۳۰ خط شبانه روزی

اینانلو سرویس

نماینده تخصصی تعمیر لوازم خانگی در سطح استان البرز​

۰۲۶-۳۶۱۹۱

۰۲۶-۹۱۳۰۰۲۰۰

تعمیر یخچال فریزر الکتروسان، آیسان خزر، آی فادر و نیکسان در کرج
مجله تخصصی اینانلو سرویس

مقاله جدید

تعمیر یخچال فریزر الکتروسان، آیسان خزر، آی فادر و نیکسان در کرج

خواندن این مقاله 5 دقیقه طول میکشد
۶ خرداد ۱۴۰۲

نمایندگی ۱۳۰ برند

امنیت کارشناسان

۱۸۰ روز گارانتی

ارائه فاکتور رسمی

ضمانت اصالت کالا

یخچال فریزر از جمله لوازم ضروری هر خانه و آشپزخانه می باشد. در صورتی که در خانه خود از یخچال فریزر های الکتروسان، آیسان خزر، آی فادر و نیکسان استفاده می کنید و اگر با ایرادی در عملکرد آنها روبرو شدید.

می توانید از طریق شماره های 02636191 و 02691300200 با اینانلو سرویس در تماس باشید.

تعمیر تخصصی یخچال فریزر الکتروسان در کرج

با وجود رعایت موارد مراقبت، باز هم معیوب شدن قطعات و خرابی ها در لوازم خانگی غیر قابل پیش بینی می باشند. کارشناسان و تکنسین های با تجربه مرکز تعمیر یخچال الکتروسان در کرج، هنگام تماس در مرحله اول بدون هیچ هزینه ای، شما را برای انجام کارهای لازم به صورت تلفنی راهنمایی می کنند. چنانچه تعمیر دستگاه به اقدامات بیشتر و جدی تری نیاز داشته باشد، تکنسین متخصص به محل اعزام خواهد شد.

تعمیر یخچال فریزر الکتروسان در منزل و محل مشتری

امروزه انجام خدمات تعمیر لوازم خانگی مخصوصاً یخچال فریزر در محل به مسئله ای ضروری تبدیل شده است. واقعا هم حمل دستگاه برای تعمیر به تعمیرگاه کاری پرهزینه و سخت می باشد!

بعد از تماس شما با اینانلو سرویس، تکنسین متخصص و با تجربه در زمینه تعمیر یخچال فریزر الکتروسان به همراه ابزار آلات خود در اسرع وقت به محل اعزام می شود. تکنسین حرفه ای و دوره دیده بعد از کارشناسی و عیب یابی، تعمیر یخچال الکتروسان را به طور تخصصی انجام می دهد.

تعمیر یخچال فریزر الکتروسان بدون نیاز به حمل و نقل توسط اینانلو سرویس

تعمیر یخچال الکتروسان در منزل مشتری شامل مزیت هایی می باشد که در زیر به آنها اشاره می کنیم. مشترکین اینانلو سرویس از این مزایا بهره مند می شوند. بعضی از این مزیت ها شامل موارد زیر می شود.

 • صرفه جویی در وقت و هزینه اضافه
 • انجام تعمیرات در حضور صاحب دستگاه و نظارت شخص بر نحوه ی کار تکنسین
 • جلوگیری از آسیب های احتمالی به یخچال الکتروسان در حین حمل و نقل به کارگاه
 • تعمیرات آنی یخچال فریزر آیسان خزر در کرج و تمامی نقاط استان البرز
تعمیرات آنی یخچال فریزر آیسان خزر در کرج و همه ی نقاط البرز
تعمیرات آنی یخچال فریزر آیسان خزر در کرج و همه ی نقاط البرز

اینانلو سرویس به دلیل داشتن شعب فعال در شرق و غرب استان البرز می تواند در کوتاه ترین زمان تکنسین متخصص را به محل مشترکین عزیز روانه کند. در صورت نیاز به تعمیر یخچال فریزر آیسان خزر در کرج و مناطق اطراف با شماره های 02636191 و 02691300200 تماس بگیرید.

لازم به ذکر است بعد از پایان کار فاکتور رسمی دارای مهر اینانلو سرویس به شما ارائه خواهد شد. در صورت تمایل می توانید از طریق سایت اینانلو سرویس ثبت درخواست کنید تا شامل 10% تخفیف شوید.

تعمیر و سرویس تمامی مدل های یخچال آیسان خزر و سایر برندها در کرج

 • انجام تعمیر و سرویس یخچال آیسان خزر در سریع ترین زمان ممکن
 • کارشناسی و بررسی عیوب یخچال آیسان خزر و تعمیر یخچال فریزر آیسان خزر در تمامی نقاط استان البرز
 • ارائه فاکتور رسمی و ضمانت پشتیبانی خدمات انجام شده

مزیت های استفاده از خدمات تعمیر یخچال آیسان خزر توسط اینانلو سرویس

 • استفاده از قطعات اصلی و فابریک برای تعمیر یخچال آیسان خزر
 • امکان ثبت درخواست به صورت شبانه روزی جهت تعمیر یخچال آیسان خزر
 • دارای تعمیرکاران متخصص در زمینه یخچال فریزر آیسان خزر
 • شناخت کامل ایرادات خاص یخچال فریزر آیسان خزر
 • بهره گیری از روش های شرکت سازنده برای تعمیر
 • دارای تعرفه منصفانه جهت تعمیر یخچال آیسان خزر در کرج
 • انجام راهنمایی تلفنی برای تعمیر یخچال آیسان خزر توسط خود مشترکین

برای اینانلو سرویس فرقی ندارد که ساکن کدام منطقه از کرج هستید! اینانلو سرویس به وسعت استان البرز آماده ی خدمات رسانی به همشهریان عزیز البرزی می باشد.

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر نیکسان در کرج
نمایندگی تعمیر یخچال فریزر نیکسان در کرج

چه زمانی باید برای تعمیر یخچال فریزر آی فادر اقدام کنیم؟

زمانی به تعمیر یخچال فریزر آی فادر نیاز دارید که یکی از ایراد های زیر در یخچال شما دیده شود.

 • برد دیسپلی یخچال خراب است.
 • استاپر یا لولای درب خراب شده باشد.
 • گاز یخچال فریزر نشتی داشته باشد.
 • فریزر انجماد ندارد.
 • دستگاه شروع به کار نکند یا روشن نشود.
 • یخچال صدای غیر طبیعی می دهد.
 • عدم اتومات و کارکرد یکسره یخچال فریزر.
 • سرمایش بیش از حد یخچال.
 • عدم سرمایش یخچال .
 • لاستیک دور درب یخچال فریزر پاره یا خراب شده باشد.

تعمیر یخچال فریزر آی فادر در کرج توسط نمایندگی رسمی اینانلو سرویس به وسیله تکنسین های حرفه ای و با تجربه و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می گردد. بررسی و تعمیر یخچال آی فادر حتما باید توسط متخصصین و تعمیرکاران مجرب و با استفاده از قطعات اورجینال و شرکتی انجام شود. در غیر این صورت دستگاه دچار آسیب شده و ممکن است خسارات مالی ایجاد شود.

بازدید دوره ای و سرویس یخچال فریزر آی فادر در اینانلو سرویس

سرویس یخچال و فریزر آی فادر اگر منظم و هر 6 ماه یکبار انجام گردد، از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری می شود. انجام به موقع سرویس دوره ای از ایجاد هزینه های اضافی جلوگیری می کند و در واقع به افزایش طول عمر مفید دستگاه و قطعات آن نیز کمک می کند.

در هنگام سرویس دوره ای یخچال آی فادر به وسیله تکنسین های اینانلو سرویس همه ی لوله ها و اتصالات کمپرسور و میزان گاز داخل لوله ها چک و بررسی می شود. در صورت وجود اختلال در هر یک از قسمت های دستگاه، ایراد توسط کارشناس مربوطه برطرف می شود.

همچنین لاستیک دور درب چک و بررسی می شود تا خاصیت خود را از دست نداده باشد و برودت از بین درب خارج نشود. ضمنا وضعیت کمپرسور نیز هنگام کار مورد بررسی قرار می گیرد و مشکلات موجود برطرف می شوند.

خدمات پس از فروش و تعمیر یخچال فریزر آی فادر در کرج

نمایندگی تعمیر یخچال و انواع لوازم خانگی آی فادر در کرج
نمایندگی تعمیر یخچال و انواع لوازم خانگی آی فادر در کرج

اینانلو سرویس به عنوان نماینده رسمی برند آی فادر خدمات گارانتی، عیب یابی و تعمیر انواع یخچال و فریزر آی فادر را انجام می دهد. با گذشت زمان اینانلو سرویس دو شعبه در شرق و غرب استان البرز راه اندازی کرده و در حال ارائه خدمات به همشهریان البرزی می باشد.

اینانلو سرویس برای جلب رضایت مشترکین خود با تکنسین های دوره دیده و متخصص همکاری می کند. این مرکز برای تعمیر مدل های مختلف یخچال فریزر آی فادر در کرج دوره های تخصصی برگزار می کند. علاوه بر این تکنسین های خود را با تکنولوژی روز دنیا آشنا کرده است.

در دوره گارانتی شما می توانید برای دریافت خدمات گارانتی با شماره ای که در دفترچه ضمانت یخچال آی فادر درج شده تماس بگیرید. اما اگر گارانتی دستگاه شما منقضی شده نگران نباشید، فقط کافیست با شماره 02636191 تماس بگیرید.

خدمات پس از فروش نیکسان در استان البرز

از خدمات پس از فروش یخچال نیکسان چطور می توانیم استفاده کنیم؟

با استفاده از کارت گارانتی نمایندگی تعمیر یخچال نیکسان، می توانید از خدمات پس از فروش استفاده کنید. اگر یخچال فریزر شما جدیدا نصب شده و تاریخ گارانتی آن تمام نشده می توانید با شماره تلفن های نمایندگی یخچال نیکسان در کرج روی دفترچه راهنما تماس بگیرید.

ولی اگر به هر دلیلی مثل گم شدن کارت گارانتی و یا اتمام تاریخ گارانتی نمی توانید از خدمات گارانتی شرکت نیکسان استفاده کنید، در این شرایط از اینانلو سرویس کمک بخواهید. شماره 02636191 به صورت 24 ساعته و در 7 روز هفته پاسخگوی مشتریان عزیز می باشد. اینانلو سرویس یکی از نمایندگی های رسمی تعمیر یخچال فریزر در کرج می باشد.

در صورتی که یخچال نیکسان خراب شده باشد چه کاری انجام دهیم ؟

اگر برای تعمیر و سرویس یخچال فریزر نیکسان خود نیاز به کمک دارید تکنسین های حرفه ای اینانلو سرویس می توانند در زمینه تعمیر یخچال نیکسان به شما کمک کنند. شما در هر نقطه از استان البرز که باشید تکنسین های اینانلو سرویس برای تعمیر یخچال نیکسان به محل شما مراجعه می کنند. تنها کافیست با شماره های 02636191 و 02691300200 تماس بگیرید تا کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان ممکن برای تعمیر و سرویس یخچال نیکسان به محل شما اعزام شوند. تعهد ما به شما تحویل دستگاه در سلامت کامل می باشد.

سامانه تعمیر آنلاین

نیاز به تعمیر لوازم خانگی دارید…؟

می توانید درخواست خود را به صورت انلاین ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیردند

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟

شما می توانید نظر خود را ارسال کنید همچنین اگر سوالی دارید می توانید از ما بپرسید تا در اولین فرصت به شما پاسخ دهیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینانلو سرویس

نماینده تعمیر و تامین تجهیزات ۱۳۰ برند داخلی و خارجی

آخرین پرسش ها

آخرین سوال پرسیده شده

علت ارور dc در ماشین لباسشویی سامسونگ چیست؟

کد خطا E3 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که درب دستگاه به درستی بسته نشده است. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله خرابی میکروسوئیچ درب، خرابی برد الکترونیکی، یا خرابی لولای درب ایجاد شود. جهت بررسی دستگاه از نظر فنی با شماره 02636191 تماس بگیرید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت ارور e2 لباسشویی سامسونگ چیست؟

کد خطا E2 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که دستگاه قادر به تخلیه آب نیست. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله بسته بودن دریچه تخلیه، خرابی پمپ تخلیه، خرابی فیلتر پمپ تخلیه، خرابی سوئیچ فشار، یا خرابی برد الکترونیکی ایجاد شود. در صورتی که با بررسی و تمیز کردن فیلتر تخلیه مشکل حل نشد با شماره 02636191 تماس بگیرید. تکنسین در اسرع وقت برای تعمیر دستگاه مراجعه می کند.

آخرین سوال پرسیده شده

دلیل ایجاد کد خطای E1 ماشین لباسشویی سامسونگ چیست ؟

کد خطا E1 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که دستگاه قادر به آبگیری نیست. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله خرابی شیر آب ورودی، خرابی فیلتر شیر آب ورودی، خرابی پمپ تخلیه، خرابی سوئیچ فشار، یا خرابی برد الکترونیکی ایجاد شود. برای بررسی دستگاه با شماره 02636191 تماس بگیرید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت افتادگی درب ماشین ظرفشویی سامسونگ چیست؟

خراب بودن درب ماشین ظرفشویی سامسونگ با این تفاسیر که وسط نمی ماند، مربوط به اختلال در لولای درب میباشد، بررسی نمایید که پیچ و مهره های لولای درب مشکلی نداشته باشند و اگر لولا شکسته تعویض نمایید. برای انجام این کار میتوانید با شماره گیری 02636191 و 02691300200 از خدمات اینانلو سرویس بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت صدای سوت قطار از ظرفشویی بوش چیست؟

صداي سوت از ماشين ظرفشويي می تواند دو علت داشته باشد. ممکن است آب پاش های پایین و بالا مشکل داشته باشد و یا ایراد از پمپ تخلیه دستگاه باشد. همچنین پمپ آب پاش نیز باید چک شود. همچنین می توانید از خدمات اینانلو سرویس نیز بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

برای رفع سوراخ کف ماشین ظرفشویی سامسونگ چه باید کرد؟

بدنه ماشین های ظرفشویی شما از نوع استیل می باشد. شما می توانید به صورت مقطعی بدنه را جوش داده و آب بندی کنید، اما توصیه نمی شود. چرا که حرارت آب گرم ماشین ظرفشویی بسیار بالاست و سبب از بین رفتن آن قسمت خواهد شد. نهایتا پیشنهاد می کنیم بدنه را تعویض کنید. می توانید از خدمات اینانلو سرویس در این زمینه بهره مند شوید.

در این مقاله می خوانید

"*" indicates required fields