۳۰ خط شبانه روزی

اینانلو سرویس

نماینده تخصصی تعمیر لوازم خانگی در سطح استان البرز​

۰۲۶-۳۶۱۹۱

۰۲۶-۹۱۳۰۰۲۰۰

نمایندگی تعمیر یخچال فرسان در کرج
مجله تخصصی اینانلو سرویس

مقاله جدید

نمایندگی تعمیر یخچال فرسان در کرج

خواندن این مقاله 9 دقیقه طول میکشد
۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۲

نمایندگی ۱۳۰ برند

امنیت کارشناسان

۱۸۰ روز گارانتی

ارائه فاکتور رسمی

ضمانت اصالت کالا

در این مقاله از اینانلو سرویس تصمیم داریم تا عیوب یخچال و فریزر فرسان را بررسی کنیم.

اینانلو سرویس توانسته با همکاری کارشناسان و تکنسین ها مجرب و دوره دیده رضایت حداکثری مشتریان عزیز را در این زمینه به دست بیاورد.
به وجود آمدن مشکل و خرابی در یخچال فرسان می تواند بر اثر موارد فنی و یا به دلیل رعایت نکردن قواعد اصولی استفاده از یخچال و فریزر فرسان باشد. جهت تعمیر یخچال فرسان در کرج با شماره 02636191 تماس بگیرید.

دلایل عدم سرمایش و تعمیر یخچال فریزر فرسان در کرج

 • تنظیم نبودن درجه دما یخچال و فریزر فرسان به شکل صحیح

ممکن است دمای یخچال و فریزر را در حالت صحیح تنظیم نکرده باشید.
یخچال و فریزر فرسان در فصل زمستان و تابستان به تنظیمات متفاوتی نیاز دارد تا عملکرد بهتری داشته باشد.
در حالت کلی دمای یخچال در زمستان روی 4 یا 5 درجه و در تابستان دمای یخچال را روی 2 یا 3 درجه قرار دهید.
چنانچه با تغییر و تنظیم دما سرمایش دستگاه به حد مطلوب نرسید جهت تعمیر یخچال فرسان در کرج و حومه با اینانلو سرویس تماس بگیرید.

 • قرار دادن مواد غذایی بیش از ظرفیت داخل یخچال و فریزر فرسان

این مسئله مشکلات زیادی را برای یخچال و فریزر ایجاد می کند. مشکل اول این است که میزان سرمایش کمتری در یخچال و فریزر تولید می شود . پس از هر بار باز و بسته شدن یخچال و فریزر این سرمای کم نیز خارج می شود.
مشکل بعدی این است که انباشت مواد غذایی مانع از گردش هوا می شود. بسته های بزرگ مواد غذایی را در انتهای یخچال و هوا سازهای آن قرار ندهید.

خرابی لاستیک یا گسکت دور درب یخچال و فریزر فرسان

چنانچه درب یخچال و فریزر شما به درستی بسته نشود، باعث از بین رفتن برودت داخل یخچال می شود و در نتیجه یخچال سرمای مناسبی نخواهد داشت.
وجود مشکل در لاستیک درب یخچال و فریزر باعث می شود درب یخچال به خوبی بسته نشود.
پس اگر با ایراد عدم سرمایش یخچال و فریزر روبرو شدید؛ حتما لاستیک دور درب یخچال و فریزر فرسان را چک نمایید. در صورت خشکی، فرسودگی یا پاره بودن لاستیک دور درب دستگاه، برای تعمیر یا تعویض این قطعه با اینانلو سرویس تماس بگیرید.

 • خراب شدن کمپرسور و رله یخچال و فریزر فرسان

کمپرسور یخچال فریزر فرسان با انجام میعان و کمپرس آن به اواپراتور موجب خنک شدن یخچال و فریزر می شود.
اگر کمپرسور یا رله آن به هر دلیلی خراب شوند، فرایند سرما سازی در یخچال و فریزر فرسان انجام نخواهد شد.
همچنین اگر رله اولود کمپرسور یخچال و فریزر خراب باشد ، کمپرسور یخچال و فریزر نمی تواند شروع به کار کند. در نتیجه با مشکل عدم سرمایش یخچال و فریزر فرسان روبرو خواهید شد. برای تعمیر یخچال فریزر فرسان خود در کرج ، فردیس، عظیمیه، گلشهر، مهرشهر و … با شماره 02636191 تماس بگیرید.

مطالب پیشنهادی: تعمیر یخچال فریزر امرسان در کرج

تعمیر یخچال فریزر فرسان در کرج با اینانلو سرویس

تعمیر یخچال فریزر فرسان در کرج با اینانلو سرویس

مطالب پیشنهادی: تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک در البرز

 • کار نکردن فن اواپراتور یخچال فریزر فرسان

مسئولیت اصلی موتور فن اواپراتور یکنواخت کردن هوای موجود در دستگاه و به گردش سرمایش تولید شده توسط اواپراتور به محیط داخلی دستگاه می باشد . در شرایطی که این قطعه به درستی کار نکند، سرمای تولید شده در اواپراتور به کابین دستگاه منتقل نمی شود و باعث گرم شدن دستگاه خواهد شد. برای رفع ایراد از فن اواپراتور و تعمیر یخچال فرسان در کرج می توانید از طریق وبسایت اینانلو ثبت درخواست کنید.

 • افت یا نشت گاز یخچال و فریزر فرسان

اگر میزان گاز یخچال و فریزر فرسان شما کم شده باشد؛ باعث کم شدن سرمایش در یخچال می شود.
علاوه بر این در نظر داشته باشید که کمبود گاز موجب کارکرد یکسره کمپرسور یخچال و فریزر می شود. نتیجه اینکه به مرور زمان سبب آسیب به کمپرسور و سوختن آن می شود. برای تعویض کمپرسور و تعمیر هر نوع خرابی در یخچال فریزر فرسان اینانلو سریس همراه شماست.

 • تعمیر یخچال و فریزر فرسان و تعویض کمپرسور آن در کرج

تعمیر و تعویض کمپرسور باید پس از شستشوی کامل سیکل تبرید و لوله های دستگاه که شامل روغن و ذرات معلق که به علت سوختن کمپرسور می باشد، انجام شود. در شروع کار باید گاز داخل دستگاه با رعایت موارد ایمنی خارج شود و سپس همه ی لوله ها با مواد مخصوص شسته شوند. در پایان جدید را جایگزین و لوله ها را با دقت جوشکاری کرده ، سپس دستگاه را وکیوم و شارژ گاز می نماییم.

 • وکیوم و شارژ گاز یخچال و فریزر فرسان

شارژ گاز باید بعد از وکیوم کامل که موجب ایجاد خلا در سیستم گردیده انجام شود. چون اگر هوای موجود در لوله های داخل و بیرون دستگاه خالی نشود این هوا با گاز مبرد میکس شده و باعث جلوگیری از تولید سرما می شود. به همین علت برای شارژ گاز به صورت حرفه ای و دقیق حتما باید در ابتدا دستگاه را به صورت کامل وکیوم کرد. بعد از این مرحله دستگاه را به میزان دقیق گاز تعیین شده توسط شرکت تولید کننده شارژ گاز کرد.

 • خرابی شیر سه راهه گاز و تعمیر یخچال و فریزر فرسان در کرج

شیر سه راهه یا شیر اکسپنشن مسئولیت تعیین مسیر گردش گاز مبرد بین قسمت یخچال و قسمت فریزر را بر عهده دارد. خرابی این قطعه وضعیت های مختلفی را ایجاد می کند. یکی از این حالت ها این است که هر دو مسیر وصل یا هر دو مسیر قطع شوند. ممکن است فقط یک مسیر وصل باشد. نکته قابل توجه این است که تشخیص عیب و خرابی این قطعه به دانش فنی و تخصص کافی نیازمند است.

 • شارژ گاز یخچال و فریزر فرسان

شارژ گاز در هنگام تعمیر یخچال و فریزر فرسان به علت های متفاوتی می تواند مورد نیاز باشد. برای مثال فرسایش و نشتی از لوله انتقال سرمای یخچال و فریزر فرسان می تواند باعث خالی شدن گاز یخچال و فریزر فرسان شود. در این شرایط نیاز است برای تعمیر یخچال و فریزر فرسان خود دستگاه را شارژ گاز کنید. شارژ گاز یخچال و فریزر کاری بسیار تخصصی است. این کار حتما باید توسط تکنسین با تجربه و دوره دیده دیده نشت یابی و شارژ گاز انجام شود.

مطالب پیشنهادی:تعمیر یخچال فریز بوش BOSCH

 در خواست آنلاین تعمیر یخچال فریزر فرسان در کرج

در خواست تعمیر یخچال فریزر فرسان در کرج

مطالب پیشنهادی: تعمیر یخچال فریزر پاکشوما در استان البرز

راه هایی برای پیدا کردن نشتی در هنگام شارژ گاز یخچال و فریزر فرسان

 • پیدا کردن محل نشت گاز یخچال و فریزر به کمک محلول کف صابون
 • پیدا کردن محل نشتی گاز یخچال و فریزر با مشعل هالید
 • پیدا کردن محل نشت گاز یخچال و فریزر به وسیله نشت یاب الکترونیکی

لازم به تاکید مجدد می باشد که نشت یابی درست و اصولی موضوع بسیار مهمی می باشد و کمک می کند که کار اضافه ای روی دستگاه انجام نشود. چنانچه سیکل تبرید به درستی نشت یابی شود و طبق استاندارد یخچال و فریزر را شارژ گاز انجام شود، باعث حفظ کیفیت دستگاه و کارکرد بهتر دستگاه خواهد شد.

قبل از جدا کردن لوله های کندانسور باید همه ی قسمت های سیکل با دقت نشتی یابی شود. در صورت پیدا کردن نشتی، باید آن قسمت را ترمیم نمایید. هنگام شارژ گاز به لوله های رفت و برگشت دقت کنید که اگر میزان گاز بیشتر از حد استاندارد تزریق شود باعث یخ زدن لوله ها خواهد شد. همچنین اگر در زمان شارژ گاز یخچال و فریزر ، گاز کمی تزریق کنید موجب یکسره کار کردن کمپرسور می شود.

مطالب پیشنهادی: تعمیر یخچال فریز و ساید بای ساید سامسونگ در اینانلو سرویس

علل برفک زدن یخچال و فریزر فرسان

از دلایل برفک زدن یخچال فریزر فرسان می توان به سه علت اصلی اشاره کرد.

در صورتیکه هوای سرد با هوای گرم یا مرطوبی که از بیرون وارد دستگاه می شود، برخورد کند، در نقطه ترکیب این دو جریان، برفک ایجاد می شود. به این مسئله دقت کنید که اگر برفک ها آب نشوند، به مرور بیشتر شده و یخ می بندند، بنابراین یخ زدن یخچال و فریزر را به دنبال خواهد داشت. البته یخ زدن داخل یخچال و فریزر می تواند دلایلی دیگری نیز داشته باشد.

دلیل بعدی که موجب برفک زدن یخچال فریزر فرسان می شود ایراد در سیستم برفک زدایی می باشد. این سیستم را چند قطعه که با هماهنگی یکدیگر به هدف از بین بردن برفک های موجود در اواپراتور فعالیت می کنند تشکیل می دهد. اگر هر یک از این قطعه ها دچار نقص یا ایراد باشند باعث اختلال در سیستم برفک زدایی شده و موجب برفک زدن و یخ زدن خواهد شد.

در پایان سومین دلیلی که می توان برای برفک زدن یخچال و فریزر فرسان به آن اشاره کرد خرابی لاستیک دور درب یخچال و فریزر می باشد. اگر لاستیک یا گسکت در قسمتی دچار فرسودگی ، پارگی یا خشکی شده باشد. به نحوی که ورود هوای گرم از محیط به درون یخچال و فریزر امکان پذیر باشد، احتمال برفک زدن بالا خواهد بود. در این زمان برای تعمیر یخچال فرسان یا تعویض لاستیک دور درب با اینانلو سرویس تماس بگیرید.

تعمیر برد نمایشگر یخچال و فریزر فرسان در کرج با اینانلو سرویس

برد نمایشگر مسئولیت انتقال اطلاعات و فرمان های کاربر را با استفاده از کلید های موجود که به روی صفحه نمایش قرار دارند را بر عهده دارد. علاوه بر این برد نمایشگر اطلاعاتی از شیوه کارکرد دستگاه را بر روی دیسپلی به کاربر نشان می دهد.
اگر در پروسه تعمیر یخچال و فریزر فرسان در کرج ، برد نمایشگر قابل تعمیر باشد واحد الکترونیک اینانلو سرویس به صورت کاملا تخصصی آن را تعمیر می کند. با این کار نه تنها تمام کارایی دستگاه به صورت فابریک حفظ می شود ، بلکه نسبت خرید برد نمایشگر جدید هزینه کمتری را می پردازید.

تعمیر برد تغذیه و فرمان یخچال و فریزر فرسان در کرج با اینانلو سرویس

برد تغذیه و فرمان مسئولیت کنترل عملکرد همه قطعات را بر عهده دارد. به این صورت که با استفاده از اطلاعات سنسورها دمای مورد نظر آن قسمت را تشخیص داده و با برنامه ای که توسط شرکت به روی آی سی وارد شده تطبیق می دهد. برد تغذیه به این شکل کارکرد هر کدام از قطعه ها را کنترل می کند.

تعمیر برد اینورتر یخچال و فریزر فرسان در کرج با اینانلو سرویس

برد اینورتر مسئولیت راه اندازی و کنترل قدرت کمپرسور اینورتر را به عهده دارد. این مدل کمپرسور ها با مصرف انرژی بسیار پایین و کارایی بسیار بالا برای کارکرد خود نیاز به برد اینورتر دارند .

تعمیر برد اصلی یخچال و فریزر فرسان در کرج با اینانلو سرویس

برد اصلی مسئولیت همه فعالیت های دستگاه مانند زمان بندی برای روشن و خاموش شدن و همچنین کارکرد درست قطعات در سیستم را با دریافت و پردازش اطلاعات بر عهده دارد.
شما می توانید از طریق تماس با تیم فنی اینانلو سرویس از مشاوره رایگان کارشناسان این مجموعه استفاده کنید.

20 سال تجربه کار عملی تکنسین های اینانلو سرویس در زمینه تعمیر یخچال فرسان
20 سال تجربه کار عملی تکنسین های اینانلو سرویس در زمینه تعمیر یخچال فرسان

ویژگی های اینانلو سرویس

 • تکنسین های با تجربه و متخصص

تکنسین های اینانلو سرویس به صورت میانگین 20 سال تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات لوازم خانگی دارند. این افراد هر ساله دوره های عملی را در جهت آشنایی با جدیدترین تکنولوژی ها برای تعمیر لوازم خانگی و یخچال فرسان می گذرانند.بنابراین مناسبترین فرد برای تعمیر لوازم خانگی شما هستند.

 • ضمانت خدمات انجام شده

اینانلو سرویس برعکس مراکز غیر مجاز که نقش واسطه را بین مشتری و تکنسین ایفا می کنند و هیچگونه مسئولیتی نسبت به خدمات ارائه شده توسط تکنسین ندارند. ضمانت کلیه خدمات و تعمیرات انجام شده را با گارانتی ۱۸۰ روز بر عهده میگیرد.

 • سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تکنسین های سما سرویس در سراسر شهر و در نزدیکی محل کار یا زندگی شما حضور دارند امکان ارائه خدمات به شما در همان روز فراهم شده است.

 • هزینه ها با نرخ مصوب اتحادیه

تمامی هزینه های دریافتی از مشترکین عزیز طبق تعرفه مصوب و تحت نظارت واحد رضایت مشتری اینانلو سرویس می باشد. قیمت تقریبی نیز قبل از انجام کار به شما اعلام خواهد شد.

 • تعمیرکاری اولویت ماست نه تعویض

با توجه به شرایط اقتصادی جامعه ، اولویت تکنسین های اینانلو سرویس با تعمیر قطعات دستگاه می باشد. کارشناسان ما فقط در شرایطی که تعمیر قطعه ممکن نباشد، اقدام به تعویض قطعه با قطعه فابریک و اورجینال خواهند کرد.

طریقه ثبت در خواست تعمیر یخچال فریزر فرسان در کرج

برای ثبت درخواست تعمیرات توسط اینانلو سرویس با شماره 02636191 تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن تکنسین به محل شما مراجعه کند. تکنسین بعد از بازدید اولیه و عیب یابی دقیق، شما را در جریان نوع ایراد و همچنین هزینه های تعمیر در جریان می گذارد. در صورت موافقت شما با هزینه اقدام به تعمیر دستگاه در محل شما می نماید.

اینانلو سرویس همچنین نمایندگی تعمیرات یخچال LG ال جی را نیز در شهرستان‌ های استان البرز برعهده دارد. تمامی تکنسین‌ های اینانلو سرویس برای کار با تمامی مدل‌ های یخچال LG آموزش دیده و واجد شرایط می باشند. صلاحیت تعمیرکاران لوازم خانگی اینانلو سرویس در ارتباط با مشتری کاملاً بررسی شده‌ است. اینانلو سرویس در نمایندگی تعمیر یخچال ال جی گلدیران از قطعات اصلی با کیفیت بالا و تکنولوژی‌ های مدرن روز برای خدمات‌رسانی به مشتریان خود استفاده می‌کند.

اینانلو سرویس نمایندگی تعمیر یخچال مدیا Midea میدیا در کرج را نیز برعهده دارد. گروه اینانلو سرویس خدمات نصب، سرویس، شارژ گاز و تعمیر تخصصی یخچال و ساید بای ساید مدیا در استان البرز کرج را ارائه می‌ دهد. اگر یخچال فریزر مدیا دچار هر نوع مشکلی شد، تکنسین‌ های با سابقه‌ ی اینانلو سرویس با مراجعه به محل شما با بررسی و عیب‌ یابی یخچال فریزر شما را بدون نیاز به انتقال به تعمیرگاه به صورت فوری تعمیر می‌ نمایند.

سامانه تعمیر آنلاین

نیاز به تعمیر لوازم خانگی دارید…؟

می توانید درخواست خود را به صورت انلاین ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیردند

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟

شما می توانید نظر خود را ارسال کنید همچنین اگر سوالی دارید می توانید از ما بپرسید تا در اولین فرصت به شما پاسخ دهیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینانلو سرویس

نماینده تعمیر و تامین تجهیزات ۱۳۰ برند داخلی و خارجی

آخرین پرسش ها

آخرین سوال پرسیده شده

علت ارور dc در ماشین لباسشویی سامسونگ چیست؟

کد خطا E3 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که درب دستگاه به درستی بسته نشده است. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله خرابی میکروسوئیچ درب، خرابی برد الکترونیکی، یا خرابی لولای درب ایجاد شود. جهت بررسی دستگاه از نظر فنی با شماره 02636191 تماس بگیرید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت ارور e2 لباسشویی سامسونگ چیست؟

کد خطا E2 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که دستگاه قادر به تخلیه آب نیست. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله بسته بودن دریچه تخلیه، خرابی پمپ تخلیه، خرابی فیلتر پمپ تخلیه، خرابی سوئیچ فشار، یا خرابی برد الکترونیکی ایجاد شود. در صورتی که با بررسی و تمیز کردن فیلتر تخلیه مشکل حل نشد با شماره 02636191 تماس بگیرید. تکنسین در اسرع وقت برای تعمیر دستگاه مراجعه می کند.

آخرین سوال پرسیده شده

دلیل ایجاد کد خطای E1 ماشین لباسشویی سامسونگ چیست ؟

کد خطا E1 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که دستگاه قادر به آبگیری نیست. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله خرابی شیر آب ورودی، خرابی فیلتر شیر آب ورودی، خرابی پمپ تخلیه، خرابی سوئیچ فشار، یا خرابی برد الکترونیکی ایجاد شود. برای بررسی دستگاه با شماره 02636191 تماس بگیرید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت افتادگی درب ماشین ظرفشویی سامسونگ چیست؟

خراب بودن درب ماشین ظرفشویی سامسونگ با این تفاسیر که وسط نمی ماند، مربوط به اختلال در لولای درب میباشد، بررسی نمایید که پیچ و مهره های لولای درب مشکلی نداشته باشند و اگر لولا شکسته تعویض نمایید. برای انجام این کار میتوانید با شماره گیری 02636191 و 02691300200 از خدمات اینانلو سرویس بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت صدای سوت قطار از ظرفشویی بوش چیست؟

صداي سوت از ماشين ظرفشويي می تواند دو علت داشته باشد. ممکن است آب پاش های پایین و بالا مشکل داشته باشد و یا ایراد از پمپ تخلیه دستگاه باشد. همچنین پمپ آب پاش نیز باید چک شود. همچنین می توانید از خدمات اینانلو سرویس نیز بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

برای رفع سوراخ کف ماشین ظرفشویی سامسونگ چه باید کرد؟

بدنه ماشین های ظرفشویی شما از نوع استیل می باشد. شما می توانید به صورت مقطعی بدنه را جوش داده و آب بندی کنید، اما توصیه نمی شود. چرا که حرارت آب گرم ماشین ظرفشویی بسیار بالاست و سبب از بین رفتن آن قسمت خواهد شد. نهایتا پیشنهاد می کنیم بدنه را تعویض کنید. می توانید از خدمات اینانلو سرویس در این زمینه بهره مند شوید.

در این مقاله می خوانید

"*" indicates required fields