهترین روش برای مراقبت از برد لوازم خانگی منزل استفاده از استابلایزر استاندارد خانگی است.
   جهت تهیه استابلایز می تونید با شماره 02636191 تماس بگیرید.

  1. همراه عزیز اینانلو سرویس
   عدم روشن شدن لباسشویی دلایل متعددی می تونه داشته باشه.
   دستگاه حتما باید توسط تکنسین بررسی بشه.
   حتما با اینانلو سرویس نمایندگی رسمی 130 برند تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینانلو سرویس

نماینده تعمیر و تامین تجهیزات ۱۳۰ برند داخلی و خارجی

آخرین پرسش ها

آخرین سوال پرسیده شده

نحوه بستن درب جاروبرقی میله به چه صورته؟

هنگامی که کیسه به خوبی در جای خود تعبیه نشود، درب دستگاه به درستی بسته نخواهد شد.

آخرین سوال پرسیده شده

علت شنیدن صدای شکستگی از یخچال چیست؟

اگر یخچال یخساز داشته باشد ممکن است صدا از یخساز باشد. برخی از یخسازها صدای بلندی هنگام خروج یخ می دهند.

آخرین سوال پرسیده شده

علت تجمع زباله هم در بیرون کیسه و هم داخل کیسه جارو برقی بلومبرگ چیست؟

دلیل آن جا نزدن صحیح کیسه جاروبرقی ست. کیسه را خارج کرده و مجدد جا بزنید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت ارور oe در ظرفشویی ال جی چیست و چرا آب را تخلیه نمی کند؟

علت ارور oe برای ماشین ظرفشویی ال جی مربوط به اختلال در تخلیه می باشد. برای رفع این ارور شیلنگ تخلیه، پمپ تخلیه و سوئیچ شناور بررسی شود. بهتر است این کار توسط کارشناسان با تجربه صورت گیرد.

آخرین سوال پرسیده شده

دلیل ارور EC کولر گازی مدیا استار از چیست؟

دلیل ارور EC کولر گازی مدیا مربوط به نشتی گاز در دستگاه می باشد. ابتدا نشت یابی و سپس طبق استاندارد شارژ گاز می شود. لطفا با شماره 02636191 تماس بگیرید تا اینانلو سرویس برای تعمیر دستگاه شما اقدام کند.

آخرین سوال پرسیده شده

پس از تعویض موتور جاروبرقی پاناسونیک، دستگاه یکسره کار می کند دلیل آن چیست؟

احتمالا مشکل از تایمر و برد الکترونیکی است. برای رفع این مشکل با اینانلو سرویس تماس بگیرید.

در این مقاله می خوانید

"*" indicates required fields