۳۰ خط شبانه روزی

اینانلو سرویس

نماینده تخصصی تعمیر لوازم خانگی در سطح استان البرز​

۰۲۶-۳۶۱۹۱

۰۲۶-۹۱۳۰۰۲۰۰

تعمیر یخچال فریزر زیرووات در کرج
مجله تخصصی اینانلو سرویس

مقاله جدید

تعمیر یخچال فریزر زیرووات در کرج

خواندن این مقاله 7 دقیقه طول میکشد
۲۳ خرداد ۱۴۰۲

نمایندگی ۱۳۰ برند

امنیت کارشناسان

۱۸۰ روز گارانتی

ارائه فاکتور رسمی

ضمانت اصالت کالا

اینانلو سرویس نمایندگی رسمی و مجاز تعمیر یخچال زیرووات در کرج در هفت روز هفته به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی آماده خدمات رسانی به شما عزیزان می باشد.

برای تعمیر یخچال فریزر زیرووات، نیاز به تخصص و تجربه می باشد. در واقع، مشکلات شایعی که در این دستگاه‌ها به وجود می‌آیند شامل خرابی کمپرسور، نشتی گاز، خرابی ترموستات و فن، مسائل مربوط به کنترل دما و تنظیمات دیجیتالی هستند. با استفاده از خدمات کارشناسان ما، شما می‌ توانید این مشکلات را حل کنید و یخچال فریزر خود را به بهترین شکل ممکن نگهداری نمایید.

پس از تماس شما با مجموعه ما، کارشناسان اینانلو سرویس در اسرع وقت با شما تماس گرفته و زمان مراجعه را هماهنگ می کنند و در اسرع وقت به محل اعزام خواهند شد. با توجه به اینکه اینانلو سرویس نماینده رسمی و مجاز 130 برند لوازم خانگی استف در صورت نیاز به تعویض قطعه، از قطعات اصل و اورجینال شرکتی استفاده می کند. خدمات و تعمیرات اینانلو سرویس در محل و منزل شما انجام خواهد شد و نیاز به جا به جایی و انتقال دستگاه به کارگاه نخواهد بود. شما در هر نقطه از استان البرز که باشید، اینانلو سرویس با داشتن شعب فعال در سطح استان در یک قدمی شماست.

خرابی و نیاز به تعمیر یخچال زیرووات در کرج

خرابی و اختلال در لوازم خانگی، از آن قبیل معضلاتی است که می تواند بسیار مشکل ساز و پر دردسر باشد. هرچقدر هم که یک کمپانی یا شرکت تولید کننده محصولات با کیفیتی تولید کند، ولی به هر حال، تمامی دستگاه ها و لوازم خانگی حتی محصولات شرکت زیرووات نیز در معرض خرابی و نیاز به تعمیرات قرار دارند. اینانلو سرویس، مرکزی قابل اطمینان و با سابقه است که می تواند اختلالات مربوط به لوازم خانگی زیرووات شما را به خوبی برطرف کند. اینانلو سرویس، با تکیه بر سابقه درخشان 20 ساله خود و به کارگیری متخصصان با تجربه و متعهد، می تواند به عنوان مرکز تعمیر یخچال زیرووات در کرج سبب آرامش خیال شما باشد.

نمایندگی رسمی و مجاز تعمیر یخچال زیرووات در کرج
نمایندگی رسمی و مجاز تعمیر یخچال زیرووات در کرج

نمایندگی رسمی و مجاز تعمیر یخچال زیرووات در کرج

اینانلو سرویس به عنوان یک نماینده مجاز و رسمی همیشه در رده اول تعمیرات یخچال فریزر زیرووات در کرج و استان البرز بوده است. به همین خاطر ما بهترین خدمات تعمیر یخچال زیرووات در کرج را به شما ارائه می دهیم. در صورت خرابی و نیاز به تعمیر یخچال زیرووات به هیچ وجه نگران نباشید همواره ما کنار شما هستیم و این خدمات را شبانه روز به صورت ۲۴ ساعته ارائه می دهیم.

مشکلات و اختلالات رایج و تعمیر یخچال زیرووات در کرج

 • یخچال زیرووات در زمان استارت خنک بوده و بعد گرم شده است.
 • عملکرد نامنظم کمپرسور
 • سر و صدا و صدای غیر طبیعی یخچال
 • یخ زدن یا چکه کردن محفظه کمپرسور
 • یخچال زیرووات برق دارد اما کار نمی کند
 • نشت آب از یخچال
 • برق داشتن بدنه یخچال فریزر زیرووات
 • اختلال در عملکرد رله استارت دستگاه
 • خرابی، فرسودگی و پارگی لاستیک دور درب یخچال فریزر زیرووات
 • اختلال در عملکرد و یا سوختن برد الکترونیکی
 • اختلال در عملکرد فن دستگاه

نشانه های سوختن کمپرسور یا موتور و تعمیر یخچال زیرووات

 • داغ شدن موتور یا کمپرسور یخچال فریزر زیرووات
 • عدم کارکرد یخچال فریزر زیرووات
 • داغ شدن محیط کابین یخچال فریزر زیرووات
 • سر و صدای زیاد و غیر طبیعی در زمان روشن بودن یخچال فریزر زیرووات
 • استشمام بوی سوختگی از یخچال فریزر زیرووات
 • داغ شدن موتور یا کمپرسور یخچال فریزر زیرووات

یکی از شایع ترین علائم سوختن موتور یا کمپرسور یخچال فریزر، داغ شدن این قطعه است. به عبارتی اگر کمپرسور یا موتور نیم سوز شده باشد و یا توان کافی برای به چرخش درآوردن گاز مبرد در مدار را نداشته باشد، نمیتواند برودت کافی در یخچال فریزر زیرووات ایجاد کند. به همین خاطر دستور قطع کار کردن برای موتور یا کمپرسور از سمت برد فرمان صادر می شود. در این مرحله کمپرسور بیش از حد معمول کار می کند و در نتیجه داغ می شود و گرمای غیر طبیعی ایجاد می کند. در نتیجه میتوانیم گرم شدن کمپرسور یا موتور یخچال فریزر را دلیلی بر خرابی این قطعه بدانیم.

خدمات تعمیر یخچال زیرووات
خدمات تعمیر یخچال زیرووات

چرا اینانلو سرویس را برای تعمیر یخچال زیرووات خود در کرج انتخاب کنیم؟

تمامی تکنسین های مجموعه اینانلو سرویس دارای تخصص، تجربه و سابقه بالا در زمینه تعمیر یخچال زیرووات در کرج هستند.
تمام قطعات مصرفی برای تعمیر یخچال زیرووات در اینانلو سرویس تماما اورجینال بوده و دارای ضمانت می باشند.
برای آسودگی خاطر شما، تاریخ و ساعت مراجعه برای تعمیر یخچال زیرووات در کرج توسط شما مشترکین عزیز تعیین می شود.
ما در مجموعه اینانلو سرویس، تمامی خدمات تعمیر و سرویس را شش ماه ضمانت میکنیم.

خدمات تعمیر یخچال زیرووات در اینانلو سرویس

 • نصب و راه اندازی یخچال فریزر زیرووات
 • تعویض کمپرسور یخچال فریزر زیرووات
 • تعویض المنت یخچال فریزر زیرووات
 • تعویض سوئیچ درب یخچال فریزر زیرووات
 • تعمیر برد الکترونیکی یخچال فریزر زیرووات
 • روکار کردن تریزون یخچال فریزر زیرووات
 • رفع بوی بد یخچال فریزر زیرووات
 • رفع آبریزی یخچال فریزر زیرووات
 • تعویض لاستیک دور درب یخچال فریزر زیرووات
 • تعویض فیلتر تصفیه آب ساید

مزایای خدمات تعمیر یخچال فریزر در اینانلو سرویس

داشتن تکنسین های مجرب که در زمینه تعمیر یخچال فریزر زیرووات تخصص دارند و دوره های آموزشی را به صورت کامل گذرانده اند.
وقت شناسی، خوش قولی، خوش برخوردی سرلوحه کار ما در نمایندگی تعمیر یخچال زیرووات است.
تمامی هزینه خدمات تعمیر یخچال فریزر زیرووات در اینانلو سرویس طبق تعرفه های اتحادیه محاسبه خواهد شد.
در صورتی که نیاز به تعویض قطعه باشد، از قطعات اصل و اورجینال شرکتی استفاده می شود.
تمامی خدمات دریافتی در این مجموعه تا شش ماه گارانتی می شود.

پرسش های رایج در رابطه با تعمیر یخچال در کرج

آدرس اینانلو سرویس به عنوان نمایندگی رسمی تعمیر یخچال زیرووات در کرج کجاست؟

اینانلو سرویس برای خدمات رسانی بهتر به مشترکین عزیز، با تاسیس شعب فعال در شرق و غرب استان البرز فقط یک قدم با شما فاصله دارد.

شماره تلفن های اینانلو سرویس به عنوان نمایندگی رسمی تعمیر یخچال زیرووات در کرج و حومه چه شماره هایی هستند؟

در صورت مشاهده خرابی و نیاز به تعمیر یخچال فریزر زیرووات خود با شماره های 02636191 و 02691300200 تماس حاصل فرمایید. شما می توانید از طریق سایت ثبت درخواست کنید تا شامل 10% تخفیف شوید. در صورتی که سوالی در زمینه تعمیر یخچال زیرووات دارید می توانید در صفحه پرسش و پاسخ مطرح کنید تا کارشناسان ما پاسخگوی شما عزیزان باشند.

خدمات پس از فروش یخچال زیرووات در کرج
خدمات پس از فروش یخچال زیرووات در کرج

چگونه میتوانیم از خدمات پس از فروش یخچال زیرووات در کرج بهره مند شویم ؟

اغلب خدمات پس از فروش ۲۴ ماهه است و اگر شما فکر می کنید که سر رسید کارت ضمانت همچنان نرسیده و می توانید از خدمات پس از فروش زیرووات در کرج برخوردار شوید به کارت ضمانت مراجعه کنید. در این مرحله با شماره تلفن های روی کارت و یا شماره های اینانلو سرویس تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.

چرا حتما باید از نمایندگی رسمی تعمیر یخچال زیرووات در کرج درخواست تعمیرات کنیم؟

کمک گرفتن از افراد و تکنسین های متفرقه برای تعمیر یخچال زیرووات ممکن است عواقب جبران ناپذیری در پی داشته باشد. این افراد با مطلع نبودن از دانش روز و نداشتن تخصص کافی و استفاده نکردن از قطعات اصل و اورجینال سبب آسیب به دستگاه خواهند شد.

آیا خدمات تعمیر یخچال فریزر در کرج توسط اینانلو سرویس گارانتی دارد ؟

تمامی خدمات انجام شده توسط اینانلو سرویس برای تعمیر یخچال زیرووات و تمامی قطعات تعویضی از پایان تعمیرات تا شش ماه گارانتی می شود. در صورت درخواست تعمیر از مجموعه اینانلو سرویس تکنسین پشتیبان برای شما در نظر گرفته می شود. تعهد ما به شما تحویل دستگاه در سلامت کامل است.

چرا اینانلو سرویس را برای تعمیر یخچال و باقی لوازم خانگی در کرج انتخاب کنیم؟

اینانلو سرویس برای به روز شدن اطلاعات تکنسین های خود هر ماه آموزش دوره ای تعمیر یخچال زیرووات برگزار می کند. با افتخار اعلام می داریم تعمیرکاران و تکنسین های زیرووات مجموعه اینانلو سرویس با اشراف به آخرین تکنولوژی و علم روز دنیا میتوانند ایراد اصلی دستگاه شما را در کم ترین زمان ممکن تشخیص داده و برطرف نمایند.

محدوده خدمات رسانی اینانلو سرویس به چه صورت است؟

اینانلو سرویس به عنوان نماینده رسمی تعمیر یخچال فریزر زیرووات، کولر گازی، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، جارو برقی و… با داشتن شعب فعال در شرق و غرب استان البرز تمامی مناطق فردیس، مارلیک، ملارد، محمدشهر، مشکین دشت، شهرک ناز، شهرک بعثت، واریان شهر، رزکان نو، شیخ آباد، حسین آباد، شهرک بنفشه، عظیمیه، مصباح ، هفت تیر، آزادگان، طالقانی، شاهین ویلا، گوهردشت، دهقان ویلا، حصارک، کمالشهر، مهرشهر، گلشهر، کوی کارمندان، باغستان، شهر جدید هشتگرد، هشتگرد قدیم، نظرآباد، هیو، گلسار، کردان، کوهسار، آبیک، طالقان، مهرویلا، جهانشهر، کیانمهر، کوی مهر، تهران دشت، کمالشهر،صفادشت، رجائی شهر، تنکمان، مهدی آباد، چهارباغ، پیشاهنگی، لشکرآباد، شهرک رضوانیه و… را پشتیبانی می کند.

خدمات اینانلو سرویس در استان البرز

این مجموعه ارائه دهنده بهترین سرویس، تعمیرات و نصب و راه اندازی لوازم خانگی اعم از تعمیرات تخصصی ساید باید ساید، لباسشویی، ظرفشویی، یخچال فریزر، جارو برقی و … می باشد. اینانلو سرویس برای ارتقا سیستم سازمانی خود اولین مجموعه ای می باشد که برای کم کردن هزینه های خانواده ها در مرحله اول در صورت امکان راهنمایی تلفنی انجام میدهد. در شرایطی که ایراد برطرف نشد فورا تکنسین به محل اعزام می شود.

کلام پایانی

در صورت مشاهده هرگونه خرابی و نیاز به تعمیر یخچال فریزر زیرووات یا هر وسایل دیگری ک در منزل دارید مانند کولر گازی، جارو برقی، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و… از هر برندی که باشد می توانید با شماره های 02636191 و 02691300200 با اینانلو سرویس در تماس باشید. حتی می توانید از طریق سایت اینانلو سرویس ثبت درخواست کنید تا شامل 10% تخفیف شوید. حتی اگر سوالی در زمینه تعمیر و راه اندازی لوازم خانگی دارید می توانید در صفحه پرسش و پاسخ مطرح کنید تا کارشناسان ما پاسخگوی شما باشند.

اینانلو سرویس با سابقه 20 ساله در زمینه نصب، تعمیر و سرویس لوازم خانگی نماینده رسمی 130 برند و دارای کد فعال نمایندگی است. از جمله برند های تحت پوشش اینانلو سرویس می توان به سامسونگ، بوش، ال جی، اسنوا، دوو، فرسان، پاکشوما، کرال، کندی، کروپ، مدیدیا، جنرال آدمیرال، آکس، زیرووات، دکستر، مابه، آیگه، جنرال الکتریک، وایت هاوس، فروزان، سامیا، یوش، پارس، هیوندای، مولتی مکس، تکنولایو، هاردستون، مجیک چف، دنیس، دیپوینت، فایر، تجا، بنس، الیو، بلومبرگ، مدیا، امرسان، گوردیک، گوفر، یخساران، یوشیتا، گلدن برگ، برتینو، اکسنت، یواستار، یورپلاس، هیمالیا، دیامونته، نیکسان، التتو، اسکای ورد، رنزو، اکولوکس، جی سان، سوزوکی، کنوود، گرنیه، برتا، ایران شرق، گراند صنعت، بلوتینی، آزمایش، سینور، سیلور آیس، لایف، تسلا، تی سی ال، ایکس ویژن، سیلوان، سونیل، نسکو، هاویلوکس، ویرپول، اورست، انیس، سایلون، جنرال بریجن، فیلور، تکسان خزر، دونار، ناب استیل، وستل و…. اشاره کرد.

سوالات متداول

سامانه تعمیر آنلاین

نیاز به تعمیر لوازم خانگی دارید…؟

می توانید درخواست خود را به صورت انلاین ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیردند

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟

شما می توانید نظر خود را ارسال کنید همچنین اگر سوالی دارید می توانید از ما بپرسید تا در اولین فرصت به شما پاسخ دهیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینانلو سرویس

نماینده تعمیر و تامین تجهیزات ۱۳۰ برند داخلی و خارجی

آخرین پرسش ها

آخرین سوال پرسیده شده

علت ارور dc در ماشین لباسشویی سامسونگ چیست؟

کد خطا E3 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که درب دستگاه به درستی بسته نشده است. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله خرابی میکروسوئیچ درب، خرابی برد الکترونیکی، یا خرابی لولای درب ایجاد شود. جهت بررسی دستگاه از نظر فنی با شماره 02636191 تماس بگیرید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت ارور e2 لباسشویی سامسونگ چیست؟

کد خطا E2 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که دستگاه قادر به تخلیه آب نیست. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله بسته بودن دریچه تخلیه، خرابی پمپ تخلیه، خرابی فیلتر پمپ تخلیه، خرابی سوئیچ فشار، یا خرابی برد الکترونیکی ایجاد شود. در صورتی که با بررسی و تمیز کردن فیلتر تخلیه مشکل حل نشد با شماره 02636191 تماس بگیرید. تکنسین در اسرع وقت برای تعمیر دستگاه مراجعه می کند.

آخرین سوال پرسیده شده

دلیل ایجاد کد خطای E1 ماشین لباسشویی سامسونگ چیست ؟

کد خطا E1 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که دستگاه قادر به آبگیری نیست. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله خرابی شیر آب ورودی، خرابی فیلتر شیر آب ورودی، خرابی پمپ تخلیه، خرابی سوئیچ فشار، یا خرابی برد الکترونیکی ایجاد شود. برای بررسی دستگاه با شماره 02636191 تماس بگیرید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت افتادگی درب ماشین ظرفشویی سامسونگ چیست؟

خراب بودن درب ماشین ظرفشویی سامسونگ با این تفاسیر که وسط نمی ماند، مربوط به اختلال در لولای درب میباشد، بررسی نمایید که پیچ و مهره های لولای درب مشکلی نداشته باشند و اگر لولا شکسته تعویض نمایید. برای انجام این کار میتوانید با شماره گیری 02636191 و 02691300200 از خدمات اینانلو سرویس بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت صدای سوت قطار از ظرفشویی بوش چیست؟

صداي سوت از ماشين ظرفشويي می تواند دو علت داشته باشد. ممکن است آب پاش های پایین و بالا مشکل داشته باشد و یا ایراد از پمپ تخلیه دستگاه باشد. همچنین پمپ آب پاش نیز باید چک شود. همچنین می توانید از خدمات اینانلو سرویس نیز بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

برای رفع سوراخ کف ماشین ظرفشویی سامسونگ چه باید کرد؟

بدنه ماشین های ظرفشویی شما از نوع استیل می باشد. شما می توانید به صورت مقطعی بدنه را جوش داده و آب بندی کنید، اما توصیه نمی شود. چرا که حرارت آب گرم ماشین ظرفشویی بسیار بالاست و سبب از بین رفتن آن قسمت خواهد شد. نهایتا پیشنهاد می کنیم بدنه را تعویض کنید. می توانید از خدمات اینانلو سرویس در این زمینه بهره مند شوید.

در این مقاله می خوانید

"*" indicates required fields