۳۰ خط شبانه روزی

اینانلو سرویس

نماینده تخصصی تعمیر لوازم خانگی در سطح استان البرز​

۰۲۶-۳۶۱۹۱

۰۲۶-۹۱۳۰۰۲۰۰

تعمیر یخچال فریزر کندی، پاکشوما، مابه و ایران شرق در استان البرز
مجله تخصصی اینانلو سرویس

مقاله جدید

تعمیر یخچال فریزر کندی، پاکشوما، مابه و ایران شرق در استان البرز

خواندن این مقاله 6 دقیقه طول میکشد
۹ مرداد ۱۴۰۲

نمایندگی ۱۳۰ برند

امنیت کارشناسان

۱۸۰ روز گارانتی

ارائه فاکتور رسمی

ضمانت اصالت کالا

اینانلو سرویس نماینده تعمیر یخچال فریزر کندی candy در استان البرز می باشد. در صورتی که یخچال فریزر کندی شما دچار اختلال شد و نیاز به تعمیر یخچال فریزر کندی candy بود، می توانید با شماره های 02636191 و 02191300200 تماس بگیرید.

شرکت اینانلوسرویس تیمی از تکنسین‌های حرفه‌ای و مجرب را در اختیار دارد که با استفاده از تجهیزات و ابزارهای پیشرفته، بهترین خدمات تعمیر یخچال فریزر کندی، پاکشوما، مابه و ایران شرق را به مشتریان ارائه می‌دهند. تعمیرات انجام شده توسط این شرکت با استفاده از قطعات اصلی و با کیفیت بالا صورت می‌گیرد، به طوری که مشتریان مطمئن هستند که پس از تعمیر، دستگاه‌هایشان به حالت اولیه‌ی خود برمی‌گردند و عملکرد بهینه‌ای را ارائه می‌دهند.

در صورت تماس با اینانلو سرویس در کمترین زمان ممکن تکنسین متخصص و مجرب تعمیر تعمیر یخچال فریزر کندی candy را به محل و منزل شما اعزام خواهد شد. خدمات این مجموعه به صورت ۲۴ ساعته، در 7 روز هفته و بدون تعطیلی می باشد. اینانلو سرویس با داشتن شعب فعال در سطح استان البرز تمامی نقاط استان البرز را تحت پوشش قرار می دهد به عبارتی خدمات رسانی این مجموعه به وسعت استان البرز است.

چرا اینانلو سرویس را برای تعمیر یخچال فریزر کندی candy انتخاب کنیم؟

تمامی تکنسینها و کارشناسان اینانلو سرویس دارای تخصص، تجربه و سابقه بالا در زمینه تعمیر یخچال فریزر کندی candy در کرج هستند.
تمامی قطعات مصرفی و تعویضی در تعمیر یخچال فریزر کندی candy، اورجینال و دارای ضمانت می باشند.
برای آسودگی شما، تاریخ و زمان تعمیر یخچال فریزر کندی candy در اینانلو سرویس توسط شما تعیین خواهد شد.
تمامی خدمات تعمیر یخچال فریزر کندی candy، انجام شده در اینانلو سرویس از پایان خدمات به مدت شش ماه گارانتی خواهد شد.

خدمات تعمیر یخچال فریزر کندی candy با اینانلو سرویس
خدمات تعمیر یخچال فریزر کندی candy با اینانلو سرویس

تعمیر یخچال فریزر پاکشوما در محل و منزل شما با اینانلو سرویس

با اعزام تکنسین یخچال فریزر پاکشوما به محل شما دیگر نیازی نیست که شما هزینه های حمل و نقل را پرداخت کنید.
از وارد شدن آسیب های احتمالی در حین جابجایی و حمل و نقل به دستگاه شما جلوگیری خواهد شد.
در وقت و هزینه های شما به حد زیادی صرفه جویی می شود.
می توانید از نزدیک شاهد و ناظر تعمیر یخچال فریزر پاکشوما توسط تکنسین مجموعه اینانلو سرویس باشید.

تکنسین تعمیرکار یخچال فریزر پاکشوما چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

با توجه به تعمیر یخچال فریزر پاکشوما در محل و منزل شما، تکنسینی که به منزل و یا محل کار شما اعزام می گردد، باید دارای ویژگی هایی باشد که در ادامه مبحث به بررسی آن ها خواهیم پرداخت.
تکنسین تعمیر یخچال فریزر پاکشوما باید در ساعت مشخص  برای تعمیر دستگاه در محل یا منزل شما حضور یابد.
تکنسین باید قادر باشد در کوتاه ترین زمان اختلال دستگاه شما را تشخیص داده و برای تعمیر یخچال فریزر پاکشوما شما اقدام نماید.
همچنین باید موارد اخلاقی و بهداشتی را نیز رعایت نماید.

چرا اینانلو سرویس بهترین مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش یخچال فریزر کندی candy می باشد ؟

پشتیبانی ۲۴ ساعته در 7 روز هفته و بدون تعطیلی
سرعت در خدمات رسانی
کارشناسان دوره دیده و با تجربه
استفاده از قطعات اصل و اورجینال شرکتی
انجام تعمیرات در محل بدون نیاز به جابجایی دستگاه
تجربه بیش 20 سال در زمینه تعمیرات لوازم خانگی
نظرسنجی از مشتریان پس از اتمام کار و بررسی کیفیت خدمات
۶ ماه ضمانت بابت قطعات و تعمیرات
حفظ حریم شخصی مشترکین

شماره های 02636191 و 02691300200 مرکز تعمیر یخچال فریزر پاکشوما
شماره های 02636191 و 02691300200 مرکز تعمیر یخچال فریزر پاکشوما

راهنمای بررسی و تعمیر یخچال فریزر پاکشوما در محل توسط تکنسین های اینانلو سرویس با توجه به افزایش هزینه های تعمیر یخچال فریزر پاکشوما، رایج ترین ایرادات یخچال فریزر های پاکشوما را شما شرح داده است. شما مشترکین عزیز با کمک این اطلاعات قادر هستید مشکلات ساده یخچال فریزر پاکشوما خود را در منزل رفع کنید.

بررسی علت صدای غیر طبیعی،زیاد و تعمیر یخچال فریزر ایران شرق

امکان دارد یخچال فریزر خود را به خوبی تراز نکرده باشید.
احتمال دارد ترموستات یخچال شما دچار اختلال باشد.  برای تعمیر یخچال فریزر ایران شرق تماس باید با اینانلو سرویس تماس بگیرید.
احتمالا یک جسم خارجی بین بدنه یخچال و دیوار پشتی آن باشد. این امر سبب ایجاد صدای غیر طبیعی می شود.  اطراف یخچال فریزر ایران شرق خود را بررسی نمایید.
بررسی علت نشت آب و تعمیر یخچال فریزر ایران شرق
احتمالا نشت آب به دلیل کثیفی و انسداد درین یخچال فریزر ایران شرق شما باشد.  برای رفع  اختلال در این وضعیت باید با استفاده از یک سیخ انعطاف پذیر این مسیر را باز نمایید.
گاهی در زمان پر کردن آبسردکن بیشتر از حد استاندارد در مخزن آن آب میریزید.  در این وضعیت از اطراف آن آب سرازیر می شود. برای رفع این اختلال در این وضعیت باید آب اضافی آبسرد کن را تخلیه نمایید.
در شرایطی که نشت آب از قسمت های زیرین یخچال فریزر ایران شرق شما ایجاد شده است برای رفع این اختلال باید از خدمات تعمیر یخچال فریزر ایران شرق در اینانلو سرویس استفاده نمایید.

خدمات تخصصی تعمیر یخچال فریزر کندی، پاکشوما، مابه و ایران شرق

یخچال فریزر مابه یکی از برندهای با کیفیت و معروف است و هر ساله به کشورهای زیادی صادرات دارد. با این وجود باز هم خرابی و نیاز به تعمیر یخچال فریزر مابه امر عجیب و دور از انتظاری نیست. تعمیرات یخچال مابه به صورت تخصصی یکی از خدماتی است که توسط تکنسین های مجرب در مجموعه اینانلو سرویس انجام می شود. در شرایطی که هرگونه نقص و ایرادی در یخچال خود مشاهده کردید، کافیست با شماره های 02636191 و 02691300200 تماس بگیرید. پس از تماس شما با مرکز، در اسرع وقت کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت تا مراحل عیب یابی و سپس تعمیر یخچال فریزر مابه شما را انجام دهند.

تعمیر یخچال فریزر مابه در استان البرز با اینانلو سرویس
تعمیر یخچال فریزر مابه در استان البرز با اینانلو سرویس

چه زمانی تعمیر یخچال فریزر مابه واجب است؟

از یخچال فریزر مابه صداهایی بلند و غیر طبیعی به گوش می رسد.
بدنه داخلی یخچال فریزر به مقدار کافی خنک نیست. در چنین شرایطی، مواد غذایی نیز گرم هستند.
فریزر به درستی عمل انجماد را انجام نمی دهد.  مواد غذایی گرم اند.
مخزن آب، کاملا خالی است.
سنسور یخچال فریزر مابه کار نمی کند.
ترموستات عملکرد درستی ندارد. یخچال فریزر مابه مداوم کار می کند.
درب یخچال فریزر مابه به درستی بسته و باز نمی شود.  لاستیک دور درب در حال جداشدگی است.
بد الکترونیکی یخچال فریزر مابه دچار اختلال است.
صفحه نمایشگر یخچال فریزر مابه به درستی کار نمی کند. و گاهی حتی ارور می دهد.
یخچال فریزر مابه برفک زیادی دارد.  این امر فرآیند طبیعی کار دستگاه را با اختلال مواجه می کند.
فن یخچال کار نمی کند.  عملکرد صحیح ندارد.

تعمیر یخچال فریزر کندی، پاکشوما، مابه و ایران شرق در استان البرز

تعمیر یخچال فریزرهای کندی، پاکشوما، مابه و ایران شرق در استان البرز توسط شرکت اینانلو سرویس انجام می‌شود. این شرکت با تجربه‌ی بیش از 20 سال در زمینه‌ی تعمیر و نگهداری انواع یخچال‌ها و فریزرها، به عنوان یکی از بهترین و قابل اعتمادترین مراکز تعمیر در استان البرز شناخته می‌شود.

اینانلو سرویس تیم متخصص و مجربی دارد که با استفاده از تجهیزات و ابزارهای پیشرفته، خدمات تعمیری بسیار سریع و با کیفیتی ارائه می‌دهد. علاوه بر تعمیرات، این شرکت نیز خدمات نگهداری و سرویس دوره ای لوازم خانگی برقی را نیز ارائه می‌دهد.
در صورت مشاهده هر یک از این موارد ، برای تعمیر یخچال فریزر کندی، پاکشوما، مابه و ایران شرق توسط یک کادر مجرب، با شماره های 02636191 و 02691300200 تماس حاصل فرمایید.

 

شعب اینانلو سرویس

اینانلو سرویس نمایندگی رسمی و مجاز تعمیرات لوازم خانگی پاکشوما و 130 برند دیگر مانند سامسونگ، ال جی، اسنوا، دوو، فرسان، کرال، کندی، کروپ، مدیدیا، جنرال آدمیرال، آکس، زیرووات، دکستر، مابه، آیگه، جنرال الکتریک، وایت هاوس، فروزان، سامیا، یوش، پارس، هیوندای، مولتی مکس، تکنولایو، هاردستون، مجیک چف، دنیس، دیپوینت، فایر، تجا، بنس، الیو، بلومبرگ، مدیا، امرسان، گوردیک، گوفر، یخساران، یوشیتا، گلدن برگ، برتینو، اکسنت، یواستار، یور پلاس، هیمالیا، دیامونته، نیکسان، التتو، اسکای ورد، رنزو، اکولوکس، جی سان، سوزوکی، کنوود، گرنیه، برتا، ایران شرق، گراند صنعت، بلوتینی، آزمایش، سینور، سیلور آیس، لایف، تسلا، تی سی ال، ایکس ویژن، سیلوان، سونیل، نسکو، هاویلوکس، ویرپول، اورست، انیس، سایلون، جنرال بریجن، فیلور، تکسان خزر، دونار، ناب استیل، وستل و…. می باشد.

 

این مرکز با داشتن شعب فعال در سطح استان البرز و تعداد قابل توجهی تعمیرکار متخصص برند پاکشوما، تمامی مناطق فردیس،مارلیک ملارد، محمدشهر، مشکین دشت، شهرک ناز، شهرک بعثت، واریان شهر، رزکان نو، شیخ ، حسین آباد، شهرک بنفشه، عظیمیه، مصباح ،هفت تیر، آزادگان، طالقانی، شاهین ویلا، گوهردشت، دهقان ویلا، حصارک، کمالشهر، مهرشهر، گلشهر، کوی کارمندان، باغستان، شهر جدید هشتگرد، هشتگرد قدیم، نظرآباد، هیو، گلسار، کردان، کوهسار، آبیک، طالقان، مهرویلا، جهانشهر، کیانمهر، کوی مهر تهران دشت، کمالشهر،صفادشت، رجائی شهر، تنکمان، مهدی آباد، چهارباغ، پیشاهنگی، لشکرآباد، شهرک رضوانیه و… را در هفت روز هفته خدمات رسانی می کند.

سامانه تعمیر آنلاین

نیاز به تعمیر لوازم خانگی دارید…؟

می توانید درخواست خود را به صورت انلاین ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیردند

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟

شما می توانید نظر خود را ارسال کنید همچنین اگر سوالی دارید می توانید از ما بپرسید تا در اولین فرصت به شما پاسخ دهیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینانلو سرویس

نماینده تعمیر و تامین تجهیزات ۱۳۰ برند داخلی و خارجی

آخرین پرسش ها

آخرین سوال پرسیده شده

علت ارور dc در ماشین لباسشویی سامسونگ چیست؟

کد خطا E3 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که درب دستگاه به درستی بسته نشده است. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله خرابی میکروسوئیچ درب، خرابی برد الکترونیکی، یا خرابی لولای درب ایجاد شود. جهت بررسی دستگاه از نظر فنی با شماره 02636191 تماس بگیرید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت ارور e2 لباسشویی سامسونگ چیست؟

کد خطا E2 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که دستگاه قادر به تخلیه آب نیست. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله بسته بودن دریچه تخلیه، خرابی پمپ تخلیه، خرابی فیلتر پمپ تخلیه، خرابی سوئیچ فشار، یا خرابی برد الکترونیکی ایجاد شود. در صورتی که با بررسی و تمیز کردن فیلتر تخلیه مشکل حل نشد با شماره 02636191 تماس بگیرید. تکنسین در اسرع وقت برای تعمیر دستگاه مراجعه می کند.

آخرین سوال پرسیده شده

دلیل ایجاد کد خطای E1 ماشین لباسشویی سامسونگ چیست ؟

کد خطا E1 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که دستگاه قادر به آبگیری نیست. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله خرابی شیر آب ورودی، خرابی فیلتر شیر آب ورودی، خرابی پمپ تخلیه، خرابی سوئیچ فشار، یا خرابی برد الکترونیکی ایجاد شود. برای بررسی دستگاه با شماره 02636191 تماس بگیرید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت افتادگی درب ماشین ظرفشویی سامسونگ چیست؟

خراب بودن درب ماشین ظرفشویی سامسونگ با این تفاسیر که وسط نمی ماند، مربوط به اختلال در لولای درب میباشد، بررسی نمایید که پیچ و مهره های لولای درب مشکلی نداشته باشند و اگر لولا شکسته تعویض نمایید. برای انجام این کار میتوانید با شماره گیری 02636191 و 02691300200 از خدمات اینانلو سرویس بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت صدای سوت قطار از ظرفشویی بوش چیست؟

صداي سوت از ماشين ظرفشويي می تواند دو علت داشته باشد. ممکن است آب پاش های پایین و بالا مشکل داشته باشد و یا ایراد از پمپ تخلیه دستگاه باشد. همچنین پمپ آب پاش نیز باید چک شود. همچنین می توانید از خدمات اینانلو سرویس نیز بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

برای رفع سوراخ کف ماشین ظرفشویی سامسونگ چه باید کرد؟

بدنه ماشین های ظرفشویی شما از نوع استیل می باشد. شما می توانید به صورت مقطعی بدنه را جوش داده و آب بندی کنید، اما توصیه نمی شود. چرا که حرارت آب گرم ماشین ظرفشویی بسیار بالاست و سبب از بین رفتن آن قسمت خواهد شد. نهایتا پیشنهاد می کنیم بدنه را تعویض کنید. می توانید از خدمات اینانلو سرویس در این زمینه بهره مند شوید.

در این مقاله می خوانید

"*" indicates required fields