۳۰ خط شبانه روزی

اینانلو سرویس

نماینده تخصصی تعمیر لوازم خانگی در سطح استان البرز​

۰۲۶-۳۶۱۹۱

۰۲۶-۹۱۳۰۰۲۰۰

دوره آموزش تعمیر لوازم خانگی اینانلو سرویس
مجله تخصصی اینانلو سرویس

مقاله جدید

دوره آموزش تعمیر لوازم خانگی اینانلو سرویس

خواندن این مقاله 7 دقیقه طول میکشد
۱۷ مهر ۱۴۰۲

نمایندگی ۱۳۰ برند

امنیت کارشناسان

۱۸۰ روز گارانتی

ارائه فاکتور رسمی

ضمانت اصالت کالا

آموزش تعمیر لوازم خانگی شامل دو بخش گسترده تعمیر قطعات مکانیکی و تعمیر قسمتهای الکترونیکی و برد می باشد. به دلیل استفاده عموم مردم جامعه از لوازم خانگی و تاثیر تحریم ها بر ورود لوازم خانگی وارداتی ، بازار خوبی در بخش تعمیرات ایجاد شده است.

در این دوره تعمیر لوازم خانگی مثل یخچال، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی به افراد علاقه مند آموزش داده می شود.
هدف اصلی اینانلو سرویس از برگزاری این دوره ها پرورش تکنسین های حرفه ای و متخصص و معرفی آنها به بازار کار می باشد.

دوره های آموزشی اعلام شده به صورت حضوری در دفتر مرکزی اینانلو سرویس برگزار می شود. شرکت کنندگان در این دوره ها مباحث تخصصی را به صورت تئوری و عملی یاد می گیرند. علاوه بر آن امکان کار کردن بر روی دستگاه های مختلف در کارگاه اینانلو سرویس برای کارآموزان وجود دارد.

با حضور در دوره های آموزشی، در خصوص تعمیر انواع لوازم خانگی مهارت کسب می کنید. در صورت عدم یادگیری مباحث و نیاز به تکرار آموزش، پشتیبانی بدون محدودیت برای شرکت کنندگان وجود خواهد داشت. آموزش تعمیر لوازم خانگی در آکادمی اینانلو سرویس به صورت عملی مخصوص ورود به بازار کار برگزار می شود.

آموزش نصب و تعمیر لوازم خانگی در کرج
آموزش نصب و تعمیر لوازم خانگی در کرج

دوره آموزش تعمیر لوازم خانگی یکی از دوره های مهم موجود در آکادمی اینانلو می باشد. می توان گفت کارآموزان زیادی از طریق این دوره وارد بازار کار شده اند و کسب درآمد میکنند.
مجموعه اینانلو سرویس با توجه به امکاناتی که دارد، در این دوره برای شرکت کنندگان کارورزی در نظر میگیرد. در حین کارآموزی افراد با محیط این شغل به صورت کامل آشنا می شوند. همچنین نکته های کلیدی و طلایی کسب درآمد بیشتر در این حرفه را خواهند آموخت. با این شرایط کارآموز به صورت ضمانت شده از بابت کسب درآمد آسوده خاطر است.

چرا باید در دوره آموزش تعمیر لوازم خانگی اینانلو سرویس شرکت کنیم ؟

اول باید این سوال ها را از خودمان بپرسیم هدف ما برای ثبت نام در دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی چیست ؟
آیا جهت ورود به بازار کار از دوره تعمیر لوازم خانگی استفاده میکنیم؟
آیا فقط به خاطر افزایش دانش فنی این دوره رو ثبت نام کرده ایم ؟
یا جهت تکمیل رزومه کاری خود تصمیم به شرکت در این دوره گرفته اید؟
بنا به هر علتی که مایل به شرکت در دوره تعمیر لوازم خانگی هستید. اینانلو سرویس به شما چند ضمانت ویژه میدهیم.
-محتوای این دوره آموزش تعمیر لوازم خانگی مطابق جدید ترین سر فصل ها گردآوری شده است.
-استاد دوره دارای رزومه درخشانی بوده و بیش از بیست سال سابقه در زمینه آموزش تعمیر لوازم خانگی دارد.
-دوره آموزش تعمیر لوازم خانگی به شیوه کاملا عملی تدریس خواهد شد. شرکت کنندگان با صفر تا صد مهارت های تعمیر لوازم خانگی آشنا می شوند.

عناوین دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی به شرح زیر می باشد.

1.شناخت قطعات
2.بررسی و روش تست همه قطعات به صورت علمی و تئوری
3.شیوه تست سیم کشی
4.آموزش تشخیص عیب سریع
5.آموزش عیب یابی بردهای الکترونیکی لوازم خانگی
6.آشنایی با انواع مدارهای اینورتر و معمولی
7.معرفی کد های خطا و ارور بیش از 130 برند مطرح

به چه دلیلی وارد حوزه لوازم خانگی شویم؟

نصب و تعمیر لوازم خانگی جزء مشاغل پردرامد و زودبازده امروزه جهان می باشد. افراد بعد از گذراندن دوره آموزش تعمیر لوازم خانگی پس از مدت کوتاهی می توانند وارد بازار کار پر درآمد لوازم خانگی شوند.

آیا دوره تعمیر لوازم خانگی به پیش نیاز احتیاج دارد ؟
خیر. دوره آموزش تعمیر لوازم خانگی هیچ احتیاجی به پیش نیاز ندارد. در این دوره، صفر تا صد دستگاه های لوازم خانگی برودتی و شوینده به شما آموزش داده می شود.

آموزش تعمیر لوازم خانگی چه مارک هایی آموزش داده می شود ؟
با توجه به اینکه اینانلو سرویس نمایندگی رسمی بیش از 130 برند می باشد. شرکت کنندگان در دوره تعمیر لوازم خانگی ، با برند های متنوعی آشنا شده و کار می کنند.

آیا دوره آموزش تعمیر لوازم خانگی پشتیبانی دارند ؟
بله کلیه دوره های آکادمی اینانلو سرویس پشتیبانی ویژه حضوری و مجازی دارد. کار آموزان می توانند از پشتیبانی اساتید با تجربه این مجموعه بهره مند شوند.

هزینه ی ثبت نام جهت شرکت در دوره آموزش تعمیر لوازم خانگی چقدر می شود ؟
برای کسب اطلاعات در خصوص شهریه دوره آموزش تعمیر لوازم خانگی می توانید با شماره 02636191 تماس بگیرید.کارشناسان شما را به واحد مربوطه ارجاع می دهند.

دوره آموزش تعمیر لوازم خانگی برای چه کسانی مناسب است؟
دوره آموزش تعمیر لوازم خانگی برای کسانی که جویای کار هستند و به کارهای فنی علاقه مند هستند، مناسب می باشد. همچنین تکنسین های مبتدی که قصد حرفه ای شدن دارند می توانند در این دوره ها شرکت کنند.

کدام یک از دستگاه ها در این دوره آموزش داده می شود؟

یخچال و فریزر معمولی، ساید بای ساید ، آبسردکن ،ماشین لباسشویی دوقلو، ماشین لباسشویی تسمه ای و گیربکسی؛ ماشین ظرفشویی , ماکروفر , جارو برقی و کولر گازی
آیا کلیه لوازم به صورت کامل آموزش داده می شوند؟
بله , همه لوازم خانگی به شکل کاملا تخصصی و گام به گام آموزش داده می شوند.
در این دوره کدام یک از لوازم خانگی آموزش داده می شوند؟جدید یا قدیمی ؟
کلیه محصولات جدید و قدیمی آموزش داده میشوند. آموزش ها به شکلی هست که پس از تکمیل دوره شما بتوانید عیوب همه لوازم خانگی را بدون توجه به مارک و قدیمی یا جدید بودن تشخیص داده و تعمیر کنید .

مزیت های شرکت در دوره های آموزش تعمیرات لوازم خانگی

آموزش تعمیر لوازم خانگی به علت نیاز گسترده بازار, دوره ای با راندمان بالا می باشد. زیرا امروزه حداقل در هر خانه یکی از لوازم خانگی الکترونیکی موجود می باشد. پس خرابی و الزام به تعمیر آنها در طول زمان غیر قابل پیشگیری و پیش بینی است. هر دستگاهی به مرور زمان و استفاده مداوم, دچار فرسایش و نقص در قطعات می شود که همین موضوع تاثیر مستقیمی بر عملکرد آن می گذارد.
این روزها لوازم خانگی به علت های مختلفی به تعمیر احتیاج پیدا می کنند. قطعات مکانیکی معمولا به دلیل شکستگی, فرسودگی قطعه و ضربه خراب می شوند. قطعات الکترونیکی نیز به عللی مثل نوسان برق, سوختن بر اثر نفوذ آب، شکستن با ضربه و حتی عدم کارکرد طولانی مدت آسیب می بینند و نیاز به تعمیر خواهند داشت.

اگر دستگاه دارای ایراد هر چند کوچک هم باشد. برای جلوگیری از ایجاد هزینه بیشتر و مراقبت از افرادی که با آن دستگاه کار می کنند، باید توسط یک تکنسین حرفه ای چک شود. این موضوع اهمیت آموزش تعمیر لوازم خانگی را به عنوان یک سرمایه گذاری جهت ورود به بازار کاری که آینده مناسب و درآمد خوبی دارد را نشان می دهد.

صنعت تعمیر لوازم خانگی چگونه شغلی است؟

در همه ی خانه ها لوازم الکترونیکی خانگی را میتوان پیدا کرد. گوناگونی و کیفیت این لوازم خانگی می تواند فرق کند. اما در حالت میانگین حداقل 10 نوع از لوازم خانگی ضروری مثل یخچال و فریزر، لباسشویی، ماشین ظرفشویی، ماکروفر، جاروبرقی و را می توان در هر خانه ای پیدا کرد. این لوازم خانگی زندگی را برای زندگی کارمندی آسوده تر کرده اند.

آ»وزش تعمیر یخچال و ماشین لباسشویی در کرج
آ»وزش تعمیر یخچال و ماشین لباسشویی در کرج

بعضی از این لوازم خانگی مثل لباسشویی نهایتا هفته ای دو یا سه بار کار می کنند و بعضی دیگر مثل یخچال به صورت شبانه روزی و مداوم در حال کار کردن هستند. در حالت کلی پس از مدتی این لوازم خانگی به علت استفاده نا صحیح کاربران یا استهلاک قطعات، دچار خرابی می شوند و به تعمیر و یا سرویس احتیاج خواهند داشت. کار یک تکنسین تعمیر لوازم خانگی هم است که قطعات خراب در لوازم خانگی را تشخیص داده و در صورت نیاز آنها را تعمیر و یا تعویض کند.

میزان تقاضا در بازار کار تعمیر لوازم خانگی

همانطور که در مطالب فوق بیان کردیم، گوناگونی لوازم خانگی مورد استفاده در خانه ها بسیار بالا است. از جهتی این لوازم خانگی به طور منظم در حال کارکردن هستند. بنابراین احتمال خرابی و نیاز به تعمیر آنها زیاد است. روزانه تعداد زیادی از مردم برای تعمیر لوازم خانگی خود به مراکز تعمیر لوازم خانگی مراجعه کرده یا تماس می گیرند. میزان درخواست در این حرفه بسیار زیاد و برای تکنسین ها خشنود کننده است.
بازار کار تعمیر لوازم خانگی به علت پیشرفت مداوم و ارائه مدل های جدید تر هیچ وقت اشباع نمی شود. با ثبت نام در دوره آموزش تعمیر لوازم برقی آکادمی اینانلو سرویس می توانید همه ایراد های لوازم خانگی را به درستی تشخیص داده و تعمیر کنید. پس از پایان دوره ها نیز می توانید به راحتی وارد این کسب و کار پر درآمد شوید.

درآمد تکنسین های تعمیر لوازم خانگی

تکنسین های لوازم خانگی به علت بازار کار گسترده ای که دارند درآمد قابل توجهی نیز دارند. یکی از عوامل موثر و مهم بر درآمد در هر کسب و کاری میزان درخواست می باشد. هرچه میزان متقاضی در هر حرفه ای بیشتر باشد درآمد افراد نیز زیاد می شود. لازم به ذکر است عواملی دیگری نیز بر میزان درآمد موثر هستند که می توان به تجربه کاری و تخصص های فردی اشاره کرد.
اگرچه تایم کاری و میزان فعالیت، آپدیت کردن دانش فنی و تلاش فردی نیز در درآمد یک فرد اثر گذار است. بنابراین نمی توان یک میزان مشخص برای درآمد این شغل در نظر گرفت.
در مجموع می توان گفت به علت تقاضای زیاد بازار کار و همچنین تخصصی بودن این حرفه موجب افزایش درآمد می شود. درآمد یک تکنسین تعمیر لوازم خانگی کاملا قابل توجه و چشم گیر است.

از چه طریقی وارد حرفه تعمیر لوازم خانگی شویم؟

ورود به شغل تعمیر لوازم خانگی نیاز به طی کردن چند مرحله مختلف دارد. بدون شک اولین و مهمترین مرحله در پروسه ورود به حرفه تعمیر لوازم خانگی، آموزش می باشد. ابتدا در دوره آموزش تعمیر لوازم خانگی ثبت نام کنید تا علم و تخصص خود در زمینه تعمیر لوازم خانگی را تکمیل کنید. دوره آموزش تعمیر لوازم خانگی آکادمی اینانلو سرویس دوره کامل و جامعی می باشد. شرکت کنندگان بدون داشتن هیچ سابقه ای در این حوزه می توانند کلیه مطالب را از صفر تا صد بیاموزند.

بعد از پایان دوره کافی است ابزار و تجهیزات لازم جهت تعمیرات لوازم خانگی تهیه کنید. به عنوان یک تکنسین این ابزار و لوازم همیشه باید همراه شما باشند.
جهت ورود به بازار کار این حرفه می توانید از طریق مراکز خدمات پس از فروش لوازم خانگی استخدام شوید. گفتنی است آکادمی اینانلو سرویس کارآموزانی که دوره و آزمون ها را با موفقیت طی می کنند، استخدام می کند. راه دیگر ورود به این حرفه این است که در صورت داشتن سرمایه، به صورت مستقل فعالیت خود را شروع کنید.
برای ثبت نام در دوره آموزش تعمیر لوازم خانگی می توانید به وبسایت اینانلو سرویس مراجعه کرده و فرم ثبت را پر کنید.

سامانه تعمیر آنلاین

نیاز به تعمیر لوازم خانگی دارید…؟

می توانید درخواست خود را به صورت انلاین ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیردند

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟

شما می توانید نظر خود را ارسال کنید همچنین اگر سوالی دارید می توانید از ما بپرسید تا در اولین فرصت به شما پاسخ دهیم

2 پاسخ

    1. همراه عزیز اینانلو سرویس سلام
      می تونید از طریق فرم همکاری داخل سایت اقدام کنید تا وقت مصاحبه براتون تنظیم بشه
      همچنین می تونید با شماره 02636191 هم تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینانلو سرویس

نماینده تعمیر و تامین تجهیزات ۱۳۰ برند داخلی و خارجی

آخرین پرسش ها

آخرین سوال پرسیده شده

نحوه بستن درب جاروبرقی میله به چه صورته؟

هنگامی که کیسه به خوبی در جای خود تعبیه نشود، درب دستگاه به درستی بسته نخواهد شد.

آخرین سوال پرسیده شده

علت شنیدن صدای شکستگی از یخچال چیست؟

اگر یخچال یخساز داشته باشد ممکن است صدا از یخساز باشد. برخی از یخسازها صدای بلندی هنگام خروج یخ می دهند.

آخرین سوال پرسیده شده

علت تجمع زباله هم در بیرون کیسه و هم داخل کیسه جارو برقی بلومبرگ چیست؟

دلیل آن جا نزدن صحیح کیسه جاروبرقی ست. کیسه را خارج کرده و مجدد جا بزنید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت ارور oe در ظرفشویی ال جی چیست و چرا آب را تخلیه نمی کند؟

علت ارور oe برای ماشین ظرفشویی ال جی مربوط به اختلال در تخلیه می باشد. برای رفع این ارور شیلنگ تخلیه، پمپ تخلیه و سوئیچ شناور بررسی شود. بهتر است این کار توسط کارشناسان با تجربه صورت گیرد.

آخرین سوال پرسیده شده

دلیل ارور EC کولر گازی مدیا استار از چیست؟

دلیل ارور EC کولر گازی مدیا مربوط به نشتی گاز در دستگاه می باشد. ابتدا نشت یابی و سپس طبق استاندارد شارژ گاز می شود. لطفا با شماره 02636191 تماس بگیرید تا اینانلو سرویس برای تعمیر دستگاه شما اقدام کند.

آخرین سوال پرسیده شده

پس از تعویض موتور جاروبرقی پاناسونیک، دستگاه یکسره کار می کند دلیل آن چیست؟

احتمالا مشکل از تایمر و برد الکترونیکی است. برای رفع این مشکل با اینانلو سرویس تماس بگیرید.

در این مقاله می خوانید

"*" indicates required fields