۳۰ خط شبانه روزی

اینانلو سرویس

نماینده تخصصی تعمیر لوازم خانگی در سطح استان البرز​

۰۲۶-۳۶۱۹۱

۰۲۶-۹۱۳۰۰۲۰۰

/ آموزش تعمیر لوازم خانگی با تضمین جذب، استخدام و امنیت شغلی

اینانلو سرویس

مقاله جدید

آموزش تعمیر لوازم خانگی با تضمین جذب، استخدام و امنیت شغلی

خواندن این مقاله 5 دقیقه طول میکشد
۱۳ شهریور ۱۴۰۱

آموزش تعمیر لوازم خانگی با تضمین جذب، استخدام و امنیت شغلی را با اینانلو سرویس به گونه ای دیگر تجربه کنید.

اگر شما جزو کسانی هستید که به انجام کارهای فنی و فعالیت در این حوزه علاقمند هستند و نیز نگران آینده شغلی و کسب درآمد خود هستید، با ما همراه شوید.

 

اموزش تعمیر لوازم خانگی در استان البرز
اموزش تعمیر لوازم خانگی در استان البرز

 

آموزش تعمیر لوازم خانگی

اینانلو سرویس به اطلاع شما میرساند که به عنوان بزرگترین نمایندگی نصب و تعمیر لوازم خانگی در استان البرز نیروی جوان استخدام می کند. طی یک اقدام کم سابقه افراد متعهد جوان، خوش سابقه و جویای کار را پس از مصاحبه و تایید رفتاری، تحت آموزش فنی قرار می گیرند. 

ما با کسانی که دوره آموزشی را با موفقیت به پایان می رسانند، همکاری می نماییم. شاید برای شما این سوال ایجاد شود که آیا پس از آموزش تعمیر لوازم خانگی، آینده شغلی و امنیت درآمدی خوبی خواهیم داشت یا خیر؟

این نگرانی با مشاهده خیل عظیمی از افراد تحصیل کرده اما بیکار جامعه دو چندان می شود اما نگران نباشید. اینانلو سرویس با آموزش تعمیر لوازم خانگی به صورت فنی و با تضمین استخدام، می تواند پنجره ای نو برای حل این مشکلات و نگرانی ها برای شما باز کند.

همه ما می دانیم که لوازم خانگی مانند یخچال، لباسشویی، ظرفشویی، جاروبرقی و کولر گازی جز پرمصرف ترین وسایل مورد نیاز در خانه ها هستند. استفاده از آنها یک ضرورت و نیاز است نه مزیت افزایشی!

آموزش تعمیر لوازم خانگی برقی
آموزش تعمیر لوازم خانگی برقی

تفاوت ضرورت و مزیت در تعمیر لوازم خانگی

زمانی یک دستگاه ضروری است که ادامه زندگی با حفظ حداقل کیفیت زندگی به کارکرد آن دستگاه وابسته است. دستگاه هایی مانند یخچال و لباسشویی را در نظر بگیرید، این دستگاه ها میان سایر لوازم خانگی بسیار پرمصرف هستند. 

وقتی یک دستگاه در جریان افزایش مزیت زندگی بکار می رود، با عدم کارکرد نمی تواند خلل زیادی در سطح زندگی انسان ها ایجاد کند. دستگاه هایی مانند ریش تراش برقی و نوشابه ساز و غیره از این قبیل دستگاه ها هستند.

حال که مشخص شد تخصص اینانلو سرویس در ارائه خدمات نصب و تعمیر لوازم خانگی یک ضرورت است، بهتر است کمی عمیق تر مشکلات مشتریان را بررسی کنیم. پر واضح است که مشتریان این صنف، هنگام خرابی دستگاه های خود نمی توانند نیاز زندگی خود به دستگاه را نادیده بگیرند. 

قطعاً شما در ابتدا درصدد رفع مشکل از طریق نمایندگی رسمی آن محصول مانند نمایندگی سامسونگ، نمایندگی ال جی، نماینده رسمی Bosch، نمایندگی رسمی پاکشوما، اسنوا، دوو، هیمالیا، امرسان، جنرال الکتریک و … برخواهید آمد. 

از این رو اگر نیروی جوان، متعهد و متخصص فعالیت خود را در این حوزه انتخاب کرده باشد، می تواند با سعی، تلاش و جدیت و با ارائه یک رفتار حرفه ای و پسندیده در این شغل کسب درآمد نماید.

اینانلو سرویس نمایندگی لوازم خانگی
اینانلو سرویس نمایندگی لوازم خانگی

تفاوت های  اینانلو سرویس با مراکز تعمیر لوازم خانگی

در این میان بسیار زیاد هستند مراکز و دفاتری که نسبت به آموزش فنی تعمیر لوازم خانگی اقدام می کنند اما اینانلو سرویس در چند وجه اساسی از همه این مراکز متخصص تر و متمایزتر است. وجه تمایز ما را می توان در موارد زیر برشمرد:

 1. نماینده رسمی لوازم خانگی در استان البرز کرج
 2. شناخت کامل بر کلیه لوازم خانگی روز دنیا
 3. آموزش عملی نیروها به صورت کارگاهی نه وایت بردی
 4. آموزش مدیریت رفتار با مشتری و مشتری مداری
 5. کیفیت به جای کمیت
 6. استخدام نیروی جوان و جویای نام
اینانلو سرویس نماینده رسمی تعمیر لوازم خانگی
اینانلو سرویس نماینده رسمی تعمیر لوازم خانگی
 • نماینده رسمی تعمیر لوازم خانگی در استان البرز کرج

نماینده رسمی بیش از 130 برند لوازم خانگی، برندهای معتبری همچون LG، سامسونگ، پاکشوما، اسنوا، دوو، جنرال الکتریک، امرسان، ایندزیت، هیمالیا، پارس، ویرپول و … هستیم. برند ایرانی یا خارجی بودن برای ما مطرح نیست. 

آنچه در اولویت کار ما قرار دارد، تعمیر لوازم خانگی است تا مشتریان خود را از نگرانی خرابی دستگاه ها رها کنیم. دستگاه هایی همچون لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر، یخچال ساید، کولر گازی، تصفیه آب، جاروبرقی و مایکروویو در تخصص ما هستند.

شناخت لوازم خانگی
شناخت لوازم خانگی
 • شناخت لوازم خانگی روز دنیا

اینانلو سرویس به دلیل دارا بودن نمایندگی رسمی بیش از 130 برند معتبر در استان البرز و شهر های تابعه نظیر کرج، هشتگرد، کردان، نظرآباد و … به اطلاعات فنی و کارشناسی تمامی دستگاه های روز و آخرین مدل های تولید شده در بازار دسترسی دارد. از نظر قطعات، متدهای تعمیر، دسترسی به نقشه های انفجاری، دسترسی به نقشه های سیم کشی داخلی دستگاه ها، خرابی های خاص همان دستگاه و نیز دسترسی به مشاوره فنی شرکت های مربوطه به سهولت برای اینانلو سرویس در دسترس می باشد.

 • نبرد واقعی بجای پلی استیشن

آموزش عملیو کارگاهی برای اینانلو سرویس اهمیت بسیار زیادی دارد. اکثر آموزشگاه ها در یک محیط کلاسی درسی و با استفاده از جزوه، فیلم آموزشی و وایت برد اقدام به آموزش می نمایند. 

تفاوت اینانلو سرویس با این آموزشگاه ها در این است که پس از توجیه اولیه در روزهای ابتدایی، محل آموزش را به منزل مشتری و حالت واقعی ارائه خدمات منتقل می سازد. در این حالت کارآموز میتواند نحوه تشخیص و عیب یابی سریع و صحیح را آموزش ببیند. البته در این راه تا زمان رسیدن به مهارت های کاربردی لازم، یک مربی به عنوان مشاور و ناظر در کنار کارآموز می باشد.

 • آموزش مدیریت رفتار با مشتری

وقتی کارآموز در طرح استاد و شاگردی، استاد خود را در منزل مشتری همراهی می کند، نحوه رفتار مودبانه و مبادی آداب را مطلبق با چارت رفتاری اینانلو سرویس فرا می گیرد. همین مسئله سهم بسزایی در موفقیت و بقای شغلی ایشان در آینده خواهد داشت.

کیفیت آموزش تعمیر لوازم خانگی
کیفیت آموزش تعمیر لوازم خانگی
 • کیفیت به جای کمیت در آموزش تعمیر لوازم خانگی

مراکز آموزشی در جهت کسب درآمد اقدام به آموزش کارآموزان می نمایند و نگاه آنان به کارآموز درآمد محور است. به طور مثال 60 ساعت آموزشی در مقطع و دوره مشخص شده و یا 40 ساعت آموزش فنی در یک مقطع را در نظر می گیرند. اینانلو سرویس تا زمان حصول اطمینان از یادگیری کامل کارآموز و اخذ چندین نوبت تست رفتاری و کاری به لحاظ تشخیص و اجرا، به هیچ عنوان دوره آموزش را خاتمه نمی دهد.

 • استخدام زوج های جوان جهت تعمیر لوازم خانگی

جذب نیروهای زوج که زن و شوهر و یا خواهر و برادر باشند در اولویت جذب اینانلو سرویس قرار دارد. این استخدام را از این حیث در نظر گرفته ایم که خانم ها در منزل از حضور تکنسین آسوده خاطر باشند. 

چه بسیار افرادی که از حضور یک تعمیرکار محلی در خانه خود احساس امنیت نداشتند و راغب به حضور فردی علاوه بر تعمیرکار در محل زندگی خود بوده اند. 

با اینانلو سرویس مشتریان تعمیر لوازم خانگی خود را به شکلی متفاوت تجربه خواهند کرد که تا پیش از این نبوده است. اگر مرکز و حوزه فعالیت شما در استان البرز است، تنها کافیست با اینانلو سرویس تماس بگیرید.

سامانه تعمیر آنلاین

نیاز به تعمیر لوازم خانگی دارید…؟

می توانید درخواست خود را به صورت انلاین ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیردند

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟

شما می توانید نظر خود را ارسال کنید همچنین اگر سوالی دارید می توانید از ما بپرسید تا در اولین فرصت به شما پاسخ دهیم