۳۰ خط شبانه روزی

اینانلو سرویس

نماینده تخصصی تعمیر لوازم خانگی در سطح استان البرز​

۰۲۶-۳۶۱۹۱

۰۲۶-۹۱۳۰۰۲۰۰

EINANLOO SERVICE CERTIFICATES

Home Appliance Repair Service

تاریخ دریافت :

97/08/25

شماره تقدیر نامه :

بابت :

کیفیت بالا در خدمات و سرویس ها

اهدا کننده :

شرکت سام سرویس

شرکت سام سرویس عرضه کننده محصولات سام و سامسونگ می باشد که با شرکت های بسیاری همکاری می کند. اینانلو سرویس یکی از شرکت هایی است که موفق به دریافت تقدیرنامه از این شرکت شده است.

سام سرویس یکی از شرکت هایی است که بیش از 2 دهه فعالیت را به نام خود ثبت کرده است. برندهایی مانند سام و سامسونگ زیر مجموعه ای از شرکت سام سرویس هستند که نزد بسیاری از مشتریان محبوب هستند. محصولات خانگی مانند یخچال فریزر، یخچال ساید یا دوقلو، لباسشویی، ماشین ظرفشویی و مایکروویو از جمله محصولاتی هستند که شرکت سام سرویس آنها را تولید و عرضه می کند.
عرضه داخلی و خارجی در قالب صادرات موجب دستیابی این شرکت به افتخارات عظیمی شده است. ناگفته نماند محصولات صوتی و تصویری این شرکت در خانه بسیاری از دنبال کنندگان این برند به چشم می خورد. این برند به پشتوانه تولید با کیفیت و حمایت مردمی امروزه به جایگاه ویژه ای دست یافته است.
اینانلو سرویس یکی از نمایندگان خدمات پس از فروش سامسونگ و سام در استان البرز می باشد که موفق به کسب رتبه های برتر در این زمینه شده است. علاوه بر این اینانلو سرویس موفق به دریافت تقدیرنامه های متعددی بابت زحمات چندین و چند ساله با شرکت مادیران شده است. از جمله خدماتی که اینانلو سرویس به مشتریان سام و سامسونگ ارائه می دهد می توان به تعمیر لوازم خانگی، سرویس دوره ای، تضمین کیفیت خدمات و نصب اشاره کرد.
زمانی که لوازم خانگی سامسونگ نزد اینانلو سرویس تعمیر می شوند، شما دیگر نگران خرابی های مجدد آن نخواهید بود. تعمیر لوازم خانگی سامسونگ و سام که توسط اینانلو سرویس انجام می شود، شامل تعمیر یخچال فریزر سامسونگ، تعمیر ساید سامسونگ، تعمیر لباسشویی سامسونگ، تعمیر کولر گازی سامسونگ، تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ و تعمیر مایکروویو سامسونگ می باشد.