۳۰ خط شبانه روزی

اینانلو سرویس

نماینده تخصصی تعمیر لوازم خانگی در سطح استان البرز​

۰۲۶-۳۶۱۹۱

۰۲۶-۹۱۳۰۰۲۰۰

نمایندگی تعمیر یخچال سینور در کرج
مجله تخصصی اینانلو سرویس

مقاله جدید

نمایندگی تعمیر یخچال سینور در کرج

خواندن این مقاله 7 دقیقه طول میکشد
۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۲

نمایندگی ۱۳۰ برند

امنیت کارشناسان

۱۸۰ روز گارانتی

ارائه فاکتور رسمی

ضمانت اصالت کالا

این مجموعه سالهاست به‌صورت کاملاً تخصصی و به روز به عنوان نماینده رسمی 130 برند لوازم خانگی فعالیت دارد. اینانلو سرویس با داشتن تیم تعمیرکاران متخصص در سطح استان البرز توانسته‌ تجربه چندین ساله خود را در زمینه تعمیر یخچال فریزر سینور با علم روز دنیا گره بزند. از مراکز و نمایندگی های تعمیر به‌روز و پیشرفته در کرج می توان به اینانلوسرویس اشاره کرد.

اینانلو سرویس دارای نمایندگی مجاز تعمیرات تمام برندهای زیر مجموعه شرکت خدمات طلایی پویا باشد. تعمیر انواع یخچال فریزر سینور در کمترین زمان ممکن توسط تعمیرکاران و متخصصین اینانلو سرویس در محل شما انجام خواهد شد. به واسطه این موضوع نیازی به مراجعه حضوری شما و یا جا به جایی و انتقال دستگاه معیوب وجود ندارد.

تعمیر یخچال فریزر سینور و رایج ترین خرابی های این دستگاه

رایج ترین خرابی هایی که اغلب مشتریان اینانلو سرویس برای آن درخواست تعمیر یخچال سینور میکنندو با آن مواجه اند عدم داشتن برودت و سرما در این محصول می باشد.

همچنین عوامل دیگری همچون

 • صدای زیاد و غیر طبیعی یخچال فریزر سینور
 • عدم اتومات و یکسره کار کردن یخچال فریزر سینور
 • خرابی لاستیک دور درب یخچال فریزر سینور
 • داغ شدن موتور یخچال فریزر سینور
 • عدم انجماد یخچال فریزر سینور
 • برفک زدن یخچال فریزر سینور
 • عدم عملکرد و خرابی فن یخچال فریزر سینور
 • روشن نشدن یخچال فریزر سینور
 • عدم کارکرد یخچال فریزر سینور
 • خرابی صفحه دیجیتال و نمایشگر یخچال فریزر سینور
 • خرابی و سوختن برد الکترونیکی یخچال فریزر سینور
 • خرابی سنسور یخچال فریزر سینور
رایج ترین خرابی های یخچال فریزر سینور
رایج ترین خرابی های یخچال فریزر سینور

نکاتی مهم از تعمیر یخچال فریزر سینور در کرج

یخچال فریزر سینور از اجزای مکانیکی از جمله کمپرسور، کندانسور، فیلتر درایر، اواپراتور، کاپیلاری تیوب یا به عبارتی لوله مویی تشکیل شده است. اجزای الکتریکی از موتور الکتریکی، ترموستات، رله استارت، اورلود تشکیل شده است. بهتر است هنگام استفاده از یخچال سینور حتما از محافظ برق استفاده نمایید.

برای شروع بکار یخچال سینور پس از وصل آن به برق درجه ترموستات را روی مقدار متوسط برای مثال شماره 4 قرار دهید و بگذارید یخچال سینور حداقل 3 ساعت خالی و با در بسته کار کند تا برودت به حد مطلوب برسد.

از قرار دادن یخچال فریزر سینور در مجاورت دستگاههای حرارت زا مانند اجاق گاز، آبگرمکن، شوفاژ و همچنین تابش مستقیم نور آفتاب خودداری کنید زیرا مصرف انرژی آن را افزایش خواهد داد. حداقل 2 سانتی متر اطراف یخچال فریزر سینور فاصله داشته باشد. فضای پشت یخچال فریزر سینور برای جریان هوا باید حداقل به اندازه 20 سانتی متر باز باشد. ضمنا توجه داشته باشید که الزامیست لوله های پشت یخچال فریزر سینور حداقل سالی دوبار غبار گیری شود این کارها سبب انتقال حرارت بهتر بین لوله ها و هوا خواهد شد.

لاستیکهای دور درب را بازدید نمایید تا پاره و فرسوده نشده باشد زیرا سبب جذب گرما و کاهش برودت می شود. از گذاشتن مواد غذایی گرم داخل یخچال فریزر سینور و بدون درپوش، مخصوصا مایعات جدا بپرهیزید. برای تمیز کردن یخچال فریزر سینور حتما آن را از برق بکشید و حتما بعد از جابجایی حداقل دو ساعت بعد از تغییر محل یخچال سینور را به برق متصل نمایید.

هنگام رفتن به مسافرت یخچال را چه کنیم؟

در شرایطی که برای مدت زمان کوتاهی خانه را ترک می کنید و یا به سفر می روید، ترموستات یخچال فریزر سینور را روی درجات پایین تر تنظیم نمایید تا کمپرسور یخچال سینور کمتر کار کند. برودت و سرما سازی بدون برفک در دستگاه، محیطی خشک و سرد را فراهم می‌کند. برودت مانع تشکیل باکتری و یخ در فریزر می‌ شود که از مهمترین ویژگی های یخچال فریزر سینور می باشد. لازم به ذکر است ویژگی بدون برفک بودن این دستگاه مانع از ایجاد بوی نامطبوع در یخچال سینور می‌گردد.

قطعه کمپرسور و تعمیر یخچال فریزر سینور در گوهردشت

کمپرسور یخچال سینور از دو بخش مکانیکی و الکتریکی تشکیل گردیده است که هر دو قسمت درون پوسته ای فولادی قرار دارند. قسمت الکتریکی در اغلب یخچال های سینور یک الکتروموتور از نوع آسنکرون می باشد. الکتروموتور وظیفه به حرکت در آوردن قسمت مکانیکی را به عهده دارد. قسمت مکانیکی در کمپرسورهای یخچال سینور شامل سیلندری می باشد که پیستون آن توسط هسته موتور الکتریکی به حرکت در می آید.

قطعه اواپراتور و تعمیر یخچال فریزر سینور در عظیمیه

کمپرسور وظیفه گردش گاز فریون را درون کانالهای اواپراتور بر عهده دارد. که در نتیجه گردش گاز در کانالها و به خاطر خاصیت گاز فریون سبب خنک شدن اواپراتور و در نتیجه خنک شدن یخچال سینور می شود.

قطعه کندانسور و تعمیر یخچال فریزر سینور در شهر جدید هشتگرد

زمانی که کمپرسور شروع به کار می کند پس از چند دقیقه گرم می شود. وظیفه کندانسور خنک کردن گاز خارج شده از کمپرسور می باشد. در نتیجه این کار دمای کمپرسور نیز کاهش می یابد.

لوله مویی و تعمیر یخچال فریزر سینور در مهرشهر

لوله مویی اصلی ترین و مهم ترین وظیفه را در سیکل تبرید برعهده دارد که سبب افت فشار مبرد در سیکل تبرید خواهد شد و سبب می شود فریون به نقطه جوش برسد.

فیلتر یا درایر و تعمیر یخچال فریزر سینور در نظرآباد

از آنجایی که احتمال دارد گاز پس از عبور از کندانسور جرم های آن را حمل کند یا گاز دارای رطوبت باشد، لازم است قبل از سرما سازی کاملا خشک و پاک شود. به همین منظور پس از رادیاتور از فیلتر درایر عبور می کند. درایر دارای دو لوله ارتباطی است که یکی از لوله ها سطح مقطع بزرگتری دارد و در واقع محل اتصال آن به سمت خروجی کندانسور است. در این ورودی درایر شبکه های توری بسیار ریز به منظور سلب جرم و یا جداره های فرسوده شده لوله های کندانسور می باشد. لوله دوم درایر سطح مقطع بسیار کمتری دارد تا به وسیله آن گاز پس از درایر تحت فشار بسیار زیاد قرار گیرد.

درون درایر را از موادی بنام سیلیکات یا سیلیکاژل پر می کنند . این مواد خاصیت رطوبت زدایی داشته و گاز پس از عبور رطوبت خود را به طور کامل به این مواد میدهد وخشک می شود. به مرور زمان بر اثر کارکرد زیاد رنگ قهوه ای بسیار روشن این مواد تیره خواهد شد و این تغییر حالت در واقع بیانگر پایان توانایی این مواد جهت رطوبت زدایی است. به همین خاطر پیشنهاد می شود در زمان تعویض کمپرسور یا شارژ گاز مجدد و تعمیر یخچال فریزر سینور درایر را نیز تعویض نمایید. تا سرما سازی کیفیت مطلوبی داشته باشد.

اینانلو سرویس نمایندگی رسمی تعمیر یخچال فریزر سینور در کرج

اینانلو سرویس نمایندگی رسمی تعمیر یخچال فریزر سینور در کرج

قطعه ترموستات و تعمیر یخچال فریزر سینور در فردیس

قطعه ترموستات نیز وظیفه قطع و وصل شدن جریان برق یا به عبارتی متعادل نگه داشتن دمای یخچال فریزر سینور را به کمپرسور بر عهده دارد. به صورتی که وقتی دمای یخچال فریزر سینور بالا آمد و داخل کابین گرم شد با وصل شدن جریان برق کمپرسور شروع به کار می‌کند. در همین حین داخل یخچال فریزر سینور را خنک می‌کند و زمانی که دما پایین آمد یا داخل کابین خنک شد جریان برق را از کمپرسور قطع خواهد کرد.

شارژ گاز و تعمیر یخچال فریزر سینور در حصارک

گاز یا ماده مبرد در یخچال فریزرهای سینور‌ اولیه از گاز آمونیاک یا NH3 به عنوان گاز مبرد استفاده می‌شد. به علت عوارض ناگوار آن در برخورد با بدن انسان، ترکیب شدن حالت مرطوب آن با مس و آلومینیوم، خاصیت انفجاری‌ و خطر خفگی آن برای انسان رفته‌رفته گاز فریون جایگزین آن شد.

در یخچال فریزرهای سینور‌ رایج امروزی اغلب از فریون ۱۲ با ترکیب CCl2F2 استفاده می‌شود که گازی بی‌بو می باشد. این گاز حتی در صورت ترکیب شدن با رطوبت موجب خوردگی فلزات نیز می گردد. لازم به ذکر است که فریون قابل اشتعال نیست. از معایب استفاده از فریون در یخچال فریزر های سینور‌ می‌توان به حجم زیاد آن‌ها در مقایسه با آمونیاک، تخریب لایه اوزون و ایجاد اثر گلخانه‌ای اشاره کرد. با توجه به این معایب تلاش‌هایی برای یافتن گازهای جایگزین فریون به عمل آمده که گاز جدیدی به نام 134A و مبرد هیدروکربن R600 حاصل آن می باشد.

هزینه تعمیر یخچال فریزر سینور در استان البرز

در صورت مواجه شدن با هر گونه خرابی در دستگاه خود و نیاز به تعمیر یخچال فریزر سینور با شماره های 02636191 و 02691300200 تماس حاصل فرمایید و از کارشناسان اینانلو سرویس کمک بخواهید. میتوانید از طریق وبسایت اینانلو سرویس ثبت درخواست کنید تا شامل 10% تخفیف ویژه شوید. هزینه تعمیر یخچال فریزر سینور در اینانلو سرویس طبق تعرفه های اتحادیه می باشد. در پایان تعمیر یخچال فریزر سینور فاکتور رسمی شرکت اینانلو سرویس تحویل مشتری گرامی خواهد شد.

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر سینور در کرج

مجموعه خدمات طلایی پویا یک کارخانه ایرانی است که به دلیل تولید محصولات با کیفیت و تنوع زیاد در محصولات لوازم خانگی خود. و همچنین به دلیل ارائه خدمات پس از فروش مناسب و خدمات پشتیبانی، محصولات خود همواره مورد توجه قرار داده است. یخچال فریزر سینور یکی از محصولات خدمات طلایی پویا است. به دلیل تنوع زیاد و ارائه یخچال در طرح ها و رنگ های مختلف توانسته بازار زیادی را در کشورمان در اختیار بگیرد. استفاده از چند رنگ اصلی سفید، نقره ای و طوسی به عنوان بهترین رنگ ها در طراحی بدنیه این یخچال های سینور و تکنولوژی های روز و هوشمند در ساخت این یخچال ها تنها تعدادی از قابلیت هایش می باشد.

تیم تحقیق و توسعه خدمات طلایی پویا همواره در تلاش هستند تا با استفاده از خدمات جدید و به روز در طراحی محصولات مختلف این شرکت، استفاده راحت تر و همچنین قابلیت مصرف کمتر انرژی و کیفیت بالاتر در ارائه خدمات مورد نظر مشتریان از باقی رقبای خود سبقت بگیرند.

ارائه خدمات شبانه روزی در هفت روز هفته و بدون تعطیلی در اینانلو سرویس

اینانلو سرویس خدمات ویژه خود را به صورت 24 ساعته و در هفت روز هفته و بدون تعطیلی انجام می دهد. تا به محض بروز مشکلات و اختلالات در دستگاه های شما علاوه بر برطرف نمودن مشکلات فعلی آن. از بروز مشکلات احتمالی بعدی نیز جلوگیری نماییم. تعمیر یخچال فریزر سینور خود را به ایناناول سرویس بسپارید تا از کیفیت خدمات دریافتی شگفت زده شوید.

نحوه ارائه خدمات در اینانلو سرویس

پس از تکمیل فرم درخواست تعمیر یخچال سینور و شرح اختلالات و مشکلات مربوطه، کارشناسان اینانلو سرویس در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت. بعد از تشخیص ایراد و اختلال دستگاه به متخصص مربوطه ارجاع می دهند تا برای بازدید و تعمیر یخچال سینور به محل شما مراجعه نمایند.

پس از چک و بررسی های لازم طی گزارشی کامل شما را از وضعیت قطعات معیوب. علت خرابی، حدود هزینه و حدود زمان تعمیر یخچال سینور مطلع خواهند کرد. با توجه به صلاحدید و خواست شما کاربر عزیز، قطعات مربوطه تعمیر یا تعویض خواهند شد. در صورت تعویض قطعه فقط از قطعات اصلی استفاده می گردد. تعهد اینانلو سرویس به شما، تحویل دستگاه در سلامت کامل می باشد. تمامی خدمات انجام شده توسط اینانلو سرویس به مدت 6 ماه گارانتی خواهد شد.

چرا اینانلو سرویس

اینانلو سرویس با سابقه بیش از 20 سال در زمینه تعمیر و نصب و سرویس. 130 برند لوازم خانگی و همچنین تعمیر یخچال سینور آماده خدمات رسانی به شماست. این مجموعه تمامی مناطق استان البرز را تحت پوشش قرار می دهد.

از مناطق تحت پوشش این مجموعه می توان از مهرشهر، جهانشهر، شاهین ویلا، دهقان ویلا، شهرک اوج، باغستان، عظیمیه، گلشهر، حصارک، ماهدشت، گوهردشت، مشکین دشت، محمد شهر، فردیس، کوی کارمندان، قزلحصار، طالقان، سهیلیه، چندار، گلسار، نظرآباد، شهر جدید هشتگرد، هشتگرد، کردان و …. نام برد. همچنین برای نام بردن برند هایی که اینانلو سرویس نماینده رسمی آن هاست و دارای کد فعال نمایندگی می باشد می توان به سامسونگ، ال جی، بوش، جنرال هاوس، دیپوینت، امرسان، هیمالیا، مابه، سینور، گرماوران، فروزان، کلور، هیوا سرویس، اورست، سپهرالکتریک، تی سی ال، ایکس ویژن، صنام، پارس، سیلوان، وستل، مجیک، سیلوان، نیکسان، آذر فراسو، یخساران، پاکشوما، هیتاچی، دونار و… اشاره کرد.

سامانه تعمیر آنلاین

نیاز به تعمیر لوازم خانگی دارید…؟

می توانید درخواست خود را به صورت انلاین ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیردند

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟

شما می توانید نظر خود را ارسال کنید همچنین اگر سوالی دارید می توانید از ما بپرسید تا در اولین فرصت به شما پاسخ دهیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینانلو سرویس

نماینده تعمیر و تامین تجهیزات ۱۳۰ برند داخلی و خارجی

آخرین پرسش ها

آخرین سوال پرسیده شده

علت ارور dc در ماشین لباسشویی سامسونگ چیست؟

کد خطا E3 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که درب دستگاه به درستی بسته نشده است. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله خرابی میکروسوئیچ درب، خرابی برد الکترونیکی، یا خرابی لولای درب ایجاد شود. جهت بررسی دستگاه از نظر فنی با شماره 02636191 تماس بگیرید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت ارور e2 لباسشویی سامسونگ چیست؟

کد خطا E2 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که دستگاه قادر به تخلیه آب نیست. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله بسته بودن دریچه تخلیه، خرابی پمپ تخلیه، خرابی فیلتر پمپ تخلیه، خرابی سوئیچ فشار، یا خرابی برد الکترونیکی ایجاد شود. در صورتی که با بررسی و تمیز کردن فیلتر تخلیه مشکل حل نشد با شماره 02636191 تماس بگیرید. تکنسین در اسرع وقت برای تعمیر دستگاه مراجعه می کند.

آخرین سوال پرسیده شده

دلیل ایجاد کد خطای E1 ماشین لباسشویی سامسونگ چیست ؟

کد خطا E1 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که دستگاه قادر به آبگیری نیست. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله خرابی شیر آب ورودی، خرابی فیلتر شیر آب ورودی، خرابی پمپ تخلیه، خرابی سوئیچ فشار، یا خرابی برد الکترونیکی ایجاد شود. برای بررسی دستگاه با شماره 02636191 تماس بگیرید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت افتادگی درب ماشین ظرفشویی سامسونگ چیست؟

خراب بودن درب ماشین ظرفشویی سامسونگ با این تفاسیر که وسط نمی ماند، مربوط به اختلال در لولای درب میباشد، بررسی نمایید که پیچ و مهره های لولای درب مشکلی نداشته باشند و اگر لولا شکسته تعویض نمایید. برای انجام این کار میتوانید با شماره گیری 02636191 و 02691300200 از خدمات اینانلو سرویس بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت صدای سوت قطار از ظرفشویی بوش چیست؟

صداي سوت از ماشين ظرفشويي می تواند دو علت داشته باشد. ممکن است آب پاش های پایین و بالا مشکل داشته باشد و یا ایراد از پمپ تخلیه دستگاه باشد. همچنین پمپ آب پاش نیز باید چک شود. همچنین می توانید از خدمات اینانلو سرویس نیز بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

برای رفع سوراخ کف ماشین ظرفشویی سامسونگ چه باید کرد؟

بدنه ماشین های ظرفشویی شما از نوع استیل می باشد. شما می توانید به صورت مقطعی بدنه را جوش داده و آب بندی کنید، اما توصیه نمی شود. چرا که حرارت آب گرم ماشین ظرفشویی بسیار بالاست و سبب از بین رفتن آن قسمت خواهد شد. نهایتا پیشنهاد می کنیم بدنه را تعویض کنید. می توانید از خدمات اینانلو سرویس در این زمینه بهره مند شوید.

در این مقاله می خوانید

"*" indicates required fields