۳۰ خط شبانه روزی

اینانلو سرویس

نماینده تخصصی تعمیر لوازم خانگی در سطح استان البرز​

۰۲۶-۳۶۱۹۱

۰۲۶-۹۱۳۰۰۲۰۰

نمایندگی تعمیر یخچال نیکسان در کرج

مجله تخصصی اینانلو سرویس

مقاله جدید

نمایندگی تعمیر یخچال نیکسان در کرج

خواندن این مقاله 8 دقیقه طول میکشد
۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۲

نمایندگی ۱۳۰ برند

امنیت کارشناسان

۱۸۰ گارانتی

ارائه فاکتور رسمی

ضمانت اصالت کالا

آنچه در این مقاله می خوانید

نمایندگی تعمیر یخچال نیکسان در کرج، گوهردشت و فردیس

اینانلو سرویس نمایندگی رسمی تعمیر یخچال فریزر نیکسان در کلیه نقاط استان البرز می باشد. اگر یخچال فریزر نیکسان شما هر ایرادی دارد می توانید با نمایندگی اینانلو تماس بگیرید. کارشناسان ما در اسرع وقت یکی از بهترین و باتجربه ترین تکنسین های تعمیر یخچال نیکسان را به محل شما اعزام می کنند. خدمات اینانلو سرویس به صورت ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته می باشد.

ما میدانیم که خدمات پس از فروش نقش مهمی در آسایش مشتریان ایفا می کند. بنابراین در هنگام خرابی لوازم خانگی منزلتان نگران نباشید و با نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر نیکسان در کرج نزدیکترین شعبه اینانلو سرویس تماس بگیرید. محدوده های تحت پوشش اینانلو سرویس گوهردشت ، عظیمیه، مهرشهر، هشتگرد، فردیس، ملارد، مارلیک، باغستان، مشکین دشت، کیانمهر، کوی کارمندان، جهانشهر و… می باشد.

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر نیکسان در کرج

بخشی از خدمات اینانلو سرویس در کارگاه تعمیرات یخچال فریزر نیکسان در کرج

 • نصب و آموزش و راه اندازی یخچال فریزر نیکسان
 • تعویض فیلتر آب یخچال نیکسان
 • تعویض کمپرسور یخچال فریزر نیکسان
 • تعمیر و تعویض برد الکترونیکی یخچال
 • برطرف کردن بوی بد یخچال فریزر
 • برطرف کردن آبریزش در یخچال و ساید نیکسان
 • رفع ایراد از لاستیک دور درب یخچال و …

نمایندگی رسمی نصب و تعمیر یخچال نیکسان در کرج

چرا نمایندگی اینانلو را برای تعمیر یخچال نیکسان در کرج خود برگزینیم ؟
همه تعمیرکاران اینانلو سرویس مهارت، تجربه و سابقه بالا در زمینه تعمیر یخچال نیکسان در کرج را دارند.
همه ی قطعات مصرفی در نمایندگی اینانلو مرکز تعمیر یخچال فریزر نیکسان در کرج فابریک و دارای ضمانت هستند.
برای رفاه بیشتر مشتریان عزیز تاریخ و زمان مراجعه جهت تعمیرات یخچال نیکسان در کرج توسط مشتری تعیین می شود.
اینانلو سرویس به عنوان مرکز تعمیر یخچال نیکسان در کرج کلیه خدمات تعمیر و سرویس یخچال فریزر را به مدت شش ماه ضمانت می کند.

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر نیکسان در کرج
نمایندگی تعمیر یخچال فریزر نیکسان در کرج

نمایندگی یخچال نیکسان در کرج

با ثبت سفارش تعمیر در وبسایت اینانلو سرویس یکی از تکنسین های تعمیر یخچال نیکسان در کرج سریعا جهت رفع مشکل با شما تماس میگیرند. خدمات اینانلو سرویس به صورت 24 ساعته بوده و فرقی نمی کند شما ساکن کدام منطقه از استان البرز هستید. اینانلو سرویس همه مناطق البرز را جهت تعمیر یخچال پشتیبانی می کند. نمایندگی تعمیر یخچال نیکسان در استان البرز مناطق گلشهر، گوهردشت، عظیمیه، مهرشهر، فردیس، محمدشهر، ملارد، مارلیک، باغستان، کارمندان جنوبی، هشتگرد، کوهسار، کردان، نظرآباد و … را خدمات می رساند.

نمایندگی اینانلو مرکز خدمات پس از فروش نیکسان در کرج

به مرکز تعمیرات یخچال نیکسان در کرج نمایندگی اینانلو خوش آمدید
خدمات اینانلو سرویس در زمینه تعمیر انواع یخچال فریزر، یخچال و فریزر دوقلو، یخچال، فریزر نیکسان در کرج در استان البرز می باشد.

خدمات پس از فروش نیکسان در استان البرز

از خدمات پس از فروش یخچال نیکسان چطور می توانیم استفاده کنیم؟

با استفاده از کارت گارانتی نمایندگی تعمیر یخچال نیکسان، می توانید از خدمات پس از فروش استفاده کنید. اگر یخچال فریزر شما جدیدا نصب شده و تاریخ گارانتی آن تمام نشده می توانید با شماره تلفن های نمایندگی یخچال نیکسان در کرج روی دفترچه راهنما تماس بگیرید. ولی اگر به هر دلیلی مثل گم شدن کارت گارانتی و یا اتمام تاریخ گارانتی نمی توانید از خدمات گارانتی شرکت نیکسان استفاده کنید. در این شرایط می توانید با نمایندگی اینانلو تماس بگیرید. شماره 02636191 به صورت 24 ساعته و در 7 روز هفته پاسخگوی مشتریان عزیز میباشد. اینانلو سرویس یکی از نمایندگی های رسمی تعمیر یخچال فریزر در کرج می باشد.

در صورتی که یخچال نیکسان خراب شده باشد چه کاری انجام دهیم؟

اگر برای تعمیر و سرویس یخچال فریزر نیکسان تان نیاز به کمک دارید تکنسین های حرفه ای نمایندگی اینانلو می توانند در زمینه تعمیر یخچال نیکسان به شما کمک کنند. شما در هر نقطه از استان البرز که باشید تکنسین های اینانلو سرویس برای تعمیر یخچال نیکسان مراجعه می کنند . تنها کافیست با شماره های 02636191 و 02691300200 تماس بگیرید تا کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان ممکن برای تعمیر و سرویس یخچال نیکسان به محل شما اعزام شوند.تکنسین های اینانلو سرویس در اسرع وقت جهت تعمیر یخچال نیکسان اقدام کرده و دستگاه را در سلامت کامل به شما تحویل می دهند.

مشتریان عزیز میتوانند در همه ی ساعات شبانه روز به صورت آنلاین در وبسایت اینانلو سرویس درخواست خود را ثبت کنند. تکنسین های نمایندگی اینانلو در اسرع وقت جهت کارشناسی و عیب یابی دستگاه با شما تماس خواهند گرفت.

اقدامات نمایندگی تعمیر یخچال نیکسان برای تعمیر یخچال و فریزر

نمایندگی تعمیرات یخچال نیکسان از گروه تعمیرکاران با تجربه و تیم مشاوره تشکیل شده است. همکاری این دو گروه به ارائه خدمات مطلوب به مشتریان منتهی خواهد شد. بنابراین به شرح اصلی ترین اقدامات مرکز تعمیرات یخچال نیکسان می پردازیم.

گروه مشاوره که حین تماس مشتری با نمایندگی و اعلام خرابی یخچال فریزر نیکسان خود، نخست به مشتری کمک میکنند تا دلیل ایراد ایجاد شده را پیدا کنند. در صورتی که خود مشتری بتواند ایراد دستگاه را برطرف کند کارشناسان اینانلو سرویس مشتری را راهنمایی تلفنی می کنند تا بدون نیاز به مراجعه تکنسین ایراد را رفع نماید. اما چنانچه مشکل ایجاد شده نیاز به حضور تکنسین متخصص داشته باشد، کارشناس کار را به تیم فنی ارجاع داده تا کار مشتری را پیگیری نمایند.

همان وقت که مشتری با نمایندگی تعمیر یخچال نیکسان تماس میگیرد در صورت نیاز به مراجعه تکنسین، اینانلو سرویس جهت حفظ آرامش خاطر مشتریان گرامی، تکنسین سریعا اعزام می شود. تکنسین با تجربه در کوتاه ترین زمان ممکن به منزل مشتری مراجعه نموده و دستگاه را بررسی می کند. کلیه تعمیرات یخچال نیکسان در منزل انجام می شود.

اگر تعمیرکار بعد از بررسی دستگاه متوجه شود که نیاز به تعویض قطعه دارد، از قطعات فابریک و اصلی نیکسان برای تعمیر یخچال نیکسان استفاده کند. به دلیل استفاده از قطعات اورجینال با تعویض قطعات، کیفیت کارکرد دستگاه شما افت نخواهد کرد.
نمایندگی تعمیر یخچال نیکسان برای رفاه و اطمینان خاطر مشتریان ضمن تاکید بر حسن انجام کار، خدمات ارائه شده توسط تکنسین های اینانلو سرویس گارانتی می شود. همه خدمات صورت گرفته توسط تکنسین های این مجموعه ۶ ماه ضمانت می شود.

چرا اینانلو سرویس بهترین مرکز خدمات پس از فروش نیکسان است؟

 • حمایت ۲۴ ساعته
 • تسریع در انجام خدمات (مراجعه کمتر از 24 ساعت بعد از تماس شما)
 • تیم دوره دیده و متخصص
 • استعمال از قطعات فابریک و اصلی
 • انجام تعمیر در محل بدون نیاز به حمل دستگاه
 • دارای بیش از ۲۵ سال در زمینه تعمیرات انواع لوازم خانگی همچون یخچال، لباسشویی، ظرفشویی، کولر، ماکروفر و…
 • دارای واحد رضایت مشتری جهت استعلام از مشتریان بعد از پایان کار و چک کردن کیفیت خدمات ارائه شده
 • تضمین 6 ماهه قطعات مصرفی و خدمات انجام شده
 • همکاری با تکنسین های متعهد و با اخلاق جهت اطمینان خاطر مشتریان
 • رعایت مسائل بهداشتی
نمایندگی اینانلو مرکز خدمات پس از فروش نیکسان در کرج
نمایندگی اینانلو مرکز خدمات پس از فروش نیکسان در کرج

نمایندگی رسمی سرویس و تعمیر یخچال فریزر نیکسان در محل

اگر یخچال فریزر نیکسان شما دچار هر نوع ایرادی شده باشد تکنسین های اینانلو سرویس دستگاه را در محل شما و به بهترین نحو تعمیر خواهند کرد. در بسیاری از مراکز برای تعمیراتی مثل شارژ گاز و تعویض کمپرسور یخچال یا فریزر دستگاه را برای تعمیر به کارگاه حمل می کنند. لازم به ذکر است در هنگام حمل و نقل ممکن است آسیب های جدی به دستگاه وارد شود. نمایندگی اینانلو مرکز تعمیرات یخچال نیکسان کلیه تعمیرات همانند شارژ گاز یخچال نیکسان ، تعویض کمپرسور یخچال فریزر نیکسان ، تعویض فن یخچال نیکسان ، تعویض هیتر یخچال نیکسان ، تعویض سنسور یخچال نیکسان ، تعویض برد یخچال نیکسان و دیگر تعمیرات مرتبط با یخچال فریزر نیکسان را در منزل مشتری انجام میدهد.

نمایندگی اینانلو مرکز تعمیر یخچال فریزر نیکسان در کرج

نکات ویژه از چه راهی بوی بد یخچال را از بین ببرید؟

بعضی اوقات غذاهای چند روز مانده مثل گوشت، مرغ یا سالادی که در گوشه ای از یخچال مدت ها به جا مانده، ممکن است بوی نامطلوبی ایجاد کند. اما گاهی حتی با زدودن عامل بوی ناخوشایند بو همچنان درون یخچال باقی می ماند. با انجام راه حل های زیر می توانید از شر این بو نجات پیدا کنید.

اینانلو سرویس نمایندگی رسمی نصب، تعمیر و خدمات پس از فروش یخچال نیکسان در کرج می باشد. فردیس، ملارد ، مشکین دشت، محمدشهر، گوهردشت، مهرشهر، جهانشهر، عظیمیه،هشتگرد، نظرآباد، کردان، کوهسار و غیره از مناطق تحت پوشش اینانلو سرویس برای تعمیر یخچال نیکسان است.

تمیز کردن یخچال

قدم اول، نظافت کامل کابین یخچال است. دستگاه را خاموش کنید و همه ی قفسه ها و کشوها را خارج کرده و غذاها را در جایی خنک قرار دهید تا کار تمیز کردن تمام شود. طبقاتی را که بیرون آورده اید، درون محلولی که از قبل با آب و صابون آماده کرده اید، غوطه ور کنید. در پایان تمام سطوح داخلی کابین یخچال را به طور کامل خشک کنید.

بوزدایی یخچال با جوش‌ شیرین

کمی جوش‌ شیرین را درون ظرفی در باز بریزید و به مدت یک شبانه روز داخل یخچال قرار دهید تا بوی ناخوشایند را به خود جذب کند. در نهایت جوش‌ شیرین را دور بریزید.

خدمات پس از فروش تعمیر یخچال نیکسان در کرج، گوهردشت، عظیمیه ،جهانشهر ، مهرشهر، فردیس، ملارد، مشکین دشت ، هشتگرد، نظرآباد، کردان، کوهسار و … اینانلو سرویس می باشد.

برای درخواست نصب، سرویس یا تعمیر یخچال نیکسان می توانید با شماره های 02636191 و 02691300200 تماس بگیرید.

از بین بردن بو با دانه های تازه قهوه

برای افزایش تاثیر جوش شیرین، دانه های تازه قهوه را درون یک ظرف قرار دهید و آن را یک شبانه روز داخل یخچال بگذارید.

بوی جدیدی را در یخچال منتشر کنید

تعدادی پنبه‌ را به عصاره وانیل بیامیزید و آنها را برای چند‌ ساعت درون یخچال قرار دهید تا بوی تازه‌ای در آن ایجاد شود. علاوه بر این می‌توانید به جای وانیل، یک پرتقال را برش بزنید و آن را درون ظرفی در باز داخل یخچال بگذارید.

خدمات پس از فروش نیکسان در کرج

نمایندگی تعمیر و خدمات پس از فروش یخچال نیکسان در کرج گوهردشت، عظیمیه، جهانشهر، مهرشهر، فردیس، ملارد، مشکین دشت، محمدشهر، گلشهر، باغستان، حصارک، شهرک پردیسان، کردان، کوهسار، چندار، گلسار، هیو، نظرآباد، طالقان، کوی کارمندان جنوبی و … اینانلو سرویس می باشد.

مرکز تعمیرات نیکسان در کرج

خدمات پس از فروش یخچال نیکسان در کرج، گوهردشت، عظیمیه، جهانشهر، مهرشهر، هشتگرد، فردیس، ملارد، مشکین دشت، کیانمهر، ماهدشت، محمد شهر، مارلیک،

یخچال نیکسان ساخت کجاست

شرکت تولیدی صنعتی نیکسان سال 1372 در ایران شروع به کار کرد. شرکت نیکسان صنعت NIKSUN از کمپرسور های باکیفیت که برای انواع مختلف آب و هوا مناسب بوده و در برابر نوسانات برق مقاوم است استفاده میکند.

علاوه بر این در ساخت کابین های داخلی یخچال از مواد اولیه با کیفیت استفاده می کند. محصولات تولیدی شرکت نیکسان توسط رن پودری به روش الکترواستاتیک نقاشی میشوند.

شرکت سوزوکی ژاپن شرکت نیکسان صنعت را به عنوان نماینده ویژه تولید ، فروش و خدمات پس از فرش خود در خاورمیانه منصوب کرد .از این جهت در سال ۱۳۹۹ خورشیدی قرارداد تولید لوازم خانگی بین شرکت های سوزوکی ژاپن و نیکسان صنعت منعقد شد.
از محصولات شرکت نیکسان NIKSUN صنعت می توان به انواع یخچال نیکسان ، فریزر نیکسان ، یخچال فریزر دوقلو نیکسان و مینی یخچال نیکسان و کولرگازی اسپیلت اشاره کرد.

نیکسان صنعت تا کنون 16 مدل محصول از جمله یخچال نیکسان را روانه بازار کرده است.

ویژگی های یخچال نیکسان
ویژگی های یخچال نیکسان

ویژگی یخچال نیکسان

 • رده انرژی A و مصرف بهینه
 • کابین در سایز مناسب
 • نوفراست بودن
 • صفحه نمایش دیجیتال
 • سیستم آلارم باز ماندن درب
 • دارای یخساز و آبسردکن

تعمیرات انواع لوازم خانگی و یخچال نیکسان در کرج

اگر یخچال نیکسان شما خراب شده و کارایی لازم را ندارد برای تعمیر یخچال نیکسان در کرج با اینانلو سرویس تماس بگیرید.

کد خطا و ارورهای یخچال نیکسان

 • ارور F1

ایراد مربوط به سنسور اواپراتور فریزر می باشد.

 • خطای F2

ایراد از سنسور اواپراتور یخچال می باشد.

 • خطای F3

این مشکل در صورت خرابی سنسور کابین فریزر ایجاد می شود.

 • خطای F4

ایراد از سنسور کابین یخچال می باشد.

 • خطای E1

این ایراد مربوط به فن فریزر می باشد.

 • خطای E2

ایراد از فن یخچال می باشد.

 • خطای H1

مشکل از هیتر اواپراتور فریزر می باشد.

 • خطای H2

این ایراد مربوط به ایراد در هیتر اواپراتور یخچال می باشد.

 • خطای C1

این خطا مربوط به خرابی کمپرسور می باشد.

 • خطای C2

مشکل مربوط به دمای یخچال می باشد.

 • خطای L1

ایراد مربوط به نور داخل کابین میشود.

در صورت بروز هر یک از خطاهای فوق با شماره ی 02636191 تماس بگیرید تا تکنسین های اینانلو سرویس در اسرع وقت برای تعمیر یخچال نیکسان مراجعه کنند. خدمات انجام شده توسط اینانلو سرویس به مدت 6 ماه گارانتی می شود.

سامانه تعمیر آنلاین

نیاز به تعمیر لوازم خانگی دارید…؟

می توانید درخواست خود را به صورت انلاین ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیردند

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟

شما می توانید نظر خود را ارسال کنید همچنین اگر سوالی دارید می توانید از ما بپرسید تا در اولین فرصت به شما پاسخ دهیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینانلو سرویس

نماینده تعمیر و تامین تجهیزات ۱۳۰ برند داخلی و خارجی

آخرین پرسش ها

آخرین سوال پرسیده شده

علت گیر کردن دکمه و قفل شدن مایکروفر مجیک چیست؟

بهتره که ماکروفرتون رو تکنسین های مجموعه اینانلو سرویس بررسی کنند، ممکنه نیاز باشه که بعضی قطعات رو کاملا عوض کنید. برای اطلاع از قیمت لطفا با شماره های موجود در وبسایت اینانلو سرویس تماس بگیرید، واحد فنی در این خصوص پاسخگو هستند.

آخرین سوال پرسیده شده

چرا داخل جا میوه ای آب جمع میشه ؟

تجمع آب در جا میوه ای یخچال دلایلی بسیاری میتواند داشته باشد که بهتر است در چنین مواقعی با اینانلو سرویس تماس بگیرید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت نشت آب ماشین ظرفشویی ال جی چیست؟

برای رفع اختلال آبریزی، اتصالات ورودی شیر آب و شیلنگ را بررسی نمایید. 

آخرین سوال پرسیده شده

دلیل خراب شدن کلید پاور جاروبرقی سامسونگ چیست؟

مشکل خراب شدن کلید پاور جاروبرقی سامسونگ، مربوط به مشکل در کلید خاموش و روشن یا همان دکمه پاور میباشد.  برای حل این مشکل، یک پیچ گوشتی دوسو را زیر پدال بندازید و خیلی آرام  پدال را به سمت بالا بکشید تا از خار جدا شود.

آخرین سوال پرسیده شده

برای تعمیر افتادگی درب یخچال فریزر سینور چه باید کرد؟

لطفا با شماره 36191 تماس بگیرید تا تعمیرکاران اینانلو سرویس در محل حاضر شوند.

آخرین سوال پرسیده شده

علت داغ شدن بدنه ظرفشویی ویرپول چیست؟

 به احتمال زیاد هیتر المنت و یا ترمیستور ظرفشویی ویرپول آسیب دیده است و همین موجب داغ شدن دستگاه شده است. علاوه بر این ممکن است داغ بودن به دلیل فعال شدن سنسور حرارتی و محافظت از بقیه قطعات ظرفشویی بوده باشد. توصیه اینانلو سرویس به شما این است که تا زمانیکه تعمیرکار دستگاه را کارشناسی نکرده از روشن کردن آن خودداری کنید.

"*" indicates required fields