۳۰ خط شبانه روزی

اینانلو سرویس

نماینده تخصصی تعمیر لوازم خانگی در سطح استان البرز​

۰۲۶-۳۶۱۹۱

۰۲۶-۹۱۳۰۰۲۰۰

EINANLOO SERVICE CERTIFICATES

Home Appliance Repair Service

تاریخ دریافت :

90/01/31

شماره تقدیر نامه :

بابت :

کیفیت بالا در خدمات و سرویس ها

اهدا کننده :

شرکت پاکشوما

تقدیر شرکت پاکشوما از اینانلو سرویس به پاس زحمات و فعالیت های این نماینده رسمی و معتبر در استان البرز صورت گرفته است. اینانلو سرویس نماینده رسمی تعمیر لوازم خانگی پاکشوما در استان البرز است.

پاکشوما یکی از برندهای متعهد و نام آشنا است که بیش از نیم قرن است که در این زمینه فعالیت می کند. فعالیت این برند در زمینه تولید انواع لباسشویی بیش از هر یک از لوازم خانگی است. یکی از اقدامات خوب شرکت پاکشوما این است که با شرکت ها و برندهای مطرح همکاری می کند تا محصولات خود را با بهترین کیفیت روانه بازار کند. از جمله این شرکت ها می توان به فیلیپس و ال جی اشاره کرد.
دیگر محصولاتی که توسط پاکشوما ارائه می شود می توان به ماشین ظرفشویی، جاروبرقی، یخچال فریزر و کولر گازی اشاره کرد.
فعالیت و همکاری شرکت پاکشوما تنها به فیلیپس و ال جی ختم نمی شود و این شرکت با کندی و میدیا نیز همکاری می کند. به گونه ای که با همکاری و ارزیابی آنها محصولات خود را عرضه می کند. اینانلو سرویس نماینده رسمی خدمات پس از فروش پاکشوما است که طی سالها فعالیت موفق به دریافت رتبه های بالا شده است.
در راستای همکاری اینانلو سرویس با شرکت پاکشوما، موفقیت های بسیاری بدست آمده که در پی آن از اینانلو سرویس تقدیر و تشکر شده است. اینانلو سرویس به عنوان نماینده رسمی خدمات پس از فروش پاکشوما خدماتی از قبیل تعمیر لباسشویی، تعمیر ماشین ظرفشویی، تعمیر یخچال، تعمیر ساید، تعمیر جارو برقی و تعمیر کولر گازی را ارائه می دهد.