۳۰ خط شبانه روزی

اینانلو سرویس

نماینده تخصصی تعمیر لوازم خانگی در سطح استان البرز​

۰۲۶-۳۶۱۹۱

۰۲۶-۹۱۳۰۰۲۰۰

/ تعمیر لباسشویی در البرز کرج

اینانلو سرویس

مقاله جدید

تعمیر لباسشویی در البرز کرج

خواندن این مقاله 5 دقیقه طول میکشد
۶ مرداد ۱۴۰۱

خدمات تعمیر لباسشویی با عیب یابی کامل دستگاه شروع می شود تا مشکل شناسایی شده و قطعات برای سرویس، تعویض گردد. تکنسین های اینانلو سرویس برای تعمیر لباسشویی با تجهیزات کامل و قطعات جایگزین به محل اعزام می شوند، بنابراین می توانند خدمات را در یک بار بازدید در محل انجام دهند. 

تعمیر لباسشویی و لوازم خانگی در البرز کرج توسط تکنسین های اینانلو سرویس انجام می شود که دوره های تخصصی برند های گوناگون را طی نموده اند.

تعمیر لباسشویی در استان البرز

مجموعه اینانلو سرویس نماینده بیش از 130 برند معتبر جهانی، مجهز به قطعات اورجینال تمامی برندهای ماشین لباسشویی از جمله برندهای الکترواستیل ، ویرپول، جی پلاس، ال جی ، سامسونگ ، مجیک شف ،پارس، بوش، اسنوا، هیوندای، کرال، سیلوان و … می باشد. تمامی مراحل تعمیر لباسشویی از مرحله عیب یابی، تعمیر و تعویض قطعه دستگاه را با اطمینان خاطر به تعمیرکاران حرفه ای تیم اینانلو سرویس بسپارید.

تکنسین‌های اینانلو سرویس فقط لوازم خانگی را تعمیر نمی‌کنند، بلکه به مشتریان توصیه می‌کنند که چگونه در دراز مدت از لوازم برقی استفاده نمایند.

استفاده از محصولات جانبی فروشگاه اینانلو سرویس به افزایش طول عمر ماشین لباسشویی کمک بسیاری می کند. بسیاری از افراد فکر می کنند این محصولات جنبه سوددهی به تولید کنندگان را دارند اما اینگونه نیست. مشکلاتی نظیر نوسانات برقی و یا رسوبات آب سبب کوتاه شدن طول عمر ماشین لباسشویی می شوند. برای پیشگیری از خرابی ماشین لباسشویی به مقاله افزایش طول عمر ماشین لباسشویی و مقاله ی استابلایزر مراجعه نمایید.

تعمیر لباسشویی در استان البرز
تعمیر لباسشویی در استان البرز

تعمیر انواع لوازم خانگی برقی در استان البرز

هر یک کارشناسان اینانلو سرویس دارای تجربه، مهارت و تخصص در رشته خود می باشند. ممکن است شخصی به صورت تخصصی فقط ماشین لباسشویی تعمیر کند و سررشته ای از تعمیر لوازم خانگی دیگر مانند تعمیر ماشین ظرفشویی، تعمیر یخچال فریزر، تعمیر ساید، تعمیر جاروبرقی، تعمیر مایکروویو، تعمیر کولر گازی و یا تعمیر تصفیه آب نداشته باشد.

شما علاوه بر تعمیر لباسشویی در البرز کرج می توانید تعمیر سایر لوازم خانگی را با بهترین کیفیت دریافت کنید. تکنسین های اینانلو سرویس تجربه، مهارت و دانش کافی برای ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی را دارا می باشند. 

مشکلات که منجر به تعمیر ماشین لباسشویی می شود؟

 • ماشین لباسشویی روشن نمی شود
 • لباسشویی صدای بسیار زیادی دارد
 • ماشین لباسشویی به شدت می لرزد
 • زرد شدن بدنه لباسشویی
 • لباسشویی آبگیری نمی کند
 • دستگاه آب را تخلیه نمی کند
 • اتصالی در بدنه دستگاه

ماشین لباسشویی روشن نمی شود

با پیدا کردن منشا مشکل، بهتر می توانید آن را رفع کنید.

 • اولین و آسان ترین کار بررسی پریز برق می باشد. ممکن است مشکل از پریز خانه باشد یا سیم از پریز در آمده باشد. این مشکل هیچ ارتباطی به دستگاه ندارد.
 • در صورت تست پریز با دستگاه برقی دیگر و روشن نشدن دستگاه ممکن است مشکل از دو شاخه یا کابل دستگاه باشد. در صورت بروز این مشکل نیاز به تعمیر لباسشویی به صورت تخصصی ندارد. حضور یک برقکار در چنین شرایطی کفایت می کند.
 • مشکل می تواند از موتور و یا حتی به دلیل از کار افتادن آن باشد. که در چنین شرایطی نیاز به تعمیر لباسشویی می باشد.

لباسشویی صدای بسیار زیادی می دهد

 • صداهای ضعیف هم می تواند نشانه ای برای خرابی دستگاه باشد. هر چند گاهی علت این صداها آنقدر ساده است که شاید باور نکنید.
 • به صدای دستگاه و زمان آغاز آن دقت کنید. اگر صدا زمان تخلیه آب شروع شد، به این معنا است که یک شی در مسیر تخلیه گیر کرده است. 
 • صدا ممکن است از بلبرینگ و دیگ لباسشویی باشد. این قسمت ها باید به صورت تخصصی بررسی شوند. برای رفع این مشکل نیاز به تعمیر لباسشویی و حضور تکنسین متخصص و خبره است.

ماشین لباسشویی به شدت می لرزد

 • لرزش ماشین لباسشویی در ساده ترین حالت ممکن است مربوط به بالانس نبودن و یا تنظیم نبودن پایه های دستگاه می باشد. 
 • در بدترین حالت ممکن نیز مشکل مربوط به فنرها و کمک ها می باشد که به مرور زمان کارایی اولیه خود را از دست می دهند.

روش نگهداری لباسشویی از نکات بسیار مهم می باشد، رعایت برخی نکات طول عمر ماشین لباسشویی را افزایش می دهد عدم شستشوی پتو، روفرشی و پادری با ماشین لباسشویی به طول عمر ماشین لباسشویی کمک می کند. شستشوی این لوازم استهلاک آن را بالا می برد و چنین لرزش هایی را ایجاد می کند. سعی کنید برای شستشوی پتو از خشکشویی محل کمک بگیرید.

زرد شدن قاب پنل ماشین لباسشویی

شاید زمان زیادی از خرید لباسشویی شما نگذشته باشد و شما متوجه زرد شدن قاب پنل لباسشویی شده باشید. این پدیده دلایل متعددی دارد. یکی از آنها تمیز کردن بدنه ماشین لباسشویی با شیشه پاکن یا مایع ظرفشویی است. 

اگر پس از شستشو درب دستگاه را باز نگذارید، این بخار به مرور به پنل دستگاه آسیب می زند و رنگ آن را به زردی می برد.

لباسشویی آبگیری نمی کند

وقتی با چنین مشکلی روبرو می شوید، مطمئن باشید مشکل از شیر برقی است. شیر برقی وظیفه وارد کردن آب به دستگاه را دارد.

سه مشکل متداول در شیر برقی عبارت است از آب وارد دستگاه نمی شود، بیش از اندازه دستگاه با آب پر می شود یا کمتر از اندازه آب وارد لباسشویی می شود.

در صورت خرابی شیر برقی نیاز به تعویض این قطعه می باشد. تکنسین های اینانلو سرویس تمامی قطعات را مطابق با مدل ماشین لباسشویی شما تعمیر و تعویض می نماید. اینانلو سرویس علاوه بر اعزام تکنسین به محل، قطعات اورجینال و کمیاب را برای دستگاه شما تهیه می کند. شما می توانید هر یک از این قطعات را از طریق فروشگاه یا واحد تامین قطعات تهیه کنید.

دستگاه آب را تخلیه نمی کند

مشکل به وضوح از پمپ تخلیه است اما دقیقاً چقدر می تواند حاد باشد را در ابتدای امر نمی توان گفت. این مشکل در بهترین حالت می تواند بر اثر گیر کردن یک شی در مسیر تخلیه باشد که با برداشتن آن مشکل به سادگی حل می شود. در بدترین حالت پمپ تخلیه از کار افتاده و نیاز به تعویض دارد. توصیه ما به شما در چنین شرایطی درخواست تعمیر لباسشویی است که طی آن مشکل به صورت دقیق بررسی خواهد شد.

اتصالی بدنه ماشین لباسشویی

بعضی از ساختمان ها چاه ارت ندارند. این نوع اتصالی بدنه برای لباسشویی های قدیمی نیست، بلکه در مورد لباسشویی هایی که تازه خریداری و نصب شده اند نیز صدق می کند.

اگر ساختمان شما چاه ارت دارد و همچنان این مشکل را دارید، بهتر است با یک تکنسین تماس بگیرید. چرا که این مسئله می تواند خطرساز باشد.

انواع خدمات اینانلو سرویس در زمینه تعمیر لباسشویی

 • بررسی خطاهای لباسشویی

 • رفع خطاهای لباسشویی

 • جرم گیری ماشین لباسشویی

 • تعویض شیر برقی 

 • تعمیر بلبرینگ و کاسه نمد لباسشویی

 • تعویض لاستیک دور درب لباسشویی

 • تعمیر و تعویض پمپ تخلیه

 • عیب یابی و تعمیر موتور لباسشویی

 • تعمیر هیدروستات

تعمیر لباسشویی در البرز کرج با اینانلو سرویس

تمام تلاش ما در اینانلو سرویس بر این است که مشتری رضایت کامل نسبت به تعمیر لباسشویی خود داشته باشد. تعمیر لباسشویی و سایر دستگاه ها از قبیل ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر، ساید، کولر گازی، جاروبرقی، مایکروویو و تصفیه آب توسط تیم حرفه ای اینانلو سرویس انجام می شود. هیچ مشکلی را دست کم نگیرید. هر چقدر هم کوچک باشد، می تواند روزی به مشکل بزرگتری تبدیل شود.

نکات نگهداری لباسشویی

قرار دادن ماشین لباسشویی در مکانی صاف

رعایت فاصله 5 سانتی متری تا دیوار 

پس از شست و شو لباس ها را از دیگ خارج کنید

خشک کردن دیگ شست و شو

نسبت به ظرفیت دستگاه داخل آن لباس بریزید

تعویض مرتب فیلترهای ماشین لباسشویی 

استفاده از جرم گیر متناسب با برند ماشین لباسشویی

عدم تغییر برنامه در هنگام روشن بودن ماشین لباسشویی

چک کردن لباس ها برای جداسازی سکه ها سنجاق ها ، گیره ها و… 

چک کردن ورودی آب

هزینه ی تعمیر لباسشویی

هزینه ی تعمیر لباسشویی بستگی به علت خرابی دستگاه و قطعات تعویضی آن دارد با این حال نگران هزینه ی تعمیر لباسشویی خود نباشید با استفاده از خدمات اینانلو سرویس به دلیل تطابق هزینه ها با نرخ اتحادیه در هزینه های خود ۷۵% صرفه جویی کنید. با ثبت درخواست از طریق سایت از ۱۰ درصد تخفیف بیشتر در تمامی مراحل تعمیر، تعویض یا سرویس دوره ای بهره مند شوید.

اینانلو سرویس در استان البرز دارای دو دفتر فعال، فروشگاه لوازم یدکی، مصرفی و مرکز تعمیرات تخصصی می باشد. دفتر کرج اینانلو سرویس در مهرشهر کرج و دفتر هشتگرد در شهر جدید هشتگرد قرار دارد.

 

سامانه تعمیر آنلاین

نیاز به تعمیر لوازم خانگی دارید…؟

می توانید درخواست خود را به صورت انلاین ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیردند

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟

شما می توانید نظر خود را ارسال کنید همچنین اگر سوالی دارید می توانید از ما بپرسید تا در اولین فرصت به شما پاسخ دهیم

12 پاسخ

 1. همراه عزیز اینانلو سرویس سلام
  مقاله استابلایزر را مطالعه کنید. همه اطلاعاتی که مفید است در آن مقاله در دسترس کاربران عزیز می باشد.

 2. همراه عزیز عزیز اینانلو سرویس
  مهم ترین آسیب نوسان برق سوختن برد لوازم خانگی هست
  مقاله بهترین محافظ برق و استابلایزر رو مطالعه بفرمایید

 3. سلام و عرض ادب
  این موضوع در برنامه های آتی ما قرار دارد. مقالات و آموزش های ما را از طریق سایت و اینستاگرام دنبال کنید. امیدواریم مطالب ما برای شما مفید واقع شده باشد.

 4. سلام و عرض ادب
  در رابطه با نوسان برق مقاله تاثیر قطع برق بر لوازم خانگی را مطالعه بفرمایید. مفصل به این موضوع پرداخته شده است.
  برای مقابله با نوسانات می توانید استابلایزر خریداری کنید و با خیال راحت روی دستگاه نصب کنید. این محافظ قدرتمند دستگاه های شما را در برابر نوسان محافظت می کند.

  1. سلام و عرض ادب
   ابتدا بررسی کنید ساختمانی که در آن زندگی می کنید، چاه ارت دارد. اگر چاه ارت دارید و برق را در بدنه دستگاه احساس می کنید احتمالا اتصالی در دستگاه رخ داده است. البته برخی از لباسشویی ها طراحی آنها به این صورت است که برق را به بدنه منتقل می کنند. حتما با اینانلو سرویس تماس بگیرید تا تکنسین موضوع را دقیق تر بررسی کند.

    1. سلام و عرض ادب
     این کار را توصیه می کنیم انجام ندهید. چرا که در برخی مواقع پودر ممکن است به خوبی با آب سرد حل نشود و روی لباس باقی بماند. در زمستان که آب بسیار سرد است، شما دچار مشکل خواهید شد. لباسشویی به خاطر فشار آمدن به المنت دچار مشکل می شود.

 5. بیشترین قسمتی که تو متن این مقاله آموزشی بسیار مفید نظر منو جلب کرد توصیه برای استفاده صحیح برای بیشتر شدن طول عمر دستگاه ما هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *