۳۰ خط شبانه روزی

اینانلو سرویس

نماینده تخصصی تعمیر لوازم خانگی در سطح استان البرز​

۰۲۶-۳۶۱۹۱

۰۲۶-۹۱۳۰۰۲۰۰

نحوه رفع کد خطا و ارور های ماشین ظرفشویی پاکشوما
مجله تخصصی اینانلو سرویس

مقاله جدید

نحوه رفع کد خطا و ارور های ماشین ظرفشویی پاکشوما

خواندن این مقاله 6 دقیقه طول میکشد
۳ اسفند ۱۴۰۱

نمایندگی ۱۳۰ برند

امنیت کارشناسان

۱۸۰ روز گارانتی

ارائه فاکتور رسمی

ضمانت اصالت کالا

ارورهای ماشین ظرفشویی پاکشوما در مدل های قدیمی و جدید کمی با هم تفاوت دارند اما همگی در نهایت نشان دهنده وضعیت قطعات داخلی دستگاه می باشند.

فایل صوتی مقاله نحوه رفع کد خطا و ارور های ماشین ظرفشویی پاکشوما

بهتر است به منظور کاهش خرابی های ماشین ظرفشویی و اقدام به تعمیر آن در زمان مناسب، با مفهوم و معنای هر یک از این ارورها و کدهای خطا آشنایی داشته باشید. اینانلو سرویس در زمینه تعمیر، نصب و سرویس دوره ای لوازم خانگی در منزل مشغول به فعالیت می باشد و به بررسی برنامه ها و ارورهای تمامی برندها و محصولات لوازم خانگی می پردازد. تا چنانچه مصرف کننده هر محصول از هر برندی که هستید، بتوانید به راحتی با مطالعه مقالات در وبسایت اینانلو سرویس نیاز خود را برآورده نکنید.

در صورتی که نماینده رسمی محصول و لوازم خانگی شما در ایران وجود ندارد، اگر پرداخت هزینه های گزاف خرید لوازم خانگی برای شما سخت است یا روی صفحه نمایشگر دستگاه شما اروری ظاهر شده است و نمی دانید برای رفع آن چه باید کرد، جای نگرانی نیست! کافیست به مقالات وبسایت اینانلو سرویس سر بزنید و به مطالعه آنها بپردازید. در این مقاله به بررسی و معرفی کدهای خطا و ارورهای ماشین ظرفشویی پاکشوما خواهیم پرداخت.

کدهای خطا و ارورهای ماشین ظرفشویی پاکشوما در مدل های جدید و قدیمی  کمی با هم تفاوت داشته اما همگی در نهایت نشان دهنده وضعیت و اختلالات قطعات داخلی دستگاه هستند. به همین خاطر  بهتر است به منظور کاهش خرابی های ماشین ظرفشویی و اقدام به تعمیر آن در زمان مناسب، با معنا و مفهوم هر یک از این کد های خطا و ارورها آشنایی داشته باشید. 

کد خطا و ارورهای ماشین ظرفشویی پاکشوما
کد خطا و ارورهای ماشین ظرفشویی پاکشوما

کد خطا و ارورهای مدل های جدید ماشین ظرفشویی پاکشوما

ارور E1 ماشین ظرفشویی

کد خطا و ارور E1 ماشین ظرفشویی پاکشوما یکی از مهم ترین کدهای خطا و ارور ماشین ظرفشویی پاکشوما است که باید جدی گرفته شود. این ارور و کد خطا نشان دهنده اختلال در موتور دستگاه است و حتی ممکن است موتور سوخته باشد. علاوه براین، امکان دارد موتور قفل شده یا سوکت آن خراب باشد. توجه داشته باشید که این قبیل ارورها و کد های خطا بهتر است توسط تکنسین مجرب و کاربلد ماشین ظرفشویی بررسی و رفع ایراد گردد.

کد خطا E2 ماشین ظرفشویی

به دلیل آبگیری بیش از حد و اندازه یا عدم آبگیری دستگاه کد خطا و ارور E2 ماشین ظرفشویی پاکشوما نمایش داده می شود. این اختلال از خرابی هیدروستات می باشد، در چنین شرایطی فورا با اینانلو سرویس تماس بگیرید و از خدمات شبانه روزی آن بهره مند شوید.
اگر سطح آب درون مخزن ماشین ظرفشویی بیش از اندازه کم یا زیاد باشد، نشان دهنده خرابی هیدروستات است. قطعه هیدروستات وظیفه دارد سطح آب داخل مخزن دستگاه را تشخیص داده و بر همین اساس برد، فرمان قطع و وصل ورود آب را ارسال می کند. برای رفع این ارور و کد خطا هیدروستات را بررسی و در صورت نیاز از تعمیرکار متخصص بخواهید که آن را تعویض کند.

کد خطا و ارور E3 ماشین ظرفشویی

زمانی که دمای آب بیش از اندازه باشد کد خطا و ارور E3 ماشین ظرفشویی پاکشوما نمایش داده می شود. این مشکل و اختلال به دلیل خرابی ترموستات می باشد، جهت بررسی و رفع عیب با اینانلو سرویس از طریق شماره های 02636191 و 02691300200 تماس بگیرید. ترموستات در ماشین ظرفشویی وظیفه سنجش دمای آب را برعهده دارد و اطلاعات را به برد ارسال می کند تا فرمان روشن و خاموش شدن به هیتر داده شود. یکی از کد های خطا و ارورهای ماشین ظرفشویی پاکشوما در مدل های جدید، ارور E3 است که بیانگر خرابی قطعه ترموستات است. در واقع با این ارور متوجه خواهید شد که دمای آب در سطح استاندارد قرار ندارد و لازم است ترموستات تعویض شود.

کد خطا E4 ماشین ظرفشویی

هنگامی آب ماشین لباسشویی تخلیه نشود، کد خطا و ارور E4 ماشین ظرفشویی پاکشوما نمایش داده می شود. در چنین شرایطی پمپ تخلیه نیاز به بررسی و چک دارد، که در این صورت می توانید از تکنسین های اینانلو سرویس کمک بگیرید. از مهمترین دلایلی که سبب میشود این کد خطا و ارور در ماشین های ظرفشویی پاکشوما نمایش داده شوند، خرابی پمپ تخلیه، گرفتگی فیلتر، انسداد و گرفتگی شیلنگ تخلیه می باشد. به جز پمپ تخلیه، سایر موارد را می توانید بدون تخصص بررسی و اختلالات آنها را برطرف کنید.

کد خطا E6 ماشین ظرفشویی

در صورت مشاهده کد خطا و ارور E6 ماشین ظرفشویی پاکشوما می توان دریافت که اختلال از تخلیه آب است. پمپ تخلیه و سیم کشی های برد باید توسط تکنسین های مربوطه بررسی و تعمیر شوند.
عدم تخلیه آب در بعضی از مواقع با ارور E6 در ماشین ظرفشویی پاکشوما نمایش داده می شود. در بسیاری از مواقع برای رفع این ارور لازم است سیم کشی و برد توسط تکنسین بررسی و عیب یابی شود. جهت مشاوره رایگان برای عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی خود می توانید با شماره های 02636191 و 02691300200 تماس حاصل فرمایید.

اینانلو سرویس نماینده رسمی جهت رفع ارور های ظرفشویی پاکشوما
اینانلو سرویس نماینده رسمی جهت رفع ارور های ظرفشویی پاکشوما

کد خطا و ارور مدلهای قدیمی ماشین ظرفشویی پاکشوما

کد خطا IE ماشین ظرفشویی

می توان گفت زمانی که آب وارد دستگاه نشود کد خطا و ارور IE ماشین ظرفشویی پاکشوما نمایش داده می شود. در چنین شرایطی شیر برقی و سنسور ایرگاد نیاز به بررسی دارند، از متخصصین اینانلو سرویس برای رفع این کد خطا و ارور کمک بگیرید. از رایج ترین کدهای خطا و ارورهای ماشین ظرفشویی پاکشوما، مدل های طرح ال جی می توان به ارور IE اشاره کرد. این ارور در بسیاری از مواقع به دلیل کم بودن فشار آب ساختمان رخ می دهد. علاوه براین، ممکن است شیر برقی دچار مشکل یا اختلال شده یا شلنگ ورودی مسدود بوده و امکان آبگیری دستگاه وجود ندارد.

کد خطا و ارور OE ماشین ظرفشویی

کد خطا و ارور OE ماشین ظرفشویی پاکشوما به دلیل خرابی پمپ تخلیه می باشد. در مدل های قدیمی ماشین ظرفشویی های پاکشوما خرابی و اختلال در پمپ تخلیه با ارور OE نیز نمایش داده می شود. بسیاری از مواقع این ارور و کد خطا به علت ورود شی خارجی به درون پمپ رخ می دهد. در غیر این صورت لازم است پمپ توسط تعمیرکار کاربلد و مجرب عیب یابی و تعمیر شود.

کد خطا و ارور HE ماشین ظرفشویی

زمانی که آب دستگاه به خوبی گرم نشود، ارور و کد خطای HE ماشین ظرفشویی پاکشوما نمایان می شود. این اتفاق به دلیل خرابی المنت گرم کننده آب است. جهت رفع عیب با اینانلو سرویس تماس بگیرید. کد خطای HE در ماشین ظرفشویی پاکشوما به معنای گرم نشدن دمای آب به اندازه استاندارد است.

کد خطا tE ماشین ظرفشویی

یکی از کدهای خطا و ارورهای ماشین ظرفشویی پاکشوما که باید جدی گرفته شود، ارور TE است. این ارور نشان دهنده این است که سنسور دما دچار اختلال شده و امکان دارد دمای آب بیش از اندازه کاهش یا افزایش یابد. در شرایط داغ شدن بیش از اندازه آب به قطعات داخلی و ظروف آسیب وارد می شود و به همین خاطر بلافاصله بعد از مشاهده خطای TE لازم است ترمیستور سنسور دما تعمیر شود.

کد خطا PF ماشین ظرفشویی

هنگامی که برق دستگاه قطع باشد کد خطا و ارور PF ماشین ظرفشویی پاکشوما نمایش داده می شود. در صورتی که برق ورودی به دستگاه با اختلال مواجه شده است و بهترین کار کشیدن کابل دستگاه از پریز برق می باشد. به دلیل اهمیت بسیار زیاد این اختلال، می توانید از خدمات اینانلو سرویس استفاده کنید.

کد خطا و ارور CD ماشین ظرفشویی

ارور CD ماشین ظرفشویی پاکشوما، خطا به حساب نمی آید و مربوط به فن خشک کن است و نیاز به نگرانی نیست.

کد خطا و ارور CL ماشین ظرفشویی

عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در اینانلو سرویس
عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در اینانلو سرویس

در صورت فعال کردن قفل کودک، کد خطا و ارور CL ماشین ظرفشویی پاکشوما روی صفحه نمایش ظرفشویی مشاهده می شود.

اینانلو سرویس نماینده رسمی و مجاز 130 برند مطرح لوازم خانگی مانند سامسونگ، ال جی، اسنوا، دوو، فرسان، پاکشوما، کرال، کندی، کروپ، مدیدیا، جنرال آدمیرال، آکس، زیرووات، دکستر، مابه، آیگه، جنرال الکتریک، وایت هاوس، فروزان، سامیا، یوش، پارس، هیوندای، مولتی مکس، تکنولایو، هاردستون، مجیک چف، دنیس، دیپوینت، فایر، تجا، بنس، الیو، بلومبرگ، مدیا، امرسان، گوردیک، گوفر، یخساران، یوشیتا، گلدن برگ، برتینو، اکسنت، یواستار، یور پلاس، هیمالیا، دیامونته، نیکسان، التتو، اسکای ورد، رنزو، اکولوکس، جی سان، سوزوکی، کنوود، گرنیه، برتا، ایران شرق، گراند صنعت، بلوتینی، آزمایش، سینور، سیلور آیس، لایف، تسلا، تی سی ال، ایکس ویژن، سیلوان، سونیل، نسکو، هاویلوکس، ویرپول، اورست، انیس، سایلون، جنرال بریجن، فیلور، تکسان خزر، دونار، ناب استیل، وستل و….  می باشد. این مجموعه در تمامی نقاط استان البرز از جمله فردیس، مارلیک، ملارد، محمدشهر، مشکین دشت، شهرک ناز، شهرک بعثت، واریان شهر، رزکان نو، شیخ آباد، حسین آباد، شهرک بنفشه، عظیمیه، مصباح ، هفت تیر، آزادگان، طالقانی، شاهین ویلا، گوهردشت، دهقان ویلا، حصارک، کمالشهر، مهرشهر، گلشهر، کوی کارمندان، باغستان، شهر جدید هشتگرد، هشتگرد قدیم، نظرآباد، هیو، گلسار، کردان، کوهسار، آبیک، طالقان، مهرویلا، جهانشهر، کیانمهر، کوی مهر، تهران دشت، کمالشهر،صفادشت، رجائی شهر، تنکمان، مهدی آباد، چهارباغ، پیشاهنگی، لشکرآباد، شهرک رضوانیه و… آماده خدمات رسانی شبانه روزی به شما عزیزان می باشد. در صورت مشاهده هرگونه ارور و کد خطای ماشین ظرفشویی با شماره های 02636191 و 02691300200 تماس حاصل فرمایید تا تکنسین های مجرب اینانلو سرویس فورا برای بررسی و رفع ایراد دستگاه شما در محل حاضر شوند. در پایان انجام خدمات، فاکتور رسمی اینانلو سرویس تحویل شما مشتری گرامی خواهد شد. تمامی خدمات انجام شده و قطعات تعویض شده، دارای 6 ماه ضمانت می باشد.

سامانه تعمیر آنلاین

نیاز به تعمیر لوازم خانگی دارید…؟

می توانید درخواست خود را به صورت انلاین ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیردند

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟

شما می توانید نظر خود را ارسال کنید همچنین اگر سوالی دارید می توانید از ما بپرسید تا در اولین فرصت به شما پاسخ دهیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینانلو سرویس

نماینده تعمیر و تامین تجهیزات ۱۳۰ برند داخلی و خارجی

آخرین پرسش ها

آخرین سوال پرسیده شده

علت ارور dc در ماشین لباسشویی سامسونگ چیست؟

کد خطا E3 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که درب دستگاه به درستی بسته نشده است. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله خرابی میکروسوئیچ درب، خرابی برد الکترونیکی، یا خرابی لولای درب ایجاد شود. جهت بررسی دستگاه از نظر فنی با شماره 02636191 تماس بگیرید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت ارور e2 لباسشویی سامسونگ چیست؟

کد خطا E2 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که دستگاه قادر به تخلیه آب نیست. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله بسته بودن دریچه تخلیه، خرابی پمپ تخلیه، خرابی فیلتر پمپ تخلیه، خرابی سوئیچ فشار، یا خرابی برد الکترونیکی ایجاد شود. در صورتی که با بررسی و تمیز کردن فیلتر تخلیه مشکل حل نشد با شماره 02636191 تماس بگیرید. تکنسین در اسرع وقت برای تعمیر دستگاه مراجعه می کند.

آخرین سوال پرسیده شده

دلیل ایجاد کد خطای E1 ماشین لباسشویی سامسونگ چیست ؟

کد خطا E1 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که دستگاه قادر به آبگیری نیست. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله خرابی شیر آب ورودی، خرابی فیلتر شیر آب ورودی، خرابی پمپ تخلیه، خرابی سوئیچ فشار، یا خرابی برد الکترونیکی ایجاد شود. برای بررسی دستگاه با شماره 02636191 تماس بگیرید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت افتادگی درب ماشین ظرفشویی سامسونگ چیست؟

خراب بودن درب ماشین ظرفشویی سامسونگ با این تفاسیر که وسط نمی ماند، مربوط به اختلال در لولای درب میباشد، بررسی نمایید که پیچ و مهره های لولای درب مشکلی نداشته باشند و اگر لولا شکسته تعویض نمایید. برای انجام این کار میتوانید با شماره گیری 02636191 و 02691300200 از خدمات اینانلو سرویس بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت صدای سوت قطار از ظرفشویی بوش چیست؟

صداي سوت از ماشين ظرفشويي می تواند دو علت داشته باشد. ممکن است آب پاش های پایین و بالا مشکل داشته باشد و یا ایراد از پمپ تخلیه دستگاه باشد. همچنین پمپ آب پاش نیز باید چک شود. همچنین می توانید از خدمات اینانلو سرویس نیز بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

برای رفع سوراخ کف ماشین ظرفشویی سامسونگ چه باید کرد؟

بدنه ماشین های ظرفشویی شما از نوع استیل می باشد. شما می توانید به صورت مقطعی بدنه را جوش داده و آب بندی کنید، اما توصیه نمی شود. چرا که حرارت آب گرم ماشین ظرفشویی بسیار بالاست و سبب از بین رفتن آن قسمت خواهد شد. نهایتا پیشنهاد می کنیم بدنه را تعویض کنید. می توانید از خدمات اینانلو سرویس در این زمینه بهره مند شوید.

در این مقاله می خوانید

"*" indicates required fields