۳۰ خط شبانه روزی

اینانلو سرویس

نماینده تخصصی تعمیر لوازم خانگی در سطح استان البرز​

۰۲۶-۳۶۱۹۱

۰۲۶-۹۱۳۰۰۲۰۰

EINANLOO SERVICE CERTIFICATES

Home Appliance Repair Service

تاریخ دریافت :

92/08/10

شماره تقدیر نامه :

بابت :

کیفیت بالا در خدمات و سرویس ها

اهدا کننده :

شرکت کرال

شرکت کرال از اینانلو سرویس بابت زحمات چندین و چند ساله حمایت از مشتری تقدیر و تشکر می کند. اینانلو سرویس نماینده رسمی خدمات پس از فروش کرال در استان البرز است.

شرکت کرال زیر مجموعه ای از شرکت پاکشوما می باشد که محصولاتی مانند لباسشویی، یخچال فریزر، یخچال ساید و جاروبرقی را تولید می کند. کرال پس از 10 سال فعالیت در زمینه تعمیر لوازم خانگی توانسته امروز با سربلندی محصولاتی را روانه خانه های مردم کند که بهترین کیفیت را دارند.
محصولاتی که کیفیتی آنها با محصولات خارجی برابری می کند و از نظر مشتریان نیز تایید شده هستند. افراد بسیاری در ایران خدمات پس از فروش مربوط به این دستگاه ها را ارائه می دهند که هر یک به نحوی بعضی خدمات را ارائه می دهد.
اینانلو سرویس نماینده رسمی و خدمات پس از فروش کرال در استان البرز است که بیش از دو دهه در زمینه تعمیر لوازم خانگی فعالیت می کند. یک خدمات پس از فروش تولید کننده محصول نیست، بلکه کسی است که خدمات پس از تولید محصول شما را ارائه می دهد.
اینانلو سرویس در استان البرز محصولات کرال در تمامی نقاط البرز پوشش می دهد. به طوری که هیچ مشتری مشکل تعمیر و رفع مشکلات این دستگاه ها را در صورت خرابی نداشته باشد. اینانلو سرویس به پاس فعالیت های خود از شرکت کرال تقدیرنامه های متعددی دریافت کرده است که نشان از فعالیت بی سابقه و پی در پی او است.