۳۰ خط شبانه روزی

اینانلو سرویس

نماینده تخصصی تعمیر لوازم خانگی در سطح استان البرز​

۰۲۶-۳۶۱۹۱

۰۲۶-۹۱۳۰۰۲۰۰

خطا های ماشین ظرفشویی سامسونگ و راه حل های آن
مجله تخصصی اینانلو سرویس

مقاله جدید

خطا های ماشین ظرفشویی سامسونگ و راه حل های آن

خواندن این مقاله 12 دقیقه طول میکشد
۸ اسفند ۱۴۰۱

نمایندگی ۱۳۰ برند

امنیت کارشناسان

۱۸۰ روز گارانتی

ارائه فاکتور رسمی

ضمانت اصالت کالا

اگر درباره معنی کد خطاهای ماشین ظرفشویی سامسونگ چیزی نمی‌دانید با اینانلو سرویس همراه باشید تا همه ی ارور ها را به اختصار به شما معرفی کنیم و راهکار رفع هر یک را بررسی نماییم.

فایل صوتی مقاله خطای ماشین ظرفشویی سامسونگ و راه حل های آن

علت هر خطای ماشین ظرفشویی سامسونگ و روش رفع آن

بر روی همه ی ماشین ظرفشویی‌های سامسونگ نمایشگر کوچکی وجود دارد که کاربر می‌تواند برنامه شستشوی خود را از این طریق انتخاب کند. البته این فقط کاربرد این نمایشگر نیست و امکان ظاهر شدن محدوده مشکل با استفاده از کد خطا نیز از دیگر موارد استفاده از این قطعه است.

کد های خطا ماشین ظرفشویی متشکل از حروف انگلیسی و اعداد هستند که هریک معنای خاص خود را دارند. در بیشتر مواقع با فعال شدن هریک از آنها امکان ادامه دادن برنامه شستشوی ظروف امکان پذیر نیست و باید به سرعت نسبت به رفع آن اقدام کرد. این خطا ها در هر مدل ممکن است متفاوت باشند اما پیغام یکسانی را بدهند.
زمانی کد خطا بر روی صفحه نمایشگر ماشین ظرفشویی سامسونگ نشان داده می شود که مشکلی در نحوه عملکرد دستگاه رخ داده باشد. داشتن فهرستی از خطاهای ماشین ظرفشویی سامسونگ کمک می کند در زمان بروز مشکل، واکنش مناسبی نشان دهیم. به همین جهت در این مقاله فهرست کاملی از انواع خطاهای ماشین ظرفشویی Samsung، دلیل بروز این ارور ها و نحوه برطرف کردن آنها را برای شما آماده کرده ایم.

لیست کد خطا های ماشین ظرفشویی سامسونگ و راه حل آن

خطای ظرفشویی سامسونگ دلیل ایجاد ارور
خطای 4E ظرفشویی سامسونگ نبودن آب بعد از چند دقیقه شروع به کار
ارور 4E1 ظرفشویی سامسونگ دمای زیاد بیش از حد مجاز 
خطای TE1 ظرفشویی samsung ایراد در ترموستات
ارور 5E و SE ظرفشویی سامسونگ وجود مشکل در تخلیه( تاخیر در تخلیه یا عدم تخلیه)
خطای OE ظرفشویی سامسونگ لبریز و سپس سرریز شدن آب
ارور LE ظرفشویی سامسونگ نشتی آب
خطای HE  ظرفشویی سامسونگ خرابی هیتر المنت 
ارور HE1 ظرفشویی سامسونگ دمای بیشتر از 80 درجه سانتی گراد
خطا 9E ظرفشویی سامسونگ پایین بودن سطح آب
ارور BE2 ظرفشویی samsung گیر کردن دکمه پنل
خطا HEAVY ظرفشویی سامسونگ نشت آب
خطای چشمک زدن چراغ های Heavy, Delicate و Quick ایراد سنسور دما
خطای چشمک زدن چراغ های Delicate و Quick درب باز
ارور PE ظرفشویی سامسونگ نیمه بار
خطا E1 ظرفشویی سامسونگ نشتی دور بالای جت پمپ
ارور E2 ظرفشویی samsung ایراد در ورودی و تغذیه آب
خطا E4 ظرفشویی سامسونگ دمای نامناسب آب ورودی
ارور 4C ظرفشویی سامسونگ مشکل در ورودی آب
خطاهای F1، F2، F3، F4، F5، F6، F7، F8 و F9 ظرفشویی سامسونگ همه ی این ارور ها به برد الکترونیکی و موتور دستگاه مربوط هستند.
کد خطای F3 و F5 نشتی آب، مسدود شدن و گرفتگی آبپاش
ارور LC ظرفشویی samsung نشتی در دستگاه

در ادامه بعضی از خطاهای این ماشین ظرفشویی سامسونگ به همراه دلیل احتمالی بروز آنها و نحوه برطرف کردن آنها آورده شده است.

خطاهای رایج ماشین ظرفشویی سامسونگ
خطاهای رایج ماشین ظرفشویی سامسونگ

خطاهای ماشین ظرفشویی سامسونگ

1- خطای 4E ظرفشویی

دلیلی که منجر به ایجاد ارور 4E ماشین ظرفشویی سامسونگ می شود، مربوط به تامین آب است. ارور 4E در این زمان نمایان می شود

اگر بعد از 1 دقیقه از شروع فرآیند آبگیری، مقدار پالس معادل 100 یا کمتر تشخیص داده شود، یا زمانی که با گذشت 5 دقیقه، آبی وارد نشده باشد.

راه حل: برای رفع کد خطای 4E ماشین ظرفشویی سامسونگ ، در مرحله اول باز بودن شیر آب ماشین ظرفشویی را چک کنید. اگر شیر آب باز بود، قطع کن شیر آب، دریچه آب و سیم کشی ها را بررسی کنید. اکوا استاپ و برد فرمان را چک کرده و از سالم بودن آنها اطمینان حاصل کنید.

2- ارور 4E1 و 3E ماشین ظرفشویی سامسونگ

علت نمایش کد خطای 4E1 و 3E در ماشین ظرفشویی سامسونگ این است، آبی که در مرحله تامین آب وارد ماشین ظرفشویی می شود، دمایی بیشتر از 176 درجه فارنهایت (80 درجه سانتیگراد) دارد.

برای برطرف کردن ارور 4E1 و 3E ماشین ظرفشویی سامسونگ چک کنید که دمای شیر آب گرم آشپزخانه بالاتر از 50 درجه سانتیگراد نباشد. اگر دمای آب مناسب است و همچنان این ارور وجود دارد ، مشکل از سنسور دما یا برد اصلی دستگاه می باشد. برد و سنسور دما باید تعمیر یا تعویض گردند. برای بررسی آنها با مرکز خدمات پس از فروش اینانلو تماس بگیرید. اینانلو سرویس به عنوان نماینده مجاز و رسمی شرکت سام سرویس برای تعمیر دستگاه از قطعه اورجینال و فابریک استفاده می کند. برای ثبت درخواست می توانید با شماره 02636191 تماس بگیرید.

3- خطای TE و TE1 و TC ظرفشویی سامسونگ

دلیل ارورهای TE و TE1 و TC ماشین ظرفشویی سامسونگ ناشی از خرابی سنسور دما می باشد. هنگامی که خروجی سنسور دمای دستگاه به مدت بیشتر از 3 ثانیه بالای 4.5 یا کمتر از 2 بماند، دستگاه این ارور را نشان می دهد.

برای رفع کدهای خطای ماشین ظرفشویی سامسونگ، مقدار مقاومت سنسور دما باید توسط یک اهم متر اندازه گیری شود و کلیه اتصالات و سیم کشی ترموستات نیز بررسی شود. در این شرایط اگر سیم کشی ایراد نداشته ، باید ترموستات و سپس برد ماشین ظرفشویی را تعمیر یا تعویض کرد.

4- خطای 5E ظرفشویی سامسونگ

علت نمایش ارور 5E ماشین ظرفشویی سامسونگ ناشی از تخلیه نشدن آب ماشین ظرفشویی می باشد. اگر سرعت تخلیه مناسب نباشد و پروسه تخلیه طی 3 دقیقه انجام نشود، این ارور نمایان می شود.

برای رفع خطای 5E ماشین ظرفشویی سامسونگ در ابتدا باید لوله ها و شیلنگ های تخلیه را چک کنید تا هیچ گونه گرفتگی در مسیر آنها وجود نداشته باشد. اگر لوله ها آسیب دیده باشد، باید آنها را تعویض کنید. اگر مشکل رفع نشد، باید پمپ تخلیه را بررسی کرد تا از سالم بودن کامل آن اطمینان حاصل شود . ممکن است نیاز باشد پمپ تخلیه دستگاه را تعویض کنید. برای انجام این کار می توانید از متخصصین برتر تعمیر ماشین ظرفشویی اینانلو سرویس کمک بگیرید. تکنسین های اینانلو سرویس جدیدترین دوره ها را در شرکت تولید کننده دستگاه دیده اند و تخصص کافی دارند. برای درخواست تعمیر انواع لوازم خانگی با شماره 02691300200 تماس بگیرید.

5- ارور OE ظرفشویی سامسونگ

دلیل آن که با ارور OE ماشین ظرفشویی سامسونگ مواجه شده ایم، تشخیص سرریز آب است. هر وقت داده های مربوط به تشخیص سرریز، ولتاژ 4 ولت یا کمتر را به مدت 3 ثانیه یا یک ثانیه در مرحله تامین آب، گزارش کنند، ارور OE نمایان می شود.

برای رفع کد خطای OE ماشین ظرفشویی سامسونگ، جدا کردن پریز ماشین ظرفشویی از برق اولین کاری است که باید انجام دهید. سپس باید دریچه شیر ورودی اب و برد فرمان دستگاه توسط تکنسین بررسی شود. در صورت نیاز آن ها را تعمیر یا تعویض کند. انجام این کارها نیاز به تخصص دارد، شما می توانید از تکنسین های حرفه ای و کاربلد اینانلو سرویس کمک بگیرید.

6- خطای LE ظرفشویی سامسونگ

دلیل اینکه با ارور LE ماشین ظرفشویی سامسونگ روبرو شده اید، نشتی آب از ماشین ظرفشویی می باشد.

برای برطرف کردن کد خطای LE ماشین ظرفشویی سامسونگ لازم است کلیه مسیرهای جریان آب شامل شلنگ ها، لوله های آب و پمپ تخلیه بررسی شوند. در صورت وجود هرگونه پارگی، آسیب یا ترک خوردگی، تعمیر یا تعویض گردند.

خطای 5E ماشین ظرفشویی سامسونگ
خطای 5E ماشین ظرفشویی سامسونگ

7- خطای HE ظرفشویی سامسونگ

دلیل ایجاد ارور HE در ماشین ظرفشویی سامسونگ نشان دهنده ی خرابی یا نقص هیتر یا المنت می باشد.

برای رفع کد خطای HE ماشین ظرفشویی سامسونگ ، قبل از انجام هر کاری ماشین ظرفشویی را از برق بکشید. اتصالات سیم کشی المنت باید دقیق چک شوند تا کاملاً سالم باشند. در صورت وجود هرگونه آسیب دیدگی در هیتر ، باید آن را تعویض کنید. چنانچه بعد از تعویض هیتر، باز هم مشکل ادامه دار شد، باید برد الکترونیکی دستگاه را مورد بررسی قرار داد.

8- ارور HE1 و IE ظرفشویی سامسونگ

دلیل روبرو شدن با کدهای خطا HE1 و IE ماشین ظرفشویی سامسونگ، خرابی ترموستات و تشخیص دمای 80 درجه سانتی گراد به مدت بیش از 3 ثانیه در داخل ماشین ظرفشویی می باشد.

برای رفع ارورهای HE1 و IE ماشین ظرفشویی سامسونگ، قبل از هرکاری دستگاه را از برق بکشید و پس از باز کردن درب محفظه شستشو، دمای آب را بررسی کنید. در این شرایط یا رله المنت بر روی برد اصلی گیر کرده و لازم است برد اصلی تعویض شود یا ترموستات دچار خرابی شده و باید تعمیر یا تعویض شود.

9- خطای 9E ماشین ظرفشویی سامسونگ

علت مواجه شدن با خطای 9E ماشین ظرفشویی سامسونگ، تشخیص میزان سطح آب پایین توسط دستگاه است.

برای اینکه بتوانید کد خطای 9E ماشین ظرفشویی سامسونگ را رفع کنید، ظرف های داخل ماشین ظرفشویی را خارج کنید. سپس ماده شوینده اضافه کنید و یک بار دستگاه را به طور عادی راه اندازی کنید تا یک چرخه شستشوی بدون ظرف داشته باشد. انجام این کار خطای 9E را برطرف می کند.

10- ارور BE و BE2 ماشین ظرفشویی

دلیلی که منجر به ایجاد ارورهای BE و BE2 ماشین ظرفشویی سامسونگ می شود، گیر کردن یکی از دکمه های پنل دستگاه می باشد. ممکن است یکی از دکمه ها به مدت بیش از 30 ثانیه فشرده شده باشد.

برای رفع کردن کدهای خطا BE و BE2 ماشین ظرفشویی سامسونگ فقط کافیست تک تک دکمه ها را یک بار فشار دهید تا دکمه ای که گیر کرده آزاد شود. اگر مشکل برطرف نشد، باید نسبت به بررسی و تعویض کنترل پنل دستگاه اقدام کنید.

11- خطای BE3 ماشین ظرفشویی

علت نمایش کد خطای BE3 ماشین ظرفشویی سامسونگ نوعی خطای ارتباطی است. این ارور وقتی ارتباطات IC بین برد اصلی و کنترل پنل از کار می افتد، نمایان می شود.

برای اینکه بتوانید ارور bE3 را در ماشین ظرفشویی سامسونگ برطرف کنید، ماشین ظرفشویی را ریست کنید. در صورت حل نشدن مشکل، با شماره ی 02636191 مرکز خدمات اینانلو سرویس تماس بگیرید.

12- ارور PE و FL ماشین ظرفشویی

دلیل ارورهای PE و FL ماشین ظرفشویی سامسونگ تشخیص خطای نیم بار است. زمانی که میکروسوئیچ بیشتر از 30 ثانیه بعد از روشن شدن موتور توزیع کننده تشخیص داده نشود. ممکن است برد فرمان دچار مشکل شده باشد. یک دلیل دیگر نمایش این ارور، افزایش توان پمپ تخلیه در طول فرایند تخلیه به بیش از 15 وات می باشد.

برای رفع این کدهای خطا در ماشین ظرفشویی سامسونگ، اولین گام اجرای یک چرخه شستشوی بدون ظرف می باشد. اگر مشکل همچنان رفع نشد، کلید قطع کننده مدار ماشین ظرفشویی را روی حالت «OFF» قرار دهید و سپس با مرکز خدمات اینانلو سرویس تماس بگیرید. ممکن است نیاز باشد سیم کشی دستگاه چک شود و علاوه بر بررسی سیم کشی ها برخی از قطعات آسیب دیده نیز تعویض شوند.

13- خطای DE ظرفشویی سامسونگ

دلیلی که باعث ایجاد ارور DE ماشین ظرفشویی سامسونگ می شود، این است که درب کابین ماشین ظرفشویی باز مانده است.

برای رفع کردن خطای DE ماشین ظرفشویی سامسونگ، درب را فشار دهید تا صدای بسته شدن آن را بشنوید. اگر ایراد برطرف نشد، احتمالا سوئیچ قفل درب خراب شده و باید تعویض شود. ممکن است مشکل از برد اصلی دستگاه نیز باشد، با اینانلو سرویس تماس بگیرید تا تکنسین های با تجربه برای حل مشکل دستگاه مراجعه کنند.

14- خطای CE ظرفشویی سامسونگ

علت نمایش ارور CE ماشین ظرفشویی سامسونگ ناشی از وجود یک خطای ارتباطی می باشد.

برای رفع کردن کد خطای CE ماشین ظرفشویی سامسونگ، دستگاه را خاموش کرده و مجدد آن را روشن کنید. در صورت حل نشدن مشکل، با مرکز خدمات مجاز اینانلو جهت تعمیر ماشین ظرفشویی تماس بگیرید. در صورت ثبت درخواست تعمیر و سرویس دوره ای ماشین ظرفشویی از طریق وبسایت اینانلو سرویس از 10% تخفیف ویژه بهره مند شوید.

15- ارور AE ظرفشویی سامسونگ

AE یکی دیگر از خطاهای ماشین ظرفشویی سامسونگ بوده و دلیل ایجاد آن قطع ارتباط بین برد اصلی و برد فرعی یا نمایشگر به مدت 24 ثانیه می باشد. در این شرایط دستگاه راه اندازی نمی شود و شروع به کار نخواهد کرد.

جهت رفع ارور E25 ماشین ظرفشویی سامسونگ، دستگاه را خاموش کرده و مجددا آن را روشن کنید. در صورت ادامه مشکل، با مرکز خدمات مجاز شرکت سامسونگ تماس بگیرید. اینانلو سرویس نماینده برتر و رسمی شرکت سامسونگ آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز می باشد. اینانلو سرویس علاوه بر سامسونگ نماینده رسمی و مجاز بیش از 130 برند همچون ال جی، دیپوینت، ایکس ویژن، دوو، اسنوا، جنرال الکتریک، مابه، جنرال هاوس، سام، پاکشوما، کندی و… می باشد.

16- خطای AE6 ظرفشویی سامسونگ

علت ارور E27 در ماشین ظرفشویی سامسونگ به عدم دریافت پاسخ اینورتر از برد اصلی به مدت چند ثانیه مربوط می شود. در این حالت اینورتر 2 بار خاموش خواهد شد و برای سومین بار کد خطای AE6 را نمایش می دهد.

تنها کاری که برای رفع این مشکل از دست شما بر می آید، خاموش کردن دستگاه و ریست کردن آن است. در صورت ادامه مشکل، با مرکز خدمات تعمیرات لوازم خانگی اینانلو تماس بگیرید. شماره 02636191 اینانلو سرویس بدون تعطیلی پاسخگوی مشتریان عزیز می باشد.

17- خطای 1E ظرفشویی سامسونگ

دلیل آنکه با ارور 1E ماشین ظرفشویی سامسونگ روبرو می شوید، تشخیص پایین بودن سطح آب توسط تکنولوژی HPS می باشد. در این وضعیت عملیات خشک کردن به مدت سه دقیقه 20 ثانیه فعال و 5 ثانیه غیر فعال می شود.

برای برطرف کردن کد خطای 1E ماشین ظرفشویی سامسونگ باید موتور و سیستم HPS توسط تکنسین بررسی شود تا از سلامت آنها اطمینان حاصل کنید.

18- خطای 4E5 ظرفشویی سامسونگ

دلیل اینکه ارور 4E5 ماشین ظرفشویی سامسونگ نمایان شده ، تعداد پالس های تامین آب در شرایطی که دستگاه در حال آبگیری نیست، معادل 200 تشخیص داده شده است. در این شرایط دستگاه شیر آب را 2 بار روشن و خاموش می کند. این ایراد مربوط به تامین آب دستگاه است.

برای برطرف کردن کد خطای 4E5 ماشین ظرفشویی سامسونگ از باز بودن شیر ورودی آب مطمئن شوید. سپس محکم بودن شلنگ ورودی و عدم یخ زدگی و انسداد شیر ورودی آب یا مجاری آن را چک کنید.

19- خطای 9E1 یا 9E2 ماشین ظرفشویی

یکی دیگر از خطاهای ماشین ظرفشویی سامسونگ، ارورهای 9E1 یا 9E2 می باشد. هنگام نمایش این خطا، در شرایط قطعی برق یا بالا و پایین شدن ولتاژ لینک DC، دستگاه به علت ولتاژ غیر طبیعی به حالت توقف کامل می رود.

برای رفع ارورهای 9E1 یا 9E2 ماشین ظرفشویی سامسونگ ولتاژ برق ورودی منزلتان را بررسی کنید. اگر ولتاژ طبیعی بود، با مرکز خدمات مجاز اینانلو تماس بگیرید.

پیشنهاد اینانلو سرویس برای جلوگیری از آسیب به برد و موتور دستگاه استفاده از استابلایزر استاندارد خانگی می باشد. با توجه به اینکه اغلب با نوسان برق مواجه هستیم، استابلایزر می تواند به خوبی از دستگاه و قطعات الکترونیکی آن محافظت کند.

20- خطای 7E ظرفشویی

دلیل نمایش ارور 7E در ماشین ظرفشویی سامسونگ این است که پروسه تخلیه به مدت 3 دقیقه طول کشیده است. در این وضعیت یا چرخ دنده موتور ایراد دارد یا پره سنسور مسدود شده و از کار افتاده است. این ایراد می تواند ناشی از خرابی رفلکتور آب در مدل های Waterwall باشد.

برای برطرف کردن کد خطای 7E در ماشین ظرفشویی سامسونگ، چک کنید که ظرف های داخل محفظه جلوی رفلکتور آب را نگرفته باشند و تمام چسب های بسته بندی را باز کرده باشید. اگر ایراد برطرف نشد، شیر آب را ببندید و با مرکز خدمات سام سرویس تماس بگیرید.

خطای E7 ظرفشویی سامسونگ

خطای E7 ظرفشویی سامسونگ

21-خطای 4C ظرفشویی سامسونگ

دلیلی که منجر به ایجاد خطای 4C ماشین ظرفشویی سامسونگ می شود، مشکل مربوط به تامین آب است. اگر 20 ثانیه بعد از شروع پروسه ی تامین آب، مقدار پالس تامین آب معادل 10 یا کمتر شناسایی شود، این ارور نمایان خواهد شد. هنگامی که با گذشت 60 دقیقه، هیچ آبی تامین نشود نیز، شاهد خطای 4C خواهیم بود.

برای اینکه بتوانید کد خطای 4C ماشین ظرفشویی سامسونگ را برطرف کنید، ابتدا از باز بودن شیر آب ماشین ظرفشویی اطمینان حاصل کنید . اگر شیر ورودی آب باز بود، سفت بودن شلنگ ورودی و در پایان عدم یخ زدگی و انسداد شیر ورودی آب یا مجرای آن را چک کنید. اگر همچنان مشکل به قوه ی خود باقی بود، باید برد الکترونیکی دستگاه توسط تکنسین متخصص چک شود تا از سلامت آن اطمینان حاصل کنید.

22-خطای PC ماشین ظرفشویی

یکی از دلایلی که منجر به ایجاد ارور PC در ماشین ظرفشویی سامسونگ می شود، این است که به مدت 2 دقیقه پس از شروع فعالیت موتور سنکرون، هنوز موقعیت مکانی تشخیص داده نشده است.

راه حل: برای برطرف کردن کد خطای PC ماشین ظرفشویی سامسونگ باید دستگاه را ریست کنید.

23- خطای S ظرفشویی

دلیل نمایش کد خطای S ماشین ظرفشویی سامسونگ ناشی از ایراد در فرآیند تخلیه است. در این شرایط یا پمپ تخلیه یا سنسور سطح آب خراب شده اند. تا زمانی که سنسور، پایین آمدن سطح آب را تشخیص ندهد، فرآیند تخلیه ادامه می یابد. بعد از 60 ثانیه خطای تخلیه نشان داده می شود.

برای حل کردن مشکل ارور S ، به توضیحات مربوط به خطای 5E ماشین ظرفشویی سامسونگ مراجعه کنید.

24- خطای LC ماشین ظرفشویی سامسونگ

LC یکی دیگر از خطاهای ماشین ظرفشویی سامسونگ بوده که به دلیل یک نشتی در کل سیستم رخ می دهد. این نشتی توسط کاربر قابل پیدا کردن نیست و برای تشخیص محل نشت، باید از تعمیرکار با تجربه کمک بگیرید.

خطای LC ماشین ظرفشویی سامسونگ
خطای LC ماشین ظرفشویی سامسونگ

25- ارور SP ماشین ظرفشویی سامسونگ

علت مواجه شدن با ارور SP ماشین ظرفشویی سامسونگ بروز خطای عملکردی در حالت STORM WASH است.

خطای SP در ماشین ظرفشویی سامسونگ ممکن است به دلایل مختلفی اتفاق بیافتد. این خطا معمولاً به یک مشکل عملکردی در حالت STORM WASH اشاره دارد.

برای رفع این مشکل، می‌توانید اقدامات زیر را انجام دهید:

تغذیه برق را قطع و مجدداً وصل کنید: ممکن است با بازنشانی سیستم، خطاهای کوچکی رفع شود. برای انجام این کار، ماشین ظرفشویی را خاموش کنید، سوکت برق را خارج کنید، کمی صبر کنید و سپس دوباره سوکت برق را وصل کنید و ماشین را روشن کنید.

  • چک کردن اتصالات و سیم‌ها:گاهی اوقات، مشکل از اتصالات یا سیم‌های ماشین ظرفشویی می‌تواند باعث خطا شود. اطمینان حاصل کنید که همه اتصالات درست و سیم‌ها سالم هستند.
  • تمیز کردن فیلترها و قسمت‌های داخلی: بررسی کنید که آیا فیلترها یا قسمت‌های داخلی ماشین ظرفشویی تمیز هستند یا خیر. اگر کثیفی یا مواد غیرضروری وجود داشته باشد، ممکن است عملکرد ماشین را تحت تأثیر قرار دهد.
  • بازنشانی ماشین: برخی از ماشین‌های ظرفشویی دارای گزینه بازنشانی هستند که می‌تواند به عملکرد درست ماشین کمک کند. راهنمای کاربری ماشین ظرفشویی را مطالعه کرده و اگر امکانش وجود دارد، این گزینه را انجام دهید.
  •  تماس با خدمات مشتریان: اگر اقدامات فوق نتیجه ندهند، بهتر است با مرکز خدمات مشتریان سامسونگ اینانلو سرویس با شماره 02636191 تماس بگیرید. آن‌ها می‌توانند شما را راهنمایی کرده و مشکل را تشخیص دهند و رفع کنند.

 

برای رفع خطای SP ماشین ظرفشویی سامسونگ با مرکز خدمات مشتریان اینانلو سرویس تماس بگیرید.

کلام آخر

سامسونگ یکی از بهترین مارک های موجود در بازار است و تامین قطعات دستگاه های این برند فقط از طریق نماینده رسمی امکان پذیر است. اینانلو سرویس به عنوان نماینده مجاز سامسونگ در استان البرز، برای تعمیر دستگاه از قطعات اورجینال و شرکتی استفاده می کند. خدمات اینانلو سرویس شامل 6 ماه گارانتی می باشد.

برطرف کردن مشکلات و خطاهای ماشین ظرفشویی سامسونگ یک کار تخصصی است و نباید توسط افراد بی تجربه انجام شود. زیرا این کار می تواند آسیب های جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد. با این وجود زمانی که ظرفشویی سامسونگ شما دچار خرابی شد، میتوانید با انجام یک سری کارهای اولیه از بروز خسارت های بیشتر تا رسیدن تکنسین متخصص جلوگیری کنید.

اینانلو سرویس به عنوان بهترین مرکز تعمیر لوازم خانگی بدون تعطیلی و 7 روز هفته در خدمت مشتریان عزیز می باشد. شما در هر نقطه از استان البرز همچون گوهردشت، مهرشهر، کیانمهر، عظیمیه، فردیس، شهرک بنفشه، مهرویلا، باغستان، شاهین ویلا، شهر جدید هشتگرد، کوهسار، کردان، چندار، گلسار و… که باشید می توانید با شماره ی 02636191 تماس بگیرید. تکنسین های اینانلو سرویس در اسرع وقت برای حل مشکل مراجعه می کنند.

سوالات متداول

سامانه تعمیر آنلاین

نیاز به تعمیر لوازم خانگی دارید…؟

می توانید درخواست خود را به صورت انلاین ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیردند

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟

شما می توانید نظر خود را ارسال کنید همچنین اگر سوالی دارید می توانید از ما بپرسید تا در اولین فرصت به شما پاسخ دهیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینانلو سرویس

نماینده تعمیر و تامین تجهیزات ۱۳۰ برند داخلی و خارجی

آخرین پرسش ها

آخرین سوال پرسیده شده

علت ارور dc در ماشین لباسشویی سامسونگ چیست؟

کد خطا E3 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که درب دستگاه به درستی بسته نشده است. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله خرابی میکروسوئیچ درب، خرابی برد الکترونیکی، یا خرابی لولای درب ایجاد شود. جهت بررسی دستگاه از نظر فنی با شماره 02636191 تماس بگیرید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت ارور e2 لباسشویی سامسونگ چیست؟

کد خطا E2 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که دستگاه قادر به تخلیه آب نیست. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله بسته بودن دریچه تخلیه، خرابی پمپ تخلیه، خرابی فیلتر پمپ تخلیه، خرابی سوئیچ فشار، یا خرابی برد الکترونیکی ایجاد شود. در صورتی که با بررسی و تمیز کردن فیلتر تخلیه مشکل حل نشد با شماره 02636191 تماس بگیرید. تکنسین در اسرع وقت برای تعمیر دستگاه مراجعه می کند.

آخرین سوال پرسیده شده

دلیل ایجاد کد خطای E1 ماشین لباسشویی سامسونگ چیست ؟

کد خطا E1 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که دستگاه قادر به آبگیری نیست. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله خرابی شیر آب ورودی، خرابی فیلتر شیر آب ورودی، خرابی پمپ تخلیه، خرابی سوئیچ فشار، یا خرابی برد الکترونیکی ایجاد شود. برای بررسی دستگاه با شماره 02636191 تماس بگیرید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت افتادگی درب ماشین ظرفشویی سامسونگ چیست؟

خراب بودن درب ماشین ظرفشویی سامسونگ با این تفاسیر که وسط نمی ماند، مربوط به اختلال در لولای درب میباشد، بررسی نمایید که پیچ و مهره های لولای درب مشکلی نداشته باشند و اگر لولا شکسته تعویض نمایید. برای انجام این کار میتوانید با شماره گیری 02636191 و 02691300200 از خدمات اینانلو سرویس بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت صدای سوت قطار از ظرفشویی بوش چیست؟

صداي سوت از ماشين ظرفشويي می تواند دو علت داشته باشد. ممکن است آب پاش های پایین و بالا مشکل داشته باشد و یا ایراد از پمپ تخلیه دستگاه باشد. همچنین پمپ آب پاش نیز باید چک شود. همچنین می توانید از خدمات اینانلو سرویس نیز بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

برای رفع سوراخ کف ماشین ظرفشویی سامسونگ چه باید کرد؟

بدنه ماشین های ظرفشویی شما از نوع استیل می باشد. شما می توانید به صورت مقطعی بدنه را جوش داده و آب بندی کنید، اما توصیه نمی شود. چرا که حرارت آب گرم ماشین ظرفشویی بسیار بالاست و سبب از بین رفتن آن قسمت خواهد شد. نهایتا پیشنهاد می کنیم بدنه را تعویض کنید. می توانید از خدمات اینانلو سرویس در این زمینه بهره مند شوید.

در این مقاله می خوانید

"*" indicates required fields