۳۰ خط شبانه روزی

اینانلو سرویس

نماینده تخصصی تعمیر لوازم خانگی در سطح استان البرز​

۰۲۶-۳۶۱۹۱

۰۲۶-۹۱۳۰۰۲۰۰

تعمیر مایکروویو پاکشوما در استان البرز
مجله تخصصی اینانلو سرویس

مقاله جدید

تعمیر مایکروویو پاکشوما در استان البرز

خواندن این مقاله 6 دقیقه طول میکشد
۲۵ مهر ۱۴۰۱

نمایندگی ۱۳۰ برند

امنیت کارشناسان

۱۸۰ روز گارانتی

ارائه فاکتور رسمی

ضمانت اصالت کالا

برند پاکشوما یکی از برندهای محبوب در ایران است که در زمینه ی مایکروویو نیز فعالیت دارد. به دلیل عادت نداشتن برخی افراد به صرف وقت برای گرم کردن غذا با گاز، توصیه می شود از مایکروویو برای این امر استفاده کنند. خرابی لوازم برقی اجتناب ناپذیر است.

برای تعمیر مایکروویو پاکشوما با نمایندگی مجاز پاکشوما تماس حاصل نمایید. همچنین برای آگاهی از نحوه ی استفاده از مایکروویو ال جی، دوو، سامسونگ، بوش و… می توانید از سایت اینانلو سرویس کمک بگیرید.

مزایا و معایب مایکروویو پاکشوما از نظر مصرف کنندگان

یکی از راه های متداول برای بررسی کیفیت مایکروویو پاکشوما، آگاهی از نظرات کسانی است که تجربه ی استفاده از این محصول را داشته اند. ما در این بخش به بررسی مزایا و معایب مایکروویو پاکشوما از نظر مصرف کنندگان پرداخته ایم.
مزایای مایکروفر پاکشوما از نظر مصرف کنندگان

 • کیفیت بالا در کنار قیمت مناسب
 • داشتن دفاتر نمایندگی رسمی متعدد پاکشوما در سراسر ایران
 • برخورداری از فناوری های روز دنیا

معایب مایکروفر پاکشوما از نظر مصرف کنندگان

 • داشتن شیشه ی نامقاوم
 • ایجاد صدا در هنگام روشن بودن
 • تنوع کم مدل های مایکروویو
تعمیر مایکروویو پاکشوما در کرج
تعمیر مایکروویو پاکشوما در کرج

رایج ترین عیوب مایکروویو پاکشوما

 • گرم نشدن غذا

از جمله رایج ترین مشکلاتی که در تعمیر ماکروویو پاکشوما گزارش می شود، گرم نشدن غذا در دستگاه می باشد. اگر غذا در مایکروفر پاکشوما گرم نمی شود، ممکن است قطعه ای به نام مگنترون در آن خراب شده باشد. علت دیگر خرابی مایکروویو پاکشوما سوختن دیود است که با رفع آن می توانید مشکل ماکروفر را حل کنید.
برای روشن شدن دستگاه و شروع عملیات برای گرم کردن غذا، باید درب به درستی بسته قفل شود. در غیر اینصورت دستگاه شروع به کار نمیکند. برای تعمیر مایکروویو پاکشوما و تعویض یا تعمیر خازن، دیود و مگنترون باید به تعمیرکاران متخصص مراجعه کنید. زیرا این کار تخصصی است و خودتان هرگز نمی توانید آن را انجام دهید.

 • خاموش شدن مایکروویو پاکشوما به صورت ناگهانی

اگر هنگام کار به صورت ناگهانی مایکروویو خاموش شد، بهتر است با نمایندگی تعمیر مایکروویو پاکشوما تماس بگیرید. ممکن است درب دستگاه مشکل داشته و قفل نشود. اگر فن موتور کار نکند، قطعه ای به نام ترانسفورمر، دچار خرابی می باشد. اگر قطعاتی چون سوییچ و خازن قدیمی شده باشند هم این اشکال در دستگاه ایجاد می شود.
در تعمیر مایکروویو پاکشوما، نباید وسیله ی خطرناکی چون خازن را خودتان تعمیر یا تعویض کنید و باید حتما از تعمیرکاران متخصص کمک بگیرید.

 • نچرخیدن سینی فر مایکروویو پاکشوما

در صورتی که غذای بیرون آمده در قسمت هایی بسیار داغ بوده و در قسمت هایی دیگر سرد باشد می توانید متوجه این خرابی بشوید. اگر موتور دستگاه که باعث چرخش می شود خراب شود، یا اینکه سینی درست روی ریل قرار نگیرد، این اتفاق می افتد. اگر موتور دستگاه خراب شود امکان تعمیر وجود ندارد و باید آن را تعویض کرد. ممکن است مشکل مایکروویو پاکشوما به خاطر خرابی سوئیچ کنترل دستگاه نیز باشد. برای تعمیر مایکروویو پاکشوما این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

 • جرقه زدن مایکروویو پاکشوما

این مشکل به محفظه ی داخلی دستگاه و دیواره های آن و روش استفاده ی غلط شما از دستگاه بستگی دارد. در صورت بروز این مشکل سریعا دستگاه را خاموش کنید و از برق بکشید. سپس برای تعمیر مایکروویو پاکشوما با نمایندگی ها یا مراکز تعمیرات لوازم خانگی مانند اینانلو سرویس تماس بگیرید.
علت این امر می تواند این باشد که قفسه کابین دستگاه خراب شده باشد. همچنین اگر پوشش رنگ مخصوص این قفسه خراب شود باعث اتصالی و جرقه می شود. اگر دیود بسوزد، و یا شما از ظروف نامناسب مثل ظروف فلزی در آن استفاده کنید باعث جرقه در مایکروویو می شوید. اگر قسمت هایی از ظرف تان طلایی براق باشد ممکن است جرقه هایی در دستگاه زده شود.
برای حل این مشکل باید از ظروف مخصوص مایکروویو پاکشوما استفاده کنید. اگر دیواره آسیب دیده باشد، باید برای تعمیر آن با مراکز تخصصی تعمیر مایکروویو پاکشوما همانند نمایندگی مجاز اینانلو در تماس باشید.

 • خرابی درب و قفل درب مایکروویو پاکشوما

مایکروویو چهار عدد قفل دارد که اگر هر یک دچار مشکل باشد عملکرد دستگاه را مختل می کند. بستن غیر صحیح دستگاه در طول مدت زمان متمادی، ممکن است دچار خرابی درب مایکروویو گردد که باید تعویض شود. برای تعمیر قفل درب مایکروویو پاکشوما بهتر است با اینانلو سرویس تماس بگیرید.

 • خارج شدن دود از مایکروویو پاکشوما

ممکن است دمای دستگاه بسیار زیاد شده و باعث دود کردن غذا شده باشد. در این صورت باید به تمیز کردن داخل دستگاه اقدام کنید.

 • روشن نشدن مایکروویو پاکشوما

اولین دلیل برای بروز این خرابی پرتکرار، خرابی میکروسوئیچ قفل در دستگاه است. به همین دلیل مایکروویو، مانند وقتی که در دستگاه باز است، کار را آغاز نمی‌کند. اگر میکرو سوئیچ خراب شده باشد و نتواند بسته بودن در را تشخیص دهد، اجازه شروع به کار به مایکروفر داده نمی شود.
اختلال در عملکرد فیوزهای حرارتی و سرامیکی هم میتواند باعث بروز این مشکل شود. شما می توانید برای تعمیر مایکروویو پاکشوما، به نمایندگی تعمیر مایکروویو پاکشوما مراجعه کنید.

تعمیر مایکروویو پاکشوما در البرز
تعمیر مایکروویو پاکشوما در البرز

روش صحیح استفاده از مایکروویو پاکشوما

برای اینکه مایکروویو یا مایکروفر شما عمر بالایی داشته باشد نباید قوطی های کنسرو را درون آن قرار دهید تا داغ شود. فلز ممکن است باعث اتصالی دستگاه گردد. محتوای کنسرو را درون ظرف مخصوص قرار دهید.
اگر برق منزل شما نوسان دارد، بهتر است از استفاده کردن دستگاه صرف نظر کنید.
بعضی ها دستگاه را گرم کرده و سپس محتویات را داخل آن می گذارند. این کار اشتباه است، چرا که اگر دستگاه خالی را روشن کنید، قطعات داخلی آن دچار آسیب می گردد.
از بسته بودن در اطمینان حاصل کنید.
اگر بعد از هر بار استفاده درون آن را تمیز کنید، عمر مفید دستگاه زیاد شده و مصرف انرژی آن کاهش می یابد.
نکته ی ممنوعی که وجود دارد، داغ کردن و جوش آوردن آب درون مایکروویو است. زیرا مایکروویو یا مایکروفر برای این منظور طراحی نشده است.

برای تعمیر مایکروویو پاکشوما با اینانلو سرویس در ارتباط باشید.

تفاوت مایکروفر و مایکروویو

مایکروفر دستگاهی است که تمام قابلیت ها و امکانات مایکروویو را برخوردار می باشد. تنها چند نوع امکانات مانند حرارت دهی و حرارت سه بعدی، کانوکشن و فن گریل به مایکروفر اضافه شده است. مایکروفر با المنت و مایکروویو ها با امواج گرمایی حرارت تولید میکنند. هیچ مدرکی برای قبول شایعه ی سرطان زا بودن مایکروویو و مایکروفر وجود ندارد. برای تعمیر مایکروویو پاکشوما با اینانلو سرویس تماس بگیرید.

خشک کردن میوه با مایکروویو

برای خشک کردن میوه‌ با مایکروویو مراحل زیر را دنبال کنید.
۱. انتخاب میوه ی مناسب
برای خشک کردن میوه‌ها به طور صحیح، باید از میوه‌های تازه و سالم و بدون زدگی استفاده کنید. در صورت خرابی، طعم میوه‌ها پس از خشک شدن تحت تاثیر قرار گرفته و مزه ی ناخوشایندی خواهند داشت.
۲. شستشوی صحیح میوه‌ها
هر نوع میوه را قبل از خشک کردن شستشو داده و سپس با قرار دادن آن‌ها درون یک آبکش بگذارید آب آن‌ها کاملا خارج شود.
۳. برش دادن میوه‌ها
قبل از خشک کردن هر نوع میوه آن‌ را برش داده و در صورت وجود هسته آن را خارج کنید. میوه‌های بزرگتر مانند سیب و به را باید به صورت ورقه‌های بسیار نازک یا خلال‌های باریک دربیاورید. بهتر است پوست میوه‌هایی مثل پرتقال و نارنگی به طور کامل جدا شود.
۴. جلوگیری از سیاه شدن برخی میوه‌ها
بعضی از میوه‌ها مانند سیب و موز پس از برش داده شدن، خیلی سریع در اثر تماس با هوا سیاه می‌شوند. برای جلوگیری از این پیشامد می‌توانید از مقداری آب لیمو به همراه شکر استفاده کنید. به مدت چند دقیقه این میوه‌ها را درون این محلول قرار دهید و سپس خارج کنید.

مزایای خدمات تعمیر مایکروویو پاکشوما در اینانلو سرویس

 • داشتن تکنسین های مجرب که در زمینه تعمیر مایکروویو پاکشوما تخصص دارند و دوره های آموزشی را به صورت کامل گذرانده اند.
 • وقت شناسی، خوش قولی، خوش برخوردی سرلوحه کار ما در نمایندگی تعمیر مایکروویو پاکشوما است.
 • تمامی هزینه خدمات تعمیر مایکروویو پاکشوما در اینانلو سرویس طبق تعرفه های اتحادیه محاسبه خواهد شد.
 • در صورتی که نیاز به تعویض قطعه باشد، از قطعات اصل و اورجینال شرکتی استفاده می شود.
 • تمامی خدمات دریافتی در این مجموعه تا شش ماه گارانتی می شود.

خدمات پس از فروش پاک سرویس

شرکت پاکشوما با بیش از 700 نمایندگی در سراسر کشور همچون البرز، تهران، اردبیل، گیلان، قم، کرمان، ایلام و … بهترین خدمات پس از فروش را به مشتریان خود ارائه می دهد. در صورت خرابی مایکروویو پاکشوما با اینانلو سرویس کرج تماس بگیرید. اینانلو سرویس ارائه دهنده ی خدمات تعمیر مایکروویو پاکشوما در سراسر استان البرز کرج،فردیس، مارلیک، ملارد، محمدشهر، مشکین دشت، شهرک ناز، شهرک بعثت، واریان شهر، رزکان نو، شیخ آباد، حسین آباد، شهرک بنفشه، عظیمیه، مصباح ، هفت تیر، آزادگان، طالقانی، شاهین ویلا، گوهردشت، دهقان ویلا، حصارک، کمالشهر، مهرشهر، گلشهر، کوی کارمندان، باغستان، شهر جدید هشتگرد، هشتگرد قدیم، نظرآباد، هیو، گلسار، کردان، کوهسار، آبیک، طالقان، مهرویلا، جهانشهر، کیانمهر، کوی مهر، تهران دشت، کمالشهر،صفادشت، رجائی شهر، تنکمان، مهدی آباد، چهارباغ، پیشاهنگی، لشکرآباد، شهرک رضوانیه و… در خدمت شما همشهریان عزیز می باشد.

نمایندگی تعمیر لوازم خانگی پاکشوما در کرج

اینانلو سرویس با سابقه 20 ساله در زمینه نصب، تعمیر و سرویس لوازم خانگی نماینده رسمی 130 برند و دارای کد فعال نمایندگی است. از جمله برند های تحت پوشش اینانلو سرویس می توان به سامسونگ، ال جی، اسنوا، دوو، فرسان، پاکشوما، کرال، کندی، کروپ، مدیدیا، جنرال آدمیرال، آکس، زیرووات، دکستر، مابه، آیگه، جنرال الکتریک، وایت هاوس، فروزان، سامیا، یوش، پارس، هیوندای، مولتی مکس، تکنولایو، هاردستون، مجیک چف، دنیس، دیپوینت، فایر، تجا، بنس، الیو، بلومبرگ، مدیا، امرسان، گوردیک، گوفر، یخساران، یوشیتا، گلدن برگ، برتینو، اکسنت، یواستار، یور پلاس، هیمالیا، دیامونته، نیکسان، التتو، اسکای ورد، رنزو، اکولوکس، جی سان، سوزوکی، کنوود، گرنیه، برتا، ایران شرق، گراند صنعت، بلوتینی، آزمایش، سینور، سیلور آیس، لایف، تسلا، تی سی ال، ایکس ویژن، سیلوان، سونیل، نسکو، هاویلوکس، ویرپول، اورست، انیس، سایلون، جنرال بریجن، فیلور، تکسان خزر، دونار، ناب استیل، وستل و…. اشاره کرد.

سامانه تعمیر آنلاین

نیاز به تعمیر لوازم خانگی دارید…؟

می توانید درخواست خود را به صورت انلاین ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیردند

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟

شما می توانید نظر خود را ارسال کنید همچنین اگر سوالی دارید می توانید از ما بپرسید تا در اولین فرصت به شما پاسخ دهیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینانلو سرویس

نماینده تعمیر و تامین تجهیزات ۱۳۰ برند داخلی و خارجی

آخرین پرسش ها

آخرین سوال پرسیده شده

دلیل ایجاد کد خطای E1 ماشین لباسشویی سامسونگ چیست ؟

کد خطا E1 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که دستگاه قادر به آبگیری نیست. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله خرابی شیر آب ورودی، خرابی فیلتر شیر آب ورودی، خرابی پمپ تخلیه، خرابی سوئیچ فشار، یا خرابی برد الکترونیکی ایجاد شود. برای بررسی دستگاه با شماره 02636191 تماس بگیرید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت افتادگی درب ماشین ظرفشویی سامسونگ چیست؟

خراب بودن درب ماشین ظرفشویی سامسونگ با این تفاسیر که وسط نمی ماند، مربوط به اختلال در لولای درب میباشد، بررسی نمایید که پیچ و مهره های لولای درب مشکلی نداشته باشند و اگر لولا شکسته تعویض نمایید. برای انجام این کار میتوانید با شماره گیری 02636191 و 02691300200 از خدمات اینانلو سرویس بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت صدای سوت قطار از ظرفشویی بوش چیست؟

صداي سوت از ماشين ظرفشويي می تواند دو علت داشته باشد. ممکن است آب پاش های پایین و بالا مشکل داشته باشد و یا ایراد از پمپ تخلیه دستگاه باشد. همچنین پمپ آب پاش نیز باید چک شود. همچنین می توانید از خدمات اینانلو سرویس نیز بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

برای رفع سوراخ کف ماشین ظرفشویی سامسونگ چه باید کرد؟

بدنه ماشین های ظرفشویی شما از نوع استیل می باشد. شما می توانید به صورت مقطعی بدنه را جوش داده و آب بندی کنید، اما توصیه نمی شود. چرا که حرارت آب گرم ماشین ظرفشویی بسیار بالاست و سبب از بین رفتن آن قسمت خواهد شد. نهایتا پیشنهاد می کنیم بدنه را تعویض کنید. می توانید از خدمات اینانلو سرویس در این زمینه بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

چرا دیواره های یخچال سامسونگ داغ میشه؟

در یک سری از مدل های یخچال و فریزر، کندانسور در بدنه یخچال قرار داده شده و وقتی که کندانسور داغ باشد، نشانه سالم بودن دستگاه است. پس اگر دیواره یا بدنه یخچال و فریزر سامسونگ گرم است مشکلی نیست. هنگامی که  کمپرسور کار می کند کندانسور دمای بیشتری دارد و احساس داغی میکنید. برای تعمیر یخچال سامسونگ می توانید از خدمات اینانلو سرویس بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

چرا یخچال بعد از چند ساعت یخ میزند؟

اواپراتور یا تریزون یخچال معمولا در یک بازه زمانی 2 الی 3 ساعته یخ میزند که قطعات دیفراست، یخ زدایی را انجام میدهند. در صورتی که یخ زدایی دستگاه به درستی انجام نمی شود با اینانلو سرویس 02636191 تماس بگیرید.

در این مقاله می خوانید

"*" indicates required fields