۳۰ خط شبانه روزی

اینانلو سرویس

نماینده تخصصی تعمیر لوازم خانگی در سطح استان البرز​

۰۲۶-۳۶۱۹۱

۰۲۶-۹۱۳۰۰۲۰۰

تعمیر یخچال فریزر مدیا، کنوود، بکو و هیمالیا در استان البرز
مجله تخصصی اینانلو سرویس

مقاله جدید

تعمیر یخچال فریزر مدیا، کنوود، بکو و هیمالیا در استان البرز

خواندن این مقاله 5 دقیقه طول میکشد
۳ مرداد ۱۴۰۲

نمایندگی ۱۳۰ برند

امنیت کارشناسان

۱۸۰ روز گارانتی

ارائه فاکتور رسمی

ضمانت اصالت کالا

مجموعه اینانلو سرویس نماینده یخچال مدیا Midea ، خدمات نصب، سرویس، شارژ گاز و تعمیر تخصصی یخچال و ساید بای ساید مدیا Midea را در کرج انجام می‌دهد. چنانچه یخچال فریزر میدیا Midea دچار هر نوع ایرادی شده است با شماره 02636191 تماس بگیرید.

خدمات اینانلو سرویس با بهترین کیفیت ارائه می شود و هزینه‌ها طبق تعرفه اتحادیه و منصفانه  اعلام می گردد. علاوه بر این جهت تعویض قطعه از قطعات فابریک شرکتی میدیا استفاده می شود.  برای آرامش خاطر مشترکین عزیز همه خدمات ارائه شده، دارای گارانتی 6 ماه می باشد. همانطور که می دانید، هر دستگاه بعد از مدتی استفاده و عملکرد، احتمالاً نیاز به تعمیر و نگهداری دارد. در صورتی که شما در استان البرز دارای یخچال فریزری از برندهای مدیا، کنوود، بکو و هیمالیا هستید و مشکلی در عملکرد آن رخ داده است، می توانید از خدمات تعمیر یخچال فریزر متخصصان ما استفاده کنید.

اینانلو سرویس مرکز تعمیر یخچال فریزر مدیا، کنوود، بکو و هیمالیا

نمایندگی رسمی اینانلو سرویس به عنوان مرکز تعمیر یخچال مدیا Midea در انواع مدل ها بدون تعطیلی در همه ی روز های هفته آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز می باشد.  اینانلو سرویس در زمینه تعمیر یخچال مدیا Midea و انواع لوازم خانگی آماده ارائه خدمات و پشتیبانی شبانه روزی می باشد.همواره سعی بر این بوده که با کیفیت ترین خدمات را با قیمتی منصفانه به مشتریان خود ارائه دهیم. کارگاه مجموعه اینانلو قسمت های مجزایی برای تعمیر دستگاه های لوازم خانگی دارد. تکنسین های با تجربه اینانلو سرویس به صورت تخصصی در زمینه تعمیر یخچال مدیا Midea در مدل های مختلف آموزش دیده اند. این موضوع باعث ارائه خدمات مطلوب و تخصصی به مشتریان عزیز شده است.

بررسی خطاها و تعمیر یخچال فریزر هیمالیا
بررسی خطاها و تعمیر یخچال فریزر هیمالیا

نحوه ی تماس با مرکز تعمیر یخچال و ساید بای ساید بکو beko

اولین گام برای ثبت درخواست تعمیر یخچال بکو و اعلام خرابی، تماس با شماره 02636191 می باشد. علاوه بر این می توانید از طریق وبسایت اینانلو سرویس به صورت آنلاین نیز درخواست خود را ثبت کنید. کارشناسان اینانلو سرویس درخواست شما را ثبت کرده و تکنسین تعمیر یخچال بکو beko را به محل شما می فرستند.

ساعتی که تکنسین به محل شما مراجعه می کند مطابق برنامه ریزی شما می باشد. مشتری ساعت مراجعه تکنسین برای  تعمیر یخچال فریزر بکو را مشخص می کند.

هزینه تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید بکو beko

هزینه تعمیر یخچال بکو beko توسط تکنسین و بعد از عیب یابی و پیدا کردن ایراد به مشتری اعلام می شود. کلیه هزینه هایی که تکنسین اینانلو سرویس از مشتری دریافت می کند، مطابق هزینه های تعیین شده از سوی  اتحادیه می باشد. پیش از انجام تعمیر، هزینه قطعات و اجرت به مشتری اعلام می شود. در صورت موافقت مشتری با هزینه ها تعمیر یخچال انجام  می شود.

خرابی برد فرمان یخچال فریزر بکو beko

برد الکترونیکی یخچال از قطعه های اصلی و مهم هر یخچال مدل جدیدی می باشد. همه دستورها و عملکرد دستگاه  توسط برد اصلی یخچال انجام می شود.

وجود مشکل در برد فرمان یخچال می تواند باعث روشن نشدن یخچال و حتی عدم سرمایش آن شود.

برد یخچال Beko در مدل های متنوع این یخچال یا درون یخچال قرار دارد و یا در بالای بدنه یخچال و یا در پشت یخچال قرار دارد.

چنانچه برای تعمیر برد خراب یخچال خود به نمایندگی تعمیر یخچال BEKO بکو نیاز دارید، با شماره 02636191 تماس بگیرید.

اینانلو سرویس نمایندگی رسمی تعمیر یخچال و ساید بای ساید بکو
اینانلو سرویس نمایندگی رسمی تعمیر یخچال و ساید بای ساید بکو

خدمات پس از فروش یخچال کنوود شامل چه مواردی می باشد ؟

کلیه لوازم خانگی برقی، با گذشت زمان به تعمیر احتیاج پیدا می کنند. لوازم خانگی کنوود، همچون یخچال فریزر و ساید بای ساید، نیز از این اصل جدا نیستند. اهمیت جایگاه خدمات پس از فروش در چنین شرایطی مشخص می شود. خدمات پس از فروش یخچال کنوود شامل خدماتی مانند نصب، تعمیر تخصصی، تعویض قطعات ، سرویس دوره ای و…. می شود. برای دریافت خدمات تعمیر یخچال کنوود می توانید با شماره 02636191 تماس بگیرید. تکنسین های اینانلو سرویس در اسرع وقت برای حل مشکل دستگاه شما مراجعه می کنند.

برفک زدن فریزر یخچال نوفراست کنوود

از اصلی ترین دلایل یخ زدن فریزر نوفراست می توان به قرار گرفتن  یخچال در محیط گرم و مرطوب اشاره کرد. علاوه بر این امکان دارد به دلیل عدم رعایت فاصله ی مناسب دستگاه از دیوار کمپرسور بیش از حد گرم شده باشد. ضمنا ممکن است ایراد به لاستیک دور درب مربوط باشد که در صورت پارگی باید آن را عوض کنید . در نهایت ممکن است که ایراد از ترموستات باشد که باید توسط تکنسین بررسی شود.

گرم شدن بدنه ی یخچال کنوود

گردش گاز مبرد در لوله های اطراف یخچال فریزر و ساید بای ساید می تواند موجب گرم شدن بدنه ی یخچال شود. این حرارت برای لاستیک دور درب دستگاه بسیار مناسب می باشد زیرا سبب حفظ خاصیت مغناطیسی لاستیک می شود. با این حال توصیه می شود چنانچه  بدنه ی یخچال گرم شد، فاصله دستگاه تا دیوار را 50 سانتی متر قرار دهید تا این ایراد رفع شود.

اختلالات رایج یخچال فریزر هیمالیا

  • صدای غیرطبیعی یخچال فریزر هیمالیا
  • پاره شدن لاستیک دور درب یخچال فریزر هیمالیا
  • عدم کارکرد صحیح یخچال فریزر هیمالیا
  • مصرف زیاد برق یخچال فریزر هیمالیا
  • عدم کارکرد کمپرسور یخچال فریزر هیمالیا
  • یخ زدگی یخچال فریزر هیمالیا
  • نبود آب در مخزن یخچال فریزر هیمالیا
اینانلو سرویس مرکز تعمیر تخصصی یخچال و ساید بای ساید مدیا Midea
اینانلو سرویس مرکز تعمیر تخصصی یخچال و ساید بای ساید مدیا Midea

گرم بودن و عدم برودت و تعمیر یخچال فریزر هیمالیا

در برخی مواقع، زمانی که دمای یخچال فریزر را تغییر می‌دهید، امکان دارد ۴۸ ساعت طول بکشد تا به دمای مورد نظر برسد.
در شرایطی که شیر آب یخچال فریزر هیمالیا متصل نیست، یخ ساز را غیر فعال کنید تا دمای دستگاه به منظور تولید یخ پایین نیاید.
اگر به تازگی یخ زیادی از دستگاه گرفته اید، دمای یخچال برای تولید یخ بیشتر پایین می‌آید. در این شرایط برای رفع اختلال و تعمیر یخچال فریزر هیمالیا 24 ساعت صبر کنید و بعد دمای یخچال را مجدداً چک و بررسی کنید.
پس از تغییر دمای یخچال، حدود ۴۸ ساعت صبر کنید تا دمای یخچال به دمای تنظیم شده برسد.
در صورتی که در قسمت کشوهای گوشت و میوه با مشکل گرم شدن روبرو هستید، جریان هوا را در این بخش چک و بررسی کنید. تغییر دادن تنظیمات کشو ها، سبب ایجاد تغییر در جریان هوای دستگاه و سردتر شدن محتوای کشوها می‌شود.

تعمیر یخچال فریزر مدیا، کنوود، بکو و هیمالیا در استان البرز

در صورت مشاهده هرگونه خرابی و نیاز به تعمیر مدیا، کنوود، بکو و هیمالیا یا هر وسایل دیگری ک در منزل دارید مانند کولر گازی، جارو برقی، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و… از هر برندی که باشد می توانید با شماره های 02636191 و 02691300200 با اینانلو سرویس در تماس باشید. حتی می توانید از طریق سایت اینانلو سرویس ثبت درخواست کنید تا شامل 10% تخفیف شوید. اینانلو سرویس با سابقه 20 ساله در زمینه نصب، تعمیر و سرویس لوازم خانگی نماینده رسمی 130 برند و دارای کد فعال نمایندگی است.

از جمله برند های تحت پوشش اینانلو سرویس می توان به سامسونگ، ال جی، اسنوا، دوو، فرسان، پاکشوما، کرال، کندی، کروپ، مدیدیا، جنرال آدمیرال، آکس، زیرووات، دکستر، مابه، آیگه، جنرال الکتریک، وایت هاوس، فروزان، سامیا، یوش، پارس، هیوندای، مولتی مکس، تکنولایو، هاردستون، مجیک چف، دنیس، دیپوینت، فایر، تجا، بنس، الیو، بلومبرگ، مدیا، امرسان، گوردیک، گوفر، یخساران، یوشیتا، گلدن برگ، برتینو، اکسنت، یواستار، یور پلاس، هیمالیا، دیامونته، نیکسان، التتو، اسکای ورد، رنزو، اکولوکس، جی سان، سوزوکی، کنوود، گرنیه، برتا، ایران شرق، گراند صنعت، بلوتینی، آزمایش، سینور، سیلور آیس، لایف، تسلا، تی سی ال، ایکس ویژن، سیلوان، سونیل، نسکو، هاویلوکس، ویرپول، اورست، انیس، سایلون، جنرال بریجن، فیلور، تکسان خزر، دونار، ناب استیل، وستل و…. اشاره کرد.

سامانه تعمیر آنلاین

نیاز به تعمیر لوازم خانگی دارید…؟

می توانید درخواست خود را به صورت انلاین ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیردند

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟

شما می توانید نظر خود را ارسال کنید همچنین اگر سوالی دارید می توانید از ما بپرسید تا در اولین فرصت به شما پاسخ دهیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینانلو سرویس

نماینده تعمیر و تامین تجهیزات ۱۳۰ برند داخلی و خارجی

آخرین پرسش ها

آخرین سوال پرسیده شده

دلیل ایجاد کد خطای E1 ماشین لباسشویی سامسونگ چیست ؟

کد خطا E1 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که دستگاه قادر به آبگیری نیست. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله خرابی شیر آب ورودی، خرابی فیلتر شیر آب ورودی، خرابی پمپ تخلیه، خرابی سوئیچ فشار، یا خرابی برد الکترونیکی ایجاد شود. برای بررسی دستگاه با شماره 02636191 تماس بگیرید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت افتادگی درب ماشین ظرفشویی سامسونگ چیست؟

خراب بودن درب ماشین ظرفشویی سامسونگ با این تفاسیر که وسط نمی ماند، مربوط به اختلال در لولای درب میباشد، بررسی نمایید که پیچ و مهره های لولای درب مشکلی نداشته باشند و اگر لولا شکسته تعویض نمایید. برای انجام این کار میتوانید با شماره گیری 02636191 و 02691300200 از خدمات اینانلو سرویس بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت صدای سوت قطار از ظرفشویی بوش چیست؟

صداي سوت از ماشين ظرفشويي می تواند دو علت داشته باشد. ممکن است آب پاش های پایین و بالا مشکل داشته باشد و یا ایراد از پمپ تخلیه دستگاه باشد. همچنین پمپ آب پاش نیز باید چک شود. همچنین می توانید از خدمات اینانلو سرویس نیز بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

برای رفع سوراخ کف ماشین ظرفشویی سامسونگ چه باید کرد؟

بدنه ماشین های ظرفشویی شما از نوع استیل می باشد. شما می توانید به صورت مقطعی بدنه را جوش داده و آب بندی کنید، اما توصیه نمی شود. چرا که حرارت آب گرم ماشین ظرفشویی بسیار بالاست و سبب از بین رفتن آن قسمت خواهد شد. نهایتا پیشنهاد می کنیم بدنه را تعویض کنید. می توانید از خدمات اینانلو سرویس در این زمینه بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

چرا دیواره های یخچال سامسونگ داغ میشه؟

در یک سری از مدل های یخچال و فریزر، کندانسور در بدنه یخچال قرار داده شده و وقتی که کندانسور داغ باشد، نشانه سالم بودن دستگاه است. پس اگر دیواره یا بدنه یخچال و فریزر سامسونگ گرم است مشکلی نیست. هنگامی که  کمپرسور کار می کند کندانسور دمای بیشتری دارد و احساس داغی میکنید. برای تعمیر یخچال سامسونگ می توانید از خدمات اینانلو سرویس بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

چرا یخچال بعد از چند ساعت یخ میزند؟

اواپراتور یا تریزون یخچال معمولا در یک بازه زمانی 2 الی 3 ساعته یخ میزند که قطعات دیفراست، یخ زدایی را انجام میدهند. در صورتی که یخ زدایی دستگاه به درستی انجام نمی شود با اینانلو سرویس 02636191 تماس بگیرید.

در این مقاله می خوانید

"*" indicates required fields