۳۰ خط شبانه روزی

اینانلو سرویس

نماینده تخصصی تعمیر لوازم خانگی در سطح استان البرز​

۰۲۶-۳۶۱۹۱

۰۲۶-۹۱۳۰۰۲۰۰

تعمیر یخچال جنرال الکتریک در کرج
مجله تخصصی اینانلو سرویس

مقاله جدید

تعمیر یخچال جنرال الکتریک در کرج

خواندن این مقاله 8 دقیقه طول میکشد
۲۶ تیر ۱۴۰۲

نمایندگی ۱۳۰ برند

امنیت کارشناسان

۱۸۰ روز گارانتی

ارائه فاکتور رسمی

ضمانت اصالت کالا

اقدام به تعمیر سر وقت و فوری باعث افزایش طول عمر محصول شما می شود و با کیفیت مطلوب تری کار کند.

در زمان خرابی یخچال فریزر، ابتدا قطعات آن چک می‌شوند و در صورت نیاز، قطعه های معیوب با یک قطعه اصل جایگزین می‌شوند. در صورت قابل تعمیر بودن همان قطعه تعمیر می‌شود.

بُرد، کمپرسور، کندانسور، فیلتر، اواپراتور و ترموستات از قطعات مهم یخچال فریزر جنرال الکتریک هستند. هنگام تعمیر یخچال جنرال الکتریک هر کدام از قطعه های فوق به صورت جداگانه بازدید و چک می‌شوند.

برد فرمان یخچال جنرال الکتریک، مهم ترین قطعه یخچال است. این قطعه مثل قلب دستگاه، مسئولیت کنترل و نظارت بر قطعات دیگر را برعهده دارد. تعمیر برد را به نمایندگی رسمی تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک بسپارید تا دستگاه دچار آسیب های جدی نشود.

علائم خرابی یخچال

با مشاهده چند نشانه متوجه می شوید یخچال فریزر شما نیاز به تعمیر دارد. ممکن است یخچال فریزر بیشتر از حالت استاندارد، برق مصرف کند و یا سر و صدای غیر طبیعی از آن شنیده شود.

خاموشی نمایشگر، عدم بسته شدن درب، عدم یخسازی، داغ شدن غیر عادی بدنه‌ و نشت گاز یخچال از نشانه هایی است که نشان می‌دهد یخچال فریزر شما به تعمیر نیاز دارد. در صورت بروز چنین مواردی، شما برای تعمیرات یخچال جنرال الکتریک به یک نمایندگی معتبر و رسمی احتیاج دارید. اینانلو سرویس نمایندگی رسمی نصب و تعمیر یخچال و ساید بای ساید جنرال الکتریک در استان البرز و کرج می باشد.

<yoastmark class=

شناخت قطعات برای تعمیر یخچال جنرال الکتریک

در حال حاضر یخچال هایی که تولید میشوند، بیشترشان قطعات زیر را دارند.

 • کمپرسور
 • کندانسور
 • اواپراتور
 • ترموستات
 • گاز مبرد

واضح است که ظهور مشکل و ایراد در هر یک از این قطعات باعث اختلال در فرآیند سرما سازی می شود.

تشخیص عیب در تعمیر یخچال جنرال الکتریک

یکی از مراحل مهم در زمان تعمیر یخچال، مخصوصا تعمیر یخچال جنرال الکتریک، کارشناسی و تشخیص عیب است. اگر تعمیر یخچال شما توسط افراد با تجربه و متخصص انجام نشود، ممکن است که عیب یابی به درستی صورت نگیرد و قطعه اشتباه تعویض و یا تعمیر شود. این موضوع باعث هزینه اضافه و از همه مهم تر آسیب بیشتر به یخچال یا فریزر می شود.

تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک

بدیهی است که یخچال یکی از اصلی ترین لوازم خانه است. به این دلیل که یخچال از لوازمی است که در طول شبانه روز باید کار کند و کار نکردن آن حتی برای مدتی کوتاه ، موجب خرابی مواد غذایی می شود. پس هرگونه تاخیر و تعلل در تعمیر دستگاه با فساد مواد غذایی ، علی الخصوص مواد داخل فریزر مساوی است.

باید به این نکته توجه کرد که قطعات یخچال جنرال الکتریک، به سختی تامین می شود و به همین علت تعمیر یخچال باید توسط متخصص انجام شود. در صورت سپردن تعمیر به افراد متفرقه جدای از کیفیت تعمیر، ممکن است پروسه تعمیر بیش از حد معمول طول بکشد. بنابراین تاکید می کنیم که تعمیر یخچال و ساید بای ساید جنرال الکتریک را حتما به نمایندگی رسمی جنرال الکتریک بسپارید.

اهمیت بُرد در تعمیر یخچال جنرال الکتریک

یکی از عواملی که هزینه تعمیر یخچال جنرال الکتریک را بالا می برد، برد این دستگاه می باشد . در زمان نصب یخچال، نصاب ها به کاربران توصیه می کنند که مراقب برد دستگاه باشند زیرا تعویض آن هزینه بالایی دارد. پیشنهاد اینانلو سرویس برای محافظت از برد یخچال جنرال الکتریک استفاده از استابلایزر استاندارد خانگی می باشد. تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک با کیفیتی بالا و اسرع وقت توسط کارشناسان ما در مجموعه اینانلو سرویس انجام می شود.

اینانلو سرویس بیش از 25 سال تجربه درخشان در زمینه تعمیر یخچال جنرال الکتریک، تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک، تعمیر فریزر و… دارد. این افتخار را داریم که خدمات تعویض و تعمیر قطعات را با کیفیت و کوتاه ترین زمان ممکن برای مشتریان عزیز انجام دهیم.

<yoastmark class=

قطعات یخچال فریزر جنرال الکتریک

 • اواپراتور (Evaporator)
 • ترموستات
 • فیلتر یا درایر
 • کندانسور
 • کمپرسور

کمپرسور یخچال جنرال الکتریک

وظیفه کمپرسور تولید نیروی مکش برای خروج گاز مبرد از اواپراتور، فشرده کردن گاز و انتقال آن به کندانسور می باشد. معمولا کمپرسور یخچال فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک متشکل از یک بخش مکانیکی و یک بخش الکتریکی می باشد.

کندانسور یخچال جنرال الکتریک

وظیفه کندانسور خنک نگه داشتن گاز مبردی است که وارد سیکل تبرید یخچال می شود. در حالت کلی، گاز مبردی که کمپرسور آن را فشرده کرده، به وسیله کندانسور به مایع تبدیل شده و خنک می شود.

درایر

محل نصب این دستگاه جلوی کمپرسور است و از طریق کاهش دمای هوای ورودی باعث تفکیک ذرات آب از هوا می شود. زمانی که گاز مبرد از کندانسور عبور می کند، ممکن است دارای رطوبت باشد به همین علت قبل از سرد شدن، از فیلتر درایر عبور می کند تا کاملا خشک شود. توصیه می شود در زمان تعویض کمپرسور و شارژ گاز ، درایر تعویض شود. با این کار کیفیت سرمادهی یخچال در بهترین حد خود باقی می ماند.

ترموستات یخچال جنرال الکتریک

قطع و وصل کردن جریان برق داخل کمپرسور به عهده ترموستات می باشد. به بیان ساده مسئولیت اتومات کردن دستگاه با ترموستات است.

اواپراتور

اواپراتور یکی از اصلی ترین قطعات در فرایند سرما سازی یخچال فریزر می باشد. می توان گفت مسئولیت تبدیل کردن مایع به گاز در سیکل تبرید یخچال برای انجام فرآیند سرما سازی، به عهده این قطعه است. یکی از احتمالات در زمانی که یخچال گرم است و سرمایش ندارد، وجود مشکل در اواپراتور آن می باشد.

تشخیص زمان تعمیر جنرال الکتریک

چه وقتی باید با اینانلو سرویس نمایندگی جنرال الکتریک برای تعمیر یخچال جنرال الکتریک تماس بگیریم؟ در چه شرایطی لازم است که یخچال تعمیر شود؟ معمولا وقتی موارد زیر در یخچال ایجاد میشود، نیاز به تعمیر دارد.

 • از یخچال صدای زیاد و غیر طبیعی شنیده می شود.
 • فریزر به درستی منجمد نمی کند.
 • یخچال بیش از حد استاندارد برق مصرف می کند.
 • کمپرسور یخچال کار نمی کند یا عملکرد درستی ندارد.
 • یخچال برفک بزند؛
 • دستگاه آبگیری را انجام ندهد؛
 • بدنه یخچال بیش از حد داغ شده باشد.
 • دیس پلی یخچال خاموش می شود.
 • درب یخچال به درستی باز و بسته نمی شود یا لاستیک دور درب پاره شده است.

دقت کنید که در صورت بروز هر یک از ایراد های فوق در یخچال، از دستکاری کردن دستگاه به قصد تعمیر خودداری کنید. زیرا تعمیر یخچال جنرال الکتریک بسیار تخصصی است. کوچکترین دستکاری در یخچال می تواند موجب آسیب بیشتر به آن شود. بنابراین اگر یخچال فریزر جنرال الکتریک شما دچار خرابی شد، با شماره 02636191 اینانلو سرویس تماس بگیرید.

اینانلو سرویس نمایندگی رسمی جنرال الکتریک

اینانلو سرویس، نمایندگی رسمی جنرال الکتریک، مرکز مجاز و معتبر نصب، تعمیر و فروش قطعات این برند است. با توجه به گسترش و پیشرفت شرکت آمریکایی جنرال الکتریک، محصولات متعدد این شرکت در کشور ما نیز مورد پذیرش زیادی قرار گرفته است. از دسته این محصولات یخچال فریزر جنرال الکتریک می باشد که از کیفیت و عملکرد مناسبی برخوردار است. شناخت دستگاه به صورت تخصصی، تجربه و تبحر برای تکنسین‌های تعمیر یخچال و لوازم خانگی جنرال الکتریک الزامی است.

اگر در استفاده از يخچال جنرال الكتريك منزل خود با چالش روبرو شديد و ساکن البرز هستید حتما با نمايندگي رسمي اینانلو تماس بگیرید.
چنانچه تعمير يخچال خود را به یک تکنسین ماهر و مجرب بسپاريد قطعا مي‌توانيد با خيالی راحت منتظر تحويل گرفتن آن همانند روز اول باشيد. تنها اقدامی كه از سمت شما باید انجام شود،‌ تماس با شماره 02636191 است.

عيب‌يابي و تشخيص نوع ایراد ، وظيفه اصلي يك تکنسین متخصص می باشد. بعد از آن با اعلام آسيب ایجاد شده برای یخچال، برآورد هزينه تعمير و اطلاع به مشتري،‌ وارد مرحله دوم، يعني اقدام برای رفع ایراد کامل محصول، می شویم.

با انجام اين روند،‌ بر كيفيت عملکرد و طول عمر يخچال فريزر جنرال الكتريك شما اضافه مي‌شود. اعتماد به نمايندگي رسمي جنرال الكتريك، بهترين گزينه مقابل شما در زمان مواجهه با خرابی لوازم خانگی اين شركت است.

نمایندگی مجاز تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک

نمايندگي اینانلو آماده ارائه خدمات برای نصب و تعمیر یخچال جنرال الکتریک است. اين نمايندگي رسمي در جهت تعمیر یخچال جنرال الکتریک، بهترين خدمات را در کمترین زمان به شما ارائه مي‌دهد. بازه ی زمانی براي تعمير يخچال جنرال الکتریک بسيار مهم است. این روزها حتي يك ساعت هم بدون يخچال نمي‌توان زندگي كرد. پس زمان تحويل آن هنگام خرابی و تعمیر از اهمیت بالایی برخوردار است. از خدماتي كه نمايندگي اینانلو مرکز نصب و تعمیر یخچال و ساید بای ساید جنرال الکتریک به شما ارائه مي‌دهد مي‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

تعمير و يا تعويض قطعه های یخچال و ساید بای ساید جنرال الكتريك
سرويس دوره ای و كنترل كاركرد درست يخچال
تعمير فريزر و بررسي درستي عملكرد آن
تعمير و رفع ایراد از آبسردكن و يخ‌ساز

عیب یابی حرفه ای و <yoastmark class=

مهم‌ترين ویژگی تيم تخصصي تعمير، تشخیص عیب است كه نمايندگي اینانلو

مرکز تعمیر یخچال جنرال الكتريك آن را به بهترین نحو انجام مي‌دهد. تيم حرفه‌اي و با تجربه اینانلو سرویس ، با مهارت و تخصص خود، همواره در كنار مشترکین عزیز هستند. علاوه بر تعمیر یخچال جنرال الکتریک به صورت حرفه ای، تهیه قطعات فابریک و اورجینال شرکتی، از خدمات ديگر اين نمايندگي می باشد.

در زمان نياز به تعويض يك قطعه، جستجو براي پیدا کردن قطعه اصلی،‌ کاری سخت است. اما شما به راحتي با كمك نمایندگی اینانلو مرکز تخصصی تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک مي‌توانيدقطعه فابریک شرکتی را تهیه کنید.

تعمیر یخچال و ساید بای ساید جنرال الکتریک در محل مشتری

یکی از خدمات مهمی که این روز ها توسط تعداد کمی از مراکز تعمیر لوازم خانگی ارائه می شود، تعمیر در محل مشتری است. این موضوع موجب می شود تا مشتریان شرایط آسوده تری در تعمیر لوازم خود داشته باشند.

حمل و نقل لوازم خانگی که نیاز به تعمیر دارند یکی از مشکلات اصلی است که ذهن کاربران با آن مشغول می باشد. تعمیر در محل موجب صرفه جویی در وقت؛ هزینه و انرژی مشتریان می شود. اینانلو سرویس نمایندگی رسمی تعمیر یخچال جنرال الکتریک توانسته با خدمات با کیفیت در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی مانند یخچال، ماشین ظرفشویی و لباسشویی در محل بتواند نیاز مشترکین خود را به خوبی مرتفع کند.

عیب یابی و کارشناسی حرفه ای توسط اینانلو سرویس نمایندگی رسمی جنرال الکتریک

یکی از خدماتی که توسط نمایندگی اینانلو مرکز تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک عرضه می شود، تعمیر انواع یخچال و ساید بای ساید های جنرال الکتریک است.

اولین گام در تعمیر یک یخچال، تشخیص عیب صحیح دستگاه است. یعنی باید با دقت نسبت به بخشی که دستگاه دچار خرابی شده است اطلاعات لازم را به دست آورد.
در صورتی که عیب یابی درست در یخچال های جنرال الکتریک صورت نگیرد، احتمال اینکه قطعه و یا قطعات دیگری از دستگاه به اشتباه تعویض و یا تعمیر شوند، بالا می رود. عدم عیب یابی صحیح نیز باعث می شود دستگاه آسیب بیشتری ببیند.
اینانلو سرویس نمایندگی رسمی یخچال جنرال الکتریک با شناخت کامل از قطعات این دستگاه اقدام به تشخیص ایراد دستگاه و تعمیر آنها می کند.

یخچال های جنرال الکتریک مثل دیگر محصولات مشابه در مارک های دیگر بخش های اصلی و فرعی مختلفی دارند. اینانلو سرویس به عنوان نمایندگی مجاز این برند نسبت به تمام این قسمت ها اشراف کافی داشته و به خوبی می تواند ایراد را پیدا و برطرف کنند.

تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک در کرج

در صورت مشاهده هرگونه خرابی و نیاز به تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک یا هر لوازم دیگری که در منزل دارید. مانند کولر گازی، جارو برقی، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و… از هر مارکی که باشد می توانید با شماره های 02636191 و 02691300200 تماس بگیرید.

علاوه بر این می توانید از طریق وبسایت اینانلو سرویس درخواست خود را ثبت کنید تا از 10% تخفیف ویژه بهره مند شوید. در صورتی که سوالی در زمینه تعمیر و راه اندازی لوازم خانگی دارید می توانید در صفحه پرسش و پاسخ مطرح کنید تا کارشناسان ما پاسخگوی شما باشند. اینانلو سرویس با سابقه 20 ساله در زمینه نصب، تعمیر و سرویس لوازم خانگی نماینده رسمی 130 برند و دارای کد فعال نمایندگی است.

از جمله برند های تحت پوشش اینانلو سرویس می توان به جنرال الکتریک، مابه، وایت هاوس، پروفایل سامسونگ، ال جی، اسنوا، دوو، فرسان، پاکشوما، کرال، کندی، کروپ، میدیا، جنرال آدمیرال، آکس، زیرووات، دکستر، آیگه، فروزان، سامیا، یوش، پارس، هیوندای، مولتی مکس، تکنولایو، هاردستون، مجیک چف، دنیس، دیپوینت، فایر، تجا، بنس، الیو، بلومبرگ، مدیا، امرسان، گوردیک، گوفر، یخساران، یوشیتا، گلدن برگ، برتینو، اکسنت، یواستار، یور پلاس، هیمالیا، دیامونته، نیکسان، التتو، اسکای ورد، رنزو، اکولوکس، جی سان، سوزوکی، کنوود، گرنیه، برتا، ایران شرق، گراند صنعت، بلوتینی، آزمایش، سینور، سیلور آیس، لایف، تسلا، تی سی ال، ایکس ویژن، سیلوان، سونیل، نسکو، هاویلوکس، ویرپول، اورست، انیس، سایلون، جنرال بریجن، فیلور، تکسان خزر، دونار، ناب استیل، وستل و…. اشاره کرد.

 

سامانه تعمیر آنلاین

نیاز به تعمیر لوازم خانگی دارید…؟

می توانید درخواست خود را به صورت انلاین ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیردند

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟

شما می توانید نظر خود را ارسال کنید همچنین اگر سوالی دارید می توانید از ما بپرسید تا در اولین فرصت به شما پاسخ دهیم

3 پاسخ

  1. همراه عزیز اینانلو سرویس سلام
   کلیه تعمیرات در محل مشتری انجام می شود. مگر در شرایطی خاص که نیاز به بررسی دستگاه به صورت مداوم باشد .
   در صورت نیاز به تعمیر انواع لوازم خانگی با شماره 02636191 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینانلو سرویس

نماینده تعمیر و تامین تجهیزات ۱۳۰ برند داخلی و خارجی

آخرین پرسش ها

آخرین سوال پرسیده شده

علت ارور dc در ماشین لباسشویی سامسونگ چیست؟

کد خطا E3 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که درب دستگاه به درستی بسته نشده است. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله خرابی میکروسوئیچ درب، خرابی برد الکترونیکی، یا خرابی لولای درب ایجاد شود. جهت بررسی دستگاه از نظر فنی با شماره 02636191 تماس بگیرید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت ارور e2 لباسشویی سامسونگ چیست؟

کد خطا E2 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که دستگاه قادر به تخلیه آب نیست. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله بسته بودن دریچه تخلیه، خرابی پمپ تخلیه، خرابی فیلتر پمپ تخلیه، خرابی سوئیچ فشار، یا خرابی برد الکترونیکی ایجاد شود. در صورتی که با بررسی و تمیز کردن فیلتر تخلیه مشکل حل نشد با شماره 02636191 تماس بگیرید. تکنسین در اسرع وقت برای تعمیر دستگاه مراجعه می کند.

آخرین سوال پرسیده شده

دلیل ایجاد کد خطای E1 ماشین لباسشویی سامسونگ چیست ؟

کد خطا E1 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که دستگاه قادر به آبگیری نیست. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله خرابی شیر آب ورودی، خرابی فیلتر شیر آب ورودی، خرابی پمپ تخلیه، خرابی سوئیچ فشار، یا خرابی برد الکترونیکی ایجاد شود. برای بررسی دستگاه با شماره 02636191 تماس بگیرید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت افتادگی درب ماشین ظرفشویی سامسونگ چیست؟

خراب بودن درب ماشین ظرفشویی سامسونگ با این تفاسیر که وسط نمی ماند، مربوط به اختلال در لولای درب میباشد، بررسی نمایید که پیچ و مهره های لولای درب مشکلی نداشته باشند و اگر لولا شکسته تعویض نمایید. برای انجام این کار میتوانید با شماره گیری 02636191 و 02691300200 از خدمات اینانلو سرویس بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت صدای سوت قطار از ظرفشویی بوش چیست؟

صداي سوت از ماشين ظرفشويي می تواند دو علت داشته باشد. ممکن است آب پاش های پایین و بالا مشکل داشته باشد و یا ایراد از پمپ تخلیه دستگاه باشد. همچنین پمپ آب پاش نیز باید چک شود. همچنین می توانید از خدمات اینانلو سرویس نیز بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

برای رفع سوراخ کف ماشین ظرفشویی سامسونگ چه باید کرد؟

بدنه ماشین های ظرفشویی شما از نوع استیل می باشد. شما می توانید به صورت مقطعی بدنه را جوش داده و آب بندی کنید، اما توصیه نمی شود. چرا که حرارت آب گرم ماشین ظرفشویی بسیار بالاست و سبب از بین رفتن آن قسمت خواهد شد. نهایتا پیشنهاد می کنیم بدنه را تعویض کنید. می توانید از خدمات اینانلو سرویس در این زمینه بهره مند شوید.

در این مقاله می خوانید

"*" indicates required fields