۳۰ خط شبانه روزی

اینانلو سرویس

نماینده تخصصی تعمیر لوازم خانگی در سطح استان البرز​

۰۲۶-۳۶۱۹۱

۰۲۶-۹۱۳۰۰۲۰۰

EINANLOO SERVICE CERTIFICATES

Home Appliance Repair Service

تاریخ دریافت :

95/11/11

شماره تقدیر نامه :

بابت :

کیفیت بالا در خدمات و سرویس ها

اهدا کننده :

شرکت نیکسان

اینانلو سرویس به عنوان نماینده برتر استان البرز با شرکت های بسیاری همکاری می کند. یکی از این شرکت ها، شرکت نیکسان است.

نیکسان یکی از شرکت های داخلی است که سه دهه فعالیت را با بالاترین میزان تولید برای خود ثبت کرده است. شاید کم و بیش با این نام ها آشنا باشید. محصولاتی که توسط این شرکت تولید می شود شامل یخچال فریزر، یخچال ساید و کولر گازی می باشند. یخچال فریزرهای کمب که همان یخچال فریزرهای شناخته شده میان مردم هستند از جمله محصولات پرفروش شرکت نیکسان هستند.
این شرکت سه برند التو، رنزو و سوزوکی را تولید می کند. اینانلو سرویس هر یک از این محصولات را در تمامی نقاط البرز پوشش می دهد. به طوری که مشتریان این برند می توانند خدمات مربوط به آن را از ما دریافت کنند. خدماتی از قبیل تعمیر یخچال فریزر، تعمیر ساید، تعمیر کولر گازی، نصب، سرویس دوره ای و گارانتی قطعات تعویض شده از جمله خدماتی هستند که اینانلو سرویس برای این برند در نظر دارد.
شرکت نیکسان از اینانلو سرویس به عنوان نماینده رسمی تعمیر لوازم خانگی نیکسان تقدیر و تشکر کرده است. چرا که اینانلو سرویس رضایت مشتریان را در سرلوحه فعالیت های خود قرار می دهد. این افتخار را از آن خود می داند اگر بتواند دغدغه مشتریان را از بین ببرد و مشتری آسوده خاطر با لوازم خانگی خود کار کند. رضایت مشتریا آن اتفاق زیبایی است که شرکت نیکسان و اینانلو سرویس به دنبال آن هستند.