۳۰ خط شبانه روزی

اینانلو سرویس

نماینده تخصصی تعمیر لوازم خانگی در سطح استان البرز​

۰۲۶-۳۶۱۹۱

۰۲۶-۹۱۳۰۰۲۰۰

تعمیر کولر گازی سامسونگ در کرج
مجله تخصصی اینانلو سرویس

مقاله جدید

تعمیر کولر گازی سامسونگ در کرج

خواندن این مقاله 8 دقیقه طول میکشد
۹ آبان ۱۴۰۱

نمایندگی ۱۳۰ برند

امنیت کارشناسان

۱۸۰ روز گارانتی

ارائه فاکتور رسمی

ضمانت اصالت کالا

شرکت سامسونگ سال هاست که پس از فروش کولر گازی، خدمات پس از فروش و تعمیر کولر گازی سامسونگ را نیز ارائه می دهد. اینانلو سرویس به عنوان نمایندگی رسمی این شرکت، خدمات پس از فروش و تعمیر کولر گازی سامسونگ شما را به صورت تخصصی انجام می دهد.

شرکت سامسونگ در تولید برخی از دستگاه ها، مانند اسپیلت، داکت اسپلیت و تصفیه هوا نقش بسزایی در بازار لوازم خانگی دارد. تعمیر کولر گازی سامسونگ، نیاز به مهارت بالا و دانش به روز در این زمینه دارد.

سیستم های تهویه مطبوع سامسونگ

تهویه مطبوع فرآیندی است که در آن هوای تازه گرفته شده از بیرون با هوای محیط داخل ادغام می شود. بعد از فیلتراسیون و تنظیم رطوبت و دما، هوای مطلوب در محیط داخل منزل یا محل کار شما توزیع می گردد.

این عمل با استفاده از دستگاه هایی انجام می گیرند که هر یک، برای عملیات مختلفی تولید و طراحی شده اند. کولرگازی، اسپلیت، فن کوئل، چیلر، انواع پکیج و دستگاه های تصفیه هوا از مهمترین انواع تهویه مطبوع هستند که هوای محیط را برای کاربران مطبوع تر و سالم تر می نمایند.

سیستم های تهویه مطبوع سامسونگ
سیستم های تهویه مطبوع سامسونگ

گاز فریون و تاثیر آن بر محیط زیست

گاز فریون ترکیب شیمیایی است که در بسیاری از صنایع برای تولید سرما از آن استفاده می شود. در اکثر یخچال های خانگی، یخچال های صنعتی، سیستم های تهویه هوا و کولرها از گاز فریون به عنوان مبرد استفاده می گردد. وظیفه این ماده در سیستم های خنک کننده انتقال گرما از محیطی به محیطی دیگر است.

در حال حاضر نیز از انواع گازهای فریون با درصدهای متفاوت در صنایع به منظور تهویه مطبوع یا برودت استفاده می‌شود. بعضی از انواع گاز فریون آسیب بسیار زیادی به لایه ازن و محیط زیست وارد می‌کنند. به همین خاطر گاز خنک‌ کننده‌ای با نام پیرون R410A معرفی و وارد صنعت شد تا طبیعت از بلایی به نام گاز فریون در امان بماند.
سامسونگ این ‌بار هم با نوآوری و فعالیت خود، توانسته یک بار برای همیشه داستان گاز آسیب‌ رسان را حل کند و از R410A در محصولاتش بهره ببرد. گاز R410A هیچ آسیبی به لایه ازن وارد نمی‌کند و از طرف دیگر اجازه می‌ دهد دستگاه شما بازده انرژی بالاتری نسبت به مدل‌های R22 داشته باشد. این موضوع ضمن کاهش مصرف برق، میزان تولید گازهای گلخانه‌ای ناشی از نیروگاه‌های برق را به حداقل می‌رساند تا محیط ‌زیست پایدار تر و سالم تری داشته باشیم.

دلایل عدم استفاده از گاز R410A

مشکل اصلی این گاز قیمت بالای آن است و این مساله باعث می‌شود صنایع کمتری به استفاده از گاز R410A در دستگاه‌ های خنک‌کننده خود تمایل داشته باشند. در حقیقت این جایگزینی نیازمند تغییرات گسترده در طراحی، مواد اولیه و شیوه ساخت یخچال‌ها و دستگاه‌های تهویه هواست. اجرای این برنامه مستلزم مدیران و شرکت‌های آینده‌ نگری‌ است که تمامی مخارج این برنامه را به چشم یک سرمایه‌گذاری بلند مدت ببینند.

سامسونگ الکترونیکس به عنوان شرکتی دوستدار و محافظ محیط زیست، ضمن پذیرفتن تمام هزینه‌های مالی، از گاز بی‌خطر R410A در دستگاه‌های کولر گازی سامسونگ خود و سیستم‌های تهویه مطبوع استفاده می‌کند. تغییرات گسترده در خط تولید محصولات، هزینه‌های مالی سنگینی برای سامسونگ در پی داشته است. سامسونگ برای کمک به حفظ هر چه بیشتر لایه ازن و حیات در کره زمین، تمامی محصولات سرمازای خود را به نوع بی‌خطر R410A مجهز کرده است. یخچال‌ها و دستگاه‌های تهویه هوای سامسونگ از پیشگامان این حوزه به شمار می‌روند.

تعمیر کولر گازی سامسونگ

کولر گازی سامسونگ نیز در گروه تهویه مطبوع این شرکت قرار می گیرد. این دستگاه که یکی از انواع کولرگازی است، عملکردهای گرم کردن و خنک سازی محیط را انجام می دهد. کولر گازی های سامسونگ ساختار ظریفی دارند و در پی بروز موارد زیر دچار مشکل جدی می شوند و تعمیر کولر گازی سامسونگ شما را در پیش خواهد داشت.

 • بالا و پایین شدن های جریان برق کولر گازی سامسونگ
 • انسداد لوله ها و مسیرهای تخلیه کولر گازی سامسونگ
 • آلودگی فیلترهای کولر گازی سامسونگ
 • کاهش گاز مصرفی یا همان فریون در کولر گازی سامسونگ
 • از کار افتادن مدارها ی کولر گازی سامسونگ
 • ضربه خوردن دستگاه کولر گازی سامسونگ
 • استفاده از قطعات بی کیفیت در تعمیر کولر گازی سامسونگ
 • تنظیمات نادرست کولر گازی سامسونگ
 • عدم سرویس به موقع کولر گازی سامسونگ
 • خرابی کندانسور کولر گازی سامسونگ
 • عملکرد معیوب کمپرسور کولر گازی سامسونگ

هر یک از موارد ذکر شده، عملکرد یکی از بخش های کولر گازی را دچار مشکل می کند و تعمیر کولر گازی سامسونگ را در پی خواهد داشت. اینانلو سرویس، تخصصی ترین خدمات را در زمینه ی تعمیر قطعات دستگاه و به تبع آن، رفع مشکلات ذکر شده به مشتریان ارائه می دهد.

تعمیر کولر گازی سامسونگ
تعمیر کولر گازی سامسونگ

سرویس دوره‌ای!!!!

اقدامی مهم در جهت افزایش طول عمر موتور و جلوگیری از تعمیر کولر گازی سامسونگ

کولر گازی های سامسونگ یکی از پرکاربردترین دستگاه‌های ‌تهویه‌ کننده هوا به شمار می‌‌‌آیند. در صورت عدم رسیدگی به‌ موقع و عدم استفاده از سرویس‌های دوره‌ای، ممکن است موتور کولر گازی سامسونگ بسوزد و به سیم‌کشی‌ های ‌آن آسیب‌ هایی جدی وارد شود. دلیل بروز چنین مشکلی، استفاده نادرست از کولر گازی سامسونگ در مدت زمان طولانی می باشد. به همین خاطر مهم‌ترین اقدام برای افزایش طول عمر دستگاه، استفاده از سرویس‌های ‌دوره‌ای است. بهتر است در اواخر فصل سرما سرویس دوره ای کولر گازی های سامسونگ انجام شود. با انجام سرویس های دوره ای از هزینه های سرسام آور تعمیر کولر گازی سامسونگ جلوگیری خواهد شد.

اقدامات اینانلو سرویس در سرویس دوره ای کولر گازی سامسونگ

 • شست و شو فیلتر های هوا
 • شست و شو کندانسور
 • رفع گرفتگی درین
 • شست و شو اواپراتور
 • ترمیم عایق بندی
 • تنظیم پایه های کمپرسور
 • تنظیم فن کندانسور
 • بازدید بلوور ها
سرویس و تعمیر کولر گازی سامسونگ
سرویس و تعمیر کولر گازی سامسونگ

بروز خرابی در فن کولر گازی سامسونگ

در صورت خرابی فن کولر گازی و عدم توجه به تعمیر کولر گازی سامسونگ، به‌ تدریج موتور دستگاه نیز با مشکلاتی روبرو خواهد شد. کولر گازی به‌عنوان یک دستگاه مطبوع‌ کننده هوا دارای دو نوع فن خارجی و داخلی است. در صورت بروز خرابی در هریک از فن‌ها، فشار زیادی روی کمپرسور کولر گازی وارد می‌‌‌شود. در نهایت بعد از مدتی این قطعه اساسی از سیستم خواهد سوخت.

اینانلو سرویس توصیه می کند برای جلوگیری از این مشکل، باید از خدمات افراد متخصص در این زمینه استفاده کنید. در سرویس های دوره ای اینانلو سرویس با بررسی وضعیت قطعات مختلف کولر گازی سامسونگ، نسبت به رفع ایرادات احتمالی آن اقدام می کند. اگر فن‌ های ‌کولر گازی سامسونگ در صورت خرابی، قابل تعمیر نباشند، سرویس‌ کار آن را با قطعه‌ ای جدید جایگزین می‌‌‌ کند. در نهایت تعمیر کولر گازی سامسونگ شما به بهترین شکل ممکن توسط اینانلو سرویس انجام خواهد شد.

اختلال در سیم‌ کشی کولر گازی سامسونگ

سیم‌کشی کولر گازی سامسونگ اگر مناسب باشد، بین یونیت خارجی و داخلی کولر گازی ارتباط درستی برقرار خواهد شد. در صورت بروز اتصالی و اختلال در جریان عبور برق از سیم‌کشی کولر گازی، به‌تدریج کولر گازی کارکرد معمول خود را از دست می‌دهد. پس از مدتی دچار سوختگی می‌‌‌شود و باید به تعمیر کولر گازی سامسونگ خود بپردازید.

چطور تشخیص دهیم که سیم‌ کشی کولر گازی دچار مشکل شده است؟

اگر بعد از چند ماه کولر گازی را روشن کرده و بوی سوختگی احساس کردید، یکی از احتمالاتی که باید در نظر بگیرید این است که درون کولر گازی از گرد و خاک پر شده است. بنابراین چند ثانیه صبر کنید و اگر بوی به وجود آمده از بین رفت، نیاز به تعمیر کولر گازی سامسونگ نمی باشد.

ولی اگر هنوز بو پابرجا باشد، احتمالا سیم‌کشی کولر گازی اتصالی کرده باشد. این مشکل سبب آسیب جدی به موتور کولر گازی سامسونگ خواهد شد. در صورت مشاهده چنین مشکلی، برای تعمیر کولر گازی سامسونگ حتما با اینانلو سرویس تماس بگیرید.

تاثیر نوسانات برق شهری بر کولر گازی سامسونگ

یکی از دلایل سوختن موتور کولر گازی سامسونگ، نوسانات برق شهری است. اگر ولتاژ برق در بازه‌های ‌زمانی مختلف نوسان داشته باشد، می‌‌‌تواند به موتور لوازم الکترونیکی منزل آسیب وارد می‌شود. در نتیجه آن‌ها را نیم‌ سوز کرده یا اینکه به‌کل از کار می‌اندازد. اگر چنین اتفاقی برای موتور دستگاه شما رخ داد، تعمیر کولر گازی سامسونگ را به اینانلو سرویس بسپارید.

خرابی کولر گازی سامسونگ و تعمیر آن
خرابی کولر گازی سامسونگ و تعمیر آن

استفاده از استابلایزر خانگی!!!

راهکاری برای افزایش طول عمر کولر گازی سامسونگ

یکی از راهکارهای افزایش طول عمر کولر گازی سامسونگ استفاده از استابلایزر خانگی است. محافظ‌ها می‌توانند از دستگاه شما در برابر نوسانات برق شهری محافظت کنند نیاز به تعمیر کولر گازی سامسونگ را تا حد زیادی کاهش دهد. کارکرد آن‌ ها به این صورت است که در صورت بروز نوسان در برق شهری، به‌صورت خودکار جریان برق را قطع می‌‌‌کنند و مانع آسیب رسیدن به لوازم‌ خانگی می‌‌‌شوند.

کثیفی کویل‌ های ‌کندانسور کولر گازی سامسونگ

برخی اوقات دلیل سوختن موتور کولر گازی سامسونگ، ممکن است مشکلی به‌ظاهر ساده و پیش‌ پا افتاده به نظر برسد. کثیفی کویل‌ های ‌کندانسور از ساده‌ترین دلایل سوختن موتور کولر گازی و اسپیلت سامسونگ است.

وقتی حجم زیادی از جرم روی کویل‌ های ‌کندانسور نشسته باشد، موتور کولر گازی قدرت تخلیه گرمای گاز را از دست می‌‌‌دهد و در نتیجه فشار گاز افزایش پیدا می‌‌‌کند. در این حالت میزان انرژی مصرفی زیاد شده و سبب بالا رفتن آمپر می‌‌‌شود. بنابراین با بروز این اتفاقات احتمال سوختن موتور کولر گازی افزایش می‌‌‌یابد. این مورد از شایعترین تعمیر کولر گازی سامسونگ می باشد.

خاموش شدن ناگهانی کولر گازی سامسونگ

کولر گازی‌های سامسونگ را می‌توان در لیست با کیفیت‌ ترین کولر گازی‌های بازار قرار داد. یکی از خرابی‌های رایج، خاموش شدن ناگهانی کولر گازی سامسونگ است که بسیاری از دارندگان این کولرها با آن دست و پنجه نرم می‌کنند.

این مشکل می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد که یکی از اصلی‌ترین دلایل، نوسان جریان برق است. برای جلوگیری از خطر نوسانات برق و تعمیر کولر گازی سامسونگ از استابلایزر خانگی استفاده کنید.
اینانلو سرویس همواره مشتریان را در راس اهداف خود قرار می‌دهد و بهترین خدمات و قطعات را مطابق با استاندارد‌ها و حتی فراتر از استاندارد را به آن ها ارائه می‌کند.


تنظیم نادرست ترموستات و تعمیر کولرگازی سامسونگ

 

از اصلی ترین علل عدم خنک کردن کولر گازی سامسونگ تنظیم کردن نادرست ترموستات می باشد. در چنین شرایطی دمای کولرگازی را روی مقادیر گوناگونی در 5 تا 6 درجه پایینتر از دمای اتاق یا همان ۲۵ درجه سلسیوس تنظیم نمایید و سپس عملکرد کولرگازی سامسونگ را چک و بررسی نمایید. در ضمن به روشن شدن کمپرسور و فن بیرونی توجه کافی داشته باشید. اگر اختلال از ترموستات باشد، می تواند دلیل باد گرم کولر گازی سامسونگ باشد. در این حالت دستگاه کولر گازی سامسونگ کار می کند ولی باد سرد نمی دهد.

 

 

کثیف شدن و گرفتگی فیلترهای هوا کولرگازی سامسونگ

هوا و باد خنکی که از کولرگازی سامسونگ به سمت شما جاری می شود، در دو وهله از فیلترهای جداکننده عبور می کند. فیلترهای هوا را می توان درون پنل داخلی کولرگازی سامسونگ و در پنل بیرونی آن یافت. به مرور زمان ذرات گرد و خاک و آلودگی های موجود در هوا توسط فیلترها جذب می شود و روی آنها جمع می شوند. در صورتی که تجمع آلودگی زیاد باشد، می تواند سبب گرفتگی مسیر باد شود. از جمله رایج ترین دلایل خنک نبودن باد کولر گازی سامسونگ، کثیف بودن فیلترهای هوایی است که به سادگی قابل رفع می باشد.

دستگاه تصفیه هوا سامسونگ

هوای سالم و مطبوع خواسته‌ی قلبی همه‌ی ما است ولی گاهی بعضی از اتفاقات مردم را از داشتن هوای پاکیزه بی‌بهره می‌کنند. افرادی که در شهرهای بزرگ و پرجمعیت مانند البرز، تهران، اصفهان، قم، یزد، بندرعباس و … زندگی می‌کنند، بیشتر روزهای سال هوای ناسالم دارند. به همین خاطر دستگاه‌های تصفیه‌ی هوا برای خانه‌ها و آپارتمان‌ های این شهرها بسیار ضروری و مهم است.
دستگاه‌ های تصفیه‌ی هوای سامسونگ، هوای فضای مورد نظر را کاملاً پاکیزه و محیطی مطبوع ایجاد می‌کنند.

شعاع تحت پوشش هر یک از دستگاه های تصفیه هوای سامسونگ با یکدیگر متفاوت هستند. برخی از آن‌ ها تنها برای یک اتاق‌ خواب کافی اند در صورتی که بعضی از مدل‌ها برای فضای چند صد متری هم مناسب هستند. بعضی از دستگاه‌ های تصفیه‌ی هوا سامسونگ دارای حسگر بو هستند و قادر به تشخیص بوی نامطبوع اطراف هستند.

این مجموعه تمامی مناطق  فردیس، مارلیک، ملارد، محمدشهر، مشکین دشت، شهرک ناز، شهرک بعثت، واریان شهر، رزکان نو، شیخ آباد، حسین آباد، شهرک بنفشه، عظیمیه، مصباح ، هفت تیر، آزادگان، طالقانی، شاهین ویلا، گوهردشت، دهقان ویلا، حصارک، کمالشهر، مهرشهر، گلشهر، کوی کارمندان، باغستان، شهر جدید هشتگرد، هشتگرد قدیم، نظرآباد، هیو، گلسار، کردان، کوهسار، آبیک، طالقان، مهرویلا، جهانشهر، کیانمهر، کوی مهر، تهران دشت، کمالشهر،صفادشت، رجائی شهر، تنکمان، مهدی آباد، چهارباغ، پیشاهنگی، لشکرآباد، شهرک رضوانیه و… خدمات رسانی می کند. در نتیجه شما در هر نقطه از کرج که باشید، این مجموعه با داشتن شعب فعال در شرق و غرب استان البرز در یک قدمی شماست. اینانلو سرویس در تمامی مناطق ذکر شده آماده سرویس دهی در زمینه نصب، تعمیر کولر گازی سامسونگ و باقی لوازم برقی خانگی شما می باشد. شما می توانید با شماره 02636191 تماس حاصل فرمایید و اعلام خرابی کنید. راه دیگر ارتباط با اینانلو سرویس، ثبت در خواست از طریق سایت می باشد که شامل 10% تخفیف می شوید.

سامانه تعمیر آنلاین

نیاز به تعمیر لوازم خانگی دارید…؟

می توانید درخواست خود را به صورت انلاین ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیردند

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟

شما می توانید نظر خود را ارسال کنید همچنین اگر سوالی دارید می توانید از ما بپرسید تا در اولین فرصت به شما پاسخ دهیم

6 پاسخ

  1. همراه عزیز اینانلو سرویس سلام
   بله
   ما امکان تهیه هر نوع قطعه و کنترل کولر گازی سامسونگ از سام سرویس رو داریم.
   فقط کافیه با شماره 02636191 تماس بگیرید، کارشناس راهنماییتون می کنه.

  1. همراه عزیز اینانلو سرویس سلام
   اصلی ترین مسئله که باید بررسی کنید، تنظیمان دما می باشد
   در صورت عدم رفع با تنظیم دما ختما و فورا دستگاه باید توسط تکنسین حرفه ای بررسی شود.
   جهت درخواست مراجعه تکنسین با شماره 02636191 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینانلو سرویس

نماینده تعمیر و تامین تجهیزات ۱۳۰ برند داخلی و خارجی

آخرین پرسش ها

آخرین سوال پرسیده شده

علت ارور dc در ماشین لباسشویی سامسونگ چیست؟

کد خطا E3 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که درب دستگاه به درستی بسته نشده است. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله خرابی میکروسوئیچ درب، خرابی برد الکترونیکی، یا خرابی لولای درب ایجاد شود. جهت بررسی دستگاه از نظر فنی با شماره 02636191 تماس بگیرید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت ارور e2 لباسشویی سامسونگ چیست؟

کد خطا E2 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که دستگاه قادر به تخلیه آب نیست. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله بسته بودن دریچه تخلیه، خرابی پمپ تخلیه، خرابی فیلتر پمپ تخلیه، خرابی سوئیچ فشار، یا خرابی برد الکترونیکی ایجاد شود. در صورتی که با بررسی و تمیز کردن فیلتر تخلیه مشکل حل نشد با شماره 02636191 تماس بگیرید. تکنسین در اسرع وقت برای تعمیر دستگاه مراجعه می کند.

آخرین سوال پرسیده شده

دلیل ایجاد کد خطای E1 ماشین لباسشویی سامسونگ چیست ؟

کد خطا E1 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که دستگاه قادر به آبگیری نیست. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله خرابی شیر آب ورودی، خرابی فیلتر شیر آب ورودی، خرابی پمپ تخلیه، خرابی سوئیچ فشار، یا خرابی برد الکترونیکی ایجاد شود. برای بررسی دستگاه با شماره 02636191 تماس بگیرید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت افتادگی درب ماشین ظرفشویی سامسونگ چیست؟

خراب بودن درب ماشین ظرفشویی سامسونگ با این تفاسیر که وسط نمی ماند، مربوط به اختلال در لولای درب میباشد، بررسی نمایید که پیچ و مهره های لولای درب مشکلی نداشته باشند و اگر لولا شکسته تعویض نمایید. برای انجام این کار میتوانید با شماره گیری 02636191 و 02691300200 از خدمات اینانلو سرویس بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت صدای سوت قطار از ظرفشویی بوش چیست؟

صداي سوت از ماشين ظرفشويي می تواند دو علت داشته باشد. ممکن است آب پاش های پایین و بالا مشکل داشته باشد و یا ایراد از پمپ تخلیه دستگاه باشد. همچنین پمپ آب پاش نیز باید چک شود. همچنین می توانید از خدمات اینانلو سرویس نیز بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

برای رفع سوراخ کف ماشین ظرفشویی سامسونگ چه باید کرد؟

بدنه ماشین های ظرفشویی شما از نوع استیل می باشد. شما می توانید به صورت مقطعی بدنه را جوش داده و آب بندی کنید، اما توصیه نمی شود. چرا که حرارت آب گرم ماشین ظرفشویی بسیار بالاست و سبب از بین رفتن آن قسمت خواهد شد. نهایتا پیشنهاد می کنیم بدنه را تعویض کنید. می توانید از خدمات اینانلو سرویس در این زمینه بهره مند شوید.

در این مقاله می خوانید

"*" indicates required fields