۳۰ خط شبانه روزی

اینانلو سرویس

نماینده تخصصی تعمیر لوازم خانگی در سطح استان البرز​

۰۲۶-۳۶۱۹۱

۰۲۶-۹۱۳۰۰۲۰۰

بررسی علل داغ شدن جارو برقی سامسونگ و نحوه رفع آن ها

مجله تخصصی اینانلو سرویس

مقاله جدید

بررسی علل داغ شدن جارو برقی سامسونگ و نحوه رفع آن ها

خواندن این مقاله 5 دقیقه طول میکشد
۲۷ آبان ۱۴۰۲

کد نمایندگی ir200513

امنیت کارشناسان

۱۸۰ گارانتی

ارائه فاکتور رسمی

ضمانت اصالت کالا

گاهی اوقات ممکن است متوجه داغ شدن جاروبرقی سامسونگ خود شوید. در این مقاله قصد داریم به بررسی علل داغ شدن جارو برقی سامسونگ و نحوه رفع آن ها یپردازیم.

در این شرایط دستگاه، فورا داغ می‌کند و علیرغم این موضوع، به احتمال زیاد بوی سوختگی را نیز استشمام خواهید کرد. نمایید. بطور کل این مشکل رایج به دلیل خرابی موتور و سایر قطعات آن اتفاق می‌افتد.

عیب یابی داغ شدن جاروبرقی سامسونگ

زمانی که احساس کردید جاروبرقی شما در بازه زمانی ۲۰ الی ۳۰ دقیقه داغ می‌شود، در مرحله اول آرامش خود را حفظ کنید و استرس نداشته باشید. سپس جاروبرقی را از برق بکشید و اجازه دهید یک ساعت استراحت کند. سپس جاروبرقی را به برق متصل کنید و طبق معمول به مدت ۲۰ الی ۳۰ دقیقه از آن استفاده کنید. اگر در این حالت باز هم متوجه داغ شدن موتور جاروبرقی سامسونگ شدید، بهتر است برای بررسی دستگاه با تیم اینانلو سرویس تماس بگیرید.

پر بودن کیسه دلیل داغ شدن جارو برقی سامسونگ
پر بودن کیسه دلیل داغ شدن جارو برقی سامسونگ

بررسی رایج ترین دلایل داغ شدن جاروبرقی سامسونگ

آسیب دیدن موتور از جمله دلایل داغ شدن جاروبرقی سامسونگ

برای استفاده از جاروبرقی، از اساسی ترین و کلیدی ترین نکاتی که باید در حین استفاده از جاروبرقی رعایت کنید این است که نباید در بازه‌های زمانی طولانی از آن استفاده کنید. در صورت استفاده طولانی مدت از جاروبرقی، موتور،آسیب دیده و طول عمر آن کاهش می یابد. توجه داشته باشید که به هیچ وجه نباید در دمای محیطی بالا و بسیار گرم، از جاروبرقی استفاده کنید. این موضوع می‌تواند سبب کاهش عمر موتور جاروبرقی سامسونگ شود. اما اگر در شرایط فورس هستید و باید در محیط با دمای بالا از جاروبرقی استفاده کنید، می‌توانید بازه زمانی ۳۰ دقیقه را به ۳ قسمت تقسیم کنیم. بدین معنا که هر ۱۰ دقیقه، نیم ساعت به جاروبرقی استراحت بدهید و سپس از آن استفاده کنید.

ضربه خوردن از جمله دلایل داغ شدن جارو برقی سامسونگ

گاهی اوقات به صورت خواسته یا ناخواسته ممکن است جاروبرقی در طی افتادن از ارتفاع، افتادن شی سنگین رو آن و یا برخورد با دیوار ضربه ببیند. در چنین مواقعی شاید جاروبرقی کار کند، اما قطعا ضربه‌ای که به آن وارد شده است، می‌تواند به زودی تاثیر خودش را نشان دهد. گاهی ممکن است چنین ضربه هایی سبب، داغ شدن جاروبرقی سامسونگ شود. بهتر است در صورت وارد شدن ضربه به دستگاه و داغ شدن جارو برقی سامسونگ فورا با شماره های 02636191 و 02691300200 تماس بگیرید. در غیر اینصورت باید هزینه بیشتری را برای تعمیر آن متحمل شوید.

سوختن برد، جاروبرقی سامسونگ

یکی دیگر از دلایل داغ شدن جارو برقی سوختن برد است. زمانیکه ترموستات جاروبرقی سالم باشد و هیچ گونه اختلالی نداشته باشد در زمان داغ شدن موتور باید اطلاعات کسب کرده را به برد دستگاه انتقال دهد تا دستگاه خاموش شود. اما به دلیل سوختن برد، فرآیند خاموش کردن رخ نمی‌دهد و جاروبرقی بصورت لحظه‌ای افزایش دما خواهد داشت که این اتفاق می‌تواند سبب آسیب به تمام قطعات دستگاه خواهد شد.
در شرایط داغ کردن جاروبرقی سامسونگ فورا با شماره های 02636191 و 02691300200 تماس حاصل فرمایید. شما کاربر گرامی می توانید از طریق سایت اینانلو سرویس ثبت درخواست فرمایید تا شامل 10% تخفیف شوید.

نوسان برق، علت داغ شدن جاروبرقی سامسونگ
نوسان برق، علت داغ شدن جاروبرقی سامسونگ

خرابی فن موتور از جمله دلایل داغ شدن جاروبرقی سامسونگ

با باز کردن درب جاروبرقی، می‌توانید به سادگی متوجه خراب یا سالم بودن فن موتور جاروبرقی شوید. پس از باز کردن درب دستگاه، دستگاه جارو برقی سامسونگ را روشن کنید. به گوش نرسیدن صدای فن، به معنای خراب بودن آن و نیاز به تعویض قطعه می باشد. لازم به ذکر است که وظیفه فن موتور با داغ شدن جاروبرقی مرتبط است. بصورت کلی وظیفه اصلی فن این است که هوای موجود در داخل جاروبرقی را به سمت بیرون می‌کشاند و طی این فرآیند، مکش دستگاه شکل می‌گیرد.

پر بودن کیسه از جمله دلایل داغ شدن جارو برقی سامسونگ

برای جاروبرقی، ما دو نوع کیسه دائمی و یکبار مصرف داریم که کیسه‌های دائمی، پراستفاده ترین نوع در میان خانواده‌های ایرانی است. اما تصوری که نسبت به کیسه دائمی داریم این است که در طول بازه زمانی طولانی پر می‌شوند. اما اینگونه نیست! بهتر است بدانید حداکثر پس از ۳ یا ۴ بار استفاده از دستگاه، باید کیسه را تخلیه کنید. در صورت عدم تخلیه، پرزهای موجود در کیسه از بین می‌روند و نمی‌توانند گرد و غبار را به خود جذب کنند. در این صورت گرد و غبار به داخل موتور جاروبرقی منتقل خواهند شد و این موضوع می‌تواند منجر به داغ شدن موتور جاروبرقی سامسونگ شود.

فرسودگی یا پاره شدن لاستیک نگهدارنده موتور از جمله دلایل داغ شدن جارو برقی سامسونگ

همانگونه که از نام این قطعه مشخص است، وسیله‌ای برای نگهداری موتور جاروبرقی است که در طی استفاده نادرست از جاروبرقی، پوسیده و فرسوده خواهد شد. همچنین اگر به هر دلیلی این قطعه از جایگاه اصلی خود خارج شود، به موتور دستگاه آسیب وارد می‌شود. به همین خاطر هنگامی که برای لاستیک نگهدارنده موتور جاروبرقی مشکلی پیش بیاید، تبعات آن را در قسمت داخلی دستگاه قابل مشاهده خواهد بود. این امر سبب داغ شدن جارو برقی سامسونگ می شود. برای عیب یابی لاستیک نگهدارنده موتور جاروبرقی هم بهتر است از کارشناسان و تکنسین‌های این حوزه در نمایندگی تعمیر لوازم خانگی سامسونگ کمک بگیرد.

نفوذ آب و رطوبت به موتور از جمله دلایل داغ شدن جارو برقی سامسونگ

برای نگهداری از جاروبرقی، نکات متعددی وجود دارند که در دفترچه جاروبرقی ذکر شده اند. برای مثال جاروبرقی را نباید در محیط‌های مرطوب و یا حتی جایی قرار دهید که کودکان به آن دسترسی داشته باشند. این مشکل، از اختلالات رایجی است که اکثر مشترکین ما دارند. در چنین شرایطی قطعا ما شاهد آسیب به قسمت موتور دستگاه هستیم. توصیه می‌شود که به هیچ وجه دستگاه را در این مواقع روشن نکنید. اگر بی احتیاطی کنید، امکان دارد سبب بروز مشکلات گسترده‌ای در جاروبرقی شوید که یکی از آنها، داغ شدن جاروبرقی سامسونگ می‌باشد.

<yoastmark class=

عدم تعویض به موقع فیلتر هوا از جمله دلایل داغ شدن جارو برقی سامسونگ

فیلتر هوای جاروبرقی، به قطعه جانبی گفته می‌شود که باید هر چند مدت یکبار تمیز یا تعویض شود. اما اکثر مواقع به این موضوع بی توجهی می شود و فیلتر بدون آنکه تمیز یا تعویض شود، چندین ماه روی دستگاه باقی می‌ماند. که این مشکل می‌تواند سبب داغ شدن جاروبرقی سامسونگ شود. به همین خاطر توصیه‌ می شود که حتما پس از هر بار استفاده از جاروبرقی، فیلتر هوا را چک و بررسی کنید.

نوسان برق از جمله دلایل داغ شدن جاروبرقی سامسونگ

از جمله دیگر دلایل داغ شدن جارو برقی سامسونگ وجود نوسان برق ورودی است. این اتفاق می تواند می‌تواند سبب داغ شدن جاروبرقی سامسونگ شود. امکان دارد پریز برقی که شما همیشه از آن استفاده می‌کنید، دارای نوسان و مشکلی باشد که با هر بار متصل کردن دو شاخه جاروبرقی به آن، با مشکل داغ شدن جاروبرقی و همچنین خاموش/روشن شدن ناگهانی آن روبرو شوید. به همین دلیل توصیه می‌شود که در صورت مشاهده چنین اختلالی، حتما از پریز دیگری استفاده کنید.
در صورتی که با موارد ذکر شده اختلال برطرف نشد، با شماره های 02636191 و 02691300200 تماس حاصل فرمایید. شما کاربر گرامی می توانید از طریق سایت اینانلو سرویس به صورت آنلاین ثبت درخواست کنید تا شامل 10% تخفیف ویژه شوید.

نمایندگی های اینانلو سرویس

اینانلو سرویس نماینده رسمی و مجاز 130 برند لوازم خانگی می باشد. سامسونگ از جمله برند های تحت پوشش این مجموعه می باشد. اینانلو سرویس نماینده رسمی و مجاز سامسونگ با کد ir200513 می باشد.

مناطق تحت پوشش اینانلو سرویس

این مجموعه تمامی مناطق فردیس، مارلیک، ملارد، محمدشهر، مشکین دشت، شهرک ناز، شهرک بعثت، واریان شهر، رزکان نو، شیخ آباد، حسین آباد، شهرک بنفشه، عظیمیه، مصباح ، هفت تیر، آزادگان، طالقانی، شاهین ویلا، گوهردشت، دهقان ویلا، حصارک، کمالشهر، مهرشهر، گلشهر، کوی کارمندان، باغستان، شهر جدید هشتگرد، هشتگرد قدیم، نظرآباد، هیو، گلسار، کردان، کوهسار، آبیک، طالقان، مهرویلا، جهانشهر، کیانمهر، کوی مهر، تهران دشت، کمالشهر،صفادشت، رجائی شهر، تنکمان، مهدی آباد، چهارباغ، پیشاهنگی، لشکرآباد، شهرک رضوانیه و… را پشتیبانی می کند.

سامانه تعمیر آنلاین

نیاز به تعمیر لوازم خانگی دارید…؟

می توانید درخواست خود را به صورت انلاین ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیردند

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟

شما می توانید نظر خود را ارسال کنید همچنین اگر سوالی دارید می توانید از ما بپرسید تا در اولین فرصت به شما پاسخ دهیم

6 پاسخ

  1. همراه عزیز اینانلو سرویس سلام
   برای بررسی و بازدید دستگاه لطفا با شماره 02636191 تماس بگیرید تا هماهنگی های لازم جهت مراجعه به کارگاه صورت بگیرد.
   این ایراد نیاز به بررسی دقیق توسط تکنسین دارد

  1. همراه عزیز اینانلو سرویس سلام
   با شماره 02636191 تماس بگیرید تا ادرس کارگاه رو بهتون اعلام کنند.
   تکنسین دستگاه رو بررسی می کنه

  1. همراه عزیز اینانلو سرویس سلام
   دستگاهتون باید توسط متخصص بررسی بشه.
   جهت هماهنگی با شماره 02636191 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینانلو سرویس

نماینده تعمیر و تامین تجهیزات ۱۳۰ برند داخلی و خارجی

آخرین پرسش ها

آخرین سوال پرسیده شده

دلیل کثیف بودن ظروف و اتمام کار چند دقیقه ای طرفشویی اسنوا چیست؟

در مرحله اول بررسی نمایید تا آب وارد دستگاه می شود یا خیر. برای رفع مشکل آن باید شیر برقی چک شود، در مرحله بعد بررسی نمایید تا سنسور آب مشکلی نداشته باشید، همچنین دو سر آبپاش های ظرفشویی را باز نمایید و با تکان دادن و ضرب زدن رسوب زدایی کنید، در مرحله آخر چنانچه مشکل برطرف نشد به بررسی تایمر بپردازید. برای رفع مشکل و تعمیر ظرفشویی می توانید از خدمات اینانلو سرویس بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

چرا درب ماشین لباسشویی جی پلاس پس از شستشوی لباس‌ها باز نمی‌شود؟

اگر درب ماشین لباسشویی پس از شستشوی لباس‌ها باز نمی‌شود، درب را کمی به سمت داخل فشار دهید سپس دستگیره درب را بکشید تا آزاد شده و باز شود. چنانچه درب دستگاه همچنان باز نمی‌شود، نیاز است کارشناس برای بررسی و رفع ایراد دستگاه مراجعه نمایند.

آخرین سوال پرسیده شده

 دلیل اینکه جارو برقی با لرزش کار میکنه چیه؟

در هنگام بروز این ایراد احتمالاً نگهدارنده های لاستیک موتور شل و یا خراب شده است. تکنسین  باید دستگاه را چک کند اگر نگهدارنده ها شل شده است آن را محکم میکند، اگر مشکل خراب شدن نگهدارنده های پلاستیکی باشد باید آن را تعویض کرد. در هر کجای استان البرز که باشید برای بررسی خرابی جاروبرقی می توانید به دفاتر شرق و غرب اینانلو سرویس مراجعه کنید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت گیر کردن دکمه و قفل شدن مایکروفر مجیک چیست؟

بهتره که ماکروفرتون رو تکنسین های مجموعه اینانلو سرویس بررسی کنند، ممکنه نیاز باشه که بعضی قطعات رو کاملا عوض کنید. برای اطلاع از قیمت لطفا با شماره های موجود در وبسایت اینانلو سرویس تماس بگیرید، واحد فنی در این خصوص پاسخگو هستند.

آخرین سوال پرسیده شده

چرا داخل جا میوه ای آب جمع میشه ؟

تجمع آب در جا میوه ای یخچال دلایلی بسیاری میتواند داشته باشد که بهتر است در چنین مواقعی با اینانلو سرویس تماس بگیرید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت نشت آب ماشین ظرفشویی ال جی چیست؟

برای رفع اختلال آبریزی، اتصالات ورودی شیر آب و شیلنگ را بررسی نمایید. 

"*" indicates required fields