۳۰ خط شبانه روزی

اینانلو سرویس

نماینده تخصصی تعمیر لوازم خانگی در سطح استان البرز​

۰۲۶-۳۶۱۹۱

۰۲۶-۹۱۳۰۰۲۰۰

تعمیر یخچال فریزر فروزان، بوران، سیلوان و برفاب در کرج
مجله تخصصی اینانلو سرویس

مقاله جدید

تعمیر یخچال فریزر فروزان، بوران، سیلوان و برفاب در کرج

خواندن این مقاله 5 دقیقه طول میکشد
۴ مرداد ۱۴۰۲

نمایندگی ۱۳۰ برند

امنیت کارشناسان

۱۸۰ روز گارانتی

ارائه فاکتور رسمی

ضمانت اصالت کالا

از کار افتادن یخچال یکی از مهمترین مشکلاتی است که باید فورا بررسی و برای رفع خرابی و تعمیر یخچال اقدام شود. خرابی یخچال فریزر می‌تواند به سلامت مواد غذایی نیز آسیب بزند و خسارت زیادی به صاحبان این دستگاه‌ وارد نماید.

تعمیر یخچال فریزر فروزان، بوران، سیلوان و برفاب در کرج از خدماتی است که در اینانلوسرویس به راحتی قابل دسترسی است. سرویس دوره ای منظم یخچال فریزر و دستگاه های ساید بای ساید می‌تواند سبب شناسایی مشکلات و ایرادات جزئی در دستگاه گردد. با این کار بسیاری از اختلالات دستگاه پیش از اینکه به خرابی اساسی تبدیل شوند مشخص شده، با هزینه های جزئی قابل رفع هستند.

تعمیر یخچال فریزر بوران هنگامی که خنک نمی کند

زمانی که یخچال فریزر بوران شما خنک نمی کند، موارد زیر را چک و بررسی کنید، البته به این نکته توجه داشته باشید که نوع یخچال بوران شما الکترونیکی، نیمه مکانیکی و یا مکانیکی است و بعد با توجه به نوع یخچال بوران خود، بررسی کنید که چرا یخچال بوران شما برودت ندارد.

اگر یخچال بوران شما از نوع الکتریکی است، باید موارد زیر را چک و بررسی کنید.

 • سنسور یخچال فریزر بوران
 • ترمودیسک یخچال فریزر بوران
 • برد الکترونیکی یخچال فریزر بوران
 • المنت یخچال فریزر بوران
 • گاز یخچال فریزر بوران
خدمات پس از فروش لوازم خانگی اینانلو مرکز تعمیر یخچال فروزان در کرج
خدمات پس از فروش لوازم خانگی اینانلو مرکز تعمیر یخچال فروزان در کرج

پس از بررسی موارد بالا، اگر عیب از هر کدام از موارد ذکر شده باشد، باید برای تعمیر یخچال بوران خود با یک، تعمیرکار حرفه ای، متخصص و کاربلد تماس حاصل فرمایید. توجه داشته باشید که تعمیر قطعات بالا نیازمند تخصص می باشد و خودتان به هیچ وجه نباید اقدام به تعمیر یخچال بوران کنید زیرا ممکن است عواقب جبران ناپذیری برای شما داشته باشد.

در صورتی که یخچال بوران شما ، از نوع مکانیکی است، باید موارد زیر را چک و بررسی کنید.

 • ترموستات یخچال فریزر بوران
 • گاز یخچال فریزر بوران
 • لاستیک دور درب یخچال فریزر بوران
 • کمپرسور یخچال فریزر بوران

وکیوم و شارژ گاز یخچال فریزر فروزان

شارژ گاز باید پس از وکیوم کامل و ایجاد خلا در سیستم برودت انجام گیرد. چنانچه هوای موجود در لوله های دستگاه تخلیه نشود، با گاز مبرد ترکیب شده و سبب جلوگیری از تولید برودت می شود. پس از این مرحله، باید مقدار دقیق گاز تعیین شده توسط کارخانه را به دستگاه تزریق کرد. برای تعمیر یخچال فریزر فروزان خود می توانید از طریق سایت اینانلو سرویس اقدام کنید.

وجود روغن در لوله های یخچال فریزر فروزان

گاز مبرد هنگامی میتواند باعث سرد شدن دستگاه شود که تمام لوله های درونی و بیرونی دستگاه عاری از هرگونه روغن و چربی شوند. وجود روغن روی دیواره داخلی لوله ها، باعث جلوگیری از عمل تبرید و تعمیر یخچال فریزر فروزان می گردد.

خرابی فیلتر درایر گاز یخچال فریزر فروزان

درون فیلتر درایر گاز یخچال و فریزر فروزان، دانه های ریزی قرار گرفته شده که ظرفیت جذب رطوبت و ریزگردها را دارد. چرا که در صورت وجود رطوبت، گاز مبرد خواص شیمیایی خود را از دست می دهد و دیگر توانایی تولید برودت را نخواهد داشت. در اینصورت به تعمیر یخچال فریزر فروزان نیاز پیدا خواهید کرد.

خرابی شیر برقی گاز یخچال فریزر فروزان

وظیفه ی تعیین مسیر چرخش گاز مبرد بین قسمت یخچال و قسمت فریزر بر عهده ی شیر برقی گاز است. تشخیص معیوب بودن و خرابی شیر برقی گاز، نیازمند به دانش علمی و فنی و تخصص بالا است. به همین جهت در صورت نیاز به تعمیر یخچال فریزر فروزان، با تکنسین های اینانلو سرویس تماس بگیرید.

عیب یابی و تعمیر یخچال بوران در کرج با اینانلو سرویس
عیب یابی و تعمیر یخچال بوران در کرج با اینانلو سرویس

شارژ گاز یخچال فریزر فروزان در اینانلو سرویس

شارژ گاز یخچال فریزر فروزان به علت های متفاوتی می تواند انجام شود. برای مثال آسیب دیدن لوله انتقال سرمای یخچال فریزر می تواند باعث تخلیه گاز یخچال فریزر فروزان شود. به دلیل خطرات بالای این کار، یخچال حتما باید توسط تعمیرکار مجاز، ماهر و آموزش دیده نشت یابی، وکیوم و شارژ گاز انجام گردد.

 • روش های نشت یابی در پروسه شارژ گاز یخچال فریزر فروزان
 • نشت یابی گاز یخچال و فریزر فروزان با استفاده از محلول کف و صابون
 • نشت یابی گاز یخچال فریزر فروزان با مشعل هالید
 • نشت یابی گاز یخچال فریزر فروزان با نشت یاب الکترونیکی

نحوه تماس با مجموعه اینانلو سرویس و اقدام برای تعمیر یخچال سیلوان به شرح زیر است.

 • ابتدا از طریق شماره های 02636191 و 02691300200 اینانلو سرویس که نماینده رسمی و مجاز تعمیر یخچال سیلوان می باشد تماس بگیرید.
 • می توانید از طریق سایت اینانلو سرویس و به صورت آنلاین درخواست خود را ثبت کنید تا شامل 10% تخفیف ویژه شوید.
 • در مرحله بعد، پس از ثبت اطلاعات شما، تکنسین های مجموعه با شما تماس گرفته و زمان مراجعه را هماهنگ می کنند.
 • تکنسین برا تعمیر یخچال سیلوان در اسرع وقت در محل شما حاضر خواهد شد.
 • بعد از اتمام خدمات و تعمیر یخچال سیلوان فاکتور رسمی نمایندگی به شما ارائه میگردد.
 • در نهایت بابت رضایتمندی از خدمات دریافتی و تعمیر یخچال سیلوان از واحد CRM با شما تماس گرفته می شود.

نمایندگی تعمیر یخچال فروزان، بوران، سیلوان و برفاب در کرج

سیلوان از شرکت های تولیدی صنعتی مطرح یخچال فریزر ایرانی می باشد. که با اعطای امتیاز نمایندگی تعمیر یخچال سیلوان به مراکز معتبر، خدمت رسانی به مشتریان را آسان کرده است. شرکت سیلوان در طول این سال ها همواره سعی در جلب رضایت مشتریان داشته است.

نحوه تماس با نمایندگی اینانلو مرکز تعمیر یخچال برفاب در کرج

کاربران برای حل مشکلاتی که در لوازم خانگی مخصوصا یخچال فریزر آنها ایجاد می شود. به افرادی نیاز دارند که بتوانند با خیالی آسوده و بدون نگرانی یخچال فریزر خود را برای تعمیر به آنها بسپارند. چنانچه از یخچال فریزر برفاب استفاده می‌کنید؛ راه‌های ارتباط با نمایندگی اینانلو مرکز تعمیر یخچال برفاب در کرج در زیر معرفی شده است.

تعمیر یخچال برفاب در نمایندگی اینانلو با هزینه منصفانه
تعمیر یخچال برفاب در نمایندگی اینانلو با هزینه منصفانه

اولین و ساده ترین راه جهت ارتباط با کارشناسان اینانلو سرویس تماس با شماره 02636191 است.
ثبت‌ آدرس در وبسایت اینانلو سرویس و درگاه های مجازی از دیگر روش ها لحاظ می شود. بعد از ثبت درخواست پیامکی حاوی کد اشتراک و نام تکنسین برای شما ارسال خواهد شد. سپس تکنسین تعمیر یخچال برفاب در اسرع وقت به آدرس شما مراجعه کرده و مشکل یخچال برفاب شما را با استفاده از قطعات اورجینال برطرف می‌کند. هنگامی که کار تکنسین به اتمام برسد، فاکتور رسمی به شما ارائه می‌کند. علاوه بر این واحد رضایت مشتری با مشتری تماس می گیرد و در خصوص وضعیت دستگاه و عملکرد تکنسین نظر سنجی می کند. شرکت شما در نظر سنجی به عملکرد بهتر تکنسین های اینانلو سرویس کمک می کند.

تعمیر یخچال فریزر فروزان، بوران، سیلوان و برفاب در کرج

در پایان لازم به ذکر است در صورت خرابی و نیاز به تعمیر یخچال فریزر فروزان، بوران، سیلوان و برفاب خود می توانید با شماره گیری 02636191 و 0291300200 و حتی از طریق سایت با کارشناسان اینانلو سرویس در تماس باشید. به محض ثبت درخواست در سایت، کارشناسان ما با شما تماس گرفته و اختلال دستگاه را جویا می شوند. در مرحله بعد آدرس و مشخصات شما به تعمیرکار مربوطه ارجاع داده میشود و با شما تماس خواهند گرفت تا زمان مراجعه را هماهنگ کنند.

اینانلو سرویس با بیش از 20 سال سابقه درخشان در زمینه تعمیر و نصب یخچال سیلوان، آماده خدمات رسانی در تمامی نقاط استان البرز از جمله مهرشهر، جهانشهر، عظیمیه، فردیس، گلشهر، مشکین دشت، محمد شهر، ماهدشت، حصارک، کمالشهر، باغستان، گوهردشت، گلسار، چندار، کوهسار، نظرآباد، هشتگرد، شهر جدید هشتگرد و… می باشد.

سوالات متداول

سامانه تعمیر آنلاین

نیاز به تعمیر لوازم خانگی دارید…؟

می توانید درخواست خود را به صورت انلاین ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیردند

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟

شما می توانید نظر خود را ارسال کنید همچنین اگر سوالی دارید می توانید از ما بپرسید تا در اولین فرصت به شما پاسخ دهیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینانلو سرویس

نماینده تعمیر و تامین تجهیزات ۱۳۰ برند داخلی و خارجی

آخرین پرسش ها

آخرین سوال پرسیده شده

علت ارور dc در ماشین لباسشویی سامسونگ چیست؟

کد خطا E3 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که درب دستگاه به درستی بسته نشده است. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله خرابی میکروسوئیچ درب، خرابی برد الکترونیکی، یا خرابی لولای درب ایجاد شود. جهت بررسی دستگاه از نظر فنی با شماره 02636191 تماس بگیرید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت ارور e2 لباسشویی سامسونگ چیست؟

کد خطا E2 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که دستگاه قادر به تخلیه آب نیست. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله بسته بودن دریچه تخلیه، خرابی پمپ تخلیه، خرابی فیلتر پمپ تخلیه، خرابی سوئیچ فشار، یا خرابی برد الکترونیکی ایجاد شود. در صورتی که با بررسی و تمیز کردن فیلتر تخلیه مشکل حل نشد با شماره 02636191 تماس بگیرید. تکنسین در اسرع وقت برای تعمیر دستگاه مراجعه می کند.

آخرین سوال پرسیده شده

دلیل ایجاد کد خطای E1 ماشین لباسشویی سامسونگ چیست ؟

کد خطا E1 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که دستگاه قادر به آبگیری نیست. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله خرابی شیر آب ورودی، خرابی فیلتر شیر آب ورودی، خرابی پمپ تخلیه، خرابی سوئیچ فشار، یا خرابی برد الکترونیکی ایجاد شود. برای بررسی دستگاه با شماره 02636191 تماس بگیرید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت افتادگی درب ماشین ظرفشویی سامسونگ چیست؟

خراب بودن درب ماشین ظرفشویی سامسونگ با این تفاسیر که وسط نمی ماند، مربوط به اختلال در لولای درب میباشد، بررسی نمایید که پیچ و مهره های لولای درب مشکلی نداشته باشند و اگر لولا شکسته تعویض نمایید. برای انجام این کار میتوانید با شماره گیری 02636191 و 02691300200 از خدمات اینانلو سرویس بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت صدای سوت قطار از ظرفشویی بوش چیست؟

صداي سوت از ماشين ظرفشويي می تواند دو علت داشته باشد. ممکن است آب پاش های پایین و بالا مشکل داشته باشد و یا ایراد از پمپ تخلیه دستگاه باشد. همچنین پمپ آب پاش نیز باید چک شود. همچنین می توانید از خدمات اینانلو سرویس نیز بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

برای رفع سوراخ کف ماشین ظرفشویی سامسونگ چه باید کرد؟

بدنه ماشین های ظرفشویی شما از نوع استیل می باشد. شما می توانید به صورت مقطعی بدنه را جوش داده و آب بندی کنید، اما توصیه نمی شود. چرا که حرارت آب گرم ماشین ظرفشویی بسیار بالاست و سبب از بین رفتن آن قسمت خواهد شد. نهایتا پیشنهاد می کنیم بدنه را تعویض کنید. می توانید از خدمات اینانلو سرویس در این زمینه بهره مند شوید.

در این مقاله می خوانید

"*" indicates required fields