۳۰ خط شبانه روزی

اینانلو سرویس

نماینده تخصصی تعمیر لوازم خانگی در سطح استان البرز​

۰۲۶-۳۶۱۹۱

۰۲۶-۹۱۳۰۰۲۰۰

لوازم خانگی از کجا بخریم؟بانه یا گناوه؟
مجله تخصصی اینانلو سرویس

مقاله جدید

لوازم خانگی از کجا بخریم؟بانه یا گناوه؟

خواندن این مقاله 6 دقیقه طول میکشد
۳۰ شهریور ۱۴۰۱

نمایندگی ۱۳۰ برند

امنیت کارشناسان

۱۸۰ روز گارانتی

ارائه فاکتور رسمی

ضمانت اصالت کالا

 خرید لوازم خانگی ارزان اما با کیفیت به یکی از اصلی ترین دلواپسی های خانواده های ایرانی و افرادی که قصد تهیه جهیزیه را دارند تبدیل شده است. با افزایش قیمت لوازم خانگی و کاهش قدرت خرید مردم، چندین سال است که بیشتر افراد به دنبال پیدا کردن محصولات ارزان و به صرفه هستند.

گارانتی کالا و ضمانت خدمات پس از فروش وسوسه ی خرید با قیمت پایین تر دغدغه ی این روز های بسیاری از خریداران می باشد.

سوال مهمی که هر فردی در هنگام خرید لوازم خانگی بارها با خود مرور می کند این است که چه برندی و از کجا بخرم؟
آیا خرید کالای وارداتی به صرفه است یا خیر ؟
چرا جنس های بانه ای ارزان تر است؟
دلیل این اختلاف قیمت چیست؟
آیا این جنس ها تقلبی هستند؟
اگر کالایی که خریداری شده خراب بود چه باید کرد؟
کالای با کیفیت و قیمت مناسب می تواند دو دلیل کافی برای جذب مشتری به سمت کالای بانه ای باشد. آیا قضیه به همین سادگی هاست؟؟؟
برای پاسخ به سوالات مطرح شده می بایست به موارد گفته شده در زیر توجه نمود. قطعا ضرب المثل هیچ ارزانی بی دلیل نیست و هرچقدر پول بدهی همان قدر آش میخوری را شنیده اید. از دلایل ارزانی می توان به تقلبی بودن کالا، ورود از طریق مبادی قاچاق، استوک بودن محصول و… اشاره کرد.

خرید از بانه و گناوه
خرید از بانه و گناوه

چرا گارانتی و ضمانت خدمات پس از فروش مهم است؟

ارزان خریدن ،خوب است اما نه تحت هر شرایطی. در جامعه امروز معدود افرادی را می توان پیدا کرد که خودشان را به دلیل ارزانی کالا متقاعد کنند و از شهرهای مرزی کالای وارداتی خریداری کنند. چرا که بحث خدمات پس از فروش و تضمین تهیه قطعات فابریک موضوع بسیار مهمی می باشد.

اینانلو سرویس نماینده 130 برند و گارانتی دهنده قطعات اصل شرکتی

اینانلو سرویس با بیش از 20 سال تجربه در زمینه خدمات پس از فروش سعی در خدمات رسانی به نحو احسن در سطح استان البرز را دارد. مجموعه اینانلو سرویس نماینده رسمی بیش از 130 برند مانند سامسونگ، ال جی، اسنوا، پاکشوما، بوش و… در سطح استان البرز می باشد. این مجموعه امکان ارائه خدمات در هر سطحی را برای مشتریان عزیز فراهم آورده است.
لازم به ذکر است اینانلو سرویس جزو نمایندگان مطرح و قدیمی در کشور می باشد. امکان تهیه قطعات اصلی در اینانلو سرویس به صورت مستقیم از شرکت های تولید کننده دستگاه وجود دارد.
پیش از آنکه نگاه خود را به یک کالا یا محصول خاص محدود کنیم، باید از این زاویه به موضوع نگاه کرد که تبعات و پیامدهای خرید لوازم خانگی وارداتی شامل چه مواردی می شود؟

اینانلو سرویس نماینده تعمیرلوازم خانگی
اینانلو سرویس نماینده تعمیر لوازم خانگی

پیامد های خرید کالای بدون گارانتی

یکی از ایراد های مربوط به خرید لوازم خانگی ارزان قیمت از شهرهای مرزی، معطوف به ضمانت نامه های واگذار شده می باشد. ضمانت هایی که متاسفانه فاقد پشتوانه و اصالت لازم هستند. در صورت بروز ایراد و اشکال، امکان ارائه خدمات پس از فروش مناسب و پوشش گارانتی معتبر، برای آن وجود ندارد.
خرید کالاهای بی کیفیت، از موضوعاتی است که بسیاری از خریداران لوازم خانگی در شهر بانه تجربه کرده اند.
یکسری از کالا ها از طریق لنج های باربری وارد کشور می شوند. عمده کالاهایی که از این شیوه وارد کشور می شوند، در حقیقت مطابق آب و هوا و محیط کشورهایی دیگر سفارش داده و ساخته شده اند. در صورتی که کالای خریداری شده اصل باشد، قطعات موجود در آنها با قطعاتی که در ایران موجود است متفاوت می باشد.
بر این اساس در صورت لزوم، خریداران آنها نمی توانند خدمات پس از فروش مناسبی دریافت کنند. اینانلو سرویس در سال های اخیر با دستگاه های زیادی مواجه شده که فاقد گارانتی معتبر می باشد. زمانی که محصول وارداتی دچار نوسان برق یا آسیب های مربوط به قطعات الکترونیکی می شود، امکان تهیه قطعه ی مناسب این دستگاه ها وجود ندارد.

عمده خرابی های محصولات وارداتی و جلوگیری از خرابی با استابلایزر خانگی

با توجه به اینکه عمده خرابی های این محصولات مربوط به قطعات الکترونیکی می باشد. توصیه اینانلو سرویس به مصرف کنندگان عزیز این است که برای جلوگیری از آسیب های احتمالی و عدم دسترسی به گارانتی محصولات بانه ای و گناوه در اثر نوسان برق، از محافظ قوی یا استابلایزر خانگی استفاده نمایند. توصیه اکید کارشناسان اینانلو سرویس بر استفاده از استابلایزر می باشد. اینانلو سرویس بهترین استابلایزر خانگی استاندارد مناسب کالاهای وارداتی را در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهد تا از آسیب های احتمالی دستگاه ها جلوگیری کند.
وقتی شما محصولی را بدون ضمانت خریداری می کنید و هنگام نصب محصول متوجه می شوید که ایراد فنی یا ظاهری دارد هیچ مرکزی پاسخگوی شما نخواهد بود. اما محصول دارای گارانتی اصلی در صورت بروز ایراد هنگام نصب دستگاه،شرکت تولید کننده ی دستگاه در قبال آن متعهد خواهد بود.

گارانتی با محافظ برقی استابلایز خانگی
گارانتی با محافظ برقی استابلایز خانگی

کارت گارانتی بی اعتبار و نمایندگان غیر مجاز

امروزه حجم کلاهبرداری ها از طریق فروش کالاهای تقلبی به عنوان جنس اورجینال بسیار بالا رفته است. عدم آگاهی خریداران و عدم اطلاع رسانی دقیق یکی از دلایل موفقیت این نوع کلاهبرداران می باشد. برخی از فروشندگان با یکسری از شرکت های خدمات گارانتی محصولات بانه ای قرارداد پشتیبانی دارند. اما بسیاری از این ضمانت نامه ها جنبه ی صوری داشته و هنگام آسیب های جدی سلب مسئولیت نموده و مشتری را به حال خود وا می گذارند.
شرکت های زیادی خود را نمایندگی خدمات و گارانتی محصولات بانه ای و گناوه معرفی کرده اند. مشتریان را به خرید محصولات بانه ای ترغیب می کنند. خرابی های این محصولات منفعت زیادی را به شرکت های به اصطلاح گارانتی دهنده می رساند. اما از طرفی امکان تهیه قطعه فابریک وجود ندارد و با استفاده از قطعات نامرغوب در تعمیر لوازم خانگی بانه ای، از عمر مفید محصول می کاهند.

 

گارانتی لوازم خانگی
گارانتی لوازم خانگی

شما فقط از طریق نمایندگی رسمی می توانید به خدمات تخصصی و قطعات اصلی و فابریک دسترسی پیدا کنید. اینانلو سرویس نماینده رسمی بیش از 130 برند مانند جنرال الکتریک ، سام، AEG،بوش ، دوو و…است. این مجموعه با تکنسین های متخصص و حرفه ای در استان البرز مشغول به فعالیت می باشد و رضایت مشتریان گرامی را سرلوحه کار خود قرار داده است.

مزایای خرید کالای با گارانتی

لوازم خانگی با برندها و گارانتی های اصلی در کشورمان تولید می شود. طبق قوانین سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان از ۱۸ ماه گارانتی و ۱۰ سال تامین قطعات برخوردارند. فروشندگان کالاهای وارداتی چنین تعهداتی در قبال مشتریان نداشته و در زمینه ایرادات فنی و خدمات پس از فروش پاسخگو نیستند.
با توجه به شرایط فعلی کشور و تحریم ها، توصیه ما به شما مصرف کننده گرامی این است که محصول با اصالت خریداری کنید. خدمات پس از فروش را از طریق نمایندگی رسمی دریافت کنید.
نماینده بهترین واسطه بین مصرف کننده و شرکت تولید کننده کالا است. شما حتی پس از پایان دوره گارانتی، از طریق نمایندگی رسمی اینانلو سرویس می توانید اقدام به دریافت خدمات نمایید. نمایندگی اینانلو سرویس زیر نظر اتحادیه تعمیرکاران البرز مشغول به فعالیت است و با کیفیت ترین خدمات را با قیمتی مناسب و معقول ارائه می دهد.

 

حمایت اینانلو سرویس از مصرف کنندگان کالای بانه ای

با وجود همه ی مسایلی که ذکر شد، اینانلو سرویس حمایت خود را از مصرف کنندگان کالاهای بانه ای قطع نمی کند.    اینانلو سرویس یکی از معدود نمایندگان در سطح کشور است که امکان تهیه قطعه برای دستگاه های وارداتی دارد. در صورت بروز ایرادات فنی این مجومه سعی در تهیه قطعات اصلی و رفع ایراد از محصول را دارد.

در پایان باید به این نکته اشاره کرد که شما نه تنها برای خرید کالا از شهر های مرزی بانه و گناوه بلکه برای خرید کالا از شهر خودتان نیز باید دقت کنید. روال کار نصب و راه اندازی محصول به نمایندگی های مجاز بسپارید. جنس تقلبی در هر شهری وجود دارد و افراد سود جو نیز در هر شهری ساکن هستند.

سامانه تعمیر آنلاین

نیاز به تعمیر لوازم خانگی دارید…؟

می توانید درخواست خود را به صورت انلاین ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیردند

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟

شما می توانید نظر خود را ارسال کنید همچنین اگر سوالی دارید می توانید از ما بپرسید تا در اولین فرصت به شما پاسخ دهیم

16 پاسخ

 1. سلام . من جهیزیه ام رو از بانه خریدم . اگر دستگاهم به مشکلی بخوره میتونم از نمایندگی شما کمک بگیرم ؟

  1. سلام و عرض ادب
   بله. بابت دریافت خدمات برای این محصولات به هیچ عنوان نگران نباشید. اینانلو سرویس محصولات بانه ای را نیز تعمیر، سرویس و نصب می کند.

  1. سلام و عرض ادب
   بله. برند دستگاه را برای ما ارسال کنید یا با کارشناسان اینانلو سرویس تماس بگیرید. کارشناسان تماس شما را در این رابطه راهنمایی خواهند کرد.

  1. سلام و عرض ادب
   با اینانلو سرویس تماس بگیرید تا در اولین فرصت تکنسین به منزل شما مراجعه کرده و مشکل دستگاه را شناسایی کند.

  1. سلام و عرض ادب
   می توانید با شماره تماس های 02636191 یا 02691300200 تماس بگیرید و محصول را درب منزل دریافت کنید.

  1. سلام و عرض ادب
   این محصول را باید از نمایندگی های مجاز تهیه کنید. بله ما این محصول را نه تنها در استان البرز بلکه به سراسر ایران نیز ارسال می کنیم. برای دریافت محصول با شماره های درج شده در انتهای سایت تماس بگیرید.
   شماره تماس های ما به ترتیب زیر هستند:
   02636191
   02691300200

  2. سلام من فروشنده آنلاین لوازم خانگی هستم داجناس وارداتی وداخلی رومیفروشم دوس دارم وسایلی رو که مشتری هام ارائه میدم گارانتی داشته باشن چه کاری باید انجام بدم

   1. سلام و عرض ادب
    برای دریافت اطلاعات در این زمینه با اینانلو سرویس تماس بگیرید. کارشناسان ما شما را بیشتر راهنمایی خواهند کرد.

  1. سلام. برای پاسخ به این سوال بهتره که از کارشناسان ما کمک بگیرید تا بهترین استابلایزر خانگی رو بهتون پیشنهاد بدن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینانلو سرویس

نماینده تعمیر و تامین تجهیزات ۱۳۰ برند داخلی و خارجی

آخرین پرسش ها

آخرین سوال پرسیده شده

دلیل ایجاد کد خطای E1 ماشین لباسشویی سامسونگ چیست ؟

کد خطا E1 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که دستگاه قادر به آبگیری نیست. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله خرابی شیر آب ورودی، خرابی فیلتر شیر آب ورودی، خرابی پمپ تخلیه، خرابی سوئیچ فشار، یا خرابی برد الکترونیکی ایجاد شود. برای بررسی دستگاه با شماره 02636191 تماس بگیرید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت افتادگی درب ماشین ظرفشویی سامسونگ چیست؟

خراب بودن درب ماشین ظرفشویی سامسونگ با این تفاسیر که وسط نمی ماند، مربوط به اختلال در لولای درب میباشد، بررسی نمایید که پیچ و مهره های لولای درب مشکلی نداشته باشند و اگر لولا شکسته تعویض نمایید. برای انجام این کار میتوانید با شماره گیری 02636191 و 02691300200 از خدمات اینانلو سرویس بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت صدای سوت قطار از ظرفشویی بوش چیست؟

صداي سوت از ماشين ظرفشويي می تواند دو علت داشته باشد. ممکن است آب پاش های پایین و بالا مشکل داشته باشد و یا ایراد از پمپ تخلیه دستگاه باشد. همچنین پمپ آب پاش نیز باید چک شود. همچنین می توانید از خدمات اینانلو سرویس نیز بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

برای رفع سوراخ کف ماشین ظرفشویی سامسونگ چه باید کرد؟

بدنه ماشین های ظرفشویی شما از نوع استیل می باشد. شما می توانید به صورت مقطعی بدنه را جوش داده و آب بندی کنید، اما توصیه نمی شود. چرا که حرارت آب گرم ماشین ظرفشویی بسیار بالاست و سبب از بین رفتن آن قسمت خواهد شد. نهایتا پیشنهاد می کنیم بدنه را تعویض کنید. می توانید از خدمات اینانلو سرویس در این زمینه بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

چرا دیواره های یخچال سامسونگ داغ میشه؟

در یک سری از مدل های یخچال و فریزر، کندانسور در بدنه یخچال قرار داده شده و وقتی که کندانسور داغ باشد، نشانه سالم بودن دستگاه است. پس اگر دیواره یا بدنه یخچال و فریزر سامسونگ گرم است مشکلی نیست. هنگامی که  کمپرسور کار می کند کندانسور دمای بیشتری دارد و احساس داغی میکنید. برای تعمیر یخچال سامسونگ می توانید از خدمات اینانلو سرویس بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

چرا یخچال بعد از چند ساعت یخ میزند؟

اواپراتور یا تریزون یخچال معمولا در یک بازه زمانی 2 الی 3 ساعته یخ میزند که قطعات دیفراست، یخ زدایی را انجام میدهند. در صورتی که یخ زدایی دستگاه به درستی انجام نمی شود با اینانلو سرویس 02636191 تماس بگیرید.

در این مقاله می خوانید

"*" indicates required fields