۳۰ خط شبانه روزی

اینانلو سرویس

نماینده تخصصی تعمیر لوازم خانگی در سطح استان البرز​

۰۲۶-۳۶۱۹۱

۰۲۶-۹۱۳۰۰۲۰۰

نمایندگی تعمیر یخچال سونیل در کرج
مجله تخصصی اینانلو سرویس

مقاله جدید

نمایندگی تعمیر یخچال سونیل در کرج

خواندن این مقاله 8 دقیقه طول میکشد
۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۲

نمایندگی ۱۳۰ برند

امنیت کارشناسان

۱۸۰ روز گارانتی

ارائه فاکتور رسمی

ضمانت اصالت کالا

با هدف خدمات رسانی با کیفیت به مشتریان گرامی، شعب فعال در سطح استان آماده ارائه خدمات به همشهریان عزیز می باشد.

برای تعمیر یخچال سونیل در هر نقطه از کرج که باشید می توانید با شماره 02636191 تماس بگیرید.

با استفاده از خدمات نمایندگی اینانلو میتوانید از تعمیر دستگاهتان خاطر جمع باشید . علاوه بر این با درخواست تعمیر از اینانلو سرویس در هزینه ها صرفه جویی می شود.

در ادامه برای آشنایی شما با روال کار و ویژگی های اینانلو سرویس، به معرفی نمایندگی تعمیر یخچال سونیل می پردازیم.
همراه گرامی؛ با استفاده از خدمات اینانلو جهت تعمیر یخچال سونیل علاوه بر استفاده از قطعات اورجینال شرکتی در هزینه های تعمیر دستگاه صرفه جویی می شود. زیرا اینانلو سرویس کلیه خدمات را طبق تعرفه ی مصوب اتحادیه انجام می دهد و در پایان به مشتری فاکتور رسمی ارائه می دهد.

یکی از لوازم ضروری هر خانه ای یخچال است و یخچال مارک سونیل یکی از محصولات باکیفیت و محبوب ایرانی در بین مصرف کنندگان می باشد. در حالت کلی نمود هر نوع ایراد یا خرابی در یخچال می تواند شما را با مشکلات بسیاری روبرو کند. بنابراین در کمترین زمان ممکن تکنسین متخصص و حرفه ای را به محل مورد نظر مشتری روانه می کند. تعمیرکار حرفه ای و به روز نمایندگی اینانلو دستگاه شما را بعد از کارشناسی و عیب یابی دقیق با بهترین کیفیت تعمیر می کند.

نمایندگی رسمی، مجاز و اصلی تعمیر یخچال سونیل در کرج

برای نصب و راه اندازی اولیه دستگاه میتوانید با شماره ای که بر روی کارت گارانتی دستگاه شما نوشته شده است تماس بگیرید. همچنین می توانید با شماره ی 02636191 نیز ارتباط برقرار کنید.

اگر کارت گارانتی را گم کرده یا به هر دلیلی مخدوش شده باشد میتوانید از اینانلو سرویس نمایندگی تعمیر یخچال سونیل در کرج کمک بگیرید.
بعد از پایان دوره ی گارانتی نیز خدمات اینانلو به عنوان نماینده رسمی و مجاز تعمیر یخچال سونیل آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز است.

طریقه تماس با اینانلو سرویس مرکز تعمیر یخچال سونیل در کرج

برای اطلاع از منوال تماس با اینانلو سرویس مرکز مجاز تعمیر یخچال سونیل در کرج میتوانید طبق مراحل زیر اقدام نمایید.

ابتدا از طریق شماره 02636191 با نزدیکترین شعبه اینانلو سرویس در نزدیکی محل خود ارتباط برقرار نمایید.
علاوه بر شماره فوق میتوانید از طریق وبسایت اینانلو سرویس درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید.

اولویت رسیدگی با افرادی است که درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده اند.

در کمتر از 12ساعت تکنسین تعمیر یخچال سونیل با ابزار و لوازم کامل به محل شما اعزام خواهد شد.

بعد از پایان تعمیر یخچال به شما فاکتور رسمی ارائه میشود.

لازم به ذکر است همه قطعات تعویض شده در یخچال شما شامل 6 ماه گارانتی می شود.

بعد از تحویل دستگاه، واحد رضایت مشتری جهت افزایش کیفیت خدمات از شما نظرسنجی خواهند کرد.

خدمات تعمیر یخچال سونیل در کرج به چه شکلی صورت می گیرد؟

ارائه خدمات تعمیر یخچال سونیل در کرج به وسیله اینانلو سرویس به عنوان نمایندگی رسمی به شکل زیر انجام می شود.
تعویض همه قطعه ها با قطعات اورجینال و اصل شرکتی صورت می گیرد.
پس از پایان تعمیر به شما فاکتور رسمی خدمات از سوی تکنسین تعمیر یخچال سونیل تحویل میگردد.
هر قطعه ای که برای تعمیر دستگاه شما استفاده شود به مدت 6 ماه گارانتی خواهد داشت.

تعمیر یخچال سونیل در محل

تعمیر یخچال سونیل در محل حسن هایی دارد که در این قسمت به بررسی آنها می پردازیم.
با مراجعه تکنسین به محل شما دیگر بابت آسیب دیدن، غر شدگی یا رنگ پریدگی دستگاه در زمان حمل و نقل نخواهید داشت.
همچنین مانع از پرداخت هزینه جابجایی دستگاه به کارگاه از سوی شما خواهد شد.
علاوه بر این همه مراحل تعمیر یخچال سونیل در حضور خود شما صورت می گردد.

راهنمای عیب یابی، کارشناسی و تعمیر یخچال سونیل در منزل یا محل شما توسط تکنسین های مجموعه اینانلو سرویس

اینانلو سرویس به عنوان مرکز تعمیر یخچال سونیل در کرج همیشه سعی داشته با ارائه آموزش های اصولی مشتریان را در تعمیرات لوازم خانگی خود بی نیاز کند. به این ترتیب می توانید با مطرح کردن سوالات خود در بخش پرسش و پاسخ مجله تخصص اینانلو سرویس راهنمایی لازم را دریافت کنید. علاوه بر این می توانید با بیان نظرات خود در انتهای همین مطلب منتظر پاسخ از سوی کارشناسان ما باشید.

نصب، راه اندازی، تعمیر و سرویس یخچال سونیل در کرج با اینانلو سرویس
نصب، راه اندازی، تعمیر و سرویس یخچال سونیل در کرج با اینانلو سرویس

تعمیرکار یخچال سونیل چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

با توجه به اینکه تکنسین تعمیر یخچال سونیل با حضور در محل شما برای تعمیر یخچال شما اقدام می کند، باید مجموعه ای از خصوصیات را داشته باشد. در ادامه شرایط و ویژگی هایی که تعمیرکار یخچال سونیل باید دارای آن باشد را بررسی می کنیم.

تکنسین باید راس ساعت هماهنگ شده از طرف مشتری در محل شما حضور داشته باشد.
علاوه بر این باید متخصص و با تجربه بوده تا بتواند خیلی سریع دستگاه را عیب یابی کرده و نسبت به تعمیر یخچال سونیل شما اقدام کند.
رعایت مسائل بهداشتی هم باید دستور کار سرویس کار اعزامی قرار بگیرد و به خوبی رعایت شود.

دلیل صدای بلند یخچال چیست؟ طرز تعمیر یخچال سونیل در این شرایط به چه صورت است؟

صدای بلند در هنگام کار کردن یخچال سونیل از جمله ایراد هایی است که می تواند باعث آزردگی خاطر کاربر شود. به همین علت در ادامه به دلیل ایجاد صدای بلند در یخچال سونیل و راه حل رفع کردن آن را مورد بررسی قرار می دهیم.
امکان دارد یخچال خود را به شکل درست تراز نکرده باشید و دلیل ایجاد صدای غیر طبیعی عدم تراز باشد. برای رفع صدا باید پایه های یخچال خود را دوباره تراز کنید.

امکان دارد به دلیل عدم رعایت چیدمان صحیح ظروف در یخچال ، دستگاه صدای غیر طبیعی داشته یاشد. این صدا را اغلب در زمان استارت کمپرسور خواهید شنید. برای از بین بردن این صدا بهتر است نحوه قرار گیری ظروف خود را چک کرده و به شکل صحیح آن ها را در یخچال قرار دهید.

چنانچه صدایی که شنیده می شود از قسمت پشتی یخچال شما باشد. باید برای برطرف کردن آن حتما با نمایندگی اینانلو مرکز تعمیرات یخچال سونیل در کرج تماس بگیرید. شماره 02636191 در همه ی روز های هفته پاسخگوی شما هستند.

دلیل نشت آب از یخچال چیست؟ جهت تعمیر یخچال سونیل در این شرایط چه کارهایی باید انجام داد؟

نشتی آب یکی از ایراد های رایج است که امکان دارد در صورت رفع نکردن آن، مشکلات دیگری در سایر بخش های یخچال ایجاد شود. به دلیل اهمیت بالای رفع این ایراد، به بررسی دلایل نشت آب در یخچال سونیل و طریقه تعمیر آن می پردازیم.

امکان دارد در زمان قرار دادن بطری آب داخل یخچال، مقداری از آن در قسمت های داخلی یخچال شما ریخته باشد. در این شرایط به وسیله یک دستمال آب را خشک نمایید و مجددا بررسی کنید که آیا همچنان قطرات آب وجود دارد یا خیر؟

احتمال دارد به علت استفاده پرتکرار از آبسردکن یخچال پدال آن خراب شده باشد. برای رفع ایراد و تعویض پدال حتما باید تکنسین نمایندگی تعمیر یخچال سونیل این کار را انجام دهد. جهت تعویض پدال و هر گونه نیاز به تعمیر یخچال سونیل در کرج با اینانلو سرویس تماس بگیرید.
امکان دارد نشت یا تجمع آب به علت انسداد در درین یا فاضلاب یخچال شما ایجاد شده باشد. برای رفع این مشکل ابتدا نسبت به تمیز کردن این قسمت اقدام کنید. سپس از نمایندگی بخواهید تا برای رفع ایراد به صورت فنی و باز کردن مسیر درین از دستگاه شما بازدید کند.

چرا یخچال مشکل عدم سرمایش دارد؟ برای تعمیر یخچال سونیل در این شرایط چه باید کرد؟

عدم خنکی یخچال میتواند باعث فاسد شدن مواد غذایی در یخچال شما شود. با توجه به اینکه خنک نکردن یخچال برای کاربر این دستگاه موضوع بسیار مهمی است و عدم سرمایش یخچال مشکلات زیادی را به همراه دارد. در ادامه این مقاله به بررسی دلایل عدم سرمایش یخچال سونیل و طریقه برطرف کردن این ایراد می پردازیم.

امکان دارد درجه یخچال شما به درستی تنظیم نشده باشد. در ابتدا برای حل این مشکل ی درجه یخچال خود را چک کنید و متناسب با فصلی که در آن هستید تنظیم کنید. دمای مناسب یخچال در تابستان 3 درجه و در زمستان 5 درجه می باشد.

احتمال دارد عدم سرمایش یخچال به علت قرار گرفتن در محل نامناسب و یا قرار گرفتن در مقابل تابش نور مستقیم خورشید باشد. برای رفع کردن مشکل عدم خنکی یخچال در این شرایط باید محل قرار گیری یخچال خود را عوض کنید.هیچ وقت یخچال را در کنار اجاق گاز و یا مقابل تابش نور مستقیم آفتاب قرار ندهید.

راه های ارتباطی

یکی از احتمالات این است که سنسور یخچال شما خراب شده باشد. برای تعمیر یا تعویض آن حتما باید از یک متخصص تعمیر یخچال سونیل در کرج کمک بگیرید. اینانلو سرویس بهترین مرکز برای تعمیر انواع لوازم خانگی می باشد. در صورت خرابی هر یک از لوازم خانگی منزل خود همچون یخچال، فریزر، لباسشویی، ظرفشویی و… با شماره های 02636191 و 02691300200 تماس بگیرید.

همچنین خرابی در کمپرسور، المنت و حتی برد یخچال نیز می تواند باعث عدم سرمایش در آن شود.که برای بررسی دقیق قطعات دستگاه باید با اینانلو سرویس نمایندگی تعمیر یخچال سونیل تماس بگیرید.

علت به وجود آمدن برفک در یخچال چیست؟ شیوه تعمیر یخچال سونیل در این مواقع چگونه است؟

یکی از ایراد هایی که ممکن است در بخش های مختلف یخچال شما به وجود بیاید، ایجاد برفک در این دستگاه میباشد. به همین علت در ادامه، دلایل ایجاد برفک در یخچال سونیل و راه حل برطرف کردن آن را مورد بررسی قرار می دهیم.

امکان دارد لاستیک دور درب یخچال شما خراب یا خشک شده باشد و درب به درستی بسته نشود. بسته نشدن درب باعث ورود هوای گرم و ایجاد برفک می شود. برای رفع عیب و تعویض لاستیک باید از یک متخصص تعمیر یخچال سونیل کمک بگیرید.

احتمال دارد گاز مبرد یخچال شما از حد استاندارد بیشتر باشد که در این شرایط یخ زدگی و برفک را در لوله های پشتی یخچال خود خواهید دید. برای رفع کردن این مشکل در این وضعیت باید با نمایندگی اینانلو مرکز تعمیرات یخچال سونیل در کرج تماس گرفته و خرابی دستگاهتان را اعلام نمایید. همکاران ما در اسرع وقت برای بررسی و بازدید دستگاه مراجعه می کنند.

علاوه بر موارد ذکر شده ، قرار دادن مواد غذایی به صورت داغ در یخچال موجب برفک زدن یخچال می شود. برای جلوگیری از برفک زدن یخچال سونیل باید از قرار دادن مواد غذایی داغ در یخچال اجتناب کنید.

برای تعمیر یخچال سونیل در صورت خنک نکردن چه باید کرد؟
برای تعمیر یخچال سونیل در صورت خنک نکردن چه باید کرد؟

دلیل یکسره کار کردن یخچال چیست؟ دیدگاه تعمیرکاران متخصص نمایندگی تعمیرات یخچال سونیل در این زمینه چیست؟

یکسره کارکردن یخچال در واقع بیانگر خراب بودن یکی از قطعات داخلی یخچال می باشد. این ایراد خیلی فوری باید تعمیر شود .موارد زیر از دلایل یک سره کار کردن یخچال می باشد که بررسی آن خواهیم پرداخت.

احتمال دارد ترموستات یخچال شما خراب شده باشد. با توجه به تخصصی بودن تعمیر یا تعویض این قطعه ، تعمیر آن حتما باید توسط یک تکنسین با تجربه از نمایندگی تعمیرات یخچال سونیل انجام گردد.

امکان دارد نقصی در برد الکترونیکی یخچال شما ایجاد شده باشد، در این شرایط باید از نمایندگی اینانلو مرکز تعمیر یخچال سونیل در کرج درخواست مراجعه تکنسین نمایید.

هزینه تعمیر یخچال سونیل در کرج به وسیله ی اینانلو سرویس

یکی از سوالات رایج مشترکینی که با خرابی یخچال سونیل خود روبرو شده اند هزینه تعمیر یخچال سونیل در اینانلو سرویس میباشد. موارد زیر از نکاتی است که در هزینه تعمیر دستگاه موثر است.

هزینه دقیق تعمیر دستگاه فقط بعد از بررسی دستگاه شما توسط تکنسین تعمیر یخچال سونیل ممکن می باشد.
علاوه بر این نوع قطعه یا قطعاتی که قرار است برای تعمیر یخچال شما تعویض شود نیز بر هزینه نهایی موثر است.

مزایای استفاده از خدمات مرکز تعمیرات یخچال سونیل در اینانلو سرویس چه مزیت هایی دارد؟

برای دادن اطمینان خاطر به شما در جهت انتخاب یک مرکز برای تعمیر یخچال خود در ادامه به بررسی مزیت های استفاده از خدمات تعمیرات یخچل سونیل در اینانلو سرویس میپردازیم:
اعزام تکنسین به محل شما در کمترین زمان ممکن انجام می شود.
همچنین در صورت نیاز به تعویض قطعه به تعمیر دستگاه با قطعات اورجینال و فابریک شرکتی تعویض میگردد.
پس از پایان کار توسط تکنسین نمایندگی تعمیرات یخچال سونیل به مشتری فاکتور رسمی ارائه میگردد.
علاوه بر این همه ی قطعات تعویض شده؛ 6 ماه گارانتی دارند.
هزینه خدمات در اینانلو سرویس مطابق نرخ اتحادیه می باشد و تا حدود 50% باعث صرفه جویی در هزینه ها میگردد.

مناطق تحت پوشش اینانلو سرویس

اینانلو سرویس کلیه نقاط استان البرز همچون فردیس, عظیمیه گلشهر جهانشهر مهرشهر کیانمهر باغستان محمدشهر کوی کارمندان دهقان ویلا شاهین ویلا هشتگرد نظرآباد هیو کردان گلسار کوهسار و … را تحت پوشش قرار میدهد.شما در هر نقطه از استان البرز که باشید اینانلو سرویس در یک قدمی شماست.

 

سامانه تعمیر آنلاین

نیاز به تعمیر لوازم خانگی دارید…؟

می توانید درخواست خود را به صورت انلاین ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیردند

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟

شما می توانید نظر خود را ارسال کنید همچنین اگر سوالی دارید می توانید از ما بپرسید تا در اولین فرصت به شما پاسخ دهیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینانلو سرویس

نماینده تعمیر و تامین تجهیزات ۱۳۰ برند داخلی و خارجی

آخرین پرسش ها

آخرین سوال پرسیده شده

علت ارور dc در ماشین لباسشویی سامسونگ چیست؟

کد خطا E3 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که درب دستگاه به درستی بسته نشده است. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله خرابی میکروسوئیچ درب، خرابی برد الکترونیکی، یا خرابی لولای درب ایجاد شود. جهت بررسی دستگاه از نظر فنی با شماره 02636191 تماس بگیرید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت ارور e2 لباسشویی سامسونگ چیست؟

کد خطا E2 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که دستگاه قادر به تخلیه آب نیست. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله بسته بودن دریچه تخلیه، خرابی پمپ تخلیه، خرابی فیلتر پمپ تخلیه، خرابی سوئیچ فشار، یا خرابی برد الکترونیکی ایجاد شود. در صورتی که با بررسی و تمیز کردن فیلتر تخلیه مشکل حل نشد با شماره 02636191 تماس بگیرید. تکنسین در اسرع وقت برای تعمیر دستگاه مراجعه می کند.

آخرین سوال پرسیده شده

دلیل ایجاد کد خطای E1 ماشین لباسشویی سامسونگ چیست ؟

کد خطا E1 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که دستگاه قادر به آبگیری نیست. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله خرابی شیر آب ورودی، خرابی فیلتر شیر آب ورودی، خرابی پمپ تخلیه، خرابی سوئیچ فشار، یا خرابی برد الکترونیکی ایجاد شود. برای بررسی دستگاه با شماره 02636191 تماس بگیرید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت افتادگی درب ماشین ظرفشویی سامسونگ چیست؟

خراب بودن درب ماشین ظرفشویی سامسونگ با این تفاسیر که وسط نمی ماند، مربوط به اختلال در لولای درب میباشد، بررسی نمایید که پیچ و مهره های لولای درب مشکلی نداشته باشند و اگر لولا شکسته تعویض نمایید. برای انجام این کار میتوانید با شماره گیری 02636191 و 02691300200 از خدمات اینانلو سرویس بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت صدای سوت قطار از ظرفشویی بوش چیست؟

صداي سوت از ماشين ظرفشويي می تواند دو علت داشته باشد. ممکن است آب پاش های پایین و بالا مشکل داشته باشد و یا ایراد از پمپ تخلیه دستگاه باشد. همچنین پمپ آب پاش نیز باید چک شود. همچنین می توانید از خدمات اینانلو سرویس نیز بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

برای رفع سوراخ کف ماشین ظرفشویی سامسونگ چه باید کرد؟

بدنه ماشین های ظرفشویی شما از نوع استیل می باشد. شما می توانید به صورت مقطعی بدنه را جوش داده و آب بندی کنید، اما توصیه نمی شود. چرا که حرارت آب گرم ماشین ظرفشویی بسیار بالاست و سبب از بین رفتن آن قسمت خواهد شد. نهایتا پیشنهاد می کنیم بدنه را تعویض کنید. می توانید از خدمات اینانلو سرویس در این زمینه بهره مند شوید.

در این مقاله می خوانید

"*" indicates required fields