۳۰ خط شبانه روزی

اینانلو سرویس

نماینده تخصصی تعمیر لوازم خانگی در سطح استان البرز​

۰۲۶-۳۶۱۹۱

۰۲۶-۹۱۳۰۰۲۰۰

تعمیر یخچال فریزر تی سی ال TCL در استان البرز
مجله تخصصی اینانلو سرویس

مقاله جدید

تعمیر یخچال فریزر تی سی ال TCL در استان البرز

خواندن این مقاله 8 دقیقه طول میکشد
۲۳ مرداد ۱۴۰۲

نمایندگی ۱۳۰ برند

امنیت کارشناسان

۱۸۰ روز گارانتی

ارائه فاکتور رسمی

ضمانت اصالت کالا

اینانلو سرویس ارائه دهنده خدمات تخصصی تعمیر یخچال فریزر تی سی ال TCL در کرج می باشد. اهمیتی ندارد یخچال شما از چه برندی است یا آن را از کدام فروشگاه تهیه کرده باشید. زمانی که اختلالی در عملکرد دستگاه مشاهده کردید با خیال راحت با مرکز معتبر تعمیر لوازم خانگی اینانلو سرویس تماس گرفته و مشکل خود را مطرح کنید. کارشناسان اینانلو سرویس آماده خدمت رسانی و تعمیر لوازم خانگی شما می باشند.

اینانلو سرویس در این مقاله قصد دارد به بررسی کیفیت و نحوه تعمیر یخچال فریزر تی سی ال TCL بپردازد. این مجموعه با داشتن سابقه 20 ساله در زمینه تعمیر لوازم خانگی، به خصوص تعمیر یخچال فریزر تی سی ال TCL، آماده خدمات رسانی به شما مشترکین عزیز می باشد.

ویژگی های اینانلو سرویس برای تعمیر یخچال فریزر تی سی ال TCL

تیم پشتیبانی مجموعه اینانلو سرویس از پرسنل با تجربه و مجرب تشکیل شده است.

وجود مرکزی که بتواند خدمات تکنسین تعمیرکار یخچال فریزر تی سی ال TCL خود را ضمانت کند مورد نیاز همه ماست. اینانلو سرویس به عنوان نماینده رسمی تعمیر یخچال فریزر تی سی ال TCL، تمامی خدمات و قطعات تعویض شده توسط تکنسین های این مرکز را 6 ماه ضمانت می کند. اینانلو سرویس متعهد می شود تمامی قطعات تعویضی اصل و اورجینال شرکتی باشد.

این مجموعه دارای شعب فعال در سطح استان البرز می باشد. اینانلو سرویس تمامی مناطق این استان را تحت پوشش قرار می دهد. خدمات رسانی این مجموعه به وسعت استان البرز است و هر زمان که اراده کنید در یک قدمی شماست.

مشکلات و اختلالات رایج در تعمیر یخچال فریزر تی سی ال TCL

در صورت استفاده اشتباه یا عدم نگهداری درست از وسایل، مشکلاتی و اختلالاتی ایجاد می شود. این موارد در تماس با مراکز تعمیر یخچال فریزر تی سی ال TCL اکثرا رایج و یکسان می باشد. برند تی سی ال در دو دسته ساید بای ساید و یخچال فریزر های جدا از هم تولید می شوند. برای ساخت هر کدام از به روز ترین تکنولوژی ها استفاده شده است.

در زمان تعمیر یخچال فریزر تی سی ال TCL باید به این نکته توجه داشته باشید که از مراکز معتبر مانند اینانلو سرویس، کمک بخواهید. در ساخت این یخچال فریزر های تی سی ال TCL از تجهیزات پیشرفته استفاده شده است. اگرچه نحوه عملکرد فریزر های تی سی ال TCL به صورت کلی یکسان است اما برای تعمیرات یخچال تی سی ال TCL باید از علم روز بهره مند بود.

تعمیر یخچال فریزر تی سی ال TCL
تعمیر یخچال فریزر تی سی ال TCL

برفک زدن دستگاه نوع نوفراست و تعمیر یخچال فریزر تی سی ال TCL

یخچال های نوفراست نسل جدید یخچال فریزر و ساید بای ساید ها هستند که برفک نمی زنند. نحوه عملکرد این نوع دستگاه نسبت به یخچال های قدیمی نداشتن برفک است. اگر این یخچال فریزر های تی سی ال TCL دچار برفک زدگی شوند، باید به عملکرد صحیح آنها شک کرده و برای تعمیرات یخچال تی سی ال TCL اقدام نمود. دلیل برفک زدن این یخچال ها می تواند موارد کوچکی باشد که با رعایت کردن و رفع آن ها، حل شود. در غیر این صورت برای تعمیر یخچال تی سی ال به صورت تخصصی تر باید از تعمیرکاران مجرب کمک بگیرید.

در صورتی که غذاهای داغ درون یخچال فریزر های تی سی ال TCL قرار دهید، اگر لاستیک دور درب یخچال دچار پارگی یا فرسودگی شده باشد می تواند عامل این اتفاق گردد. همچنین در صورتی که فاصله استاندارد از یخچال تا دیوار رعایت نشود. یا غذایی به قسمت انتهایی یخچال فریزر های تی سی ال TCL بچسبد این اختلال به وجود می آید.

افتادگی درب و تعمیر یخچال فریزر تی سی ال TCL

در صورتی که درب یخچال فریزر یا ساید بای ساید تی سی ال TCL شما به درستی چفت نمی شود، اگر آن را می بندید و سپس باز می شود، در شرایطی که درب جدا شده باشد و لولا دچار شکستگی یا اختلال باشد. لازم است بدانید این اختلال می تواند در اثر فرسودگی و یا استهلاک یخچال شما باشد که باید برای تعمیرات یخچال فریزر تی سی ال TCL اقدام کنید. اما اگر یخچال شما نو باشد احتمال دارد در درب آن اجسام سنگین قرار داده باشید.

امکان دارد فشار زیادی به درب آورده و لولای درب دستگاه شما توانایی تحمل وزن زیاد نداشته باشد. ممکن است در صورت بی توجهی به تعمیرات یخچال فریزر تی سی ال TCL درب یا لولای آن بشکند. در صورتی که لولای درب دچار خوردگی یا شکستگی شده باشد باید اقدام به تعویض قطعات کنید یا با جوش دهی مناسب اختلال را برطرف نمایید.

صدای زیاد و غیر طبیعی، تعمیر یخچال فریزر تی سی ال TCL

در حالت عادی صداهای طبیعی در اثر کار کردن یخچال فریزر تی سی ال TCL گوش می رسد. این صداها از کمپرسور و در زمان روشن خاموش شدن یخچال و اتومات کردن آن می باشد. در صورتی که صدا غیر طبیعی باشد، باید فن دستگاه را تکنسین تعمیرکار یخچال فریزر تی سی ال TCL بررسی کند. در صورتی که به موقع به تعمیر یخچال فریزر تی سی ال TCL نپردازید و یا از کادر مجرب برای تعمیر یخچال فریزر تی سی ال TCL استفاده ننمایید احتمال دارد متحمل خسارت های بالا و جبران ناپذیری گردد.

اینانلو سرویس نمایندگی رسمی تعمیر یخچال فریزر تی سی ال TCL
اینانلو سرویس نمایندگی رسمی تعمیر یخچال فریزر تی سی ال TCL

عدم برودت و تعمیر یخچال فریزر تی سی ال TCL

یخچال فریزر یا ساید بای ساید اگر برودت نداشته باشد سبب فاسد شدن مواد غذایی و در نتیجه مسمومیت ما گردد. به طور معمول دمای یخچال تی سی ال TCL باید بین یک تا پنج درجه سانتی گراد تنظیم شود. تا به صورت متعادل و مناسب مواد غذایی را سرد کند. نیاز است بدانید دمای درون یخچال باید بین منفی 17 درجه تا منفی بیست درجه سانتیگراد باشد. در صورتی که دمای یخچال فریزر شما بیش از این مقدار باشد یعنی دستگاه شما برودت نداشته و به عبارتی یخچال شما دچار افت سرما شده است. در نتیجه باید برای تعمیرات یخچال فریزر تی سی ال TCL اقدام کنید.

برای چک و بررسی عدم برودت دستگاه، باید از چفت بودن درب یخچال فریزر اطمینان حاصل کنید. هنگامی که که لاستیک دور درب دچار پارگی و خرابی باشد باید برای تعمیر یخچال فریزر تی سی ال TCL اقدام کنید. در صورتی که موارد ذکر شده بی تاثیر بود باید گردش هوای مناسب دستگاه را چک و بررسی کرده و کمپرسور و رله کمپرسور را چک کنید.

در شرایطی که مواد غذایی در یخچال شما بسیار زیاد باشد. همچنین فاصله لازم را با یکدیگر نداشته باشند هوای مناسب نمی تواند از میان آنها عبور کرده و آن را خنک کند.

عملکرد بدون توقف

در صورتی که این اختلال برای وسیله شما ایجاد شود تکنسین تعمیر یخچال فریزر تی سی ال TCL سیم پیچ های کندانسور را مورد چک و بررسی قرار داده یا درب یخچال و چفت بودن درست لاستیک آن را بررسی خواهد کرد.

خاموش شدن مکرر دستگاه

یخچال فریزر به صورت کلی در فواصل مشخص روشن و خاموش شده و به طور اتومات کار می کند. در صورتی که احساس کردید در فواصل خیلی کوتاه یخچال شما روشن و خاموش می شود، تعمیرات یخچال تی سی ال و بررسی عملکرد آن توسط تعمیرکار لازم می باشد.
در صورتی که سیم پیچ های پشت دستگاه کثیف باشد یا در فن کندانسور یا موتور یا همان کمپرسور دستگاه اختلالی وجود داشته باشد خودش را به این صورت نشان می دهد. حتما باید به وسیله تکنسین های مجرب چک و بررسی شده و برای تعمیر یخچال فریزر تی سی ال TCL اقدام صورت گیرد.

نحوه استفاده صحیح و نگهداری مناسب از یخچال فریزر تی سی ال TCL

داشتن فاصله لازم بین یخچال و دیوار را جدی بگیرید. این فاصله حداقل باید 20 سانتی متر باشد و امکان جابه جایی هوا بین دستگاه و یخچال را ممکن سازید.

حداکثر هر شش ماه یکبار و حداقل دوبار در سال یخچال فریزر را برفک زدایی کنید. در غیر اینصورت به تعمیر یخچال فریزر تی سی ال TCL نیازمند می شوید.

یخچال فریزر تی سی ال TCL را از وسایل گرم کننده مانند اجاق گاز، دورتر نصب کنید. سماور و آبگرمکن را نیز نزدیک یخچال فریزر قرار ندهید

به کودکانتان بیاموزید درب یخچال فریزر تی سی ال TCL را برای مدت طولانی باز نگه نداشته و به صورت مکرر باز و بسته نکنند.

از استابلایزر استاندارد خانگی برای کنترل جریان برق یخچال فریزر خود استفاده کنید تا در صورت قطع و وصل شدن برق  برد یخچال فریزر شما نسوزد. این مورد را همیشه مد نظر قرار دهید تا دچار مشکل تعمیرات یخچال تی سی ال نگردید.

کندانسور یخچال را حداقل دو بار در سال تمیز کنید تا گردش هوا در یخچال به درستی انجام دهد.

یخچال را بیش از اندازه پر نکنید، زیرا این کار مانع جریان هوا بین مواد غذایی شده و آن را سرد نمی کند.

غذاهای داغ را پیش از اینکه به صورت داغ در یخچال بگذارید بیرون در محیط آزاد قرار دهید تا از حالت داغی درآید و سپس آن را در یخچال بگذارید. این امر سبب فشار آمدن به موتور دستگاه برای خنک کردن مواد غذایی داغ می شود.

یخچال فریزر تی سی ال TCL خود را در مکانی قرار دهید که تراز باشد.

با انجام موارد ذکر شده می توانید از تعمیر یخچال فریزر تی سی ال TCL در امان باشید.

تعویض کمپرسور یخچال فریزر تی سی ال TCL
تعویض کمپرسور یخچال فریزر تی سی ال TCL

چه زمانی برای تعمیر یخچال تی سی ال اقدام کنید؟

در صورتی که از یخچال فریزر تی سی ال TCL خود صدای غیر طبیعی می شنوید. اگر موتور دستگاه شما اتومات نکرده و یخچال به صورت یکسره کار می کند باید بدانید یخچال تی سی ال TCL شما دچار نقص در عملکرد خود شده است. در شرایطی که محیط یخچال شما گرم است و آنچنان که باید محیط و غذا را خنک نمی کند دچار ایراد افت سرما و عدم برودت شده است. که باید برای تعمیر یخچال فریزر TCL اقدام نمایید.

در شرایطی که کندانسور یخچال فریزر تی سی ال TCL دچار یخ زدگی شده باشد. برعکس مورد بالا محیط داخل یخچال تی سی ال TCL پر از یخ و برفک شده باشد باید برای تنظیم درست عملکرد دستگاه با اینانلو سرویس تماس حاصل فرمایید.

اگر در طبقات یا جا میوه ای آب مشاهده کردید برای رفع گرفتگی یا اختلال تخلیه از کارشناسان اینانلو سرویس مشاوره بگیرید.
هنگامی که بدنه یخچال فریزر تی سی ال TCL را لمس کردید و دچار برق گرفتگی شدید باید بدانید یخچال شما دچار خرابی شده است. همچنین اگر احساس کردید بعد از زدن دوشاخه به پریز یخچال فریزر تی سی ال TCL روشن نشد باید بدانید که نیاز به تعمیر یخچال فریزر تی سی ال TCL است.
پس از همه این موارد ذکر شده یخچال فریزر تی سی ال TCL در بخش نمایشگر خود کدهای خطا و ارور را نشان می دهند. این ارورها به شما کمک می کند اختلال دستگاه را بفهمید و برای تعمیرات یخچال فریزر تی سی ال TCL به کارشناسان گزارش بدهید.

کلام پایانی

اینانلو سرویس تمامی مناطق استان البرز، از شرقی ترین نقطه تا غربی نقطه را خدمات رسانی می کند. این مجموعه با داشتن شعب فعال در سطح استان البرز هر زمان که نیاز به تعمیر یخچال فریزر تی سی ال TCL داشته باشد، کارشناسان ما در یک قدمی شما هستند. فرقی ندارد که دستگاه شما چه برندی باشد، اینانلو سرویس با دارا بودن نمایندگی 130 برند لوازم خانگی آماده خدمات رسانی به شما مشتریان عزیز می باشد.

از جمله برند های تحت پوشش اینانلو سرویس می توان به سامسونگ، ال جی، اسنوا، دوو، فرسان، پاکشوما، کرال، کندی، کروپ، مدیدیا، جنرال آدمیرال، آکس، زیرووات، دکستر، مابه، آیگه، جنرال الکتریک، وایت هاوس، فروزان، سامیا، یوش، پارس، هیوندای، مولتی مکس، تکنولایو، هاردستون، مجیک چف، دنیس، دیپوینت، فایر، تجا، بنس، الیو، بلومبرگ، مدیا، امرسان، گوردیک، گوفر، یخساران، یوشیتا، گلدن برگ، برتینو، اکسنت، یواستار، یور پلاس، هیمالیا، دیامونته، نیکسان، التتو، اسکای ورد، رنزو، اکولوکس، جی سان، سوزوکی، کنوود، گرنیه، برتا، ایران شرق، گراند صنعت، بلوتینی، آزمایش، سینور، سیلور آیس، لایف، تسلا، تی سی ال، ایکس ویژن، سیلوان، سونیل، نسکو، هاویلوکس، ویرپول، اورست، انیس، سایلون، جنرال بریجن، فیلور، تکسان خزر، دونار، ناب استیل، وستل و…. اشاره کرد.

سامانه تعمیر آنلاین

نیاز به تعمیر لوازم خانگی دارید…؟

می توانید درخواست خود را به صورت انلاین ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیردند

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟

شما می توانید نظر خود را ارسال کنید همچنین اگر سوالی دارید می توانید از ما بپرسید تا در اولین فرصت به شما پاسخ دهیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینانلو سرویس

نماینده تعمیر و تامین تجهیزات ۱۳۰ برند داخلی و خارجی

آخرین پرسش ها

آخرین سوال پرسیده شده

علت ارور dc در ماشین لباسشویی سامسونگ چیست؟

کد خطا E3 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که درب دستگاه به درستی بسته نشده است. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله خرابی میکروسوئیچ درب، خرابی برد الکترونیکی، یا خرابی لولای درب ایجاد شود. جهت بررسی دستگاه از نظر فنی با شماره 02636191 تماس بگیرید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت ارور e2 لباسشویی سامسونگ چیست؟

کد خطا E2 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که دستگاه قادر به تخلیه آب نیست. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله بسته بودن دریچه تخلیه، خرابی پمپ تخلیه، خرابی فیلتر پمپ تخلیه، خرابی سوئیچ فشار، یا خرابی برد الکترونیکی ایجاد شود. در صورتی که با بررسی و تمیز کردن فیلتر تخلیه مشکل حل نشد با شماره 02636191 تماس بگیرید. تکنسین در اسرع وقت برای تعمیر دستگاه مراجعه می کند.

آخرین سوال پرسیده شده

دلیل ایجاد کد خطای E1 ماشین لباسشویی سامسونگ چیست ؟

کد خطا E1 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که دستگاه قادر به آبگیری نیست. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله خرابی شیر آب ورودی، خرابی فیلتر شیر آب ورودی، خرابی پمپ تخلیه، خرابی سوئیچ فشار، یا خرابی برد الکترونیکی ایجاد شود. برای بررسی دستگاه با شماره 02636191 تماس بگیرید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت افتادگی درب ماشین ظرفشویی سامسونگ چیست؟

خراب بودن درب ماشین ظرفشویی سامسونگ با این تفاسیر که وسط نمی ماند، مربوط به اختلال در لولای درب میباشد، بررسی نمایید که پیچ و مهره های لولای درب مشکلی نداشته باشند و اگر لولا شکسته تعویض نمایید. برای انجام این کار میتوانید با شماره گیری 02636191 و 02691300200 از خدمات اینانلو سرویس بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت صدای سوت قطار از ظرفشویی بوش چیست؟

صداي سوت از ماشين ظرفشويي می تواند دو علت داشته باشد. ممکن است آب پاش های پایین و بالا مشکل داشته باشد و یا ایراد از پمپ تخلیه دستگاه باشد. همچنین پمپ آب پاش نیز باید چک شود. همچنین می توانید از خدمات اینانلو سرویس نیز بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

برای رفع سوراخ کف ماشین ظرفشویی سامسونگ چه باید کرد؟

بدنه ماشین های ظرفشویی شما از نوع استیل می باشد. شما می توانید به صورت مقطعی بدنه را جوش داده و آب بندی کنید، اما توصیه نمی شود. چرا که حرارت آب گرم ماشین ظرفشویی بسیار بالاست و سبب از بین رفتن آن قسمت خواهد شد. نهایتا پیشنهاد می کنیم بدنه را تعویض کنید. می توانید از خدمات اینانلو سرویس در این زمینه بهره مند شوید.

در این مقاله می خوانید

"*" indicates required fields