اینانلو سرویس

نماینده رسمی بیش از 130 برند معتبر با تضمین قیمت و گارانتی 6 ماهه، سامسونگ، دوو، بوش، هیمالیا، دیپوینت، اسنوا، ال جی، امرسان،پاکشوما و ...

اینانلو سرویس مرکز تعمیرات تخصصی لوازم خانگی در استان البرز

۰۲۶-۳۶۱۹۱

۰۲۶-۹۱۳۰۰۲۰۰

مجله تخصصی اینانلو سرویس

مقاله جدید

سرویس دوره ای لوازم خانگی در استان البرز

خواندن این مقاله 6 دقیقه طول میکشد
18 آبان 1401

آنچه در این مقاله می خوانید

امروزه لوازم خانگی اهمیت زیادی در انجام کارهای روزانه ما دارد. به طوری که همواره از انواع لوازم خانگی برقی برای انجام انواع امور مختلف ، سرعت بخشیدن به انجام آن ها و بازدهی بیشتر استفاده می شود. با توجه به بالا رفتن قیمت قطعات باید در راستای افزایش طول عمر آن ها تلاش کرد. بهترین روش برای انجام این کار سرویس های دوره ای لوازم خانگی می باشد.

ماشین لباسشویی، ظرفشویی و یخچال فریزر جز کاربردی ترین لوازم برقی در خانه به شمار می آیند. هر کدام از این لوازم خانگی دارای کاربردهای ویژه ای هستند، که همین امر باعث سهولت و بازدهی بالا در انجام امور خانگی می شود. در نظر داشته باشید که این ماشین ها نیز مانند دیگر ماشین های برقی نیاز به سرویس و بررسی سلامت قطعات دارند تا همواره با بیشترین بازدهی مورد استفاده ما قرار گیرند.
لوازم خانگی، راحتی و تسریع در انجام امور را به همراه دارند. اما متاسفانه ممکن است گاهی به درستی کار نکنند و در یک موقعیت بد خراب شوند. دلیل این اتفاق بدشانسی شما نخواهد بود بلکه شما اهمیت سرویس های دوره ای لوازم خانگی را فراموش کرده اید.

آخرین باری که به سرویس و بررسی قطعات لوازم خانگی تان پرداختید را به خاطر دارید؟

برای جلوگیری از خراب شدن وسایل خانگی و هزینه‌های اضافی، اکثر لوازم خانگی باید حداقل سالی دوبار بررسی و چک شوند. انجام این سرویس دوره ای به عملکرد صحیح لوازم خانگی شما کمک می‌کند، دوام آن‌ ها را بالا می‌برد و در هزینه‌ های تعمیرات صرفه جویی می‌کند.

وقتی لوازم خانگی ما خراب می‌شوند، معمولا ما تقصیر را به گردن تولیدکننده و یا پایین بودن کیفیت قطعات دستگاه می‌ اندازیم. در حالی که در اکثر مواقع با یک بازدید دوره ای ساده توسط تعمیرکاران اینانلو سرویس، مشکل دستگاه تا این حد بزرگ نمی‌ شود. با سرویس دوره ای های منظم، لوازم خانگی طول عمر بیشتری پیدا می‌کند، کار خود را با کیفیت بیشتری انجام می‌ دهد و مصرف انرژی کمتری دارد.

جلوگیری از پرداخت هزینه های سرسام آور با سرویس دوره ای

با انجام سرویس دوره ای، دستگاه و قطعات آن مورد تست و بررسی لازم قرار خواهند گرفت. در نتیجه در صورت بروز انواع خرابی های و ایرادات احتمالی، ایراد دستگاه برطرف شده و در نهایت این خرابی ها منجر به خرابی های جدی تر نخواهد شد. با این کار شما از پرداخت هزینه های سرسام آور تعمیرات معاف خواهید شد.

پیشگیری از خرابی های جبران ناپذیر

با سرویس دوره ای لوازم خانگی خود توسط کارشناسان اینانلو سرویس، علاوه بر جلوگیری از پرداخت هزینه های اضافی و سنگین، می توانید از مشکلات جبران ناپذیر که ممکن است برای دستگاه شما به وجود بیاید جلوگیری کنید.

کارکرد منظم و صحیح دستگاه

با سرویس های دوره ای منظم و به موقع لوازم خانگی خود، علاوه بر آن که از سلامت تمامی قطعات دستگاه خود مطلع می شوید می توانید از نحوه صحیح کارکرد آن اطمینان حاصل کنید. این امر موجب می شود تا دستگاه با کارکردی صحیح در مصرف زمان و انرژی نیز بهینه عمل کند.

بالا رفتن طول عمر دستگاه

از دیگر روش های بالا بردن طول عمر لوازم خانگی برقی خانگی، رسیدگی به دستگاه، سرویس و عیب یابی به موقع لوازم خانگی خواهد بود. با انجام این کار می توانید در بالا بردن طول عمر قطعات و صرفه جویی در مصرف انرژی موثر باشید.

بالا رفتن مصرف انرژی

یکی از دلایل مصرف زیاد انرژی و در نهایت پرداخت هزینه های سنگین قبوض برق و آب، عواملی همچون نشت آب در بعضی لوازم خانگی و حتی مشکل ولتاژ برق در این دستگاه ها خواهد بود. به منظور رفع این مشکلات می توانید با بررسی و انجام سرویس دوره ای به موقع لوازم خانگی برقی خود تا حد زیادی در مصرف بهینه انرژی و کاهش هزینه های زندگی تاثیر گذار باشید.

جلوگیری از برق گرفتگی و آتش سوزی

در نظر داشته باشید بروز انواع ایراد و مشکلات در لوازم خانگی برقی و توجه نکردن به رفع این دست از ایرادات احتمال وقوع حوادثی مانند برق گرفتگی و آتش‌سوزی را بالا خواهد برد. این امر علاوه بر آن که تهدید جدی برای ایمنی افراد خانه به شمار خواهد آمد می تواند خسارات جبران ناپذیری را برجا بگذارد. با انجام سرویس دوره ای به موقع دستگاه خود توسط کارشناسان اینانلو سرویس واجد شرایط از بروز چنین اتفاقاتی تا حد ممکن جلوگیری به عمل آورید.

آموزش مجدد رایگان

حین سرویس دوره ای از آموزش مجدد عملکرد دستگاه تان توسط تکنسین‌های اینانلو سرویس بهره مند می‌شوید. به هر دلیلی ممکن است از تمام ویژگی های دستگاه مطلع نباشید یا فراموش کرده باشید که در این حالت می توانید از آموزش مجدد بهره مند شوید.

سرویس دوره ای ساید بای ساید و یخچال فریزر

کندانسور یا چگالنده قطعه ای است که در آن یک سیال یا مایع مبرد با انتقال حرارت در کنار سیال دیگر مانند آب یا هوا و گرماگیری از آن، تغییر فاز داده و از حالت گاز به حالت مایع تبدیل می شود. در واقع سیال مذکور کندانس شده و به مایع تبدیل می شود.

سرویس دوره ای یخچال فریزر
سرویس دوره ای یخچال فریزر

اهمیت تمیز کردن لوله های پشت یخچال یا کندانسور

لوله های پشت یخچال وظیفه انتقال گرما به محیط را دارد. به مرور زمان روی این لوله ها را گرد و غبار می پوشاند، در این مواقع یخچال در انجام وظایف خود به مشکل می خورد و عمل انتقال گرما به محیط، به درستی انجام نمی‌ شود. این اتفاق باعث می‌ شود به موتور یخچال فشار بیشتری وارد شود و در نهایت به تعمیر نیاز پیدا کند.

غبارگیری کندانسور در سرویس دوره ای

وظیفه کویل‌های یخچال فشرده‌ سازی و سرد‌کردن مایع مبرد درون یخچال است. ذرات ریز، گرد و غبار و مو و کرک حیوانات خانگی می‌توانند بر روی کندانسور جمع شود و کارایی آن را شدیداً کاهش دهند. هر شش ماه یک بار اقدام به تمیز کردن کویل‌ یخچال کنید تا دستگاه عملکرد بهتری داشته باشد. اگر در منزل خود حیوانات خانگی مانند گربه یا سگ دارید که ریزش مو دارند، پیشنهاد ما این است که بازه زمانی تمیز کردن کویل یخچال خود را کاهش دهید و به جای هر شش ماه هر سه ماه درخواست سرویس دوره ای کنید.

سرویس دوره ای یخچال
سرویس دوره ای یخچال

تعویض فیلتر یخچال

چراغ فیلتر تنها سنسور زمانی یخچال می باشد و هر شش ماه یکبار ارور تعویض فیلتر می دهد. گاهی ممکن است سنسور کار نکند و تا سالها روشن نشود. بدون توجه به چراغ فیلتر، حتما و حتما هر شش ماه برای تعویض فیلتر اقدام کنید.

آیا یخچال‌ تان به خوبی گذشته سرمایش ندارد؟

برای افزایش طول عمر دستگاه‌، بهتر است که سرویس دوره ای را طبق یک برنامه زمان‌بندی‌ شده با تعمیرکاران حرفه ای اینانلو سرویس انجام دهید. این امر باعث بهبود عملکرد دستگاه و در نتیجه کاهش مبلغ قبض برق‌تان خواهد شد.

در سرویس دوره ای ماشین ظرفشویی چه کارهایی انجام می شود؟

اگر توقع دارید از ماشین ظرفشویی خود سالیان سال استفاده کنید و از عملکرد آن رضایت داشته باشید بهتر است سرویس دوره ای دستگاه را فراموش نکنید و هر شش ماه به طور منظم انجام دهید.
در زمان نصب ماشین ظرفشویی دقت کنید محل نصب ماشین ظرفشویی تراز باشد.

حتما از شوینده های مرغوب، با کیفیت و شناخته شده برای ماشین ظرفشویی استفاده نمایید. به تاریخ انقضای قرص ماشین ظرفشویی دقت کنید. سهل انگاری در انتخاب مواد شوینده مناسب می تواند به دستگاه شما آسیب برساند. معمولا هنگام سرویس دوره ای ماشین ظرفشویی فیلتر ها نیز تمیز و در صورت نیاز تعویض شود.
هنگام سرویس ماشین ظرفشویی باید اجزای اصلی دستگاه بررسی شود. شاید اسم جت پمپ را شنیده باشید که وظیفه آن پمپاژ آب و مواد شوینده به داخل آب پاش ماشین ظرفشویی می باشد. گاهی اوقات در اثر استفاده نکردن طولانی مدت از ماشین ظرفشویی شاهد خرابی جت پمپ ظرفشویی هستیم. هنگامی که ماشین ظرفشویی آبگیری می کند اما فرآیند بعدی یعنی پمپاژ آب صورت نمی گیرد هشدار خرابی جت پمپ بسیار واضح می باشد.

مخزن شوینده

مخزن شوینده یکی از مواردی است که باید هنگام سرویس دوره ای ماشین ظرفشویی حتما بررسی شود. این مخزن از دو قسمت مخزن مایع و جاپودری تشکیل شده است که جاپودری با هر بار استفاده از ماشین ظرفشویی پر می شود. مخزن مایع، تا جایی که علامت اختصاری آن بر روی صفحه نمایشگر خاموش شود پر می شود و لازم نیست با هر بار روشن کردن ماشین ظرفشویی پر شود.

در سرویس دوره ای ماشین لباسشویی چه خدماتی انجام می شود؟

 • تعویض فیلتر لباسشویی و جرم گیری
 • شیربرقی ماشین لباسشویی
 • تایمر ماشین لباسشویی
 • لاستیک دور درب ماشین لباسشویی
 • بلبرینگ ، کاسه نمد و سه نظام ماشین لباسشویی
 • موتور ماشین لباسشویی
 • پمپ تخلیه ماشین لباسشویی
 • هیدروستات ماشین لباسشویی
 • میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی
 • دیگ ماشین لباسشویی
 • کمک ماشین لباسشویی

درباره ی اینانلو سرویس

گروه فنی و مهندسی اینانلو سرویس، با سابقه بیش از 20 سال در زمینه نصب و تعمیرات انواع وسایل برقی خانگی مانند یخچال‌‌ و فریزر، ماشین ظرفشویی، لباسشویی، مایکروویو، جاروبرقی، کولر گازی با برندهای مختلف از جمله سامسونگ، بوش، جنرال الکتریک، ال جی، امرسان، دونار، هیمالیا، پاکشوما و… خدمات مناسبی را به شما ارائه دهد.
شما می‌توانید با یک تماس از هر نقطه از استان البرز از جمله مهرشهر، کیانمهر، گوهردشت، باغستان، کوهسار و… خدمات مورد نیاز خود را در کمترین زمان ممکن، توسط کارشناسان و تکنسین‌ های متخصص اینانلو سرویس دریافت کنید.

سرویس دوره ای و خدمات دیگر در منزل شما ارائه خواهد شد. گارانتی برای خدمات انجام شده و ارائه خدمات با کمترین قیمت از ویژگی‌های اینانلو سرویس می باشد.

سامانه تعمیر آنلاین

نیاز به تعمیر لوازم خانگی دارید…؟

می توانید درخواست خود را به صورت انلاین ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیردند

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟

شما می توانید نظر خود را ارسال کنید همچنین اگر سوالی دارید می توانید از ما بپرسید تا در اولین فرصت به شما پاسخ دهیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *