۳۰ خط شبانه روزی

اینانلو سرویس

نماینده تخصصی تعمیر لوازم خانگی در سطح استان البرز​

۰۲۶-۳۶۱۹۱

۰۲۶-۹۱۳۰۰۲۰۰

مجله تخصصی اینانلو سرویس

مقاله جدید

استابلایزر چیست؟

خواندن این مقاله 8 دقیقه طول میکشد
۲۸ تیر ۱۴۰۱

نمایندگی ۱۳۰ برند

امنیت کارشناسان

۱۸۰ روز گارانتی

ارائه فاکتور رسمی

ضمانت اصالت کالا

استابلایزر چیست؟ امروز در اینانلو سرویس قصد داریم شما را با استابلایزر، انواع و کاربرد آن آشنا کنیم. دستگاهی کاربردی که بسیاری افراد از کاربرد آن بی خبر هستند.

استابلایزر خانگی دستگاهی الکترونیکی است که تضمین می کند یک وسیله ی برقی، از جریان بی نوسان الکتریسیته تغذیه خواهد کرد. پیش از هر چیز ابتدا بهتر است اشاره کنیم به اتفاقاتی که در سطح دنیا رخ می دهد و بسیاری از افراد با آن دست و پنجه نرم می کنند. در تصویر زیر شما می توانید این اتفاقات را به وضوح لمس کنید.

در برابر نوسان برق، هیچ تفاوتی میان دستگاهی که تازه خریداری کرده اید و دستگاهی که چند سال از آن استفاده می کنید وجود ندارد. زمانی که برق دچار نوسان شود و ولتاژ آن تغییر کند، برای دستگاه شما خطرات جدی در پی خواهد داشت.

نوسان برق مهلک ترین اتفاقی است که می تواند یک دستگاه را از حالت عادی به لحظات پایان عمر خود برساند. نوسان برقی که از آن صحبت می شود به معنای تغییر ولتاژ برق است. چه ولتاژ پایین و چه ولتاژ بالا برای دستگاه مناسب نیست. خوشبینانه ترین حالت این است که شما از این تغییر ولتاژ اطلاع دارید و دستگاه ها را از برق جدا می کنید. اما شما همیشه اطلاعی از وضعیت برق ندارید و نمی دانید که چه اتفاقی در حال رخ دادن است.

استابلایزر چیست؟
استابلایزر چیست؟

با این اوصاف شما باید بطور مداوم نقش یک چک کننده را در خانه خود ایفا کنید. اگر همیشه منزل نباشید چطور؟ چه اتفاقی برای خانه و لوازم خانگی شما خواهد افتاد؟

اینانلو سرویس امروز قصد دارد دستگاهی را به شما معرفی کند که شما را از شر تمام این بررسی های مداوم خلاص می کند. استابلایزر خانگی  محصولی است که در چند سال گذشته جایگزین محافظ برق معمولی شده است.

استابلایزر
استابلایزر

 

به طور کلی می توان گفت استابلایزر خانگی می تواند لوازم خانگی شما را در برابر نوسان برق محافظت کند. هدف اصلی استفاده از استابلایزر خانگی محافظت از دستگاه ها در برابر نوسانات ولتاژ است. اینانلو سرویس مفتخر است که ارائه دهنده این محصول در استان البرز می باشد.

چرا استابلایزر خانگی بخریم؟

فصل تابستان شاهد نوسان و قطعی مکرر برق هستیم. در چنین شرایطی شما می پندارید که برق قطع شده است. در صورتی که در پایین ترین ولتاژ خود قرار دارد. 100 الی 110 ولتاژ مناسبی برای استفاده از دستگاه نمی باشد. در صورتی که اکثر افراد با روشن شدن لامپ منزل شروع به استفاده از دستگاه ها می کنند و این اشتباه بسیار بزرگی است.

چرا استابلایزر بخریم؟
چرا استابلایزر بخریم؟

محافظ برق معمولی دارای سه چراغ سبز، نارنجی و قرمز است. رنگ قرمز نشان دهنده وضعیت غیر ایمن برق است. محافظ در این حالت، دستگاه را از وضعیت اتصال به برق خارج می کند. شاید شنیده باشید این محافظ برق در برابر نوسان برق ایمن نیست و حتی خود نیز ممکن است بسوزد. استابلایزر دستگاهی است که در این شرایط به داد شما خواهد رسید و شما را از تعمیر لوازم خانگی راحت می نماید

استابلایزر محافظ برق بسیار قدرتمندی به حساب می آید که پیش از استفاده در خانه ها در کارخانه ها از آنها استفاده می شد. البته این کاربرد خود را تا به امروز نیز حفظ کرده اند. استابلایزرها در کاربرد خانگی توانستند به خوبی خود را به اثبات برسانند. می پرسید چطور و چگونه؟ با اینانلو سرویس همراه باشید، اینانلو سرویس در عملکرد استابیلایزر جواب شما را خواهد داد.

عملکرد استابلایزر

مهمترین کاربرد استابلایزر در خانه ها، محافظت از دستگاه ها و لوازم خانگی برقی در برابر ولتاژهای متفاوت برق است. این دستگاه به گونه ای طراحی شده که پس از دریافت برق، ولتاژ آن را به محدوده امن برای لوازم برقی می رساند. عملکرد آن را به نوعی می توان مشابه دستگاه تصفیه آب دانست. تصفیه کننده ولتاژ برق تا رسیدن به حالت ایمن است.

استابلایزر خانگی، برق را با هر ولتاژی دریافت و مناسب ترین ولتاژ را برای لوازم خانگی شما فراهم می کند. در صورت افزایش بیش از اندازه ولتاژ، دستگاه را خاموش می کند. همچنین در صورت کاهش بیش از اندازه ولتاژ نیز دستگاه شما را خاموش خواهد کرد. حال سوال اساسی اینجاست که تفاوت استابلایزر خانگی و محافظ برق معمولی در چیست. در صورت ایجاد نوسان، محافظ برق جریان برق را قطع می کند و دستگاه خاموش می شود. اما در چنین شرایطی استابلایزر خانگی جریان برق مناسب را به دستگاه شما می رساند. استابلایزر خانگی به شما اطمینان می دهد لوازم برقی از جریان بی نوسان الکتریسیته تغذیه خواهند کرد. در واقع کم و زیاد شدن ولتاژ یا نوسان های ناگهانی را خنثی می کند و ولتاژ نرمال و صاف را به دستگاه می رساند.

عملکرد استابلایزر
عملکرد استابلایزر

مزایای استفاده از استابلایزر

  •  تثبیت نوسانات برق

برق شهری دارای نوسانات ولتاژ است. استفاده از استابلایزر با تثبیت ولتاژ به میزان قابل توجهی عمر و راندمان دستگاه های مصرف کننده را بالا می برد.

  •  حفاظت در مقابل اتصال کوتاه

اگر به هر دلیلی اتصالی در خروجی و یا مدارات داخلی استابلایزر اتفاق بیفتد مدار قطع می شود. به این صورت که بلافاصله دستگاه به صورت اتوماتیک توسط میکروکنترلر تعبیه شده، خروجی را قطع می کند. بدین ترتیب از بروز هرگونه ایراد و مشکل برای مصرف کننده جلوگیری می نماید.

  • کاهش هزینه در مصرف برق

افت ولتاژ برق شهر باعث اختلال در عملکرد دستگاه ها می شود. این اختلال باعث پایین آمدن دور الکترو موتور و گرم شدن آن خواهد شد. در نتیجه تلفات انرژی افزایش می یابد و در نهایت برق زیادی را مصرف می کند.

  • محافظت در مقابل نوسانات لحظه ای و رعد و برق

استابلایزر خانگی از لوازم برقی در مقابل نوسانات ناشی از رعد و برق و های ولتاژ و نوسانات لحظه ای محافظت می کند. با توجه به گزارش های خرابی مشتریان، بیشترین عوامل خرابی لوازم برقی در اثر موارد زیر می باشد.

  1. نویزهای برقی
  2. نوسانات برقی
  3. قطع و وصل ناگهانی و یکباره ی برق
  4. افزایش و کاهش ولتاژ برق

در نتیجه خسارت های بوجود آمده ناشی از این امر، بیشتر در قسمت های گران قیمت و حساس دستگاه مانند کمپرسور، موتور، پاور و… رخ می دهد.

انواع استابلایزر
انواع استابلایزر

انواع استابلایزر

این دستگاه در انواع مختلفی تولید و عرضه می شود. در اینجا قصد داریم تنها به دو نوع آنها که برای لوازم خانگی استفاده می شوند اشاره ای داشته باشیم.

استابلایزر 3200 یا پرتابل

این نوع از استابلایزر پرتابل یا قابل حمل است. شما می توانید از آن برای دو دستگاه استفاده کنید. به عنوان مثال شما یخچال فریزر دوقلو در منزل دارید و می خواهید هر دو آنها در برابر نوسان برق محافظت شوند. می توانید هر دو آنها را به یک استابلایزر 3200 متصل کنید.

شما محدودیتی در انتخاب دستگاه برای اتصال به آن ندارید. می توانید ماشین ظرفشویی و ماشین لباسشویی را به آن متصل کنید. محدودیت شما تنها در تعداد دستگاه هایی است که می بایست به آن متصل کنید.

استابلایزر 3200 یا پرتابل
استابلایزر 3200 یا پرتابل

استابلایزر 7200 یا ثابت

این محصول برای بیش از دو دستگاه استفاده می شود. نوع ثابت آن با توان بالاتر طراحی شده تا یک واحد آپارتمانی را پوشش دهد. استفاده از آن نسبت به 3200 متفاوت تر است.

این محصول روی برق ورودی منزل شما نصب می شود و می تواند تمامی دستگاه های منزل شما را در برابر نوسان برق محافظت کند. استاندارد برق ورودی را بررسی می کند. در صورتی که برای لوازم خانگی خطرناک باشد، آن را قطع می کند.

استابلایزر 7200 یا ثابت
استابلایزر 7200 یا ثابت

برند استابلایزر

برندهای متعددی برای این محصول در بازار موجود هستند. شناخت بهترین نوع استابلایزر خانگی و بهترین برند کار سختی است. اینانلو سرویس نماینده رسمی و معتبر در استان البرز است که در زمینه تعمیر لوازم خانگی فعالیت می کند. شما می توانید بهترین نوع استابلایزر خانگی با گارانتی معتبر را از اینانلو سرویس خریداری کنید.

اینانلو سرویس با بیش از دو دهه فعالیت در زمینه ی خدمات پس از فروش لوازم خانگی، بهترین ها را به شما ارائه می دهد. برخی از برندها اعتبار، کیفیت و کارایی لازم را ندارند بنابراین اینانلو سرویس از ارائه آن ها خودداری می کند. تضمین کیفیت و گارانتی برای مشتریان نزد اینانلو سرویس اهمیت بسیار زیادی دارد. این مجموعه خود را در برابر محصولات و خدماتی که به مشتریان ارائه می دهد مسئول می داند. بنابراین در مورد خرید محصولات و یا دریافت خدمات از اینانلو سرویس آسوده خاطر باشید. هدف اینانلو سرویس جلب رضایت مشتری است.

قیمت استابلایزر

قیمت این دستگاه متناسب با نوعی که تهیه می کنید متفاوت است. شما می توانید نوع 3200 را با هزینه کمتر و تنها برای دو دستگاه مهم و حیاتی تهیه کنید. هزینه کمتری برای شما در بر خواهد داشت. در عین حال می توانید نوع 7200 آن را با هزینه بالاتر تهیه کنید و سلامتی تمامی دستگاه های منزل خود را تضمین کنید.

به سایت های خرید لوازم خانگی سری بزنید، از قیمت لوازم خانگی شگفت زده خواهید شد. هزینه خرید یک استابلایزر بسیار کمتر از هزینه خرید یک دستگاه است. بنابراین بهینه ترین روش برای حفظ سلامت دستگاه های منزلتان، خرید استابلایزر است.

شرایط اقتصادی را پیش از هر اقدامی در نظر بگیرید. اشتباه بزرگ بسیاری از افراد این است که از خرید استابلایزر امتناع می ورزند. اگر در آن واحد دستگاه ها بر اثر نوسان برق از کار بیفتند، آیا شما هزینه خرید همه آنها را دارید؟ بسیاری از افراد متوسط جامعه پس از چند ماه پس انداز کردن نیز موفق به خرید یک دستگاه هم نمی شوند. در این جا ضرب المثل معروف پیشگیری بهتر از درمان است بهترین کارایی را دارد. با خرید استابلایزر از نمایندگی مجاز، لوازم خانگی برقی خود را بیمه کنید.

از اینانلو سرویس بیشتر بدانیم….

اینانلو سرویس نماینده مجاز و رسمی 130 برند لوازم خانگی با کد فعال نمایندگی است. این مجموعه به واسطه اینکه نماینده رسمی می باشد، دسترسی به تمامی قطعات اصل و اورجینال شرکتی را داشته و در اختیار مشتریان خود می گذارد. از جمله برند های تحت پوشش اینانلو سرویس می توان به سامسونگ، ال جی، اسنوا، دوو، فرسان، پاکشوما، کرال، کندی، کروپ، مدیدیا، جنرال آدمیرال، آکس، زیرووات، دکستر، مابه، آیگه، جنرال الکتریک، وایت هاوس، فروزان، سامیا، یوش، پارس، هیوندای، مولتی مکس، تکنولایو، هاردستون، مجیک چف، دنیس، دیپوینت، فایر، تجا، بنس، الیو، بلومبرگ، مدیا، امرسان، گوردیک، گوفر، یخساران، یوشیتا، گلدن برگ، برتینو، اکسنت، یواستار، یور پلاس، هیمالیا، دیامونته، نیکسان، التتو، اسکای ورد، رنزو، اکولوکس، جی سان، سوزوکی، کنوود، گرنیه، برتا، ایران شرق، گراند صنعت، بلوتینی، آزمایش، سینور، سیلور آیس، لایف، تسلا، تی سی ال، ایکس ویژن، سیلوان، سونیل، نسکو، هاویلوکس، ویرپول، اورست، انیس، سایلون، جنرال بریجن، فیلور، تکسان خزر، دونار، ناب استیل، وستل و…. اشاره کرد. فرقی ندارد که دستگاه شما چه برندی است و از کدام فروشگاه تهیه کرده اید، اینانلو سرویس نصب و تعمیر و سرویس دوره ای تمامی لوازم خانگی شما را انجام می دهد.این مجموعه تمامی خدمات خود را 6 ماه گارانتی کرده و فاکتور رسمی اینانلو سرویس در اختیار شما می گذارد. این مجموعه تمامی مناطق  فردیس، مارلیک، ملارد، محمدشهر، مشکین دشت، شهرک ناز، شهرک بعثت، واریان شهر، رزکان نو، شیخ آباد، حسین آباد، شهرک بنفشه، عظیمیه، مصباح ، هفت تیر، آزادگان، طالقانی، شاهین ویلا، گوهردشت، دهقان ویلا، حصارک، کمالشهر، مهرشهر، گلشهر، کوی کارمندان، باغستان، شهر جدید هشتگرد، هشتگرد قدیم، نظرآباد، هیو، گلسار، کردان، کوهسار، آبیک، طالقان، مهرویلا، جهانشهر، کیانمهر، کوی مهر، تهران دشت، کمالشهر،صفادشت، رجائی شهر، تنکمان، مهدی آباد، چهارباغ، پیشاهنگی، لشکرآباد، شهرک رضوانیه و… خدمات رسانی می کند. در نتیجه شما در هر نقطه از کرج که باشید، این مجموعه با داشتن شعب فعال در شرق و غرب استان البرز در یک قدمی شماست. در صورت نیاز به دریافت خدمات تعمیرات، نصب و سرویس دوره ای لوازم خانگی با شماره های 02636191 و 02691300200 تماس حاصل فرمایید. در ضمن می توانید از طریق سایت اینانلو سرویس درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید تا شامل 10% تخفیف شوید. 

سامانه تعمیر آنلاین

نیاز به تعمیر لوازم خانگی دارید…؟

می توانید درخواست خود را به صورت انلاین ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیردند

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟

شما می توانید نظر خود را ارسال کنید همچنین اگر سوالی دارید می توانید از ما بپرسید تا در اولین فرصت به شما پاسخ دهیم

یک پاسخ

  1. چقدر خوبه این محافظ از وقتی گرفتم اصلا به نوسان برق و یکم دیگه خاموش شدن و روشن شدن یخچالم نیستم. خودش همه چیزو کنترل می کنه.عااااالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینانلو سرویس

نماینده تعمیر و تامین تجهیزات ۱۳۰ برند داخلی و خارجی

آخرین پرسش ها

آخرین سوال پرسیده شده

علت ارور dc در ماشین لباسشویی سامسونگ چیست؟

کد خطا E3 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که درب دستگاه به درستی بسته نشده است. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله خرابی میکروسوئیچ درب، خرابی برد الکترونیکی، یا خرابی لولای درب ایجاد شود. جهت بررسی دستگاه از نظر فنی با شماره 02636191 تماس بگیرید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت ارور e2 لباسشویی سامسونگ چیست؟

کد خطا E2 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که دستگاه قادر به تخلیه آب نیست. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله بسته بودن دریچه تخلیه، خرابی پمپ تخلیه، خرابی فیلتر پمپ تخلیه، خرابی سوئیچ فشار، یا خرابی برد الکترونیکی ایجاد شود. در صورتی که با بررسی و تمیز کردن فیلتر تخلیه مشکل حل نشد با شماره 02636191 تماس بگیرید. تکنسین در اسرع وقت برای تعمیر دستگاه مراجعه می کند.

آخرین سوال پرسیده شده

دلیل ایجاد کد خطای E1 ماشین لباسشویی سامسونگ چیست ؟

کد خطا E1 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که دستگاه قادر به آبگیری نیست. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله خرابی شیر آب ورودی، خرابی فیلتر شیر آب ورودی، خرابی پمپ تخلیه، خرابی سوئیچ فشار، یا خرابی برد الکترونیکی ایجاد شود. برای بررسی دستگاه با شماره 02636191 تماس بگیرید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت افتادگی درب ماشین ظرفشویی سامسونگ چیست؟

خراب بودن درب ماشین ظرفشویی سامسونگ با این تفاسیر که وسط نمی ماند، مربوط به اختلال در لولای درب میباشد، بررسی نمایید که پیچ و مهره های لولای درب مشکلی نداشته باشند و اگر لولا شکسته تعویض نمایید. برای انجام این کار میتوانید با شماره گیری 02636191 و 02691300200 از خدمات اینانلو سرویس بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت صدای سوت قطار از ظرفشویی بوش چیست؟

صداي سوت از ماشين ظرفشويي می تواند دو علت داشته باشد. ممکن است آب پاش های پایین و بالا مشکل داشته باشد و یا ایراد از پمپ تخلیه دستگاه باشد. همچنین پمپ آب پاش نیز باید چک شود. همچنین می توانید از خدمات اینانلو سرویس نیز بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

برای رفع سوراخ کف ماشین ظرفشویی سامسونگ چه باید کرد؟

بدنه ماشین های ظرفشویی شما از نوع استیل می باشد. شما می توانید به صورت مقطعی بدنه را جوش داده و آب بندی کنید، اما توصیه نمی شود. چرا که حرارت آب گرم ماشین ظرفشویی بسیار بالاست و سبب از بین رفتن آن قسمت خواهد شد. نهایتا پیشنهاد می کنیم بدنه را تعویض کنید. می توانید از خدمات اینانلو سرویس در این زمینه بهره مند شوید.

در این مقاله می خوانید

"*" indicates required fields