۳۰ خط شبانه روزی

اینانلو سرویس

نماینده تخصصی تعمیر لوازم خانگی در سطح استان البرز​

۰۲۶-۳۶۱۹۱

۰۲۶-۹۱۳۰۰۲۰۰

تعمیر جاروبرقی پاکشوما در استان البرز

مجله تخصصی اینانلو سرویس

مقاله جدید

تعمیر جاروبرقی پاکشوما در استان البرز

خواندن این مقاله 7 دقیقه طول میکشد
۱۶ آبان ۱۴۰۱

نمایندگی ۱۳۰ برند

امنیت کارشناسان

۱۸۰ گارانتی

ارائه فاکتور رسمی

ضمانت اصالت کالا

آنچه در این مقاله می خوانید

جارو برقی پاکشوما از محصولات موفق تولید شده توسط شرکت پاکشوما است. شرکت پاکشوما دارای بیش از 45 سال در تولید انواع لوازم خانگی می باشد. این شرکت با داشتن نمایندگی های معتبر در سطح کشور، به طور تخصصی خدمات پس از فروش و تعمیر جاروبرقی پاکشوما را ارائه می دهد. دیگر محصولات آن شامل ماشین ظرفشویی، ماشین لباسشویی، یخچال ساید بای ساید و مایکروویو است.

تعمیر تخصصی جاروبرقی پاکشوما توسط نمایندگی اینانلو سرویس در تمامی نقاط استان البرز انجام می شود. پاکشوما شرکتی تولیدی صنعتی است که فعالیت خود را در سال ۱۳۵۴ با تولید ماشین‌های لباسشویی نیمه اتوماتیک آغاز کرد. در حال حاضر پاکشوما بزرگترین تولید کننده لوازم خانگی در ایران با برندهای معتبر که در زیر مجموعه آن قرار دارند مانند کندی، زیرووات و… است.

دلایل کم شدن مکش جاروبرقی پاکشوما

 • اگر کیسه پر باشد، مکش جاروبرقی کاهش می یابد.
 • اگر لوله ها یا خرطومی جاروبرقی به دلیل وجود جسم در آن مسدود شود یا برس جاروبرقی بیش از حد کثیف باشد، مکش کاهش می یابد.
 • گاهی کثیف بودن فیلتر جاروبرقی دلیلی برای کاهش مکش دستگاه می باشد.شستشو و نظافت فیلتر جاروبرقی تاثیر زیادی در قدرت مکش دستگاه دارد.
 • اگر موتور جاروبرقی نیم سوز باشد، قدرت مکش جاروبرقی به شدت کاهش می یابد. نیم سوز شدن و سوختگی موتور می تواند دلیل این مشکل باشد.
 • خرابی بلبرینگ موتور نیز می تواند دلیلی برای این مشکل باشد.
 • همچنین اتصالات، برس و لوله خرطومی جاروبرقی خود را بررسی کنید.

در صورت مواجه شدن با هر یک از موارد ذکر شده، دستگاه شما نیاز به سرویس دوره ای دارد. اگر جدی گرفته نشود مجبور به تعمیر جارو برقی پاکشومای خود می شوید. در چنین مواقعی حتما با اینانلو سرویس تماس بگیرید تا تعمیر جارو برقی پاکشوما به بهترین شکل و کیفیت ممکن انجام گیرد.

دلایل ایجاد جرقه در جارو برقی پاکشوما

در برخی از مدل‌های جاروبرقی از قسمت فن، جرقه زدن جاروبرقی قابل مشاهده است. در مدل های دیگر با استشمام بوی سوختگی، جاروبرقی هشدار جرقه زدن را به ما می‌دهد.
عدم توجه به هشدار ها از جمله استشمام بوی سوختگی و اهمیت ندادن به موارد دیگر، باعث می‌شود با گذشت زمان موتور کاملا بسوزد. به این صورت عمر مفید دستگاه کاهش می یابد. در این موارد یا باید بلبرینگ موتور جاروبرقی یا خود موتور تعویض گردد. در صورت مشاهده چنین مواردی به هیچ عنوان اقدام به تعمیر جاروبرقی پاکشوما نکنید و کار را به اینانلو سرویس بسپارید.

نحوه نگهداری جارو برقی پاکشوما
نحوه نگهداری جارو برقی پاکشوما

نحوه نگهداری و افزایش طول عمر جارو برقی پاکشوما

 • کیسه جاروبرقی پاکشوما را قبل از پر شدن تعویض کنید.
 • بررسی کنید که قسمت سر لوله جاروبرقی مسدود نشده باشد.
 • از فیلتر های جاروبرقی مراقبت کنید، در صورت کثیف شدن آنها را تمیز کرده یا تعویض کنید.
 • هرگز از جاروبرقی برای جمع آوری مایعات استفاده نکنید. اگر آب وارد جاروبرقی شود، موتور آسیب جدی می بیند و تعمیر جارو برقی پاکشوما الزامیست.
 • همیشه زمان خاصی را برای بررسی تمیزی فیلتر جاروبرقی خود در نظر بگیرید. در صورت کثیف بودن میزان مکش کاهش می یابد و موتور آسیب می بیند و تعمیر جاروبرقی پاکشوما هزینه بر خواهد شد.
 • اگر بیش از 30 دقیقه به طور مداوم از جاروبرقی استفاده کنید، موتور آن آسیب می بیند.

هزینه تعمیر جارو برقی پاکشوما

قیمت قطعات و کلیه هزینه تعمیر جارو برقی پاکشوما بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه می شود پس از اعمال تخفیفات در قالب فاکتور کتبی و رسمی به مشتری ارائه می گردد. اینانلو سرویس به جای تعویض قطعه سعی در تعمیر آن دارد. در صورت نیاز به تعویض قطعه آسیب دیده، قطعات اصل و اورجینال به مشتری عرضه می شود.

هزینه تعمیر جارو برقی پاکشوما در اینانلو سرویس

اگر بخواهیم هزینه دقیق تعمیر جاروبرقی پاکشوما را اعلام کنیم، باید بگوییم که هزینه تعمیر این محصول بستگی به مشکلات موجود در آن دارد. در مورد هزینه تعمیر خیالتان راحت باشد، زیرا هزینه های تعمیر در تعمیرگاه مجاز اینانلو سرویس طبق تعرفه های اتحادیه لوازم خانگی است که 75 درصد هزینه تعمیرات را برای شما کاهش داده است.

گارانتی تعمیر جارو برقی پاکشوما در اینانلو سرویس

کلیه تعمیرات و خدمات انجام شده توسط تعمیرکاران اینانلو سرویس دارای 6 ماه گارانتی بدون قید و شرط می باشد. تا پایان مدت گارانتی در صورت بروز مجدد همان مشکل، عیب یابی و تعمیر جاروبرقی پاکشوما بر عهده تعمیرکاران متخصص اینانلو سرویس است.

تعمیر جاروبرقی پاکشوما
تعمیر جاروبرقی پاکشوما

کیسه جارو برقی پاکشوما

پاکت جاروبرقی پاکشوما از الیاف هپا ساخته شده است. این الیاف دارای تاییدیه استاندارد بهداشت می باشد و کاملا بهداشتی است. پس هنگام استفاده از جاروبرقی دیگر نگران عبور ذرات معلق، گرد و غبار و سـاير آلودگی ها از پاكت نخواهید بود. کیسه جاروبرقی پاکشوما هپا تمامی ذراتی که در محیط موجب ایجاد بیماری و حساسیت های مختلف می شوند را جذب کرده و محیطی مناسب برای شما و فرزندانتان فراهم می کنند. همچنین در مقایسه با پاکت های کاغذی تا 50 درصد طول عمر بیشتری دارند.

عملکرد موتور جاروبرقی

موتور جاروبرقی پاکشوما به عنوان اصلی ترین قطعه در این دستگاه عمل می کند. وظیفه اصلی جاروبرقی مکش است، که از طریق موتور ایجاد می شود. برای محافظت از موتور بهتر است از دستگاه به مدت طولانی به صورت پیوسته استفاده نکنید.
دقت داشته باشید که در صورت سوختن و نیاز به تعویض قطعه موتور اینانلو سرویس آن را با قطعه فابریک و اورجینال جایگزین می نماید. در نتیجه تعمیر جارو برقی پاکشوما به بهترین نحو انجام خواهد شد.

راهکارهای طلایی برای افزایش طول عمر و جلوگیری از تعمیر جاروبرقی پاکشوما

 • جاروبرقی پاکشوما برای استفاده در منزل و برای آشغال‌ های خشک و ریز تولید شده است. بنابراین ماست، آب و هر آن چه که خیس است را با جاروبرقی پاکشوما جمع نکنید.
 • به هیچ عنوان اجازه ندهید که کودکان از جاروبرقی استفاده کنند. گاهی کودکان از جارو برقی به عنوان وسیله‌ی بازی استفاده می‌کنند که این کار بسیار خطرناک است.
 • برای استفاده از جارو برقی پاکشوما نباید از سیم سیار استفاده کنید. طول سیم جارو برقی 5 متر است بنابراین نیازی به سیم سیار نمی باشد. برای ایمنی جاروبرقی، بایستی حتماً جارو برقی را مستقیماً به پریز برق شهری متصل کنید.
 • برای خاموش کردن جاروبرقی، نباید فقط دوشاخه را از پریز بکشید. در مرحله اول باید جاروبرقی را با استفاده از دکمه‌ی ON/OFF خاموش کنید و سپس دوشاخه را از پریز بکشید. با رعایت این نکته ساده می توان از تعمیر جارو برقی پاکشوما جلوگیری کرد.
 • اکثر جارو برقی‌ های پاکشوما از تنظیم کننده‌ ی مکش برخوردار هستند. برای آن که در مصرف انرژی صرفه جویی به عمل آید قدرت مکش را بر روی متوسط بگذارید و هر زمان که آشغال بیش‌ تری وجود داشت قدرت را افزایش دهید.
 • دکمه ای بر روی برس اصلی جاروبرقی پاکشوما وجود دارد. این دکمه را زمان‌ هایی که می‌خواهید سطوح سخت مانند سرامیک و پارکت را جارو کنید به سمت پایین و زمان‌هایی که قصد جارو کردن موکت، فرش و هر سطح نرم را داشتید رو به بالا تنظیم کنید.
 • همیشه به چراغ مخزن جاروبرقی دقت کنید تا هر زمان که با هشدار پر بودن مخزن مواجه شدید، جهت تخلیه‌ ی مخزن و یا تعویض آن اقدام نمایید.

با رعایت این نکات به ظاهر ساده، در افزایش طول عمر دستگاه و جلوگیری از تعمیر جاروبرقی پاکشوما موثر باشید.

تعمیر و نگهداری جاروبرقی پاکشوما
تعمیر و نگهداری جاروبرقی پاکشوما

نحوه تعویض کیسه یکبار مصرف جارو برقی پاکشوما

نباید از جارو برقی پاکشوما بدون کیسه استفاده کنید. برخی از جارو برقی‌ های پاکشوما دارای کیسه دائمی هستند و برخی از کیسه موقت برخورداراند. در کل مطمئن باشید که جارو برقی از کیسه برخوردار بوده و کیسه نیز خالی می باشد. در صورت پر بودن کیسه، مکش جارو برقی پاکشوما کاهش یافته و جاروبرقی به خوبی تمیز نخواهد کرد.

 • ابتدا چک کنید که کیسه پر شده باشد.
 • دستگاه را خاموش کرده و سپس از پریز بکشید.
 • محفظه نگهدارنده را باز کرده و کیسه جاروبرقی پاکشوما را خارج کنید.
 • از نحوه قرارگیری کیسه در جاروبرقی پاکشوما عکس بگیرید.
 • کیسه جدید و جایگزین را در جای مخصوص و مطابق با عکس گرفته شده قرار دهید.

شستشو کیسه دائمی جارو برقی پاکشوما

محتویات کیسه جاروبرقی پاکشوما را در یک پلاستیک زباله خالی کنید. سپس نوبت به شستن کیسه می رسد. برای انجام این کار آن را زیر آب ولرم بگیرید.

شما می توانيد با رعايت اين نكات، جاروبرقی پاکشوما خود را برای مدت طولانی سالم نگه دارید و دیگر نیازی به پرداخت هزینه های گزاف بابت تعمیر جاروبرقی پاکشوما نیست.

سرویس دوره ای جارو برقی پاکشوما

اینانلو سرویس به شما توصیه می کند که به صورت منظم، هر 6 ماه برای سرویس جاروبرقی پاکشوما خود اقدام کنید. با این وجود دیگر نگران هزینه های سرسام آور تعمیرات جارو برقی پاکشوما نخواهید بود و با سرویس دوره ای، از هرگونه خرابی احتمالی جاروبرقی جلوگیری می کنید.
خدماتی از جمله نصب، سرویس دوره ای و تعمیر جارو برقی پاکشوما در تمامی نقاط استان البرز از جمله فردیس، مارلیک، ملارد، محمدشهر، مشکین دشت، شهرک ناز، شهرک بعثت، واریان شهر، رزکان نو، شیخ آباد، حسین آباد، شهرک بنفشه، عظیمیه، مصباح ، هفت تیر، آزادگان، طالقانی، شاهین ویلا، گوهردشت، دهقان ویلا، حصارک، کمالشهر، مهرشهر، گلشهر، کوی کارمندان، باغستان، شهر جدید هشتگرد، هشتگرد قدیم، نظرآباد، هیو، گلسار، کردان، کوهسار، آبیک، طالقان، مهرویلا، جهانشهر، کیانمهر، کوی مهر، تهران دشت، کمالشهر،صفادشت، رجائی شهر، تنکمان، مهدی آباد، چهارباغ، پیشاهنگی، لشکرآباد، شهرک رضوانیه و… توسط اینانلو سرویس به شما ارائه می شود. اگر سوالی در زمینه تعمیر و راه اندازی لوازم خانگی دارید می توانید در صفحه پرسش و پاسخ مطرح کنید تا کارشناسان ما پاسخگوی شما باشند. اینانلو سرویس با سابقه 20 ساله در زمینه نصب، تعمیر و سرویس لوازم خانگی نماینده رسمی 130 برند و دارای کد فعال نمایندگی است. از جمله برند های تحت پوشش اینانلو سرویس می توان به سامسونگ، ال جی، اسنوا، دوو، فرسان، پاکشوما، کرال، کندی، کروپ، مدیدیا، جنرال آدمیرال، آکس، زیرووات، دکستر، مابه، آیگه، جنرال الکتریک، وایت هاوس، فروزان، سامیا، یوش، پارس، هیوندای، مولتی مکس، تکنولایو، هاردستون، مجیک چف، دنیس، دیپوینت، فایر، تجا، بنس، الیو، بلومبرگ، مدیا، امرسان، گوردیک، گوفر، یخساران، یوشیتا، گلدن برگ، برتینو، اکسنت، یواستار، یور پلاس، هیمالیا، دیامونته، نیکسان، التتو، اسکای ورد، رنزو، اکولوکس، جی سان، سوزوکی، کنوود، گرنیه، برتا، ایران شرق، گراند صنعت، بلوتینی، آزمایش، سینور، سیلور آیس، لایف، تسلا، تی سی ال، ایکس ویژن، سیلوان، سونیل، نسکو، هاویلوکس، ویرپول، اورست، انیس، سایلون، جنرال بریجن، فیلور، تکسان خزر، دونار، ناب استیل، وستل و…. اشاره کرد. در صورت مشاهده هرگونه خرابی و نیاز به تعمیر جارو برقی پاکشوما یا هر وسایل دیگری ک در منزل دارید مانند کولر گازی، جارو برقی، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و… از هر برندی که باشد می توانید با شماره های 02636191 و 02691300200 با اینانلو سرویس در تماس باشید. حتی می توانید از طریق سایت اینانلو سرویس ثبت درخواست کنید تا شامل 10% تخفیف شوید.

سامانه تعمیر آنلاین

نیاز به تعمیر لوازم خانگی دارید…؟

می توانید درخواست خود را به صورت انلاین ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیردند

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟

شما می توانید نظر خود را ارسال کنید همچنین اگر سوالی دارید می توانید از ما بپرسید تا در اولین فرصت به شما پاسخ دهیم

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینانلو سرویس

نماینده تعمیر و تامین تجهیزات ۱۳۰ برند داخلی و خارجی

آخرین پرسش ها

آخرین سوال پرسیده شده

دلیل کثیف بودن ظروف و اتمام کار چند دقیقه ای طرفشویی اسنوا چیست؟

در مرحله اول بررسی نمایید تا آب وارد دستگاه می شود یا خیر. برای رفع مشکل آن باید شیر برقی چک شود، در مرحله بعد بررسی نمایید تا سنسور آب مشکلی نداشته باشید، همچنین دو سر آبپاش های ظرفشویی را باز نمایید و با تکان دادن و ضرب زدن رسوب زدایی کنید، در مرحله آخر چنانچه مشکل برطرف نشد به بررسی تایمر بپردازید. برای رفع مشکل و تعمیر ظرفشویی می توانید از خدمات اینانلو سرویس بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

چرا درب ماشین لباسشویی جی پلاس پس از شستشوی لباس‌ها باز نمی‌شود؟

اگر درب ماشین لباسشویی پس از شستشوی لباس‌ها باز نمی‌شود، درب را کمی به سمت داخل فشار دهید سپس دستگیره درب را بکشید تا آزاد شده و باز شود. چنانچه درب دستگاه همچنان باز نمی‌شود، نیاز است کارشناس برای بررسی و رفع ایراد دستگاه مراجعه نمایند.

آخرین سوال پرسیده شده

 دلیل اینکه جارو برقی با لرزش کار میکنه چیه؟

در هنگام بروز این ایراد احتمالاً نگهدارنده های لاستیک موتور شل و یا خراب شده است. تکنسین  باید دستگاه را چک کند اگر نگهدارنده ها شل شده است آن را محکم میکند، اگر مشکل خراب شدن نگهدارنده های پلاستیکی باشد باید آن را تعویض کرد. در هر کجای استان البرز که باشید برای بررسی خرابی جاروبرقی می توانید به دفاتر شرق و غرب اینانلو سرویس مراجعه کنید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت گیر کردن دکمه و قفل شدن مایکروفر مجیک چیست؟

بهتره که ماکروفرتون رو تکنسین های مجموعه اینانلو سرویس بررسی کنند، ممکنه نیاز باشه که بعضی قطعات رو کاملا عوض کنید. برای اطلاع از قیمت لطفا با شماره های موجود در وبسایت اینانلو سرویس تماس بگیرید، واحد فنی در این خصوص پاسخگو هستند.

آخرین سوال پرسیده شده

چرا داخل جا میوه ای آب جمع میشه ؟

تجمع آب در جا میوه ای یخچال دلایلی بسیاری میتواند داشته باشد که بهتر است در چنین مواقعی با اینانلو سرویس تماس بگیرید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت نشت آب ماشین ظرفشویی ال جی چیست؟

برای رفع اختلال آبریزی، اتصالات ورودی شیر آب و شیلنگ را بررسی نمایید. 

"*" indicates required fields