۳۰ خط شبانه روزی

اینانلو سرویس

نماینده تخصصی تعمیر لوازم خانگی در سطح استان البرز​

۰۲۶-۳۶۱۹۱

۰۲۶-۹۱۳۰۰۲۰۰

تعمیر یخچال فریزر ایران شرق در کرج
مجله تخصصی اینانلو سرویس

مقاله جدید

تعمیر یخچال فریزر ایران شرق در کرج

خواندن این مقاله 7 دقیقه طول میکشد
۱ مرداد ۱۴۰۲

نمایندگی ۱۳۰ برند

امنیت کارشناسان

۱۸۰ روز گارانتی

ارائه فاکتور رسمی

ضمانت اصالت کالا

اینانلو سرویس مرکز خدمات مولتی برند با سابقه بیش از 20 سال، در تمامی نقاط استان البرز، به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی در 7 روز هفته آماده خدمات رسانی به شما عزیزان می باشد.

این مجموعه دارای تکنسین های مجرب و متخصص می باشد که به صورت مرتب در حال فراگیری علم روز تعمیر یخچال فریزر ایران شرق و دیگر برند های لوازم خانگی می باشند.

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر ایران شرق در استان البرز

برای اطلاع از نحوه دریافت و بهره مندی از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال فریزر ایران شرق در ادامه این مقاله با اینانلو سرویس همراه باشید.
در زمان خرید یخچال از سوی فروشگاه به شما ضمانت نامه ای تقدیم میگردد که با دقت به آن متوجه خواهید شد شماره ای برای استفاده از خدمات تعمیرات یخچال فریزر ایران شرق روی آن درج شده است.
در شرایطی که قبلا از مرکز تعمیرات دیگر خدماتی دریافت نموده اید اما از آن رضایت نداشتید می توانید از خدمات تعمیر یخچال فریزر ایران شرق در اینانلو سرویس بهره مند شوید.
با به اتمام رسیدن دوره گارانتی یخچال فریزر ایران شرق خود نیز شما می توانید از خدمات اینانلو سرویس بهره مند شوید.

نحوه تماس با مرکز تعمیر یخچال فریزر ایران شرق در اینانلو سرویس

تماس با اینانلو سرویس و ثبت درخواست در این مرکز از چند طریق امکان پذیر است. در ادامه به بررسی نحوه تماس با مرکز تعمیر یخچال فریزر ایران شرق در اینانلو سرویس خواهیم پرداخت.
میتوانید با شماره گیری 02636191 و 02191300200 برای ثبت درخواست تعمیر تماس حاصل فرمایید.
شما مشترک گرامی می توانید از طریق سایت اینانلو سرویس ثبت درخواست انجام دهید و شامل 10% تخفیف شوید.
بعد از چک و بررسی درخواست شما از سوی مرکز تعمیرات، یک پیامک حاوی کد اشتراک و مشخصات تکنسین تعمیرکار یخچال فریزر ایران شرق ارسال خواهد شد.
در مرحله بعدی در اسرع وقت تکنسین تعمیرکار یخچال فریزر ایران شرق با تجهیزات کامل در محل یا منزل شما حضور خواهد داشت.
پس از انجام تعمیرات یخچال فریزر ایران شرق فاکتور رسمی اینانلو سرویس به شما تقدیم می شود.
لازم به ذکر است تمامی خدمات انجام شده و قطعات تعویض شده شامل 6 ماه ضمانت می باشد.

اینانلو سرویس نمایندگی <yoastmark class=

خدمات تعمیر یخچال فریزر ایران شرق به چه صورتی می باشد؟

در صورت نیاز به تعویض قطعه، با قطعه های فابریک و شرکتی تعویض می شوند.
پس از اتمام کار از سوی تکنسین تعمیرکار یخچال فریزر ایران شرق به شما فاکتور رسمی خدمات ارائه می شود.
تمام قطعات استفاده شده در زمان تعمیر یخچال فریزر ایران شرق شما ضمانت 6 ماهه دارند.

تعمیر یخچال فریزر ایران شرق در محل و منزل شما

تعمیر یخچال فریزر ایران شرق در محل و منزل شما از جهات زیادی به سود شما خواهد بود که در ادامه به چک و بررسی این موارد خواهیم پرداخت.
تمام مراحل تعویض قطعات و تعمیر یخچال فریزر ایران شرق در محل و در حضور شما خواهد بود.
با اعزام تکنسین تعمیرکار یخچال فریزر ایران شرق به محل شما نیازی به پرداخت هزینه های حمل و نقل و انتقال به کارگاه وجود ندارد.
در ضمن از ایجاد آسیب به دستگاه شما در طول مسیر نیز جلوگیری خواهد شد.

راهنمای عیب یابی یخچال فریزر ایران شرق در منزل یا محل شما توسط تکنسین اینانلو سرویس

اینانلو سرویس همواره با هدف راهنمایی در جهت عیب یابی اولیه برای شما مشتریان عزیز گام برداشته تا در صورت ایجاد اختلالات جزئی نیازی به اعزام تکنسین نداشته باشید و بتوانید خودتان ایراد یخچال فریزر ایران شرق را برطرف نمایید. هر زمانی که نیاز به تعمیر یخچال فریزر ایران شرق داشتید با شماره های 02636191 و 02691300200 تماس بگیرید و یا حتی از طریق سایت اینانلو سرویس ثبت درخواست انجام دهید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

تکنسین های تعمیرکار یخچال چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

باید در ساعت تعیین شده برای تعمیر یخچال فریزر ایران شرق در محل شما حضور یابد.
باید تبحر کافی برای عیب یابی و برطرف کردن آن در کوتاهترین زمان ممکن را داشته باشد.
رعایت نکات بهداشتی و اخلاقی نیز باید در راس کار این فرد قرار داشته باشد.

بررسی علت صدای غیر طبیعی و زیاد یخچال فریزر ایران شرق

امکان دارد یخچال فریزر خود را به خوبی تراز نکرده باشید
احتمال دارد ترموستات یخچال شما دچار اختلال شده باشد که برای تعمیر یخچال فریزر ایران شرق تماس باید با اینانلو سرویس تماس بگیرید.
ممکن است یک جسم خارجی بین بدنه یخچال و دیوار پشتی آن قرار گرفته باشد که سبب ایجاد صدای غیر طبیعی شده باشد، بهتر است اطراف یخچال فریزر ایران شرق خود را بررسی نمایید.

خدمات <yoastmark class=

بررسی علت نشت آب

محتمل است نشت آب به دلیل کثیف بودن و انسداد درین یخچال فریزر ایران شرق شما ایجاد شده باشد که برای برطرف کردن اختلال در این وضعیت باید با استفاده از یک سیخ انعطاف پذیر این مسیر را باز نمایید.
گاهی در زمان پر کردن آبسردکن بیشتر از حد استاندارد در مخزن آن آب میریزید که در این وضعیت از اطراف آن آب سرازیر می شود. برای برطرف کردن اختلال در این وضعیت باید آب اضافی آبسرد کن را تخلیه نمایید.
در شرایطی که نشت آب از قسمت های زیرین یخچال فریزر ایران شرق شما ایجاد شده است برای رفع این اختلال باید از خدمات تعمیر یخچال فریزر ایران شرق در اینانلو سرویس استفاده نمایید.

بررسی علت عدم برودت

عدم برودت یخچال فریزر ایران شرق از جمله معضلاتی است که در شرایط ایجاد شدن باید در صدد رفع آن برآیید. در ادامه به چک و بررسی دلیل خنک نکردن یخچال و راهکار رفع این اختلال در یخچال فریزر ایران شرق می پردازیم.
احتمال دارد درجه تنظیم شده برای یخچال خود را به صورت نادرست تنظیم کرده باشید. برای برطرف کردن اختلال عدم برودت باید درجه یخچال فریزر ایران شرق خود را مجدد تنظیم کنید.
امکان دارد سنسور دمایی یخچال شما دچار اختلال شده باشد. برای برطرف کردن این اختلال باید از یک تعمیرکار یخچال فریزر ایران شرق کمک بگیرید.
در شرایط کمبود گاز یخچال نیز ممکن است شاهد عدم برودت در یخچال خود باشید. برای رفع این اختلال و تعمیر یخچال فریزر ایران شرق با اینانلو سرویس تماس بگیرید.

بررسی علت ایجاد برفک

ایجاد برفک از جمله معضلات رایج در یخچال ها می باشد. در ادامه به بررسی دلایل ایجاد برفک در یخچال و نحوه تعمیر یخچال ایران شرق میپردازیم
ورود هوای گرم به فضای داخلی یخچال به دلیل پارگی لاستیک دور درب یخچال یکی از علل ایجاد برفک در یخچال می باشد که برای برطرف کردن این مشکل باید از یک تعمیرکار یخچال ایران شرق بخواهید آن را برای شما تعویض نماید.
احتمال دارد گاز یخچال شما زیاد باشد. برای تنظیم گاز باید از خدمات تعمیرات یخچال فریزر ایران شرق استفاده نمایید.
قرار دادن غذاهای داغ در یخچال می تواند منجر به ایجاد برفک در دراز مدت باشد. برای جلوگیری از ایجاد این وضعیت بهتر است غذاها را زمانی که داغ هستند در یخچال قرار ندهید.

بررسی علت عدم اتومات

کارکرد یکسره یخچال از جمله ایراداتی است که در صورت برطرف نکردن آن احتمال دارد سبب وارد شدن صدمات بیشتر به یخچال شما گردد. به این منظور در ادامه به بررسی اینکه دلایل یکسره کار کردن یخچال خواهیم پرداخت.

ممکن است سطح زیرین یخچال شما مناسب نباشد که در اینصورت شاهد کارکرد یکسره یخچال خواهید بود برای برطرف کردن آن اقدام به اصلاح سطح زیری یخچال خود نمایید.
ممکن است کمپرسور یخچال شما معیوب شده باشد که در اینصورت باید برای تعمیر آن از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال ایران شرق بهره مند شوید.
احتمال دارد ترموستات یخچال شما دچار اختلال شده باشد که برای تعمیر یخچال ایران شرق در این وضعیت باید با یک کارشناس مجرب تماس بگیرید.

تعویض موتور یخچال فریزر ایران شرق

زمانی که موتور یا کمپرسور با اختلال مواجه می شود با یکی از موارد زیر روبرو هستید.
قطع بودن فیوز برق ساختمان
اتصال بدنه کمپرسور
صدای زیاد و غیر طبیعی در حین کار کردن موتور
داغ شدن بیش از حد موتور
عدم کارکرد موتور
هرکدام از این موارد می تواند نشان دهنده سوختن و خرابی موتور یخچال فریزر ایران شرق شما باشد.
تعمیر موتور یخچال ایران شرق به هیچ عنوان امکان پذیر نیست و در صورت سوختن باید تعویض گردد.

شارژ گاز و نشت یابی و تعمیر یخچال فریزر ایران شرق در منزل

گاز یخچال به هیچ عنوان تمام نمی شود ، خیلی از مردم فکر میکنند گاز یخچال بعد از مدتی تمام می شود ، اما این باور کاملا غلط است.
هنگامی که گاز دستگاه کم می شود مطمئننا از یک نقطه نشتی گاز وجود دارد.
این نشتی معمولا در نقاط یاد یاده اتفاق می افتد

  • اواپراتور
  • صفحه سرما ساز یخچال
  • کندانسور
  • لوله های پشت یخچال
  • کندانسور بدنه
  • لوله های بدنه یخچال

در زمانی که نشتی گاز وجود دارد باید به دقت موارد ذکر شده را بررسی کرد و از راهکار های نشت یابی گاز یخچال فریزر ایران شرق استفاده کرد. سرویسکاران یخچال ایران شرق ابتدا نشتی را پیدا کرده و آن را برطرف می کنند و در نهایت تزریق گاز یا شارژ گاز را انجام می دهند.

<yoastmark class=

هزینه تعمیر یخچال فریزر ایران شرق در اینانلو سرویس

یکی از دغدغه های افراد در هنگام خراب شدن یخچال فریزر ها هزینه های تعمیر آن است. به همین خاطر در ادامه به بررسی هزینه تعمیر یخچال فریزر ایران شرق در اینانلو سرویس می پردازیم

اعلام دقیق هزینه ها تنها بعد از رویت دستگاه توسط تکنسین تعمیرکار یخچال فریزر ایران شرق امکان پذیر است.
قرار داشتن یخچال شما در دوره گارانتی نیز بر قیمت نهایی تعمیر یخچال فریزر ایران شرق شما تاثیرگذار خواهد بود.

از برند ایران شرق بیشتر بدانیم…

شرکت ایران شرق با دو برند زیر مجموعه به نام های سایوا گستر و کلور توانسته است لوازم خانگی را با کیفیت ایده آل به بازار عرضه کند. انواع مدل های شومینه، بخاری، آبگرمکن، پکیج، اجاق گاز، یخچال فریزر، کولر آبی از محصولات شرکت ایران شرق هستند. محصولات این شرکت به کشورهای ترکمنستان، ارمنستان، افغانستان، تاجیکستان و الجزایر صادر می شود. شرکت ایران شرق، از سال ۱۳۵۶ کار تولید لوازم خانگی را آغاز کرد. از سال 1393 این شرکت برای گسترش تنوع محصولات خود شرکت کلور ایرانیان شرق را تاسیس و به تولید یخچال و فریزر تک، ساید بای ساید و یخچال های کمبی اقدام نمود. شرکت صنایع کلور با هدف تولید انواع لوازم خانگی در حد رقابت جهانی در سال 1393 در شهرک صنعتی خیام شهرستان نیشابور قدم به عرضه تولید نهاد.

کلام پایانی

مجموعه اینانلو سرویس به دلیل شرایط اقتصادی و رعایت حال مشتریان خود، اولویت را بر تعمیر قطعات قرار داده است. در صورتی که امکان تعمیر قطعه مورد نظر نباشد. این مجموعه با استفاده از قطعات اصل و اورجینال شرکتی، سلامت دستگاه شما را تضمین می کند. اینانلو سرویس با داشتن سابقه 20 ساله در زمینه تعمیر و نصب و سرویس دوره ای لوازم خانگی. نماینده رسمی 130 برند مطرح لوازم خانگی می باشد. شما مشترک عزیز، در هر نقطه از استان البرز که باشید، اینانلو سرویس در یک قدمی شماست.

سامانه تعمیر آنلاین

نیاز به تعمیر لوازم خانگی دارید…؟

می توانید درخواست خود را به صورت انلاین ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیردند

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟

شما می توانید نظر خود را ارسال کنید همچنین اگر سوالی دارید می توانید از ما بپرسید تا در اولین فرصت به شما پاسخ دهیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینانلو سرویس

نماینده تعمیر و تامین تجهیزات ۱۳۰ برند داخلی و خارجی

آخرین پرسش ها

آخرین سوال پرسیده شده

علت ارور dc در ماشین لباسشویی سامسونگ چیست؟

کد خطا E3 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که درب دستگاه به درستی بسته نشده است. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله خرابی میکروسوئیچ درب، خرابی برد الکترونیکی، یا خرابی لولای درب ایجاد شود. جهت بررسی دستگاه از نظر فنی با شماره 02636191 تماس بگیرید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت ارور e2 لباسشویی سامسونگ چیست؟

کد خطا E2 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که دستگاه قادر به تخلیه آب نیست. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله بسته بودن دریچه تخلیه، خرابی پمپ تخلیه، خرابی فیلتر پمپ تخلیه، خرابی سوئیچ فشار، یا خرابی برد الکترونیکی ایجاد شود. در صورتی که با بررسی و تمیز کردن فیلتر تخلیه مشکل حل نشد با شماره 02636191 تماس بگیرید. تکنسین در اسرع وقت برای تعمیر دستگاه مراجعه می کند.

آخرین سوال پرسیده شده

دلیل ایجاد کد خطای E1 ماشین لباسشویی سامسونگ چیست ؟

کد خطا E1 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که دستگاه قادر به آبگیری نیست. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله خرابی شیر آب ورودی، خرابی فیلتر شیر آب ورودی، خرابی پمپ تخلیه، خرابی سوئیچ فشار، یا خرابی برد الکترونیکی ایجاد شود. برای بررسی دستگاه با شماره 02636191 تماس بگیرید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت افتادگی درب ماشین ظرفشویی سامسونگ چیست؟

خراب بودن درب ماشین ظرفشویی سامسونگ با این تفاسیر که وسط نمی ماند، مربوط به اختلال در لولای درب میباشد، بررسی نمایید که پیچ و مهره های لولای درب مشکلی نداشته باشند و اگر لولا شکسته تعویض نمایید. برای انجام این کار میتوانید با شماره گیری 02636191 و 02691300200 از خدمات اینانلو سرویس بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت صدای سوت قطار از ظرفشویی بوش چیست؟

صداي سوت از ماشين ظرفشويي می تواند دو علت داشته باشد. ممکن است آب پاش های پایین و بالا مشکل داشته باشد و یا ایراد از پمپ تخلیه دستگاه باشد. همچنین پمپ آب پاش نیز باید چک شود. همچنین می توانید از خدمات اینانلو سرویس نیز بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

برای رفع سوراخ کف ماشین ظرفشویی سامسونگ چه باید کرد؟

بدنه ماشین های ظرفشویی شما از نوع استیل می باشد. شما می توانید به صورت مقطعی بدنه را جوش داده و آب بندی کنید، اما توصیه نمی شود. چرا که حرارت آب گرم ماشین ظرفشویی بسیار بالاست و سبب از بین رفتن آن قسمت خواهد شد. نهایتا پیشنهاد می کنیم بدنه را تعویض کنید. می توانید از خدمات اینانلو سرویس در این زمینه بهره مند شوید.

در این مقاله می خوانید

"*" indicates required fields