۳۰ خط شبانه روزی

اینانلو سرویس

نماینده تخصصی تعمیر لوازم خانگی در سطح استان البرز​

۰۲۶-۳۶۱۹۱

۰۲۶-۹۱۳۰۰۲۰۰

EINANLOO SERVICE CERTIFICATES

Home Appliance Repair Service

تاریخ دریافت :

96/02/10

شماره تقدیر نامه :

بابت :

کیفیت بالا در خدمات و سرویس ها

اهدا کننده :

شرکت دونار

شرکت دونار پس از سه دهه فعالیت مستمر در زمینه تولید لوازم خانگی، فعالیت خود را به صورت یک شرکت رسمی نمود. لوازم خانگی که توسط این شرکت تولید می شود شامل یخچال فریزر، یخچال ساید یا دوقلو، انواع شومینه گازی، بخاری، کولر آبی و کولر گازی، آبگرمکن و لباسشویی می باشد.

محصولات شرکت دونار از جمله محصولات پرفروش و پرطرفدار میان مشتریان هستند که کمترین میزان خرابی را طی سالها فعالیت داشته است. شرکت های بسیاری در راستای فعالیت های دونار خدمات پس از فروش محصولات این شرکت را به عهده دارند.
اینانلو سرویس نماینده رسمی محصولات این شرکت در استان البرز است. اینانلو سرویس پس از سالها فعالیت و همکاری با شرکت دونار موفق به دریافت لوح تقدیر از مدیریت این شرکت شد. سالها تلاش به عنوان نماینده رسمی خدمات پس از فروش در استان البرز، آقای اینانلو را به دریافت رتبه کشوری نائل کرد.
خدماتی که اینانلو سرویس در رابطه با لوازم خانگی دونار ارائه می دهد شامل سرویس دوره ای، تعمیرات، تعویض قطعات و نصب است. علاوه بر این هنگام تعمیر و یا نصب، تکنسین های اینانلو سرویس به مشتریان نحوه استفاده از این دستگاه ها را آموزش می دهند. نکات مهمی که می توانند به افزایش عمر دستگاه کمک کنند. این نکات به نگهداری صحیح از دستگاه هستند.