۳۰ خط شبانه روزی

اینانلو سرویس

نماینده تخصصی تعمیر لوازم خانگی در سطح استان البرز​

۰۲۶-۳۶۱۹۱

۰۲۶-۹۱۳۰۰۲۰۰

تعمیر ماشین لباسشویی جنرال هاوس در کرج
مجله تخصصی اینانلو سرویس

مقاله جدید

تعمیر ماشین لباسشویی جنرال هاوس در کرج

خواندن این مقاله 5 دقیقه طول میکشد
۱ دی ۱۴۰۲

نمایندگی ۱۳۰ برند

امنیت کارشناسان

۱۸۰ روز گارانتی

ارائه فاکتور رسمی

ضمانت اصالت کالا

اینانلو سرویس با سابقه بیش از 20 سال در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی جنرال هاوس و 130 برند لوازم خانگی در تمامی نقاط استان البرز آماده خدمات رسانی به شما عزیزان است. این مجموعه دارای شعب فعال در شرق و غرب استان البرز است. ماشین لباسشویی جنرال هاوس از جمله برند های معتبر می باشد. اما مطرح بودن و کیفیت بالای دستگاه دلیل بر عدم خرابی و نیاز به تعمیر آن نخواهد بود. هر دستگاهی ممکن است دچار خرابی شود و این یک امر عادیست.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی جنرال هاوس در کرج با 6 ماه ضمانت

کلیه خدمات نصب، سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی جنرال هاوس در کرج توسط اینانلو سرویس انجام می شود. اینانلو سرویس با بکارگیری تکنسین های مجرب به صورت تخصصی در زمینه تعمیر انواع مدل های مختلف ماشین لباسشویی جنرال هاوس فعالیت می کند. اینانلو سرویس با بیش از 20 سال فعالیت، با ارائه خدمات سریع و با کیفیت توانسته است رضایت مشتریان خود را جلب کند و رضایت آن ها را جلب کند.

<yoastmark class=

رایج ترین اختلالات ماشین لباسشویی جنرال هاوس

– تعمیر برد الکترونیکی ماشین جنرال هاوس
– خرابی منبع آب ماشین لباسشویی جنرال هاوس
– بررسی اختلال عدم تخلیه ماشین لباسشویی جنرال هاوس
– غیر فعال شدن صفحه کلید ماشین لباسشویی جنرال هاوس
– عدم چرخش درام ماشین لباسشویی جنرال هاوس
– خرابی خشک کن ماشین لباسشویی جنرال هاوس
–  رفع صدای غیر طبیعی در سیکل شستشوی ماشین  جنرال هاوس
– بررسی ارور و کدهای خطای ماشین لباسشویی جنرال هاوس
–  تعمیر لرزش و حرکت ماشین لباسشویی جنرال هاوس
– بررسی برق بدنه ماشین لباسشویی جنرال هاوس
– تعمیر نشتی آب یا کف از داخل ماشین لباسشویی به بیرون
–  تعمیر آبگیری مداوم دستگاه ماشین لباسشویی جنرال هاوس
– بررسی علت کثیف ماندن لباس ها پس از پایان چرخه شستشو در ماشین لباسشویی جنرال هاوس
– و…

دلیل انتخاب اینانلو سرویس برای تعمیر ماشین لباسشویی جنرال هاوس

– تکنسین ها و تعمیرکاران اینانلو سرویس آموزش های فنی لازم را دیده اند و با تمام اختلالات و خرابی های ماشین لباسشویی جنرال هاوس آشنایی کامل دارند.
– تکنسین های اینانلو سرویس در زمان تعمیر ماشین لباسشویی از ابزار و تجهیزات پیشرفته و مدرن استفاده می کنند.
– در صورتی که قطعه ای در دستگاه شما نیاز به تعویض داشته باشد، تکنسین های اینانلو سرویس آن ها را با قطعات اصل و اورجینال جایگزین می کنند.
– تمامی خدمات و تعمیرات ماشین لباسشویی جنرال هاوس در اینانلو سرویس دارای 6 ماه گارانتی می باشد.

بررسی اختلالات و <yoastmark class=

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی جنرال هاوس در اینانلو سرویس

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی جنرال هاوس می تواند با توجه به عوامل مختلفی تغییر کند. یکی از این عوامل مهم خرابی و اختلال در دستگاه باشد. به این صورت که اگر اختلالی که در دستگاه ایجاد شده است، مشکل ساده ای باشد و به راحتی به توان آن را برطرف کرد؛ هزینه تعمیر کم خواهد بود. اما در صورتی که ماشین لباسشویی شما دچار اختلالات جدی مانند خرابی موتور، برد الکتریکی و غیره شده باشد، هزینه تعمیر مطمئنا بیشتر خواهد بود.
نوع و مدل دستگاه شما نیز عامل دیگری است که در تعیین قیمت و هزینه تعمیر ماشین لباسشویی جنرال هاوس تاثیر دارد. ماشین لباسشویی های قدیمی از آنجایی که تولیدشان متوقف شده است و قطعات یدکی آن ها به سختی یافت می شود هزینه تعمیر بیشتری نسبت به ماشین لباسشویی های جدید تر دارند.

بررسی رایج ترین خرابی های ماشین لباسشویی جنرال هاوس

خرابی برد الکتریکی و تعمیر ماشین لباسشویی جنرال هاوس

برد الکتریکی یک از قطعات مهم در ماشین های لباسشویی است. وظیفه این دستگاه برنامه ریزی و ارسال فرمان به سایر بخش ها می باشد. زمانی که این قطعه دچار اختلال شود، عملکرد کلی دستگاه با مشکل مواجه می شود. خرابی این قطعه سبب می شود فرمان ها به اشتباه و در زمان نادرست به دیگر بخش های دستگاه ارسال شوند و منجر به مشکلاتی مانند خاموش شدن دستگاه می شود. در صورت مشاهده چنین اختلالاتی، فورا با اینانلو سرویس تماس بگیرید تا برای تعمیر ماشین لباسشویی جنرال هاوس اقدام کنند.

خرابی پمپ تخلیه و تعمیر ماشین لباسشویی جنرال هاوس

خراب شدن و یا مسدود شدن مسیر پمپ تخلیه از اختلالات رایجی است که احتمال دارد در ماشین لباسشویی رخ دهد. مسیر پمپ تخلیه در ماشین لباسشویی به صورت طبیعی به دلیل وجود رسوبات و کثیفی ها پس از مدتی استفاده از آن مسدود می شود. در چنین شرایطی است که این قطعه احتمال دارد دچار خرابی و مشکل شود. به همین خاطر بهتر است هر چند وقت یکبار مسیر پمپ تخلیه را چک و بررسی کرده و آن را به صورت کامل تمیز نمایید.

داغ شدن موتور و تعمیر ماشین لباسشویی جنرال هاوس

موتور ماشین لباسشویی گاهی احتمال دارد به دلیل فعالیت و کارکرد زیاد، داغ شود. در شرایطی که این موضوع به ندرت رخ دهد اختلالی ایجاد نمی شود. اما در صورتی که موتور ماشین لباسشویی با هر استفاده داغ می شود و دمای آن بیش از حد بالا می رود، فورا باید مورد بررسی قرار گیرد. ماشین لباسشویی جنرال هاوس و یا به صورت کلی تمام ماشین لباسشویی ها از قطعات بسیار زیادی تشکیل شده اند و دارای ساختار پیچیده ای می باشند. در نتیجه توصیه می شود در صورتی که دانش لازم را ندارید، به هیچ وجه خودتان شروع به تعمیر آن نکنید. تعمیر ماشین لباسشویی جنرال هاوس بدون داشتن دانش لازم، عواقب جبران ناپذیری مانند خسارت های مالی و جانی به همراه دارد.

اینانلو سرویس مرکز <yoastmark class=

به همین خاطر شما می توانید در هر زمانی که نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی جنرال هاوس بود و یا عملکرد آن دچار اختلال شد با اینانلو سرویس تماس بگیرید. با شماره های 02636191 و 02691300200 به راحتی می توانید با اینانلو سرویس تماس بگیرید.

نحوه ثبت درخواست در سایت اینانلو سرویس

شما مشترک گرامی اینانلو سرویس می توانید در سایت این مجموعه به راحتی درخواست خود را ثبت نمایید و شامل 10% تخفیف شوید. همچنین اگر سوالی در زمینه تعمیر و اختلالات لوازم خانگی یا ماشین لباسشویی جنرال هاوس دارید می توانید در صفحه پرسش و پاسخ سایت اینانلو سرویس مطرح کنید تا کارشناسان ما به راهنمایی شما بپردازند. تمامی هزینه های تعمیر ماشین لباسشویی جنرال هاوس در اینانلو سرویس، طبق تعرفه های مصوب اتحادیه می باشد. در صورتی که دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه داشته باشد، اینانلو سرویس قطعات اصل و اورجینال شرکتی را برای دستگاه شما فراهم میکند.

شعب فعال اینانلو سرویس در البرز

این مجموعه با داشتن شعب فعال در سطح استان البرز، تمامی مناطق این استان را خدمات رسانی می کند. اینانلو سرویس نماینده رسمی و مجاز 130 برند مطرح لوازم خانگی می باشد.

از جمله برند های تحت پوشش اینانلو سرویس می توان به سامسونگ، ال جی، اسنوا، دوو، فرسان، پاکشوما، کرال، کندی، کروپ، مدیدیا، جنرال آدمیرال، آکس، زیرووات، دکستر، مابه، آیگه، جنرال الکتریک، وایت هاوس، فروزان، سامیا، یوش، پارس، هیوندای، مولتی مکس، تکنولایو، هاردستون، مجیک چف، دنیس، دیپوینت، فایر، تجا، بنس، الیو، بلومبرگ، مدیا، امرسان، گوردیک، گوفر، یخساران، یوشیتا، گلدن برگ، برتینو، اکسنت، یواستار، یور پلاس، هیمالیا، دیامونته، نیکسان، التتو، اسکای ورد، رنزو، اکولوکس، جی سان، سوزوکی، کنوود، گرنیه، برتا، ایران شرق، گراند صنعت، بلوتینی، آزمایش، سینور، سیلور آیس، لایف، تسلا، تی سی ال، ایکس ویژن، سیلوان، سونیل، نسکو، هاویلوکس، ویرپول، اورست، انیس، سایلون، جنرال بریجن، فیلور، تکسان خزر، دونار، ناب استیل، وستل و…. اشاره کرد.

مناطق تحت پوشش اینانلو سرویس

همچنین کلیه مناطق فردیس، مارلیک، ملارد، محمدشهر، مشکین دشت، شهرک ناز، شهرک بعثت، واریان شهر، رزکان نو، شیخ آباد، حسین آباد، شهرک بنفشه، عظیمیه، مصباح ، هفت تیر، آزادگان، طالقانی، شاهین ویلا، گوهردشت، دهقان ویلا، حصارک، کمالشهر، مهرشهر، گلشهر، کوی کارمندان، باغستان، شهر جدید هشتگرد، هشتگرد قدیم، نظرآباد، هیو، گلسار، کردان، کوهسار، آبیک، طالقان، مهرویلا، جهانشهر، کیانمهر، کوی مهر، تهران دشت، کمالشهر،صفادشت، رجائی شهر، تنکمان، مهدی آباد، چهارباغ، پیشاهنگی، لشکرآباد، شهرک رضوانیه و… را پشتیبانی می کند.

 

سامانه تعمیر آنلاین

نیاز به تعمیر لوازم خانگی دارید…؟

می توانید درخواست خود را به صورت انلاین ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیردند

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟

شما می توانید نظر خود را ارسال کنید همچنین اگر سوالی دارید می توانید از ما بپرسید تا در اولین فرصت به شما پاسخ دهیم

6 پاسخ

  1. همراه عزیز اینانلو سرویس سلام
   جهت ثبت درخواست سرویس از طریق وب سایت اینانلو سرویس و شماره 02636191 اقدام کنید.
   تکنسین در اسرع وقت برای انجام سرویس مراجعه می کند.

  1. همراه عزیز اینانلو سرویس سلام
   جهت خرید شوینده مرغوب و اورجینال با شماره 02636191 تماس بگیرید.
   فروشگاه مرکزی اینانلو سرویس انواع شوینده و قطعات را درب منزل به همشهریان البرزی تحویل می دهد.

  1. همراه عزیز اینانلو سرویس سلام
   هزینه تعمیر یا تعویض قطعات بعد از بررسی دستگاه توسط تکنسین به مشتری اعلام می شود.
   بدون بازدید و عیب یابی امکان اعلام هزینه نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینانلو سرویس

نماینده تعمیر و تامین تجهیزات ۱۳۰ برند داخلی و خارجی

آخرین پرسش ها

آخرین سوال پرسیده شده

نحوه بستن درب جاروبرقی میله به چه صورته؟

هنگامی که کیسه به خوبی در جای خود تعبیه نشود، درب دستگاه به درستی بسته نخواهد شد.

آخرین سوال پرسیده شده

علت شنیدن صدای شکستگی از یخچال چیست؟

اگر یخچال یخساز داشته باشد ممکن است صدا از یخساز باشد. برخی از یخسازها صدای بلندی هنگام خروج یخ می دهند.

آخرین سوال پرسیده شده

علت تجمع زباله هم در بیرون کیسه و هم داخل کیسه جارو برقی بلومبرگ چیست؟

دلیل آن جا نزدن صحیح کیسه جاروبرقی ست. کیسه را خارج کرده و مجدد جا بزنید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت ارور oe در ظرفشویی ال جی چیست و چرا آب را تخلیه نمی کند؟

علت ارور oe برای ماشین ظرفشویی ال جی مربوط به اختلال در تخلیه می باشد. برای رفع این ارور شیلنگ تخلیه، پمپ تخلیه و سوئیچ شناور بررسی شود. بهتر است این کار توسط کارشناسان با تجربه صورت گیرد.

آخرین سوال پرسیده شده

دلیل ارور EC کولر گازی مدیا استار از چیست؟

دلیل ارور EC کولر گازی مدیا مربوط به نشتی گاز در دستگاه می باشد. ابتدا نشت یابی و سپس طبق استاندارد شارژ گاز می شود. لطفا با شماره 02636191 تماس بگیرید تا اینانلو سرویس برای تعمیر دستگاه شما اقدام کند.

آخرین سوال پرسیده شده

پس از تعویض موتور جاروبرقی پاناسونیک، دستگاه یکسره کار می کند دلیل آن چیست؟

احتمالا مشکل از تایمر و برد الکترونیکی است. برای رفع این مشکل با اینانلو سرویس تماس بگیرید.

در این مقاله می خوانید

"*" indicates required fields