۳۰ خط شبانه روزی

اینانلو سرویس

نماینده تخصصی تعمیر لوازم خانگی در سطح استان البرز​

۰۲۶-۳۶۱۹۱

۰۲۶-۹۱۳۰۰۲۰۰

تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک
مجله تخصصی اینانلو سرویس

مقاله جدید

تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک

خواندن این مقاله 6 دقیقه طول میکشد
۲ آذر ۱۴۰۱

نمایندگی ۱۳۰ برند

امنیت کارشناسان

۱۸۰ روز گارانتی

ارائه فاکتور رسمی

ضمانت اصالت کالا

اینانلو سرویس یکی از نمایندگان مجاز در استان البرز است که خدمات مربوط به تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک را ارائه می دهد. در این مقاله از مقالات اینانلو سرویس قصد داریم اصالت این برند و محصولات آن را به شما معرفی کنیم.

تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک توسط بسیاری از نمایندگان مجاز و تعمیرکاران در سراسر ایران انجام می شود. برندی که به صورت وارداتی در اختیار مشتریان قرار می گیرد ممکن است شما از اصالت و کیفیت آن بی اطلاع باشید.

لوازم خانگی جنرال الکتریک ساخت کجاست؟

شرکت جنرال الکتریک یکی از شرکت های مطرح در کشور آمریکا است که در طراحی های خود کیفیت را بیش از هر چیز در اولویت قرار داده است. کیفیت در طراحی و ساخت موجب ارائه محصولات فوق العاده ای از این برند شده است. این موضوع را می توان از میزان محبوبیت جنرال الکتریک میان مشتریان آن در سراسر دنیا درک کرد. فعالیت 150 ساله این برند در سطح دنیا آن را به برندی مطرح تبدیل کرده است.

لوازم خانگی جنرال الکتریک شامل یخچال فریزر، یخچال ساید، ماشین ظرفشویی، لباسشویی، جاروبرقی، مایکروویو و کولر گازی هستند. البته زمینه فعالیت این شرکت چیزی فراتر از حرفهاست، به طوری که گام های بزرگی در ساخت پرینترهای سه بعدی و حسگرهای اینترنتی برداشته است. در اینجا قصد داریم تک تک لوازم خانگی جنرال الکتریک که اینانلو سرویس خدمات مربوط به آنها را ارائه می دهد مورد بررسی قرار دهیم.

یخچال جنرال الکتریک

یخچال فریزرها، یخچال های ساید و دوقلوی جنرال الکتریک از متفاوت ترین طراحی ها هستند که کیفیت مطلوبی در عملکرد و کارایی دارند. البته این نکته را بخاطر داشته باشید که محصولات تقلبی از لوازم خانگی جنرال الکتریک نیز در بازار موجود هستند.

یعنی پیش از هر کاری باید شناخت کافی نسبت به یخچال های این برند داشته باشید تا بتوانید تقلبی و اصل بودن آنها را تشخیص دهید. برای شناخت محصولات اصلی این برند می توانید با اینانلو سرویس تماس بگیرید و از کارشناسان ما اطلاعات مربوط به محصولات اصل و تقلبی را دریافت کنید.

تفاوت در طراحی هر یک از این یخچال ها در نوع خرابی آن ها موثر است. یعنی نوع خرابی بسته به نوع، مدل دستگاه و قطعات بکار رفته در آن متفاوت است.

تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک
تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک

لباسشویی جنرال الکتریک

جنرال الکتریک در صنعت ماشین لباسشویی در تلاش بوده تا بهترین طراحی را ارائه دهد، به طوری که قابل رقابت با برندهای مطرحی همچون سامسونگ و ال جی باشد. به لحاظ طراحی برنامه ها و تنظیمات تفاوتی میان این برند و برندهای دیگر احساس نمی کنید. با توجه به تمامی نکات بکار رفته در طراحی و تولید، خرابی ها برای هر برندی اجتناب ناپذیر هستند.

بد نیست بدانید لباسشویی این روزها با مشکلاتی مانند نوسان برق و رسوبات آب دست و پنجه نرم می کند. با توجه به وجود چنین مشکلاتی، دیگر نوع و برند به هیچ عنوان مطرح نخواهد بود. علاوه بر این که نحوه ی استفاده و نگهداری از دستگاه نیز به شدت در نوع خود می تواند مخرب باشد.

خرابی هایی که منجر به تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک می شوند به ترتیب عبارتند از:

 1. نشت آب از زیر لباسشویی
 2. لرزش های شدید و راه رفتن دستگاه
 3. شستشوی کثیف لباس ها
 4. تخلیه نشدن آب
 5. روشن نشدن لباسشویی
 6. صدای بلند و ناهنجار
 7. بوی بد دستگاه

این مشکلات تنها بخشی از مشکلات ماشین لباسشویی هستند که لوازم خانگی جنرال الکتریک و سایر برندها با آن ها روبرو هستند. اینانلو سرویس با تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک در استان البرز موفق شده بسیاری از این مشکلات را با ارائه ی خدمات برطرف کند. تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک یکی از این خدمات بوده که با کمک تکنسین های برتر در کوتاه ترین زمان ممکن برطرف می شود.

ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک

ماشین های ظرفشویی جنرال الکتریک به لحاظ طراحی مشابه برند بوش هستند که از کیفیت فوق العاده ای در طراحی بهره می برند. برنامه ها و تنظیمات آن نیز بسیار ساده و در عین حال بهره گرفته از آخرین فناوری ها هستند.

با این وجود نمی توان گفت این دستگاه نیز از مشکلات و خرابی ها در امان مانده و دچار هیچ مشکلی نمی شود. خرابی ها و تعمیراتی که ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک با آن ها روبرو بوده است به ترتیب زیر هستند:

 1. خرابی برد
 2. نشت آب
 3. شستشوی کثیف ظروف
 4. از کار افتادن دستگاه
 5. گیر کردن دستگاه روی یک برنامه شستشو
 6. بوی بد درون دستگاه
 7. خاموش شدن ناگهانی ماشین ظرفشویی
 8. عدم تخلیه آب
 9. سوختن موتور ماشین ظرفشویی
 10. از کار افتادن المنت و عدم گرمایش آب

این مشکلات تنها بخشی از تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک برای ماشین ظرفشویی هستند که توسط تکنسین های اینانلو سرویس انجام شده اند. البته این نکته را بخاطر داشته باشید که این مشکلات تنها برای این برند نیستند و سایر برندها حتی مطرح ترین ها نیز با چنین مشکلاتی دست و پنجه نرم می کنند. در صورت روبرو شدن با هر یک از این مشکلات می توانید با اینانلو سرویس تماس بگیرید و خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنید.

کولر گازی جنرال الکتریک

کولرهای اسپلیت جنرال الکتریک بزرگترین رقیب برای برندهای دیگر در سطح جهان به حساب می آیند که با خرابی های کمتری روبرو می شوند. چرا که در طراحی و ساخت این دستگاه ها از قدرتمندترین قطعات استفاده شده تا بتوانند برای سال های متوالی بهترین عملکرد را در خانه مشتری داشته باشند.

موقعیت نصب دستگاه، شرایط استفاده از آن و جابجایی های مکرر دستگاه می توانند خرابی هایی را به بار آورند که ارتباطی به برند ندارند. در ادامه به طور خلاصه وار به هر یک از این خرابی ها اشاره ای خواهیم داشت:

 1. کاهش میزان پرتاب باد
 2. عدم سرمایش محیطی
 3. خاموش شدن دستگاه
 4. سوختن برد
 5. چکه کردن آب از قاب کولر
 6. صدای عجیب دستگاه

این موارد تنها بخشی از مشکلاتی هستند که می توانند موجب خرابی یک کولر گازی اعم از جنرال الکتریک، سامسونگ، ال جی، بوش و… شوند. اینانلو سرویس با سابقه 20 ساله در زمینه تعمیر کولرهای گازی معمولی و اینورتر، این نوید را به شما می دهد که نگران هر یک از این مشکلات نباشید. ما آنها را در کوتاهترین زمان ممکن تعمیر می کنیم.

کولر گازی جنرال الکتریک
کولر گازی جنرال الکتریک

جاروبرقی جنرال الکتریک

تعمیر جاروبرقی نیز بخشی از خدمات تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک است که توسط اینانلو سرویس ارائه می شود. اینانلو سرویس با انجام تعمیرات گسترده روی برندهای مختلف مشکلات زیر را به عنوان مشکلات رایج در جاروبرقی ها مطرح می کند:

 1. کاهش میزان مکش
 2. بوی سوختگی دستگاه
 3. روشن نشدن جاروبرقی
 4. جرقه زدن موتور دستگاه
 5. مسدود شدن لوله خرطومی
 6. از کار افتادن دکمه پاور

دستگاه شما از هر برندی اعم از جنرال الکتریک، دوو، دیپوینت، پاکشوما و … توسط اینانلو سرویس تعمیر می شود. شما با درخواست خدمات تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک می توانید خدمات مربوط به تعمیر جاروبرقی را نیز دریافت کنید.

مایکروویو جنرال الکتریک

این دستگاه غالباً با مشکلات کمتری نسبت به سایر لوازم خانگی جنرال الکتریک و دیگر برندها روبرو می شود. اینکه شما چگونه از آن استفاده و نگهداری می کنید در خرابی زودتر از موعد بسیار موثر است. غالباً مایکروویو خانه شما ممکن است با مشکلات ذیل روبرو شود:

 1. شکسته شدن شیشه دستگاه
 2. گرم نکردن غذا
 3. سوختن لامپ
 4. از کار افتادن سینی گردان مایکروویو
 5. روشن نشدن دستگاه
 6. جرقه زدن مایکروویو

به عنوان مثال شکسته شدن شیشه دستگاه یکی از مشکلاتی است که شما کمتر با آن روبرو می شوید. در حالی که گرم نشدن غذا و یا گرم شدن تنها بخشی از غذا، ممکن است دیر یا زود مایکروویو خانه شما به آن مبتلا شود.

تعمیر مایکروویو جنرال الکتریک
تعمیر مایکروویو جنرال الکتریک

تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک توسط اینانلو سرویس

همانطور که در ابتدا گفتیم اینانلو سرویس نماینده رسمی تعمیر لوازم خانگی در استان البرز است. ما بیش از 130 برند را در تمامی نقاط استان البرز پوشش می دهیم. یعنی شما از هر نقطه از استان البرز که با ما تماس بگیرید می توانید از ما خدمات تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک، سامسونگ، ال جی، دیپوینت، اسنوا، پاکشوما، پارس، جنرال هاوس، بوش، بکو و سایر برندها را دریافت کنید.

تکنسین های اینانلو سرویس در مناطق مختلف از جمله کرج، هشتگرد، مهرشهر، گوهردشت، باغستان، گلشهر، جهانشهر و … به شما خدمات ارائه می دهند. بنابراین در صورت نیاز به خدمات مربوط به تعمیر لوازم خانگی برای هر برندی درنگ نکنید و با ما تماس بگیرید.

خدمات ما علاوه بر تعمیر لوازم خانگی، سرویس دوره ای، نصب، آموزش و فروش محصولات را در بر می گیرد. یعنی شما علاوه بر دریافت این خدمات می توانید محصولات جانبی دستگاه خود را به صورت اصل و اورجینال از طریق ما خریداری کنید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره های 02636191 و 02691300200 تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما در رابطه با هر یک از خدماتی که نیاز دارید شما را راهنمایی خواهند کرد.

 

سوالات متداول

سامانه تعمیر آنلاین

نیاز به تعمیر لوازم خانگی دارید…؟

می توانید درخواست خود را به صورت انلاین ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیردند

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟

شما می توانید نظر خود را ارسال کنید همچنین اگر سوالی دارید می توانید از ما بپرسید تا در اولین فرصت به شما پاسخ دهیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینانلو سرویس

نماینده تعمیر و تامین تجهیزات ۱۳۰ برند داخلی و خارجی

آخرین پرسش ها

آخرین سوال پرسیده شده

علت ارور dc در ماشین لباسشویی سامسونگ چیست؟

کد خطا E3 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که درب دستگاه به درستی بسته نشده است. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله خرابی میکروسوئیچ درب، خرابی برد الکترونیکی، یا خرابی لولای درب ایجاد شود. جهت بررسی دستگاه از نظر فنی با شماره 02636191 تماس بگیرید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت ارور e2 لباسشویی سامسونگ چیست؟

کد خطا E2 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که دستگاه قادر به تخلیه آب نیست. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله بسته بودن دریچه تخلیه، خرابی پمپ تخلیه، خرابی فیلتر پمپ تخلیه، خرابی سوئیچ فشار، یا خرابی برد الکترونیکی ایجاد شود. در صورتی که با بررسی و تمیز کردن فیلتر تخلیه مشکل حل نشد با شماره 02636191 تماس بگیرید. تکنسین در اسرع وقت برای تعمیر دستگاه مراجعه می کند.

آخرین سوال پرسیده شده

دلیل ایجاد کد خطای E1 ماشین لباسشویی سامسونگ چیست ؟

کد خطا E1 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که دستگاه قادر به آبگیری نیست. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله خرابی شیر آب ورودی، خرابی فیلتر شیر آب ورودی، خرابی پمپ تخلیه، خرابی سوئیچ فشار، یا خرابی برد الکترونیکی ایجاد شود. برای بررسی دستگاه با شماره 02636191 تماس بگیرید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت افتادگی درب ماشین ظرفشویی سامسونگ چیست؟

خراب بودن درب ماشین ظرفشویی سامسونگ با این تفاسیر که وسط نمی ماند، مربوط به اختلال در لولای درب میباشد، بررسی نمایید که پیچ و مهره های لولای درب مشکلی نداشته باشند و اگر لولا شکسته تعویض نمایید. برای انجام این کار میتوانید با شماره گیری 02636191 و 02691300200 از خدمات اینانلو سرویس بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت صدای سوت قطار از ظرفشویی بوش چیست؟

صداي سوت از ماشين ظرفشويي می تواند دو علت داشته باشد. ممکن است آب پاش های پایین و بالا مشکل داشته باشد و یا ایراد از پمپ تخلیه دستگاه باشد. همچنین پمپ آب پاش نیز باید چک شود. همچنین می توانید از خدمات اینانلو سرویس نیز بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

برای رفع سوراخ کف ماشین ظرفشویی سامسونگ چه باید کرد؟

بدنه ماشین های ظرفشویی شما از نوع استیل می باشد. شما می توانید به صورت مقطعی بدنه را جوش داده و آب بندی کنید، اما توصیه نمی شود. چرا که حرارت آب گرم ماشین ظرفشویی بسیار بالاست و سبب از بین رفتن آن قسمت خواهد شد. نهایتا پیشنهاد می کنیم بدنه را تعویض کنید. می توانید از خدمات اینانلو سرویس در این زمینه بهره مند شوید.

در این مقاله می خوانید

"*" indicates required fields