۳۰ خط شبانه روزی

اینانلو سرویس

نماینده تخصصی تعمیر لوازم خانگی در سطح استان البرز​

۰۲۶-۳۶۱۹۱

۰۲۶-۹۱۳۰۰۲۰۰

تعمیر یخچال بلومبرگ در کرج
مجله تخصصی اینانلو سرویس

مقاله جدید

تعمیر یخچال بلومبرگ در کرج

خواندن این مقاله 8 دقیقه طول میکشد
۳۱ تیر ۱۴۰۲

نمایندگی ۱۳۰ برند

امنیت کارشناسان

۱۸۰ روز گارانتی

ارائه فاکتور رسمی

ضمانت اصالت کالا

تعمیر یخچال بلومبرگ یکی از مواردی است که امکان دارد کاربران آن در طول عمر یک یخچال با آن روبرو شوند. یخچال بلومبرگ یکی از مارک های پر طرفدار و معتبر در بازار می باشد که با کیفیت و امکانات بسیار زیادی شناخته شده است. با این وجود، امکان دارد مثل هر لوازم برقی دیگری، این یخچال نیز به تعمیر احتیاج داشته باشد.

تکنسین‌های با تجربه و متبحر در خدمت شما هستند تا ایراد یخچال شما را به بهترین شکل رفع کنند.
تعمیر یخچال بلومبرگ می‌تواند شامل تعویض قطعات، تعمیر سیستم سرما ساز ، تعمیر بخش های الکتریکی و سایر موارد باشد. همچنین، ممکن است بسته به نوع مشکلات تعمیر دستگاه متفاوت باشد و زمان و هزینه متفاوتی را در بر داشته باشد. پس اگر شما هم صاحب یک یخچال بلومبرگ هستید و با خرابی آن مواجه شدید، بهتر است به تماس با اینانلو سرویس مرکز خدمات یخچال بلومبرگ فکر کنید. با اینانلو سرویس همراه باشید تا به بررسی یخچال بلومبرگ بپردازیم.

هزینه تعمیر یخچال بلومبرگ

امکان دارد هزینه تعمیر یخچال متناسب با نوع خرابی، طول عمر و مدل یخچال، قطعه هایی که نیاز به تعویض دارند تغییر کند.
بهتر است در هنگام بروز مشکل در یخچال بلومبرگ ابتدا با نمایندگی رسمی تعمیر یخچال بلومبرگ تماس بگیرید و در خصوص ایراد و هزینه تعمیر آن ، مشاوره بگیرید. نمایندگی رسمی اطلاعات کاملی در خصوص قطعه مورد نیاز و هزینه‌های تعمیر در اختیار شما می گذارد. کارشناسان اینانلو سرویس به شما کمک می‌کنند تا تصمیم بهتری بگیرید.

تعمیرات انواع یخچال فریزر بلومبرگ در کرج
تعمیرات انواع یخچال فریزر بلومبرگ در کرج

علت های نیاز به تعمیر یخچال بلومبرگ

یخچال بلومبرگ یکی از برندهای معروف یخچال در دنیا است. با این وجود مثل هر دستگاه الکترونیکی دیگر، ممکن است در طول زمان مشکلاتی داشته باشد که نیاز به تعمیر دارد.
بعضی از دلایل رایجی که باعث نیاز به تعمیر یخچال بلومبرگ می‌شوند عبارتند از:

خرابی قطعه ها

در یخچال بلومبرگ، مانند دیگر دستگاه‌های لوازم خانگی قطعه هایی وجود دارند که با گذشت زمان ممکن است آسیب ببینند. این قطعات شامل کمپرسور، فن، سنسور و ترموستات می شوند.

ایراد در سیستم برودتی

سیستم سرما ساز یخچال بلومبرگ شامل چندین بخش مثل کمپرسور، کندانسور، ترموستات و اواپراتور است. هر کدام از این قسمت‌ها می‌توانند ایراد داشته باشند و موجب وقفه در کارکرد یخچال شوند.

عدم کارکرد درست در سیستم برودتی

ایراد هایی در سیستم برودتی ممکن است باعث اختلال در کارکرد یخچال شوند. برای مثال، عدم تنظیم صحیح دمای یخچال، عدم گردش هوا داخل یخچال و ایراد در پروانه های فن می‌تواند باعث اختلال در سیستم برودتی شود.
پس در صورت ایجاد هر نوع خرابی در یخچال خود، بهتر است خیلی زود نسبت به تعمیر آن اقدام کنید. اقدام به موقع برای تعمیر یخچال بلومبرگ مانع از دست دادن مواد غذایی و ایجاد هزینه‌های بیشتر می شود.

تعمیر یخچال ال جی، سامسونگ، اسنوا، هیمالیا، دونار، بست، هیتاچی، جنرال الکتریک، بکو، کنوود و فیلور در کرج توسط اینانلو سرویس انجام می شود. اینانلو سرویس نماینده رسمی 130 برند همچون برند های مذکور می باشد.
تکنسین های متخصص و باسابقه این مجموعه تعمیر یخچال بلومبرگ را در منزل و محل شما انجام می دهند.

آموزش تعمیر یخچال بلومبرگ

تعمیر یخچال بلومبرگ به دلیل پیچیده بودن، نیاز به مهارت ، تخصص و تجربه دارد. بهتر است تعمیر دستگاه را به تکنسین کارآزموده و متخصص بسپارید. با این وجود در ادامه چند راهنمایی برای مراقبت و نگهداری یخچال بلومبرگ آورده شده است که ممکن است به شما کمک کند تا در برابر خرابی‌ها پیشگیری کنید.

نظافت به صورت منظم

تمیز کردن و پاک کردن یخچال بلومبرگ به صورت منظم می‌تواند کمک کند تا دستگاه بهتر کار کند.
پاکسازی درب، طبقات و قسمت بالای یخچال با یک پارچه نرم و خشک برای مراقبت از دستگاه ضروری است.

تنظیم صحیح دما

جهت داشتن یک یخچال بلومبرگ سالم با عملکرد مناسب، باید دمای مناسب را برای داخل یخچال تنظیم کنید. دمای مناسب در قسمت یخچال باید بین 3-5 درجه سانتی‌گراد و در قسمت فریزر باید بین -18 تا -21 درجه سانتی‌گراد باشد.

تعویض فیلتر آب

فیلتر آب یخچال بلومبرگ را باید به صورت منظم تعویض کنید. تعویض فیلتر آب باعث می شود آبی که مصرف می‌کنید، برای سلامت شما مفید باشد.

چه کارهایی برای جلوگیری از نیاز به تعمیر یخچال بلومبرگ باید انجام دهیم ؟

برای پیشگیری از نیاز به تعمیر یخچال بلومبرگ، می‌توانید طبق روش‌های زیر عمل کنید.

  • نظافت منظم

پاکسازی یخچال بلومبرگ به صورت منظم می‌تواند به افزایش عمر و کارکرد بهتر آن کمک کند. طبقات یخچال را به طور منظم تمیز کنید. کویل های کندانسور را نیز غبار روبی کنید.

  • استفاده از منابع انرژی با دوام

برای عملکرد بهینه و کاهش مصرف برق، یخچال بلومبرگ خود را در جایی قرار دهید که مقابل تابش مستقیم نور خورشید نباشد. ضمنا استفاده از یک استابلایزر استاندارد خانگی می‌تواند دستگاه را در مقابل نوسان برق محافظت کند.

  • استفاده درست و مناسب از یخچال

از یخچال بلومبرگ خود به شیوه صحیح استفاده کنید و آن را به طور مرتب چک کنید تا از بروز خرابی های جدی جلوگیری کنید. در زمان قرار دادن مواد غذایی در داخل یخچال، دقت کنید که داغ نباشد.
هنگامی که غذای گرم را داخل یخچال می گذارید، گرمای آزاد شده از آن موجب افزایش دمای یخچال می‌شود. در این شرایط کمپرسور باید سریع روشن شود و با تمام توان خود کار کند، تا دمای یخچال به دمای مطلوب برسد. این موضوع باعث کاهش عمر مفید یخچال و آسیب به آن خواهد شد.

نمایندگی اینانلو مرکز تعمیر یخچال بلومبرگ
نمایندگی اینانلو مرکز تعمیر یخچال بلومبرگ

ارور های یخچال بلومبرگ

معمولاً نمایش ارور در یخچال بلومبرگ به شما کمک می‌کنند تا ایراد دستگاه را تشخیص دهید و تکنسین بتواند از روش صحیح آن را تعمیر کند. برخی از ارور های رایج در یخچال بلومبرگ شامل موارد زیر می شود.

  • ارور E1

این ارور معمولاً به دلیل وجود ایراد در سیستم برودت یخچال ایجاد می شود. این مشکل ممکن است به دلیل انسداد در سیکل تبرید یخچال، ایراد در کمپرسور و یا ایراد دیگر در سیستم برودت باشد.

  • ارور E5

این ارور به طور معمول به علت وجود مشکل در دمای داخلی یخچال ایجاد می شود. این ایراد ممکن است به علت خرابی سنسورها و یا سیستم کنترل دما باشد.

  • ارور E8

این ارور معمولاً به علت وجود ایراد در سیستم دیفراست یخچال ایجاد می شود. امکان دارد این مشکل به علت ایراد در سیستم دیفراست و یا خرابی های دیگر در سیستم یخ زدایی باشد.
چنانچه با این خطا ها روبرو شدید، بهتر است به دفترچه راهنمای یخچال بلومبرگ خود مراجعه کرده و جهت رفع خطا و تعمیر یخچال بلومبرگ با شماره 02636191 تماس بگیرید.

تعمیر یخچال بلومبرگ در محل

چنانچه یخچال بلومبرگ شما به هر علتی نیاز به تعمیر دارد، تکنسین باید بررسی کند که ایراد دستگاه چیست؟ در برخی از موارد، ممکن است شما بتوانید مشکل را خودتان با راهنمایی کارشناس اینانلو سرویس برطرف کنید.
در ادامه، چند روش جهت تعمیر یخچال بلومبرگ در منزل ارائه می‌شود.

  • بررسی تنظیمات دمای یخچال

یکی از دلایل رایجی که می‌تواند باعث ایجاد مشکلات در یخچال بلومبرگ شود، تنظیمات دمای آن است. بنابراین، در ابتدا باید تنظیمات دمای یخچال را بررسی کنید و مطمئن شوید که دمای آن درست تنظیم شده است.

  • گردگیری کمپرسور

ممکن است کمپرسور یخچال بلومبرگ با گرد و غبار و یا کثیفی دیگر پوشیده شده باشد. در این شرایط شما می‌توانید با گردگیری و غبارروبی کمپرسور، مشکل را حل کنید.

  • چک کردن درب یخچال

ممکن است درب یخچال بلومبرگ شما به درستی بسته نشود. در این شرایط مسائلی مثل افزایش مصرف انرژی، کمبود سرمایش یا گرم شدن یخچال را ایجاد کند. پس شما باید درب یخچال را چک کنید و اطمینان حاصل کنید که به درستی بسته می‌شود.

اینانلو سرویس در کار خود بهترین است. ما تضمین می کنیم که در سریع ترین زمان و با کمترین هزینه به شما خدمات رسانی کنیم.

سوالات رایج درباره تعمیر یخچال بلومبرگ

این امکان وجود دارد که خودمان یخچال بلومبرگ را تعمیر کنیم؟

با توجه به نوع مشکل، ممکن است بتوانید با راهنمایی کارشناسان اینانلو سرویس خودتان یخچال بلومبرگ را تعمیر کنید. اما چون تعمیر یخچال بلومبرگ به تخصص نیاز دارد. با توجه به پیچیدگی و آسیب های مربوط به تعمیر قطعات الکترونیکی، تعمیر یخچال را به افراد با تجربه و متخصص بسپارید.

آیا برای تعمیر یخچال بلومبرگ از قطعات اورجینال و اصل شرکتی استفاده می شود؟

تحریم و کمبود قطعه های لوازم خانگی خارجی در ایران باعث شده تا استفاده از قطعات غیر اصلی در تعمیر، موضوعی رایج و نگران کننده باشد. با توجه به اینکه اینانلو سرویس نمایندگی رسمی نصب و تعمیر یخچال بلومبرگ می باشد. برای رفع این دلواپسی و جلب رضایت بیشتر مشترکین خود در زمان تعمیر یخچال بلومبرگ فقط و فقط از قطعه اورجینال استفاده می کند.

نمایندگی تعمیر یخچال بلومبرگ در کرج
نمایندگی تعمیر یخچال بلومبرگ در کرج

هزینه های تعمیر یخچال بلومبرگ چگونه محاسبه و بر چه اساسی اعلام می شود؟

تکنسین قبل از شروع به تعمیر دستگاه با توجه به وضعیت دستگاه، هزینه احتمالی را به شما اعلام خواهد کرد . در صورت موافقت شما شروع به تعمیرات می‌نماید. علاوه بر این هزینه تعمیر را پس از پایان تعمیر و تست دستگاه میپردازید. کلیه هزینه‌های پرداختی شما طبق تعرفه اتحادیه و منصفانه خواهد بود.

تکنسین تعمیر یخچال بلومبرگ Blomberg چه وقتی در محل حاضر میشود؟

بعد از تماس با شماره 02636191 یا ثبت درخواست تعمیر در وبسایت اینانلو سرویس تکنسین تعمیر یخچال Blomberg در اسرع وقت برای انجام تعمیر، خود را به محل شما می رساند.

نتیجه گیری درباره تعمیر یخچال بلومبرگ

باید بدانید در بسیاری از موارد تعمیر یخچال بلومبرگ کم هزینه تر از خرید یک یخچال جدید می باشد. با انجام سرویس های دوره ای به صورت منظم و مراقبت از یخچال، می‌توانید عمر آن را افزایش دهید. همچنین با این کار از هزینه های ناشی از تعمیرات جلوگیری کنید.
علاوه بر این در صورتی که برای تعمیر یخچال خود به تکنسین مجرب و کارآزموده اینانلو سرویس اعتماد کنید، مطمئن باشید که دستگاه شما با بهترین کیفیت تعمیر خواهد شد.

ویژگی‌های متمایز نمایندگی اینانلو مرکز تعمیر یخچال بلومبرگ

1. گارانتی یا تضمین خدمات انجام شده

یک مجموعه هنگامی خدمات خود را ضمانت می‌کند که از درستی و نتیجه کار خود اطمینان داشته باشد. اینانلو سرویس کلیه خدمات خود را در خصوص تعمیر لوازم خانگی بلومبرگ گارانتی می‌کند.

2. استفاده از قطعات و لوازم یدک فابریک و اصل شرکتی در نمایندگی اینانلو

اینانلو سرویس نماینده مجاز و رسمی بلومبرگ می باشد و قطعات را از شرکت مادر تولید کننده تهیه می کند . این مجموعه با هدف همیشگی رضایت مشتری، در صورت نیاز به تعویض قطعه معیوب از قطعه فابریک استفاده می کند.

3.همکاری با تکنسین های متخصص و با تجربه

اینانلو سرویس در زمینه تعمیر لوازم خانگی بیشتر از 25 سال سابقه دارد. تکنسین های این مجموعه دوره های تخصصی را گذرانده اند و در کلاس های آموزشی شرکت تولید کننده دستگاه شرکت کرده اند. این افراد از دانش و مهارت کافی برخوردارند و تجهیزات کاملی برای تعمیر یخچال دارند.

کلام پایانی

در صورت مشاهده هرگونه خرابی و نیاز به تعمیر یخچال فریزر بلومبرگ یا هر لوازم دیگری ک در منزل دارید مثل کولر گازی، جارو برقی، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و… از هر مارکی که باشد می توانید با شماره های 02636191 و 02691300200 تماس بگیرید.

همچنین می توانید از طریق وبسایت اینانلو سرویس درخواست خود را ثبت کنید تا شامل 10% تخفیف شوید. چنانچه سوالی در زمینه تعمیر و راه اندازی لوازم خانگی دارید می توانید در صفحه پرسش و پاسخ مطرح کنید تا کارشناسان ما پاسخگوی شما باشند.

اینانلو سرویس با سابقه 20 ساله در زمینه نصب، تعمیر و سرویس لوازم خانگی نماینده رسمی 130 برند و دارای کد فعال نمایندگی است.

از جمله برند های تحت پوشش اینانلو سرویس می توان به سامسونگ، ال جی، اسنوا، دوو، فرسان، پاکشوما، کرال، کندی، کروپ، مدیدیا، جنرال آدمیرال، آکس، زیرووات، دکستر، مابه، آیگه، جنرال الکتریک، وایت هاوس، فروزان، سامیا، یوش، پارس، هیوندای، مولتی مکس، تکنولایو، هاردستون، مجیک چف، دنیس، دیپوینت، فایر، تجا، بنس، الیو، بلومبرگ، مدیا، امرسان، گوردیک، گوفر، یخساران، یوشیتا، گلدن برگ، برتینو، اکسنت، یورو استار، یور پلاس، هیمالیا، دیامونته، نیکسان، التتو، اسکای ورد، رنزو، اکولوکس، جی سان، سوزوکی، کنوود، گرنیه، برتا، ایران شرق، گراند صنعت، بلوتینی، آزمایش، سینور، سیلور آیس، لایف، تسلا، تی سی ال، ایکس ویژن، سیلوان، سونیل، نسکو، هاویلوکس، ویرپول، اورست، انیس، سایلون، جنرال بریجن، فیلور، تکسان خزر، دونار، ناب استیل، وستل و…. اشاره کرد.

 

سامانه تعمیر آنلاین

نیاز به تعمیر لوازم خانگی دارید…؟

می توانید درخواست خود را به صورت انلاین ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیردند

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟

شما می توانید نظر خود را ارسال کنید همچنین اگر سوالی دارید می توانید از ما بپرسید تا در اولین فرصت به شما پاسخ دهیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینانلو سرویس

نماینده تعمیر و تامین تجهیزات ۱۳۰ برند داخلی و خارجی

آخرین پرسش ها

آخرین سوال پرسیده شده

دلیل ایجاد کد خطای E1 ماشین لباسشویی سامسونگ چیست ؟

کد خطا E1 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که دستگاه قادر به آبگیری نیست. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله خرابی شیر آب ورودی، خرابی فیلتر شیر آب ورودی، خرابی پمپ تخلیه، خرابی سوئیچ فشار، یا خرابی برد الکترونیکی ایجاد شود. برای بررسی دستگاه با شماره 02636191 تماس بگیرید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت افتادگی درب ماشین ظرفشویی سامسونگ چیست؟

خراب بودن درب ماشین ظرفشویی سامسونگ با این تفاسیر که وسط نمی ماند، مربوط به اختلال در لولای درب میباشد، بررسی نمایید که پیچ و مهره های لولای درب مشکلی نداشته باشند و اگر لولا شکسته تعویض نمایید. برای انجام این کار میتوانید با شماره گیری 02636191 و 02691300200 از خدمات اینانلو سرویس بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت صدای سوت قطار از ظرفشویی بوش چیست؟

صداي سوت از ماشين ظرفشويي می تواند دو علت داشته باشد. ممکن است آب پاش های پایین و بالا مشکل داشته باشد و یا ایراد از پمپ تخلیه دستگاه باشد. همچنین پمپ آب پاش نیز باید چک شود. همچنین می توانید از خدمات اینانلو سرویس نیز بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

برای رفع سوراخ کف ماشین ظرفشویی سامسونگ چه باید کرد؟

بدنه ماشین های ظرفشویی شما از نوع استیل می باشد. شما می توانید به صورت مقطعی بدنه را جوش داده و آب بندی کنید، اما توصیه نمی شود. چرا که حرارت آب گرم ماشین ظرفشویی بسیار بالاست و سبب از بین رفتن آن قسمت خواهد شد. نهایتا پیشنهاد می کنیم بدنه را تعویض کنید. می توانید از خدمات اینانلو سرویس در این زمینه بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

چرا دیواره های یخچال سامسونگ داغ میشه؟

در یک سری از مدل های یخچال و فریزر، کندانسور در بدنه یخچال قرار داده شده و وقتی که کندانسور داغ باشد، نشانه سالم بودن دستگاه است. پس اگر دیواره یا بدنه یخچال و فریزر سامسونگ گرم است مشکلی نیست. هنگامی که  کمپرسور کار می کند کندانسور دمای بیشتری دارد و احساس داغی میکنید. برای تعمیر یخچال سامسونگ می توانید از خدمات اینانلو سرویس بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

چرا یخچال بعد از چند ساعت یخ میزند؟

اواپراتور یا تریزون یخچال معمولا در یک بازه زمانی 2 الی 3 ساعته یخ میزند که قطعات دیفراست، یخ زدایی را انجام میدهند. در صورتی که یخ زدایی دستگاه به درستی انجام نمی شود با اینانلو سرویس 02636191 تماس بگیرید.

در این مقاله می خوانید

"*" indicates required fields