۳۰ خط شبانه روزی

اینانلو سرویس

نماینده تخصصی تعمیر لوازم خانگی در سطح استان البرز​

۰۲۶-۳۶۱۹۱

۰۲۶-۹۱۳۰۰۲۰۰

نمایندگی تعمیر یخچال کنوود در کرج
مجله تخصصی اینانلو سرویس

مقاله جدید

نمایندگی تعمیر یخچال کنوود در کرج

خواندن این مقاله 8 دقیقه طول میکشد
۷ مرداد ۱۴۰۲

نمایندگی ۱۳۰ برند

امنیت کارشناسان

۱۸۰ روز گارانتی

ارائه فاکتور رسمی

ضمانت اصالت کالا

تعمیر یخچال کنوود بسیار پیچیده می باشد. زیرا قطعات الکترونیکی و مکانیکی مختلفی دارد که برای درست کار کردن نیاز به بررسی تخصصی و تجربه دارند. این یخچال‌ها دارای امکاناتی همچون سیستم خنک کننده، قابلیت تنظیم دمای داخلی، سیستم تهویه مطبوع و… می باشند.

هر کدام از این بخش ها نیاز به تعمیر متفاوتی دارد. برای همه خانواده‌ها، یخچال یکی از لوازم ضروری در خانه می باشد. اگر به هر دلیلی یخچال خراب شود، روال زندگی با اختلال مواجه خواهد شد. چنانچه شما هم با مشکلاتی در یخچال کنوود خود مواجه شده‌اید، بهتر است تا به یک تعمیرکار متخصص مراجعه کنید. با توجه به تخصص و تجربه این تعمیرکاران، احتمال بسیار بیشتری برای حل مشکلات و تعمیر دستگاه شما وجود دارد.

خدمات پس از فروش یخچال کنوود چه مواردی را شامل می شود ؟

کلیه لوازم خانگی برقی، با گذشت زمان به تعمیر احتیاج پیدا می کنند. لوازم خانگی کنوود، همچون یخچال فریزر و ساید بای ساید، نیز از این اصل جدا نیستند. اهمیت جایگاه خدمات پس از فروش در چنین شرایطی مشخص می شود. خدمات پس از فروش یخچال کنوود شامل خدماتی مانند نصب، تعمیر تخصصی، تعویض قطعات ، سرویس دوره ای و…. می شود. برای دریافت خدمات تعمیر یخچال کنوود می توانید با شماره 02636191 تماس بگیرید. تکنسین های اینانلو سرویس در اسرع وقت برای حل مشکل دستگاه شما مراجعه می کنند.

هزینه تعمیر یخچال کنوود

امکان دارد هزینه تعمیر یخچال کنوود بسیار متفاوت باشد. این موضوع به عوامل متعددی مثل نوع ایراد، قطعه های مورد نیاز برای تعویض، منطقه جغرافیایی و… بستگی دارد. پس، نمی‌توان به طور قطعی در خصوص هزینه تعمیر یخچال نظر داد.

به هر حال، باید به این نکته دقت کرد که تعمیر یخچال کنوود به عنوان یک لوازم برقی پیچیده و با ارزش، هزینه‌ای سنگینی دارد. بسته به نوع ایراد، امکان دارد تعمیر یخچال کنوود هزینه زیادی داشته باشد.

تعمیر یخچال کنوود با نرخ مصوب اتحادیه توسط اینانلو سرویس
تعمیر یخچال کنوود با نرخ مصوب اتحادیه توسط اینانلو سرویس

بهترین راه برای تخمین هزینه تعمیر یخچال کنوود، مراجعه به نمایندگی رسمی می باشد. تکنسین نمایندگی رسمی می‌تواند به شما اعلام کند که هزینه تعمیر یخچال کنوود چقدر هزینه برمی دارد؟ آیا ارزش تعمیر و اختصاص هزینه دارد یا خیر. در حالت کلی، هزینه تعمیر یخچال کنوود می‌تواند بسیار متنوع باشد و بستگی به عوامل مختلفی دارد. جهت برآورد هزینه، بهترین راه تماس با نمایندگی رسمی و مراجعه تکنسین متخصص می باشد. تکنسین بعد از کارشناسی و بررسی دقیق دستگاه، هزینه تعمیر را به مشتری اعلام می کند.

علت های نیاز به تعمیر یخچال کنوود

یخچال کنوود یکی از لوازم ضروری در هر خانه است. این دستگاه جهت حفظ غذا و نگهداری آنها از فاسد شدن با اهمیت می باشد. با این حال، همانند هر لوازم برقی دیگری، یخچال کنوود نیز با ایراد هایی مواجه می شود که به تعمیر و خدمات نگهداری نیاز پیدا می کند. در این قسمت از مقاله به بعضی از علت های نیاز به تعمیر یخچال کنوود اشاره می‌کنیم.

خنک نکردن دستگاه

یکی از ایراد هایی که ممکن است برای یخچال کنوود شما پیش بیاید، عدم سرمایش دستگاه می باشد. امکان دارد این خرابی به علت کمبود گاز مبرد، مشکل در کمپرسور، برد فرمان یا قطعات دیگر دستگاه ایجاد شود.

صدای زیاد

یکی از ایرادهای رایج در یخچال کنوود، صدای غیر طبیعی است. این ایراد ممکن است به علت نقص در کمپرسور، فن و … باشد.

مشکل در درب

اگر درب یخچال کنوود شما ایراد دارد ، موجب افزایش مصرف برق و همچنین آلوده شدن در غذاها شود. در این شرایط ممکن است نیاز باشد تا قطعه های درب را تعویض کنید.

نشتی گاز مبرد

نشتی گاز مبرد می‌تواند مشکلاتی مثل عدم سرمایش دستگاه و ایجاد بوی بد در یخچال کنوود ایجاد کند. این خرابی ممکن است به دلیل ایراد در لوله‌های سیکل تبرید و یا قطعات مشابه به رخ بدهد.

برفک زدن فریزر یخچال نوفراست کنوود

از اصلی ترین دلایل یخ زدن فریزر نوفراست می توان به قرار گرفتن  یخچال در محیط گرم و مرطوب اشاره کرد. علاوه بر این امکان دارد به دلیل عدم رعایت فاصله ی مناسب دستگاه از دیوار کمپرسور بیش از حد گرم شده باشد. ضمنا ممکن است ایراد به لاستیک دور درب مربوط باشد که در صورت پارگی باید آن را عوض کنید. در نهایت ممکن است که ایراد از ترموستات باشد که باید توسط تکنسین بررسی شود.

گرم شدن بدنه ی یخچال کنوود

گردش گاز مبرد در لوله های اطراف یخچال فریزر و ساید بای ساید می تواند موجب گرم شدن بدنه ی یخچال شود. این حرارت برای لاستیک دور درب دستگاه بسیار مناسب می باشد زیرا سبب حفظ خاصیت مغناطیسی لاستیک می شود. با این حال توصیه می شود چنانچه  بدنه ی یخچال گرم شد، فاصله دستگاه تا دیوار را 50 سانتی متر قرار دهید تا این ایراد رفع شود.

کارکرد یکسره کمپرسور و عدم اتومات یخچال کنوود

در صورتی که کمپرسور دستگاه به صورت یکسره کار می کند. امکان دارد که دستگاه دچار مشکلاتی مثل

 • مشکل در سیستم دیفراست
 • خرابی فن یخچال
 • خرابی لاستیک دور درب
 • نشت یا کمبود گاز مبرد
 • خرابی  برد الکترونیکی و… شده باشد.

اینانلو سرویس در کار خود بهترین می باشد. اینانلو سرویس این تضمین را به شما می دهد که در سریع ترین زمان و هزینه منصفانه به شما خدمات رسانی کند.

رفع ارور ها و تعمیر یخچال کنوود
رفع ارور ها و تعمیر یخچال کنوود

راهکار های ساده برای تعمیر یخچال کنوود

تعمیر یخچال کنوود یک پروسه پیچیده است و بهتر است انجام آن را به یک تکنسین متخصص ارجاع دهید. با این حال، بعضی مشکلات رایج در یخچال کنوود را بدون مراجعه تکنسین می‌توان برطرف کرد. موارد زیر چند روش خلاصه برای تعمیر یخچال کنوود می باشد.

 • عدم سرمایش یخچال کنوود

چنانچه یخچال کنوود شما خنک نمی‌کند، ابتدا باید بررسی کنید که مسیر هوای خنک کننده در دستگاه کیپ نشده است. سپس باید مطمئن شوید که کمپرسور دستگاه به خوبی کار می‌کند. اگر این ایراد را خودتان نمی‌توانید برطرف کنید، پیشنهاد می شود با اینانلو سرویس نمایندگی تعمیر یخچال کنوود تماس بگیرید.

 • صدای زیاد و غیر طبیعی

امکان دارد صدای غیر طبیعی در یخچال کنوود به علت خرابی فن ، کارکرد نامناسب کمپرسور ، یا قطعات دیگر دستگاه باشد. ابتدا باید اطمینان حاصل کنید دستگاه در محلی قرار دارد که دمای هوا مناسب است. بعد چک کنید که آیا قطعات دستگاه آسیب دیده اند یا خیر. چنانچه فن یا کمپرسور ایراد دارد، بهتر است به نمایندگی مجاز کنوود مراجعه کنید.

 • مشکل در درب

اگر درب یخچال کنوود شما ایراد دارد ، امکان دارد لازم باشد قطعه های آن را تعویض کنید. پیش از اینکه قطعات درب را تعویض کنید، بررسی کنید که درب به درستی در محل خود قرار می‌گیرد و هیچ مشکلی در عملکرد درب وجود ندارد.

چه اقداماتی را انجام دهیم تا به تعمیر یخچال کنوود نیاز نداشته باشیم؟

برای پیشگیری از نیاز به تعمیر یخچال کنوود، می‌توانید از راه های زیر کمک بگیرید.

تمیز کردن به صورت منظم و انجام سرویس های دوره ای

برای جلوگیری از غبار گرفتگی  قطعات داخلی یخچال کنوود، باید آن را به صورت منظم نظافت کنید. شستشوی بخش های داخلی یخچال با آب و شوینده ملایم،در حفظ عمر مفید دستگاه موثر می باشد. تکنسین های اینانلو سرویس هر 6 ماه یکبار جهت سرویس و بازدید دوره ای دستگاه مراجعه میکنند. طی بازدید کندانسور خاکروبی می شود و قطعات نیز از نظر فنی چک می شوند.

تنظیم دمای مناسب

جهت افزایش عمر دستگاه، باید تنظیمات دمای یخچال کنوود را به درستی انجام دهید. دمای مناسب برای یخچال بین 3 تا 5 درجه سانتی گراد و فریزر باید بین -18 تا -21 درجه سانتی گراد تنظیم شود.

نصب صحیح

برای جلوگیری از ایجاد خرابی در آینده، باید یخچال کنوود را به صورت صحیح و اصولی نصب کنید. دستگاه باید در فاصله مناسبی از دیوار و سایر لوازم خانگی قرار بگیرد تا فضای کافی برای گردش هوا وجود داشته باشد.

استفاده صحیح: برای محافظت از دستگاه در مقابل خرابی و نیاز به تعمیر یخچال کنوود، باید از  دستگاه به درستی استفاده کنید. همچنین توصیه‌های شرکت سازنده را نیز مد نظر قرار دهید. برای مثال، غذا را به صورت داغ در یخچال قرار ندهید. یا غذاها را در ظروف دربسته داخل یخچال قرار دهید. از همه مهم تر اینکه هر 6 ماه یکبار سرویس دوره ای را انجام دهید.

کد خطا و ارور های یخچال کنوود

امکان دارد ارور و کدهای خطای یخچال کنوود با توجه به مدل دستگاه متفاوت باشد. در ادامه بعضی از ارور ها  را برای برخی از مدل‌های مختلف یخچال کنوود بیان می‌کنیم.

ارور های یخچال کنوود

 • ER IF

به طور معمول این ارور به معنای عدم تشخیص دمای داخل دستگاه است.

 • ER FF

این ارور به مفهوم ایراد در سرما سازی توسط کمپرسور است و امکان دارد به تعمیر یخچال کنوود نیاز داشته باشید.

 • ER CF

این ارور به معنی مشکل در فن سرمایش است که امکان دارد به علت خرابی فن یا اتصالات آن باشد.

خطاهای یخچال و فریزر کمبی کنوود

 • F0

این ارور به علت عدم تشخیص دمای داخل دستگاه می باشد.

 • F1

این ارور  به دلیل خطای سیستم سرمایش ایجاد می شود. ممکن است خرابی کمپرسور یا کمبود گاز مبرد علت آن  باشد.

 • F2

این ارور به علت خطای فن سرمایش می باشد که امکان دارد به دلیل ایراد در فن یا اتصالات آن باشد.

 • F3

این ارور به معنای مشکل در سیستم تنظیم دما می باشد که ممکن است به علت خرابی ترموستات باشد.

 • F4

این کد خطا به معنای خطای فن فریزر است که ممکن است به دلیل خرابی فن یا اتصالات آن باشد.

 • F5

این ارور به علت ایراد در درب می باشد و امکان دارد به دلیل عدم قفل شدن درب یا مشکل در سنسور باشد. به هر حال، برای برطرف کردن کدخطاهای یخچال کنوود بهتر است به دفترچه راهنمای دستگاه مراجعه کنید. لازم به ذکر است که برای تعمیر یخچال فریزر کنوود با اینانلو سرویس نمایندگی رسمی کنوود تماس بگیرید.
تعمیر انواع لوازم خانگی مثل یخچال،فریزر، ساید بای ساید، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی ماکروفر کنوود، ال جی، سامسونگ، اسنوا، بلومبرگ، هیتاچی، جنرال الکتریک، بکو، کنوود و فیلور در کرج توسط تکنسین های مجرب و متخصص در منزل انجام می شود.

اینانلو سرویس نمایندگی رسمی تعمیر یخچال کنوود
اینانلو سرویس نمایندگی رسمی تعمیر یخچال کنوود

تعمیر یخچال کنوود در منزل

تعمیر یخچال کنوود در محل به علت پیچیدگی دستگاه بهتر است به توسط یک تکنسین مجرب و متخصص انجام شود. با این حال، در صورتی که با ایراد جزیی در دستگاه روبرو شدید، خودتان می‌توانید برای رفع ایراد تلاش کنید. به همین جهت، در ادامه به بعضی از روش های ساده برای تعمیر یخچال کنوود در منزل اشاره می‌کنیم.

چک کنید که یخچال به صورت صحیح به برق وصل شده باشد.
دقت کنید که درب دستگاه به خوبی بسته شده باشد و هیچ فضای خالی بین درب‌ها و کابین وجود ندارد.
چک کنید که تنظیمات دستگاه به درستی انجام  شده است و دمای داخلی آن متناسب با فصل مورد نظر باشد.
در صورتی که کمپرسور یخچال با صدای بلندی کار می‌کند، ممکن است روی کندانسور گرد و خاک نشسته باشد. کندانسور را غبار روبی و تمیز کنید.
در صورت وجود ایراد در کمپرسور، عدم سرمایش و… ، باید با نمایندگی رسمی تعمیر یخچال فریزر کنوود تماس بگیرید تا تکنسین متخصص از دستگاه بازدید کند. شماره 026361961 اینانلو سرویس بدون تعطیلی پاسخگوی شماست. شمار در هر ساعت از شبانه روز می توانید درخواست خود را از طریق وبسایت اینانلو سرویس ثبت کنید.

نتیجه گیری درباره تعمیر یخچال کنوود

تعمیر یخچال کنوود یکی از مسائلی است که کاربران این دستگاه ممکن است در زندگی روزمره با آن روبرو شوند. چنانچه در منزلتان یخچال کنوود دارید و به هر علتی با مشکلاتی مثل یخ زدگی، خروج بی دلیل آب، عدم سرمایش یا عدم انجماد فریزر مواجه شدید. می توانید با اینانلو سرویس مرکز تعمیر انواع لوازم خانگی و یخچال فریزر کنوود تماس بگیرید. تکنسین های ماهر و متخصص ما ایراد های یخچال را به سادگی تعمیر می کنند.

همچنین با رعایت مواردی مثل سرویس دوره‌ای یخچال، عدم قرار دادن مواد غذایی بیش از ظرفیت  درون یخچال و تنظیم دمای مناسب می توانید از نیاز به تعمیر جلوگیری کنید.  با انجام به موقع سرویس های دوره ای می توانید به عمر مفید یخچال کمک کنید.

سوالات متداول

سامانه تعمیر آنلاین

نیاز به تعمیر لوازم خانگی دارید…؟

می توانید درخواست خود را به صورت انلاین ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیردند

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟

شما می توانید نظر خود را ارسال کنید همچنین اگر سوالی دارید می توانید از ما بپرسید تا در اولین فرصت به شما پاسخ دهیم

2 پاسخ

  1. همراه عزیز اینانلو سرویس سلام
   ما نمایندگی رسمی کنوود هستیم و به همه ی نقاط استان البرز خدمات رسانی می کنیم.
   جهت دریافت خدمات با شماره 02636191 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینانلو سرویس

نماینده تعمیر و تامین تجهیزات ۱۳۰ برند داخلی و خارجی

آخرین پرسش ها

آخرین سوال پرسیده شده

علت ارور dc در ماشین لباسشویی سامسونگ چیست؟

کد خطا E3 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که درب دستگاه به درستی بسته نشده است. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله خرابی میکروسوئیچ درب، خرابی برد الکترونیکی، یا خرابی لولای درب ایجاد شود. جهت بررسی دستگاه از نظر فنی با شماره 02636191 تماس بگیرید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت ارور e2 لباسشویی سامسونگ چیست؟

کد خطا E2 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که دستگاه قادر به تخلیه آب نیست. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله بسته بودن دریچه تخلیه، خرابی پمپ تخلیه، خرابی فیلتر پمپ تخلیه، خرابی سوئیچ فشار، یا خرابی برد الکترونیکی ایجاد شود. در صورتی که با بررسی و تمیز کردن فیلتر تخلیه مشکل حل نشد با شماره 02636191 تماس بگیرید. تکنسین در اسرع وقت برای تعمیر دستگاه مراجعه می کند.

آخرین سوال پرسیده شده

دلیل ایجاد کد خطای E1 ماشین لباسشویی سامسونگ چیست ؟

کد خطا E1 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که دستگاه قادر به آبگیری نیست. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله خرابی شیر آب ورودی، خرابی فیلتر شیر آب ورودی، خرابی پمپ تخلیه، خرابی سوئیچ فشار، یا خرابی برد الکترونیکی ایجاد شود. برای بررسی دستگاه با شماره 02636191 تماس بگیرید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت افتادگی درب ماشین ظرفشویی سامسونگ چیست؟

خراب بودن درب ماشین ظرفشویی سامسونگ با این تفاسیر که وسط نمی ماند، مربوط به اختلال در لولای درب میباشد، بررسی نمایید که پیچ و مهره های لولای درب مشکلی نداشته باشند و اگر لولا شکسته تعویض نمایید. برای انجام این کار میتوانید با شماره گیری 02636191 و 02691300200 از خدمات اینانلو سرویس بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت صدای سوت قطار از ظرفشویی بوش چیست؟

صداي سوت از ماشين ظرفشويي می تواند دو علت داشته باشد. ممکن است آب پاش های پایین و بالا مشکل داشته باشد و یا ایراد از پمپ تخلیه دستگاه باشد. همچنین پمپ آب پاش نیز باید چک شود. همچنین می توانید از خدمات اینانلو سرویس نیز بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

برای رفع سوراخ کف ماشین ظرفشویی سامسونگ چه باید کرد؟

بدنه ماشین های ظرفشویی شما از نوع استیل می باشد. شما می توانید به صورت مقطعی بدنه را جوش داده و آب بندی کنید، اما توصیه نمی شود. چرا که حرارت آب گرم ماشین ظرفشویی بسیار بالاست و سبب از بین رفتن آن قسمت خواهد شد. نهایتا پیشنهاد می کنیم بدنه را تعویض کنید. می توانید از خدمات اینانلو سرویس در این زمینه بهره مند شوید.

در این مقاله می خوانید

"*" indicates required fields