۰۲۶-۳۶۱۹۱

۳۰ خط شبانه روزی

اینانلو سرویس

نماینده تخصصی تعمیر لوازم خانگی در سطح استان البرز​

۰۲۶-۳۶۱۹۱

۰۲۶-۹۱۳۰۰۲۰۰

تعمیر یخچال آی فادر در کرج

مجله تخصصی اینانلو سرویس

مقاله جدید

تعمیر یخچال آی فادر در کرج

خواندن این مقاله 8 دقیقه طول میکشد
9 خرداد 1402

کادر فنی اینانلو سرویس یخچال iFather آی فادر شما را بررسی و کارشناسی می کند و برای رفع ایراد از قطعات اورجینال استفاده می کند تا ایراد به طور کامل برطرف شود. کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن تکنسین را به محل شما اعزام می کنند.

تعمیر یخچال فریزر آی فادر در کرج توسط تکنسین های متخصص و با تجربه نمایندگی رسمی اینانلو سرویس انجام می شود.

چرا نمایندگی اینانلو را برای تعمیر یخچال فریزر آی فادر در کرج انتخاب کنیم ؟

 • استفاده از قطعات فابریک برای تعمیر دستگاه

اینانلو سرویس نمایندگی رسمی تعمیر یخچال آی فادر در کرج می باشد. از این رو هنگام تعمیر از قطعات فابریک شرکتی یخچال فریزر آی فادر استفاده می کنیم.

 • سرعت در ارائه خدمات

اینانلو سرویس مرکز تعمیر یخچال فریزر آی فادر بیش از 150 تکنسین فعال در سطح استان البرز دارد. به همین دلیل خدمات رسانی در کرج و مناطق حومه فوری انجام می شود.

 • هزینه منصفانه و مناسب

تعرفه تعمیر یخچال فریزر آی فادر در اینانلو سرویس مطابق تعرفه اتحادیه می باشد. نرخ تعمیر توسط اینانلو سرویس تحت نظارت شرکت مادر و مراجع نظارتی بررسی می شود.

 • ضمانت خدمات انجام شده

تعمیر یخچال فریزر آی فادر شما شامل ضمانت می شود. چنانچه خرابی در همان نقطه دوباره تکرار شود رفع ایراد دیگر شامل هزینه نخواهد شد.

ثبت درخواست آنلاین تعمیر یخچال فریزر آی فادر در کرج

مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی اینانلو سرویس به صورت 24 ساعته و شبانه روزی آماده ثبت درخواست خدمات به شما عزیزان می باشد. شما می توانید از طریق وبسایت اینانلو سرویس ایراد یخچال خود را ثبت کنید تا تکنسین های ما در کمترین زمان ممکن جهت هماهنگی با شما تماس بگیرند.

نمایندگی <yoastmark class=

چه زمانی باید جهت تعمیر یخچال فریزر آی فادر اقدام کنیم؟

هنگامی به تعمیر یخچال فریزر آی فادر نیاز دارید که یکی از ایراد های زیر در یخچال شما دیده شود.

 • برد دیسپلی یخچال خراب است
 • استاپر یا لولای درب خراب شده باشد.
 • گاز یخچال نشتی داشته باشد.
 • فریزر انجماد ندارد.
 • دستگاه شروع به کار نکند یا روشن نشود
 • یخچال صدای غیر طبیعی می دهد
 • عدم اتومات و کارکرد یکسره یخچال
 • سرمایش یخچال بیش از اندازه
 • عدم سرمایش یخچال
 • لاستیک دور درب یخچال پاره یا خراب شده باشد

تعمیر یخچال فریزر آی فادر در کرج توسط نمایندگی رسمی اینانلو سرویس به وسیله تکنسین حرفه ای و با تجربه و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شود. بررسی عیب و تعمیر یخچال آی فادر حتما باید توسط متخصصین و تعمیرکاران مجرب و با استفاده از قطعات اورجینال و شرکتی انجام شود. در غیر این صورت دستگاه دچار آسیب شده و ممکن است خسارات مالی ایجاد شود.

تعمیر یخچال فریزر آی فادر در محل

کارشناسی و تعمیر یخچال فریزر آی فادر در کرج توسط اینانلو سرویس در منزل شما انجام خواهد شد. کلیه پروسه تعمیر در حضور شما و همان روز انجام می شود و نیازی به حمل دستگاه تا کارگاه نمی باشد.

بازدید دوره ای و سرویس یخچال فریزر آی فادر

سرویس یخچال و فریزر آی فادر اگر منظم و هر 6 ماه یکبار انجام شود؛ از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری می شود. انجام به موقع سرویس دوره ای از ایجاد هزینه های اضافی جلوگیری میکند و در واقع به افزایش طول عمر مفید دستگاه نیز کمک می کند.

در هنگام سرویس دوره ای یخچال آی فادر به وسیله تکنسین های اینانلو سرویس همه ی لوله ها و اتصالات کمپرسور و میزان گاز داخل لوله ها چک می شود. در صورت وجود مشکل در یک قسمت ایراد برطرف می شود. همچنین لاستیک دور درب چک می شود تا خاصیت خود را از دست نداده باشند و برودت از بین درب خارج نشود. ضمنا وضعیت کمپرسور نیز در زمان کار مورد بررسی قرار می گیرد و مشکلات موجود برطرف می شوند.

خدمات پس از فروش و تعمیر یخچال فریزر آی فادر در کرج

اینانلو سرویس به عنوان نماینده رسمی برند آی فادر خدمات گارانتی، عیب یابی و تعمیر انواع یخچال و فریزر آی فادر را انجام می دهد. با گذشت زمان اینانلو سرویس دو شعبه در شرق و غرب استان البرز راه اندازی کرده و در حال ارائه خدمات به همشهریان البرزی می باشد.

اینانلو سرویس برای جلب رضایت مشترکین خود با تکنسین های دوره دیده و متخصص همکاری می کند. این مرکز برای تعمیر مدل های مختلف یخچال آی فادر در کرج دوره های تخصصی برگزار می کند. علاوه بر این تکنسین های خود را با تکنولوژی جدید روز دنیا آشنا کرده است.

در دوره گارانتی شما می توانید برای دریافت خدمات گارانتی با شماره ای که در دفترچه ضمانت یخچال آی فادر درج شده تماس بگیرید. اما اگر گارانتی دستگاه شما منقضی شده نگران نباشید، فقط کافیست با شماره 02636191 تماس بگیرید.

اینانلو سرویس تعمیرگاه مجاز آی فادر در کرج
اینانلو سرویس تعمیرگاه مجاز آی فادر در کرج

به دنبال بهترین نمایندگی تعمیر یخچال آی فادر در کرج هستید؟ اینانلو سرویس به عنوان نمایندگی رسمی آی فادر کلیه مجوزهای لازم را از شرکت تولید کننده این برند دریافت کرده است.

اینانلو سرویس کلیه خدمات تعمیر لوازم خانگی مثل یخچال فریزر، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، کولر گازی، مایکروفر و جاروبرقی آی فادر را با قطعات اورجینال شرکتی انجام میدهد. کلیه خدمات ارائه شده توسط اینانلو سرویس به مدت 6 ماه گارانتی میشوند. ارائه خدمات نصب،تعمیر و سرویس یخچال آی فادر در همه نقاط کرج و انجام تعمیر در محل مشتری از ویژگی های انحصاری اینانلو سرویس می باشند.

نمایندگی مجاز و رسمی تعمیر یخچال آی فادر در کرج

اگر به دنبال مرکزی مناسب جهت تعمیر یخچال آی فادر در کرج هستید و ترجیح می دهید نمایندگی رسمی آی فادر ایراد دستگاه را برطرف کند، اینانلو سرویس بهترین گزینه می باشد. این مجموعه چندین ویژگی قابل توجه دارد که اینانلو سرویس را از سایر مراکز متمایز می کند.

نمایندگی رسمی و مجاز آی فادر و دارای کد فعال

 • ارائه خدمات پس از فروش آی فادر و 130 برند دیگر همچون پاکشوما، سام، سامسونگ، الجی، دوو، اسنوا و… در کرج
 • انجام خدمات نصب، نصب مجدد، سرویس دوره ای و تعمیر کلیه لوازم خانگی در کرج
 • انجام تعمیر انواع لوازم خانگی و یخچال آی فادر در کرج با قطعات فابریک شرکتی
 • نمایندگی تعمیر کلیه لوازم خانگی آی فادر در همه نقاط کرج و استان البرز
 • ارائه فاکتور رسمی و معتبر بعد از پایان تعمیر
 • ارائه ضمانت 6 ماهه برای همه خدمات انجام شده

نمایندگی تعمیر یخچال و انواع لوازم خانگی آی فادر در کرج اینانلو سرویس

چند ویژگی مهم موجب شده تا اینانلو سرویس به عنوان بهترین مرکز تعمیر یخچال آی فادر در کرج شناخته شود. که شامل موارد زیر می شود.

 • تعمیرگاه مجاز آی فادر در کرج

اولین و مهم ترین مسئله ای که در انتخاب نمایندگی تعمیر آی فادر در کرج باید به آن توجه کرد، اطمینان از رسمی و مجاز بودن نمایندگی می باشد. اینانلو سرویس به عنوان نمایندگی رسمی آی فادر در هنگام تعمیر از قطعات اصل و فابریک استفاده می کنند، بنابراین کیفیت خدمات خود را ضمانت می کنند. فرقی نمی کند که به دنبال مرکز تعمیر یخچال فریزر هستید یا نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آی فادر، اینانلو سرویس همه ی لوازم خانگی شما را تعمیر می کند.
مرکز تعمیر لوازم خانگی اینانلو سرویس مجوز های لازم را به عنوان نمایندگی رسمی تعمیر یخچال آی فادر در کرج کسب کرده است.

اینانلو سرویس نماینده خدمات پس از فروش آی فادر در کرج

اینانلو سرویس در پایان هر گونه خدمات ارائه شده فاکتور رسمی ارائه می دهد. لازم به ذکر است که کلیه خدمات را به مدت 6 ضمانت می کند.
آی فادر یکی از برندهای معروف ایتالیایی می باشد که در عرصه تولید لوازم خانگی فعالیت می کند. محصولات تولید شده توسط این شرکت از تنوع بالایی برخوردار است و تعمیر هر کدام به تخصص نیاز دارد. با توجه به اینکه اینانلو سرویس نمایندگی معتبر و رسمی می باشد و تکنسین های متخصص در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی را دارد. تمام محصولات این برند را تعمیر می کند که عبارتند از

 • سرویس و تعمیر یخچال فریزر آی فادر در کرج
 • نصب؛ سرویس و تعمیر ساید بای ساید آی فادر در کرج
 • تعمیر ماشین لباسشویی آی فادر در کرج
 • نصب، تعمیر و سرویس ماشین ظرفشویی آی فادر در کرج
 • آموزش و تعمیر مایکروفر آی فادر در کرج
 • راه اندازی و تعمیر کولر گازی آی فادر در کرج
 • عیب یابی و تعمیر جاروبرقی آی فادر در کرج

<yoastmark class=

اینانلو سرویس نمایندگی رسمی تعمیر لوازم خانگی آی فادر در محل و منزل

مرکز تعمیر لوازم خانگی اینانلو سرویس در جهت ایجاد شرایط آسان برای تعمیر لوازم خانگی و یخچال آی فادر در کرج ، تکنسین های خود را به محل و منزل مشترکین اعزام می کند. با نمایندگی اینانلو مرکز تعمیر یخچال آی فادر در کرج می توان بدون هزینه حمل و نقل و اتلاف وقت برای جا به جایی دستگاه، ایرادهای دستگاه را برطرف کرد.

منطقه های تحت پوشش اینانلو سرویس نمایندگی تعمیر یخچال آی فادر در کرج

اینانلو سرویس نمایندگی رسمی تعمیر یخچال فریزر آی فادر در کلیه نقاط کرج و استان البرز می باشد. تعمیر یخچال فریزر آی فادر در تمام مناطق استان البرز خیلی سریع به وسیله تکنسین های متخصص در منزل انجام میشود. تکنسین های اینانلو سرویس در همه نقاط استان البرز حضور دارند و بعد از تماس شما خیلی سریع به محل مراجعه می کنند.

برای استفاده از خدمات نمایندگی رسمی تعمیر یخچال آی فادر در کرج که توسط تکنسین حرفه ای در محل انجام شود و از قطعات فابریک استفاده کند، با شماره 02636191 تماس بگیرید. اینانلو سرویس همه ی خدمات را در کلیه نقاط کرج توسط تکنسین های حرفه ای و دوره دیده ارائه می دهد.

نمایندگی تعمیر آی فادر در کرج

اینانلو سرویس نمایندگی تعمیر یخچال و لوازم خانگی آی فادر در کرج می باشد که این خدمات را توسط تکنسین های حرفه ای با تخصص کاملا به روز و آشنا با کلیه دستگاه ها خدمات را ارائه می دهد. اینانلو سرویس برای تمام خدمات خود از نرخ و تعرفه های اعلام شده توسط اتحادیه استفاده نموده و می تواند گزینه ای مناسب برای تعمیر لوازم خانگی این برند به شمار رود.

برای استفاد از خدمات نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آی فادر در مهرشهر، محمدشهر ، فردیس، منظریه، شهرک بنفشه، عظیمیه، ، جهانشهر، مهرویلا، گوهردشت، باغستان؛ دهقان ویلا، شاهین ویلا و…. می توانید با مجموعه اینانلو سرویس در تماس باشید.

تلفن تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی آی فادر در کرج

در همه ساعات شبانه روز و همه روزهای سال حتی در ایام تعطیل می توانید درخواست تعمیر یخچال آی فادر را در وبسایت اینانلو سرویس ثبت کنید.

این مجموعه مرکز مجاز و رسمی تعمیر یخچال آی فادر در کرج می باشد. اینانلو سرویس علاوه بر تعمیر دستگاه با قطعات اورجینال امکان سفارش قطعه را برای مشترکین خود به صورت آنلاین ایجاد کرده است.

جهت ارتباط با اینانلو سرویس؛ نمایندگی رسمی تعمیر یخچال آی فادر در کرج کافی است با شماره 02636191 تماس بگیرید. همچنین می توانید درخواست تعمیر دستگاه را در وبسایت اینانلو سرویس به صورت آنلاین ثبت کنید. همکاران ما در مرکز تماس خیلی سریع با شما تماس می گیرند.

سوالات متداول شما از نمایندگی آی فادر کرج

1- ساعت کاری نمایندگی اینانلو مرکز تعمیر لوازم خانگی در کرج چگونه است؟

شعب فعال این مجموعه در شرق و غرب استان البرز از ساعت 8 صبح تا 10 شب به صورت تلفنی پاسخگوی مشترکین عزیز می باشد. علاوه بر این می توانید درخواست تعمیر دستگاه خود را به صورت آنلاین از طریق وبسایت اینانلو سرویس ثبت کنید تا همکاران ما در ابتدای ساعات کاری روز بعد با شما تماس بگیرند.

2- محصولاتی که توسط این نمایندگی تعمیر یا سرویس می شوند شامل چه محصولاتی می شوند؟

اینانلو سرویس خدمات نصب، سرویس و تعمیر انواع یخچال فریزر، ساید بای ساید ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی، سولاردام و مایکروفر و جاروبرقی آی فادر را در منزل و محل مشتری انجام می دهد. همچنین نمایندگی رسمی و مجاز بیش از 130 برند دیگر همچون سامسونگ، سام، ال جی، جی پلاس، مابه، وایت هاوس، جنرال الکتریک، دوو، اسنوا، بکو بوش، هاردستون، پاکشوما، جنرال هاوس، کندی، جنرال آدمیرال، هیمالیا، امرسان، دیپوینت، کرال، مدیا، کروپ، تی سی ال، هیوندای، دونار و… نیز می باشد.

فردیس، مارلیک، ملارد، محمدشهر، مشکین دشت، شهرک ناز، شهرک بعثت، واریان شهر، رزکان نو، شیخ آباد، حسین آباد، شهرک بنفشه، عظیمیه، مصباح ، هفت تیر، آزادگان، طالقانی، شاهین ویلا، گوهردشت، دهقان ویلا، حصارک، کمالشهر، مهرشهر، گلشهر، کوی کارمندان، باغستان، هشتگرد جدید و قدیم، نظرآباد، هیو، گلسار، کردان، کوهسار، آبیک، طالقان و… از مناطق خدمات رسانی اینانلو سرویس می باشد.
جهت اعلام خرابی و درخواست تعمیر لوازم خانگی خو با شماره 02636191 تماس بگیرید.

 

سامانه تعمیر آنلاین

نیاز به تعمیر لوازم خانگی دارید…؟

می توانید درخواست خود را به صورت انلاین ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیردند

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟

شما می توانید نظر خود را ارسال کنید همچنین اگر سوالی دارید می توانید از ما بپرسید تا در اولین فرصت به شما پاسخ دهیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *