۰۲۶-۳۶۱۹۱

۳۰ خط شبانه روزی

اینانلو سرویس

نماینده تخصصی تعمیر لوازم خانگی در سطح استان البرز​

۰۲۶-۳۶۱۹۱

۰۲۶-۹۱۳۰۰۲۰۰

تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک در البرز

مجله تخصصی اینانلو سرویس

مقاله جدید

تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک در البرز

خواندن این مقاله 6 دقیقه طول میکشد
7 آذر 1401

اینانلو سرویس نماینده رسمی تعمیر لوازم خانگی از جمله تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک در استان البرز می باشد که تمامی نقاط البرز را از جمله کرج، نظرآباد، حسین آباد، کردان و دیگر مناطق استان را تحت پوشش خود قرار می دهد.

تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک و سایر برندها همیشه مورد درخواست مشتریان بوده است. در فصل تابستان این مشکل بیش از هر زمانی اتفاق می افتد و علل آن نیز متفاوت هستند. اینانلو سرویس با توجه به تجربه 20 ساله خود در این زمینه قصد دارد شما را با مشکلات و خرابی های یخچال فریزرها آشنا کند. اینانلو سرویس ارائه دهنده خدمات تخصصی تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک در کرج می باشد. فرقی ندارد دستگاه شما از چه برندی است و یا آن را از کدام فروشگاه تهیه کرده اید. هنگامی که اختلالی در عملکرد دستگاه مشاهده کردید و به تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک نیاز داشتید، با خیال راحت با یک مرکز معتبر تعمیر لوازم خانگی مانند اینانلو سرویس تماس گرفته و مشکل دستگاه  خود را مطرح کنید و از آنها مشاوره بگیرید. اینانلو سرویس در این مقاله قصد دارد به بررسی کیفیت و نحوه تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک بپردازد. این مجموعه با داشتن سابقه 20 ساله در زمینه تعمیر لوازم خانگی و تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک، آماده خدمات رسانی به شما مشترکین عزیز می باشد. خدمات رسانی اینانلو سرویس به وسعت استان البرز است و در هر نقطه از استان البرز که باشید، اینانلو سرویس در یک قدمی شماست. در صورت نیاز به تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک می توانید با شماره های 02636191 و 02691300200 تماس حاصل فرمایید. در ضمن، اگر از طریق سایت اینانلو سرویس اقدام کنید و سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید شامل 10% تخفیف ویژه خواهید شد.

تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک
تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک

علل خرابی یخچال فریزر جنرال الکتریک

یخچال فریزرها ساختار ساده تری نسبت به یخچال های ساید بای ساید دارند. هر چند امروز یخچال فریزرهای نیم ساید و نوفراست نیز باب شده اند و کم و بیش مشکلات آن ها با یخچال های ساید تفاوتی ندارند.

بهتر است پیش از بیان هر مشکلی نسبت به انواع یخچال فریزرها شناخت پیدا کنید. مهم ترین تفاوت میان یخچال فریزرهای نوفراست و دیفراست در این است که دیفراست ها دارای ترموستات هستند. در حالی که یخچال فریزرهای نوفراست دارای سنسور و مدار هستند.

یخچال فریزرهای قدیمی قابلیت نوفراست نداشته و به آن ها دیفراست گفته می شد. این یخچال فریزرها به دلیل سادگی در استفاده همچنان تا به امروز طرفداران بسیاری داشتند. در ادامه مشکلات این گونه یخچال ها را از دید تکنسین های اینانلو سرویس بررسی می کنیم.

 • از کار افتادن کمپرسور

کمپرسور در حالت عادی دچار مشکل نمی شود، مگر اینکه در شرایط غیر نرمال قرار گیرد. شرایطی همچون فشار کاری بسیار بالا که یخچال فریزر جنرال الکتریک، سامسونگ، ال جی، بوش و… را متوقف می کند.

باز و بسته کردن مکرر درب یخچال موجب از دست رفتن سرمایش می شود. در نتیجه کمپرسور به طور مداوم تحت فشار قرار می گیرد تا سرمایش از دست رفته را تامین کند.

کاهش میزان دما برای یخچال ها اعم از ساید و کمبی یا یخچال فریزر بالا و پایین، شرایط کارکرد بیشتر را برای کمپرسور فراهم می کند.

به این ترتیب عمر کمپرسور کاهش پیدا می کند و خیلی زود از کار می افتد. دما باید به صورت استاندارد تنظیم شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید به مقاله تنظیم دمای یخچال مراجعه کنید.

 • کاهش میزان سرمایش

سرمایش یخچال فریزر جنرال الکتریک و هر برند دیگری در صورت قرار گرفتن در مجاورت دستگاه های گرمازا کاهش پیدا می کند. علاوه بر این ممکن است ترموستات از کار افتاده باشد و باعث کاهش میزان سرمایش یخچال فریزر شده باشد.

تنظیمات دما را بررسی کنید، شاید مشکل از تنظیمات ترموستات باشد و با یک تغییر تنظیمات مشکل برطرف شود. اگر یخچال شما با وجود برفک زیاد سرمایش ندارد، احتمالاً یخچال از نوع نوفراست است. یخچال فریزرهای نوفراست در صورت خرابی المنت با چنین مشکلی روبرو می شوند.

 • نشت آب از اطراف یخچال

در یخچال فریزرهایی که دارای آبسردکن هستند، ممکن است مشکل از آبسردکن و چکه کردن آن باشد. گاهی این مشکل بر اثر شکستن یا کج شدن سینی پایین یخچال رخ می دهد. یک جا انداختن ساده می تواند مشکل را برطرف کند.

ممکن است زیر جامیوه ای آب جمع شده باشد که بر اثر بسته شدن مسیر تخلیه و یا از کار افتادن سیستم یخ زدایی رخ می دهد. اگر نشت آب از ناحیه فریزر باشد، کل موضوع متفاوت خواهد بود. ممکن است مشکل از المنت و یا رطوبت بسیار زیاد محیط باشد.

 • خاموش شدن یخچال

از کار افتادن کمپرسور بزرگترین دلیل خاموش شدن یخچال فریزر جنرال الکتریک، سامسونگ، ال جی، بوش و دیگر برندها می باشد.

دلیل دیگری که موجب این مسئله می شود و بسیار ساده است، سوختن فیوز برق و یا از کار افتادن پریز برق است. دو شاخه یخچال فریزر جنرال الکتریک را روی پریز دیگری امتحان کنید.

 • اتومات نکردن یخچال

اگر یخچال فریزر جنرال الکتریک اتومات نکرد یعنی ترموستات از کار افتاده و نیاز به تعویض دارد.

در یخچال فریزرهای نوفراست موضوع متفاوت است. میزان دما توسط سنسور ارسال نمی شود، بنابراین برای کمپرسور فرمان توقف صادر نمی شود و کمپرسور یکسره کار می کند.

کمبود گاز یا نبود گاز نیز می تواند موجب اتومات نکردن یخچال فریزر جنرال الکتریک شود. نبود گاز و یا کمبود آن در کمپرسور خود به نوعی موجب یکسره کار کردن یخچال فریزر می شود.

اگر یخچال شما از نوع نوفراست باشد، مشکل می تواند ناشی از برد باشد. حتی گاهی مشکل می تواند از لاستیک دور درب یخچال باشد. در صورتی که گسکت یا لاستیک کهنه یا شل شده باشد، سرمایش یخچال را هدر می دهد. با این حساب کمپرسور بطور مداوم کار می کند تا سرمایش مطلوب یخچال را تولید کند.

دلایل اتومات نکردن یخچال فریزر جنرال الکتریک، سامسونگ، بوش، ال جی و دیگر برندها بیشمار هستند و این موارد تنها بخشی از مشکلات بودند که به آن ها پرداخته شد.

 • انجماد بیش از حد فریزر

در صورتی که تنظیمات ترموستات را تغییر داده باشید، بروز چنین مشکلی کاملاً طبیعی است. همچنین در صورتی که ترموستات از کار افتاده باشد این مشکل رخ خواهد داد.

چیدمان غلط بسته های غذایی در فریزر نیز می تواند چنین مشکلی را به وجود آورد. اگر مسیری برای گردش هوا باقی نگذارید، مواد غذایی بیش از اندازه معمول منجمد خواهد شد. دقت کنید هنگام چیدن بسته های مواد غذایی در فریزر، دریچه های خروجی بسته نشوند.

این مشکل غالباً در قفسه های بالایی و پایینی رخ می دهد. بنابراین سعی کنید این دو طبقه را پر نکنید. انباشتگی بیش از اندازه مواد غذایی خود دلیلی بر بروز چنین مشکلاتی است.

 • صدای عجیب و غریب یخچال

اگر یخچال فریزر جنرال الکتریک خود را به تازگی خریداری کرده اید و به تازگی نصب شده، صداها کاملاً طبیعی هستند. چرا که موتور پس از مدتی خاموشی کار خود را آغاز کرده است. بد نیست بدانید این صدا تا 48 ساعت کاملاً طبیعی است.

معمولاً یخچال فریزرها پس از نصب این صداها را دارند و تا 24 ساعت الی 48 ساعت بعد نیز ادامه پیدا می کنند.

اگر یخچال فریزر شما نوفراست است و مدتی است از آن استفاده می کنید، مشکل می تواند از فن باشد.

نقص در عملکرد موتور نیز موجب ایجاد صداهای عجیب و غریب در دستگاه می شود.

اگر به تازگی صداهایی از یخچال فریزر جنرال الکتریک خود می شنوید که آزاردهنده هستند، بهتر است با اینانلو سرویس تماس بگیرید. تکنسین های اینانلو سرویس در اولین فرصت به محل مراجعه کرده و مشکل دستگاه را برطرف می کنند.

قیمت و هزینه های تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک

هزینه تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک

هزینه های تعمیر بسته به خرابی دستگاه می تواند متفاوت باشند. عوامل مختلفی می توانند در هزینه تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک تاثیرگذار باشند. میزان خرابی دستگاه، میزان سختی تعمیرات، یافتن قطعات و… هر یک به نحوی هزینه ها را تغییر می دهند.

به عنوان نمونه هزینه تعویض کمپرسور برای برندهای مختلف متفاوت است. چرا که هزینه کمپرسور برای یخچال فریزرهای ایرانی و غیرایرانی متفاوت است. مثلاً این مبلغ فقط تنها برای خرید کمپرسور از یک میلیون و پانصد هزار تومان شروع می شود و تا مبلغ نه میلیون می تواند ادامه پیدا کند.

نحوه استفاده صحیح و نگهداری مناسب از یخچال فریزر جنرال الکتریک

 • داشتن فاصله لازم بین یخچال و دیوار را جدی بگیرید. این فاصله حداقل باید 20 سانتی متر باشد و امکان جابه جایی هوا بین دستگاه و یخچال را ممکن سازید.

 • حداکثر هر شش ماه یکبار و حداقل دوبار در سال یخچال فریزر جنرال الکتریک را برفک زدایی کنید. در غیر اینصورت به تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک نیازمند می شوید.

 • یخچال فریزر جنرال الکتریک را از وسایل گرم کننده مانند اجاق گاز، دورتر نصب کنید.  سماور و آبگرمکن را نیز نزدیک یخچال فریزر نصب نکنید.

 • به کودکانتان بیاموزید درب یخچال فریزر جنرال الکتریک را برای مدت طولانی باز نگه نداشته و به صورت مکرر باز و بسته نکنید.


 

تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک در کرج

با بیان این مشکلات تنها گوشه ای از مشکلات رایج در یخچال فریزر جنرال الکتریک را به شما نشان دادیم که اکثر مشتریان با آنها درگیر هستند.

در صورت روبرو شدن با هر یک از این مشکلات می توانید با اینانلو سرویس تماس بگیرید تا تکنسین در کوتاه ترین زمان ممکن به محل اعزام شود. مشکل را برطرف سازد و دستگاه را به روال اولیه و طبیعی خود بازگرداند.

یخچال فریزر جنرال الکتریک یکی از یخچال های قدرتمند به حساب می آید که کمتر دچار مشکل می شود. در صورت خرابی آن به هیچ عنوان نگران نباشید. اینانلو سرویس پیشتاز در تامین قطعات است که قطعات کمیاب را نیز برای مشتری پیدا کرده و روی دستگاه نصب می کند.

ما نماینده رسمی تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک در کرج و دیگر مناطق استان البرز هستیم. تمامی مناطق استان البرز را پوشش داده ایم تا مشتری از بابت دریافت خدمات دچار نگرانی نشود.

سامانه تعمیر آنلاین

نیاز به تعمیر لوازم خانگی دارید…؟

می توانید درخواست خود را به صورت انلاین ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیردند

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟

شما می توانید نظر خود را ارسال کنید همچنین اگر سوالی دارید می توانید از ما بپرسید تا در اولین فرصت به شما پاسخ دهیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *