۳۰ خط شبانه روزی

اینانلو سرویس

نماینده تخصصی تعمیر لوازم خانگی در سطح استان البرز​

۰۲۶-۳۶۱۹۱

۰۲۶-۹۱۳۰۰۲۰۰

EINANLOO SERVICE CERTIFICATES

Home Appliance Repair Service

تاریخ دریافت :

97/12/10

شماره تقدیر نامه :

بابت :

کیفیت بالا در خدمات و سرویس ها

اهدا کننده :

شرکت سیلوان

شرکت کرال از اینانلو سرویس بابت زحمات چندین و چند ساله حمایت از مشتری تقدیر و تشکر می کند. اینانلو سرویس نماینده رسمی خدمات پس از فروش کرال در استان البرز است.

سیلوان فعالیت خود را ابتدا با ساخت پلوپز آغاز کرد. در پی آن محصولاتی مانند بخاری و کولر آبی را روانه بازار کرد. در نهایت امروزه شاهد محصولات متعددی از این شرکت در بازار داخلی هستیم که شامل یخچال فریزر، یخچال ساید، ماشین ظرفشویی، لباسشویی، کولر گازی و اجاق گاز هستیم.
اینانلو سرویس نماینده رسمی خدمات پس از فروش سیلوان در استان البرز است که مشتریان دارنده محصولات سیلوان را پشتیبانی می کند. خدماتی که اینانلو سرویس به مشتریان این برند ارائه می دهد شامل تعمیرات، نصب، آموزش استفاده و نگهداری، سرویس و بازدید دوره ای می باشند.
اینانلو سرویس فعالیت خود را با شرکت هایی همچون سیلوان سالها ادامه داد تا مشتریان دارنده محصولات سیلوان دغدغه تعمیر و نگهداری از آنها را نداشته باشند. در پی آن شرکت سیلوان از نماینده مجاز اینانلو سرویس تقدیر، تشکر و قدردانی کرده است. شرکت سیلوان امیدوار است این همکاری سالهای سال ادامه پیدا کند و آقای اینانلو همچنان از مشتریان سیلوان حمایت کند.