۳۰ خط شبانه روزی

اینانلو سرویس

نماینده تخصصی تعمیر لوازم خانگی در سطح استان البرز​

۰۲۶-۳۶۱۹۱

۰۲۶-۹۱۳۰۰۲۰۰

تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک، سوزان، ویرپول و امرسان در کرج
مجله تخصصی اینانلو سرویس

مقاله جدید

تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک، سوزان، ویرپول و امرسان در کرج

خواندن این مقاله 6 دقیقه طول میکشد
۲۵ تیر ۱۴۰۲

نمایندگی ۱۳۰ برند

امنیت کارشناسان

۱۸۰ روز گارانتی

ارائه فاکتور رسمی

ضمانت اصالت کالا

تعمیر یخچال فریزر در برندهای مختلف می‌تواند یکی از چالش‌هایی باشد که ممکن است مردم با آن روبرو شوند. یخچال فریزرها از تکنولوژی پیشرفته‌ای برخوردار هستند که نیازمند تخصص و تجربه برای تعمیر آنهاست.

در اینانلوسرویس کرج، تعدادی از تکنسین‌ های ماهر و مجرب در تعمیر یخچال فریزرهای برندهای معروف مانند جنرال الکتریک، سوزان، ویرپول و امرسان فعالیت می‌کنند.

این تکنسین‌ها با تجهیزات حرفه‌ای و قطعات یدکی اصلی کار می‌کنند تا مشکلات مرتبط با یخچال فریزر را با دقت و کیفیت برطرف کنند. بنابراین، اگر شما در کرج ساکن هستید و به تعمیر یخچال فریزر خود نیاز دارید، می‌توانید با اعتماد به این تعمیرکاران حرفه‌ای اینانلوسرویس تماس بگیرید.

تعمیر یخچال فریزر با برندهای مختلف می‌تواند به دلایل مختلفی نیاز داشته باشد. مشکلات رایج در یخچال فریزرها شامل عدم خنک شدن به درستی، نشتی آب، عدم عملکرد درب، صداهای غیرعادی و قطعی برق هستند. تکنسین‌های حرفه‌ای در کرج با استفاده از دانش و تجربه آنها، می‌توانند این مشکلات را تشخیص داده و تعمیر کنند. آنها با استفاده از ابزارهای حرفه‌ای و دانش فنی خود، می‌توانند قطعات آسیب دیده را تعویض و تعمیر کنند و یخچال فریزر را به حالت عادی بازگردانند. بنابراین، اگر هرگونه مشکلی در یخچال فریزر خود مشاهده می‌کنید، بهتر است با تکنسین‌های حرفه‌ای در کرج تماس بگیرید تا مشکل شما را برطرف کنند و از دسترسی به خدمات تعمیراتی با کیفیت و قابل اعتماد برخوردار شوید.

چه زمانی باید با اینانلو سرویس نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک، سوزان، ویرپول و امرسان تماس بگیریم؟ در چه شرایطی لازم است که یخچال تعمیر شود؟

معمولا وقتی موارد زیر در یخچال ایجاد میشود، نیاز به تعمیر دارد.

 • از یخچال صدای زیاد و غیر طبیعی شنیده می شود.
 • فریزر به درستی منجمد نمی کند.
 • یخچال بیش از حد استاندارد برق مصرف می کند.
 • کمپرسور یخچال کار نمی کند یا عملکرد درستی ندارد.
 • یخچال برفک بزند.
 • دستگاه آبگیری را انجام ندهد.
 • بدنه یخچال بیش از حد داغ شده باشد.
 • دیس پلی یخچال خاموش می شود.
 • درب یخچال به درستی باز و بسته نمی شود یا لاستیک دور درب پاره شده است.

دقت کنید که در صورت بروز هر یک از ایراد های فوق در یخچال، از دستکاری کردن دستگاه به قصد تعمیر خودداری کنید. زیرا تعمیر یخچال جنرال الکتریک بسیار تخصصی است. کوچکترین دستکاری در یخچال می تواند موجب آسیب بیشتر به آن شود. بنابراین اگر یخچال فریزر جنرال الکتریک شما دچار خرابی شد، با شماره 02636191 اینانلو سرویس تماس بگیرید.

اینانلو سرویس نمایندگی رسمی تعمیر یخچال جنرال الکتریک، سوزان، ویرپول و امرسان

اینانلو سرویس، نمایندگی رسمی جنرال الکتریک، مرکز مجاز و معتبر نصب، تعمیر و فروش قطعات این برند است. با توجه به گسترش و پیشرفت شرکت آمریکایی جنرال الکتریک، محصولات متعدد این شرکت در کشور ما نیز مورد پذیرش زیادی قرار گرفته است. از دسته این محصولات یخچال فریزر جنرال الکتریک می باشد که از کیفیت و عملکرد مناسبی برخوردار است. شناخت دستگاه به صورت تخصصی، تجربه و تبحر برای تکنسین‌های تعمیر یخچال و لوازم خانگی جنرال الکتریک الزامی است.

اگر در استفاده از يخچال جنرال الكتريك منزل خود با چالش روبرو شديد و ساکن البرز هستید حتما با نمايندگي رسمي اینانلو تماس بگیرید.
چنانچه تعمير يخچال خود را به یک تکنسین ماهر و مجرب بسپاريد قطعا مي‌توانيد با خیالی راحت منتظر تحويل گرفتن آن مانند روز اول باشيد. تنها اقدامی كه از سمت شما باید انجام شود،‌ تماس با شماره 02636191 است.

تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک در کرج با اینانلو سرویس
تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک در کرج با اینانلو سرویس

خرابی های رایج و تعمیر یخچال فریزر سوزان در کرج

 • یخچال فریزر سوزان کار نمی‌کند.
 • یخچال فریزر سوزان سرد نمی‌کند و برودت ندارد.
 • دمای یخچال فریزر سوزان خیلی پایین است و مواد غذایی یخ می زنند.
 • یخچال فریزر سوزان برفک می‌زند یا به عبارتی سیستم دیفراست کار نمی‌کند.
 • انتهای یخچال فریزر سوزان آب جمع می‌شود یا کف آشپزخانه خیس است.
 • صدای یخچال فریزر سوزان خیلی زیاد و غیر طبیعی است.
 • آب سردکن یا یخ ساز یخچال فریزر سوزان کار نمی‌کند.
 • یخچال فریزر سوزان تراز نیست و درب دستگاه درست بسته نمی‌شود.

راهنمای استفاده از خدمات پس از فروش سوزان در کرج

در شرایطی که یخچال فریزر سوزان شما دارای برگه گارانتی شرکتی باشد و تاریخ آن نگذشته باشد میتواند در صورت بروز هرگونه اختلال به شما کمک کند تا بتوانید از مزایا و تعهداتی که نمایندگی رسمی سوزان در قبال محصولات خود دارد استفاده کنید. در نتیجه با تماس با دفتر مرکزی تعمیر یخچال فریزر سوزان از این خدمات بهره‌مند شوید.

اما در صورتی که شما به هر دلیلی از جمله اتمام تاریخ گارانتی یا گم‌شدن برگه گارانتی نمی‌توانید از خدمات پس از فروش سوزان بهره‌مند شوید، می‌توانید با یکی از تعمیرگاه‌ های مجاز در سراسر کشور یا مرکز تعمیر اینانلو سرویس تماس گرفته و با مطرح کردن مشکل خود با همکاران ما در این بخش بهترین راه را برای تعمیر یا سرویس یخچال فریزر سوزان خود به دست آورید.

از اینانلو سرویس بیشتر بدانیم…

مجموعه اینانلو سرویس با شعب فعال در سطح استان البرز مرکز تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک، سوزان، ویرپول و امرسان می باشد.
کلیه خدمات تعمیر یخچال فریزر ویرپول با قطعات اصل و اورجینال انجام می گردد.
پس از اعلام خرابی در اسرع وقت تکنسین به محل و منزل شما اعزام می شود.
لازم به ذکر است تعمیر یخچال فریزر ویرپول دارای 6 ماه ضمانتنامه رسمی می باشد .
کلیه خدمات ویرپول با فاکتور رسمی اینانلو سرویس ارائه می شود .
تمامی تکنسینهای مجموعه اینانلو سرویس، آموزش و دوره دیده در زمینه تعمیر یخچال فریزر ویرپول می باشند .
در صورت تماس با تلفن های مجموعه ، مشاوره رایگان انجام می گردد تا چنانچه مشکل جزئی بود، بدون نیاز به حضور تکنسین اختلال برطرف شود.
چنانچه لوازم خانگی ویرپول خود را تازه خریداری نموده اید با شماره مندرج شده در برگه گارانتی تماس حاصل نمایید در غیر این صورت برروی خدمات پس از فروش ویرپول کلیک نمایید و از خدمات آن استفاده نمایید.

خرابی های رایج و تعمیر یخچال فریزر سوزان در کرج
خرابی های رایج و تعمیر یخچال فریزر سوزان در کرج

تعمیر و بررسی علت روشن نشدن یخچال فریزر امرسان

یکی از مشکلاتی که افراد زیادی را درگیر می کند و سبب می شود استرس زیادی در این باره داشته باشند، این است که یخچال امرسان آن ها روشن نمی شود. در چنین شرایطی نخستین مسئله ای که به ذهن صاحبین یخچال می رسد، قطعا تعمیر یخچال فریزر امرسان می باشد. بهتر است بدانید این مشکل می تواند در اثر نرسیدن برق به یخچال شما اتفاق بیفتد. برای مثال پریز برق دچار اختلال شده باشد و یا این که سیم برق قطعی داشته باشد. در چنین شرایطی توصیه می کنیم ، ابتدا به بررسی اختلالات سیم بپردازید و سپس اگر باز هم یخچال روشن نشد، از تعمیرکاران و کارشناسان اینانلو سرویس برای تعمیر یخچال فریزر امرسان خود کمک بخواهید. کارشناسان اینانلو سرویس فورا برای تعمیر یخچال فریزر امرسان شما در محل مورد نظر حاضر خواهند شد.

تعمیر و بررسی علت یکسره کار کردن موتور یخچال امرسان

اختلال دیگری که می تواند اتفاق بیفتد و افراد را تا حد زیادی در ارتباط با تعمیر یخچال فریزر امرسان نگران کند، یکسره کار کردن یا اتومات نکردن موتور دستگاه می باشد. جالب است بدانید این اختلال در بعضی موارد به دلیل تغییر و جابه جایی مکان یخچال اتفاق می افتد و پس از چند ساعت به حالت عادی باز می گردد.

در نتیجه در این ساعت شما نیاز به تعمیر یخچال فریزر امرسان خود نخواهید داشت اما اگر پس از چند ساعت باز هم متوجه شدید که موتور یخچال شما یک سره کار می کند بهتر است لوله های کندانسور یخچال را تمیز و غبار گیری کنید. چک کنید درب یخچال فریزر امرسان برای مدت طولانی باز نبوده باشد. در صورتی که تمام موارد فوق را بررسی کردید اما باز هم موتور یخچال شما
اتومات نمیکرد، توصیه می شود در چنین شرایطی از تعمیرکاران و متخصصین اینانلو سرویس برای حل این مشکل کمک بخواهید.

تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک، سوزان، ویرپول و امرسان در استان البرز

در صورت مشاهده هرگونه خرابی و نیاز به تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک، سوزان، ویرپول و امرسان یا هر لوازم دیگری که در منزل دارید. مانند کولر گازی، جارو برقی، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و… از هر مارکی که باشد می توانید با شماره های 02636191 و 02691300200 تماس بگیرید.

علاوه بر این می توانید از طریق وبسایت اینانلو سرویس درخواست خود را ثبت کنید تا از 10% تخفیف ویژه بهره مند شوید. در صورتی که سوالی در زمینه تعمیر و راه اندازی لوازم خانگی دارید می توانید در صفحه پرسش و پاسخ مطرح کنید تا کارشناسان ما پاسخگوی شما باشند. اینانلو سرویس با سابقه 20 ساله در زمینه نصب، تعمیر و سرویس لوازم خانگی نماینده رسمی 130 برند و دارای کد فعال نمایندگی است.

از جمله برند های تحت پوشش اینانلو سرویس می توان به جنرال الکتریک، مابه، وایت هاوس، پروفایل سامسونگ، ال جی، اسنوا، دوو، فرسان، پاکشوما، کرال، کندی، کروپ، میدیا، جنرال آدمیرال، آکس، زیرووات، دکستر، آیگه، فروزان، سامیا، یوش، پارس، هیوندای، مولتی مکس، تکنولایو، هاردستون، مجیک چف، دنیس، دیپوینت، فایر، تجا، بنس، الیو، بلومبرگ، مدیا، امرسان، گوردیک، گوفر، یخساران، یوشیتا، گلدن برگ، برتینو، اکسنت، یواستار، یور پلاس، هیمالیا، دیامونته، نیکسان، التتو، اسکای ورد، رنزو، اکولوکس، جی سان، سوزوکی، کنوود، گرنیه، برتا، ایران شرق، گراند صنعت، بلوتینی، آزمایش، سینور، سیلور آیس، لایف، تسلا، تی سی ال، ایکس ویژن، سیلوان، سونیل، نسکو، هاویلوکس، ویرپول، اورست، انیس، سایلون، جنرال بریجن، فیلور، تکسان خزر، دونار، ناب استیل، وستل و…. اشاره کرد.

سامانه تعمیر آنلاین

نیاز به تعمیر لوازم خانگی دارید…؟

می توانید درخواست خود را به صورت انلاین ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیردند

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟

شما می توانید نظر خود را ارسال کنید همچنین اگر سوالی دارید می توانید از ما بپرسید تا در اولین فرصت به شما پاسخ دهیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینانلو سرویس

نماینده تعمیر و تامین تجهیزات ۱۳۰ برند داخلی و خارجی

آخرین پرسش ها

آخرین سوال پرسیده شده

علت ارور dc در ماشین لباسشویی سامسونگ چیست؟

کد خطا E3 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که درب دستگاه به درستی بسته نشده است. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله خرابی میکروسوئیچ درب، خرابی برد الکترونیکی، یا خرابی لولای درب ایجاد شود. جهت بررسی دستگاه از نظر فنی با شماره 02636191 تماس بگیرید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت ارور e2 لباسشویی سامسونگ چیست؟

کد خطا E2 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که دستگاه قادر به تخلیه آب نیست. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله بسته بودن دریچه تخلیه، خرابی پمپ تخلیه، خرابی فیلتر پمپ تخلیه، خرابی سوئیچ فشار، یا خرابی برد الکترونیکی ایجاد شود. در صورتی که با بررسی و تمیز کردن فیلتر تخلیه مشکل حل نشد با شماره 02636191 تماس بگیرید. تکنسین در اسرع وقت برای تعمیر دستگاه مراجعه می کند.

آخرین سوال پرسیده شده

دلیل ایجاد کد خطای E1 ماشین لباسشویی سامسونگ چیست ؟

کد خطا E1 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که دستگاه قادر به آبگیری نیست. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله خرابی شیر آب ورودی، خرابی فیلتر شیر آب ورودی، خرابی پمپ تخلیه، خرابی سوئیچ فشار، یا خرابی برد الکترونیکی ایجاد شود. برای بررسی دستگاه با شماره 02636191 تماس بگیرید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت افتادگی درب ماشین ظرفشویی سامسونگ چیست؟

خراب بودن درب ماشین ظرفشویی سامسونگ با این تفاسیر که وسط نمی ماند، مربوط به اختلال در لولای درب میباشد، بررسی نمایید که پیچ و مهره های لولای درب مشکلی نداشته باشند و اگر لولا شکسته تعویض نمایید. برای انجام این کار میتوانید با شماره گیری 02636191 و 02691300200 از خدمات اینانلو سرویس بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت صدای سوت قطار از ظرفشویی بوش چیست؟

صداي سوت از ماشين ظرفشويي می تواند دو علت داشته باشد. ممکن است آب پاش های پایین و بالا مشکل داشته باشد و یا ایراد از پمپ تخلیه دستگاه باشد. همچنین پمپ آب پاش نیز باید چک شود. همچنین می توانید از خدمات اینانلو سرویس نیز بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

برای رفع سوراخ کف ماشین ظرفشویی سامسونگ چه باید کرد؟

بدنه ماشین های ظرفشویی شما از نوع استیل می باشد. شما می توانید به صورت مقطعی بدنه را جوش داده و آب بندی کنید، اما توصیه نمی شود. چرا که حرارت آب گرم ماشین ظرفشویی بسیار بالاست و سبب از بین رفتن آن قسمت خواهد شد. نهایتا پیشنهاد می کنیم بدنه را تعویض کنید. می توانید از خدمات اینانلو سرویس در این زمینه بهره مند شوید.

در این مقاله می خوانید

"*" indicates required fields