۳۰ خط شبانه روزی

اینانلو سرویس

نماینده تخصصی تعمیر لوازم خانگی در سطح استان البرز​

۰۲۶-۳۶۱۹۱

۰۲۶-۹۱۳۰۰۲۰۰

EINANLOO SERVICE CERTIFICATES

Home Appliance Repair Service

تاریخ دریافت :

93/11/01

شماره تقدیر نامه :

بابت :

کیفیت بالا در خدمات و سرویس ها

اهدا کننده :

شرکت هیوندا

تقدیر شرکت هانیزان از اینانلو سرویس در راستای تشکر از زحمات مستمر و با پشتکار بالا صورت گرفته است.

شرکت هانیزان با عنوان تجاری آتش افروز مهتاب تبریز فعالیت می کند. بیش از سه دهه است که در زمینه تولید لوازم خانگی فعالیت می کند و محصولاتی مانند کولر گازی، کولر آبی، یخچال فریزر و یخچال ساید را تولید کرده است. این محصولات به کمک نمایندگان خدمات پس از فروش پشتیبانی می شوند.
اینانلو سرویس نماینده رسمی خدمات پس از فروش در استان البرز است که فعالیت خود را سالها پیش با شرکت هانیزان آغاز کرد. مشتریان هانیزان را در استان البرز پشتیبانی کرد تا این مشتریان دغدغه تعمیر و نگهداری از این لوازم خانگی را نداشته باشند.
در پی تمام این تلاش ها شرکت هانیزان به پاس زحمات فراوان اینانلو سرویس از این نماینده رسمی تقدیر و تشکر کرده است. اینانلو سرویس به عنوان نماینده رسمی تعمیر لوازم خانگی هانیزان در استان البرز خدمات متعددی را برای این برند در نظر گرفته است.
تعمیر یخچال هانیزان، تعمیر ساید هانیزان و تعمیر کولر گازی هانیزان از جمله خدماتی هستند که توسط اینانلو سرویس ارائه می شوند. علاوه بر این خدماتی از قبیل نصب، سرویس یا بازدید دوره ای، تامین و تعویض قطعات با گارانتی مدت دار توسط ما در اینانلو سرویس ارائه می شود.