۳۰ خط شبانه روزی

اینانلو سرویس

نماینده تخصصی تعمیر لوازم خانگی در سطح استان البرز​

۰۲۶-۳۶۱۹۱

۰۲۶-۹۱۳۰۰۲۰۰

EINANLOO SERVICE CERTIFICATES

Home Appliance Repair Service

تاریخ دریافت :

93/11/01

شماره تقدیر نامه :

بابت :

کیفیت بالا در خدمات و سرویس ها

اهدا کننده :

شرکت هیوندا

تقدیر شرکت هیوندا از اینانلو سرویس به پاس زحمات و فعالیت های این نماینده چندین بار صورت گرفته است. اینانلو سرویس نماینده خدمات پس از فروش هیوندا در استان البرز می باشد.

هیوندا در زمینه تولید یخچال، ماشین ظرفشویی، لباسشویی و کولر گازی فعالیت می کند. این شرکت محصولات متعدد و با کیفیتی را روانه بازار کرده است که موجب خرسندی مشتریان شده است. اینانلو سرویس نماینده مجاز و رسمی خدمات پس از فروش هیوندا است که با همکاری این شرکت، این خدمات را ارائه می دهد.
شرکت های تولید کننده و شرکت های خدماتی به نوعی برادر یکدیگر هستند. این شرکت ها دستان یکدیگر را در راستای حمایت و پشتیبانی مشتریان می فشارند و در کنار یکدیگر همچون برادر همکاری می کنند.
اینانلو سرویس شایستگی خود را طی سالها فعالیت با شرکت هیوندا ثابت کرده و در پی آن تقدیرنامه هایی بابت زحمات بی سابقه دریافت کرده است. خدماتی که مشتریان می توانند برای این محصولات دریافت کنند شامل تعمیرات، سرویس دوره ای، تعویض قطعات و نصب دستگاه می باشد.
اینانلو سرویس نه تنها این خدمات، بلکه خدمات بیشتری را نیز ارائه داده است که آن را به یک نماینده برتر در استان البرز تبدیل کرده است. خدماتی از قبیل آموزش استفاده و نگهداری از دستگاه که از اهمیت بسیاری بالایی برخوردار هستند، توسط تکنسین های اینانلو سرویس به مشتریان انتقال داده می شود.