۳۰ خط شبانه روزی

اینانلو سرویس

نماینده تخصصی تعمیر لوازم خانگی در سطح استان البرز​

۰۲۶-۳۶۱۹۱

۰۲۶-۹۱۳۰۰۲۰۰

تعمیر یخچال گرنیه در کرج
مجله تخصصی اینانلو سرویس

مقاله جدید

تعمیر یخچال گرنیه در کرج

خواندن این مقاله 8 دقیقه طول میکشد
۱۶ خرداد ۱۴۰۲

نمایندگی ۱۳۰ برند

امنیت کارشناسان

۱۸۰ روز گارانتی

ارائه فاکتور رسمی

ضمانت اصالت کالا

اینانلو سرویس به عنوان نمایندگی رسمی تعمیر یخچال گرنیه در کرج مشغول به فعالیت می باشد. این مجموعه با به کارگیری تکنسین های با تجربه و متخصصین به روز می تواند همه ایراد های لوازم خانگی شما را برطرف کند.

جهت ثبت درخواست تعمیر یخچال گرنیه، می‌توانید به وبسایت اینانلو سرویس مراجعه کنید. همچنین شماره 02636191 در همه روز های هفته حتی ایام تعطیل نیز پاسخگوی شما می باشد.

بنابراین این تضمین به شما را می‌دهیم که با بهترین کیفیت ایراد دستگاه برطرف خواهیم کرد. خدمات اینانلو سرویس 180 روز ضمانت دارد.
چنانچه ماشین لباسشویی گرنیه مشکل عدم تخلیه دارد یا ماشین ظرفشویی گرنیه شما صدای زیادی تولید می‌کند. یخچال گرنیه شما به اندازه کافی سرمایش ندارد. مایکروویو گرنیه غذا را گرم نمی‌کند یا جرقه می‌زند. کولر گازی گرنیه در تابستان پرتاب باد ضعیفی دارد و… می‌توانید با اینانلو سرویس نمایندگی گرنیه تماس بگیرید.

کلیه خدمات تعمیر یخچال گرنیه با 180 روز گارانتی همراه است. بعد از تعمیر نیز به شما فاکتور رسمی ارائه می‌شود.

خدمات پس از فروش محصولات گرنیه

اینانلو سرویس نمایندگی تعمیر یخچال، به شما کمک می‌کند تا در جهت تعمیر لوازم خانگی، از خدمات با گارانتی بهره مند شوید. با استفاده از خدمات نمایندگی اینانلو در کرج این امکان را خواهید داشت تا در کمترین زمان ممکن کلیه ایراد های مربوط به آنها را برطرف کنید. خراب شدن لوازم خانگی مخصوصا یخچال موضوع خوشایندی نیست و باعث کلافگی می شود. اینانلو سرویس با در نظر داشتن رفاه و آرامش شما، به عنوان نمایندگی مجاز در کوتاهترین زمان خدمات رسانی می کند. علاوه بر این مشترکین عزیز با استفاده از خدمات ما، از تضمین 6 ماهه تعمیر بهره مند خواهند شد.

سرویس دوره ای به موقع لوازم خانگی نیز جزء خدمات اینانلو سرویس لحاظ می شود. توصیه اینانلو سرویس به کاربران انجام سرویس دوره‌ای به طور منظم است. زیرا با این کار همه ایراد های جزئی دستگاه بررسی شده و با هزینه‌ای کمتر برطرف می‌شود. بنابراین به خاطر داشته باشید که هر 6 ماه یکبار برای انجام بازدید دوره ای با اینانلو سرویس تماس بگیرید. با انجام به موقع سرویس دوره ای از ایجاد مشکلات جدی در دستگاه جلوگیری کنید.

اینانلو سرویس نمایندگی تعمیر یخچال در کرج
اینانلو سرویس نمایندگی تعمیر یخچال در کرج

نمایندگی تعمیر یخچال گرنیه

همانطور که میدانید یخچال، از لوازم اصلی و ضروری در هر خانه است. پس باید به این موضوع دقت کنیم تا با کمک روش‌های مناسب، از دستگاه مراقبت کنید و مانع آسیب به آن شوید. البته خرابی لوازم برقی موضوعی طبیعی است. اما شما می توانید با به کار گیری روش های مناسب، از بروز ایراد در دستگاه جلوگیری کنید.

در صورتی که یخچال شما سرمایش ندارد. مواد غذایی در یخچال منجمد می شود. بوی نامطبوعی از یخچال ساطع می‌شود. آبسردکن و یا یخساز آبگیری نمی کند. برای تعمیر یخچال با شماره‌های 02636191 و 02691300200 تماس بگیرید. تکنسین های اینانلو سرویس در اسرع وقت برای تعمیر دستگاه مراجعه می کنند.

تعمیر یخچال گرنیه در همه ی نقاط کرج به وسیله خدمات اینانلو سرویس در محل مشتری انجام می شود. عیب یابی و کارشناسی دستگاه نیز در حضور مشتری صورت می گیرد.

ضمنا جهت افزایش دانش کاربران راهنمای فارسی، دلایل ایجاد خطا و نحوه برطرف کردن ارور را وبسایت اینانلو سرویس شرح داده ایم. بدین شکل شما می توانید با اطلاعات کافی از خدمات اینانلو سرویس استفاده کنید.

همراه عزیز چنانچه هرگونه پرسشی در خصوص تعمیر یخچال گرنیه دارید، کافی است در پایان صفحه سوال خود را مطرح کنید. کارشناسان اینانلو سرویس به صورت آنلاین پاسخگوی شما عزیزان باشد.

با استفاده از خدمات نمایندگی اینانلو مرکز تعمیر یخچال فریزر گرنیه در هزینه تعمیر صرفه جویی می کنید.
همراه محترم، چنانچه می خواهید پس از تعمیر یخچال مثل روز اول از دستگاه خود استفاده کنید. عیب یابی و تعمیر با قطعات اصل را از اینانلو سرویس بخواهید.

نمایندگی رسمی تعمیر یخچال gorenje

اینانلو سرویس نمایندگی تعمیر یخچال گرنیه با بهره گیری از قوانین مشتری مداری بررسی و تعمیر دستگاه شما را انجام می دهد.
در این بخش از مقاله مزایای استفاده از خدمات نمایندگی اینانلو مرکز تعمیر یخچال فریزر گرنیه را معرفی می کنیم.
اینانلو سرویس تعمیر یخچال گرنیه را با استفاده از قطعات اصل شرکتی انجام می دهد. استفاده از قطعات فابریک به حفظ کیفیت دستگاه شما منتهی خواهد شد.
تکنسین های نمایندگی اینانلو دوره های آموزشی مرتبط با این محصول را گذرانده اند. در نتیجه تخصص کافی برای تعمیر یخچال گرنیه دارند و کیفیت کارکرد محصول شما حفظ خواهد شد.
تکنسین های نمایندگی اینانلو مرکز تعمیر یخچال گرنیه تکریم مشتری و رعایت نکات بهداشتی را دستور کار خود قرار داده اند.
خدمات اینانلو سرویس در محل مشتری انجام می شود و به مشتری فاکتور رسمی ارائه خواهد شد. ضمنا خدمات انجام شده به مدت 6 ماه گارانتی خواهد شد.

 <yoastmark class=

تعمیر یخچال فریزر گرنیه در محل

تعمیر یخچال فریزر گرنیه در محل نیاز به تخصص دارد. به همین منظور اینانلو سرویس با آموزش تکنسین های با تجربه به بررسی عیب و تعمیر یخچال گرنیه در محل شما می پردازد. لازم به ذکر است که همه خدمات با استفاده از قطعات اورجینال انجام می شود.
موارد زیر از مزایای استفاده از خدمات اینانلو سرویس نمایندگی تعمیر یخچال فریزر گرنیه در محل می باشد.

 • با استفاده از خدمات نمایندگی اینانلو در محل، هزینه کمتری برای تعمیرات می پردازید.
 • مشکلاتی که ممکن است در حین حمل و نقل دستگاه به کارگاه ایجاد شود، برای شما به وجود نمی آید.
 • عیب یابی و تعمیرات در حضور مشتری و با نظارت مستقیم ایشان انجام می شود.
 • مراجعه به مراکز و تعمیرگاه های غیرمجاز باعث ایجاد آسیب های جبران ناپذیر به دستگاه می شود.

شیوه تماس با اینانلو سرویس نمایندگی مجاز تعمیر یخچال فریزر گرنیه

 • روال تعمیر یخچال گرنیه طبق مراحل زیر می باشد و می توانید از این طریق اقدام کنید.
 • شماره 02636191 آسان ترین راه برای تماس با شعب نمایندگی اینانلو می باشد. همچنین می توانید از طریق وبسایت اینانلو سرویس درخواست تعمیر یخچال گرنیه را به صورت آنلاین ثبت کنید.
 • پس از تماس اطلاعات شما در سیستم ثبت می شود. پیامکی حاوی نام تعمیرکار مربوطه به همراه کد اشتراک برای شما ارسال می شود. تکنسین تعمیر یخچال گرنیه در اسرع وقت به محل شما مراجعه می کند.
 • پس از پایان خدمات، فاکتور رسمی به شما ارائه می گردد.
 • در انتها واحد رضایت مشتری از شما برای میزان رضایت از نحوه عملکرد تکنسین، رفتار و برخورد ایشان و کارکرد فعلی دستگاه نظر سنجی می کند. اینانلو سرویس پذیرای پیشنهادات و انتقادات مشتریان عزیز می باشد.
 • همه خدمات نمایندگی اینانلو شامل ضمانت 180 روزه می شود.

از خدمات گارانتی یخچال گرنیه به چه صورت می توان استفاده کرد؟

بهره گیری از خدمات نمایندگی رسمی هر دستگاهی برای تعمیر آن محصول می تواند بهترین گزینه باشد. در همین راستا به بررسی خدمات نمایندگی تعمیر یخچال گرنیه می پردازیم.

مارک گرنیه از گروه برندهایی است که در ایران حضور مستقیم ندارد. سوالی که ایجاد می شود این است که ضمانت این محصولات از چه طریقی ارائه می شود؟

نمایندگی های مجاز این برند در کشور خدمات پس از فروش این برند را ارائه می کنند. گارانتی خدمات یخچال گرنیه نیز از این موضوع جدا نیست.

جهت استفاده از خدمات نصب، سرویس، تعمیر و کارشناسی یخچال گرنیه می توانید با شماره روی کارت گارانتی دستگاه تماس بگیرید.
نمایندگی مجاز لوازم خانگی گرنیه با داشتن شعب فعال در سراسر استان البرز آماده ارائه خدمات تعمیر یخچال گرنیه در محل شما می باشد.

تماس با 02636191 جهت <yoastmark class=

تکنسین نمایندگی مجاز تعمیر یخچال چه ویژگی هایی دارد؟

تعمیر یخچال گرنیه فقط از عهده تکنسین متخصص و با تجربه برمی آید. افراد آماتور توانایی تشخیص عیب صحیح دستگاه را ندارند. افراد بی تجربه باعث ایجاد خسارات جبران ناپذیر به دستگاه می شوند. در این شرایط انتخاب اینانلو سرویس بهترین تصمیم است. تکنسین های نمایندگی اینانلو دارای ویژگی های زیر هستند.
دانش تکنسین های اینانلو سرویس در زمینه تعمیر یخچال کاملا منطبق با فنون و تکنولوژی روز دنیا می باشد.
تکنسین نمایندگی اینانلو از دانش روز ، تجربه و مهارت کافی در زمینه عیب یابی و تعمیر یخچال گرنیه برخوردار است. همچنین به مشکلات رایج و خرابی های آن اشراف کامل دارد.

تکنسین متخصص نمایندگی اینانلو قبل از انجام تعمیر یخچال، توضیحات کامل و مشاوره های لازم در خصوص روال کار را به شما ارائه می دهد.

نکته های مهم برای نگهداری یخچال گرنیه

اینانلو سرویس مرکز مجاز تعمیر یخچال گرنیه جهت مراقبت و افزایش طول عمر دستگاه نکات زیر را به شما توصیه می کند. با انجام این نکات از تعمیر یخچال گرنیه بی نیاز می شوید.

لازم به ذکر است در صورت ایجاد هرگونه خرابی می توانید از اینانلو سرویس کمک بگیرید.
به صورت منظم قسمت های داخلی و خارجی یخچال گرنیه را نظافت کنید.
کویل های کندانسور را غبار روبی کنید.
لاستیک دور درب را هر چند وقت یک بار از نظر وجود هر نوع پوسیدگی و یا پارگی چک کنید.
چک کنید فیلتر هوای یخچال را مسدود نشده باشد و امکان گردش هوا باشد.
طبقات، کشوها و نوار دور درب را به طور منظم تمیز کنید.
یخچال را در فاصله صحیح از دیوار قرار دهید.
کمترین فاصله دیوار با پشت یخچال باید سی سانتی متر باشد.
در صورت جابجایی یخچال تا سه ساعت دستگاه را به برق نزنید.
کابین داخلی یخچال را همواره خشک نگه دارید.
مواد غذایی را قبل از خنک شدن و به صورت داغ داخل یخچال نگذارید.
در صورت وجود هرگونه ایراد در یخچال با شماره 02636191 نمایندگی تعمیر یخچال گرنیه در کرج تماس بگیرید.

سوالات رایج کاربران از اینانلو سرویس برای تعمیر یخچال فریزر گرنیه

آیا اینانلو سرویس نمایندگی رسمی تعمیر یخچال در کرج می باشد؟

اینانلو سرویس نمایندگی رسمی نصب و تعمیر یخچال گرنیه می باشد.

مهمترین مزیت نمایندگی اینانلو در قیاس با مراکز دیگر تعمیر یخچال گرنیه چیست؟

شاید در نگاه اول و بدون بررسی کیفیت خدمات ارائه شده، همه ی خدمات از نظر مشتریان شبیه به هم و یکسان به نظر برسند. اما باید به این موضوع دقت کرد که علاوه بر مدیریت هزینه ها باید شاهد کیفیت خدمات ارائه شده و رضایت مشتری از نحوه انجام مراحل نیز باشیم.

<yoastmark class=

آیا خدمات تعمیر لوازم خانگی در نمایندگی اینانلو سرویس شامل ضمانت می شود؟

همه خدمات تعمیر یخچال که توسط تکنسین های نمایندگی اینانلو در کارگاه یا در منزل به مشتریان ارائه می شود، دارای ضمانت 6 ماهه خواهد بود.

نمایندگی اینانلو در زمینه تعمیر تخصصی لوازم خانگی کدام مناطق استان البرز را خدمات رسانی می کند؟

تمامی خدمات تخصصی در زمینه کارشناسی و تعمیر یخچال گرنیه در سراسر استان البرز توسط اینانلو سرویس انجام می شود.
هر یک از همشهریان البرزی جهت دریافت خدمات از نمایندگی اینانلو سرویس می توانند با شماره 02636191 تماس بگیرند. همچنین می توانند درخواست خود را به صورت آنلاین در وبسایت اینانلو سرویس ثبت کنند. اولویت رسیدگی با درخواست های آنلاین می باشد.

برای حضور تکنسین مجاز اینانلو سرویس در محل مشتری چقدر زمان نیاز خواهد بود؟

بعد از ثبت درخواست توسط مشتری، تکنسین تعمیر یخچال گرنیه برای ارائه خدمات با مشتری تماس می گیرد و هماهنگی اولیه را انجام می دهد. سپس در زمان دلخواه و مساعد مشتری برای تعمیر به محل مراجعه می کند.

هزینه و نرخ تعمیر یخچال فریزر در نمایندگی اینانلوسرویس

هزینه تعمیر یخچال گرنیه در اینانلو سرویس به موارد زیر بستگی دارد.

 • آیا تعمیر یخچال نیاز به تعویض قطعه معیوب با استفاده از قطعات فابریک دارد یا خیر ؟
 • مدل یخچال گرنیه و تکنولوژی های به کار گرفته شده در آن
 • نرخ تصویب شده توسط اتحادیه استان برای تعمیرات یخچال

مزیت های استفاده از خدمات اینانلو سرویس نمایندگی تعمیر یخچال در کرج

گرنیه از مطرح ترین تولید کنندگان یخچال فریزر می باشد. امکانات به کار رفته در این محصولات مطابق جدیدترین فناوری های روز دنیا می باشد. به این دلیل تعمیر دستگاه باید توسط تکنسین های متخصص و با تجربه انجام می شود.
اینانلو سرویس مرکز تعمیر انواع لوازم خانگی با ارائه خدمات با کیفیت در خدمت همشهریان البرزی می باشد. هزینه تعمیرات در این مجموعه طبق تعرفه مشخص شده توسط نهادهای نظارتی مربوطه می باشد. جهت برقراری ارتباط با کارشناسان اینانلو سرویس می توانید در بخش پرسش و پاسخ سوالات خود را مطرح کنید. همچنین شماره 02636191 در همه ی روزهای هفته، حتی ایام تعطیل پاسخگوی شما می باشد.

سامانه تعمیر آنلاین

نیاز به تعمیر لوازم خانگی دارید…؟

می توانید درخواست خود را به صورت انلاین ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیردند

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟

شما می توانید نظر خود را ارسال کنید همچنین اگر سوالی دارید می توانید از ما بپرسید تا در اولین فرصت به شما پاسخ دهیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینانلو سرویس

نماینده تعمیر و تامین تجهیزات ۱۳۰ برند داخلی و خارجی

آخرین پرسش ها

آخرین سوال پرسیده شده

علت ارور dc در ماشین لباسشویی سامسونگ چیست؟

کد خطا E3 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که درب دستگاه به درستی بسته نشده است. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله خرابی میکروسوئیچ درب، خرابی برد الکترونیکی، یا خرابی لولای درب ایجاد شود. جهت بررسی دستگاه از نظر فنی با شماره 02636191 تماس بگیرید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت ارور e2 لباسشویی سامسونگ چیست؟

کد خطا E2 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که دستگاه قادر به تخلیه آب نیست. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله بسته بودن دریچه تخلیه، خرابی پمپ تخلیه، خرابی فیلتر پمپ تخلیه، خرابی سوئیچ فشار، یا خرابی برد الکترونیکی ایجاد شود. در صورتی که با بررسی و تمیز کردن فیلتر تخلیه مشکل حل نشد با شماره 02636191 تماس بگیرید. تکنسین در اسرع وقت برای تعمیر دستگاه مراجعه می کند.

آخرین سوال پرسیده شده

دلیل ایجاد کد خطای E1 ماشین لباسشویی سامسونگ چیست ؟

کد خطا E1 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که دستگاه قادر به آبگیری نیست. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله خرابی شیر آب ورودی، خرابی فیلتر شیر آب ورودی، خرابی پمپ تخلیه، خرابی سوئیچ فشار، یا خرابی برد الکترونیکی ایجاد شود. برای بررسی دستگاه با شماره 02636191 تماس بگیرید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت افتادگی درب ماشین ظرفشویی سامسونگ چیست؟

خراب بودن درب ماشین ظرفشویی سامسونگ با این تفاسیر که وسط نمی ماند، مربوط به اختلال در لولای درب میباشد، بررسی نمایید که پیچ و مهره های لولای درب مشکلی نداشته باشند و اگر لولا شکسته تعویض نمایید. برای انجام این کار میتوانید با شماره گیری 02636191 و 02691300200 از خدمات اینانلو سرویس بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت صدای سوت قطار از ظرفشویی بوش چیست؟

صداي سوت از ماشين ظرفشويي می تواند دو علت داشته باشد. ممکن است آب پاش های پایین و بالا مشکل داشته باشد و یا ایراد از پمپ تخلیه دستگاه باشد. همچنین پمپ آب پاش نیز باید چک شود. همچنین می توانید از خدمات اینانلو سرویس نیز بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

برای رفع سوراخ کف ماشین ظرفشویی سامسونگ چه باید کرد؟

بدنه ماشین های ظرفشویی شما از نوع استیل می باشد. شما می توانید به صورت مقطعی بدنه را جوش داده و آب بندی کنید، اما توصیه نمی شود. چرا که حرارت آب گرم ماشین ظرفشویی بسیار بالاست و سبب از بین رفتن آن قسمت خواهد شد. نهایتا پیشنهاد می کنیم بدنه را تعویض کنید. می توانید از خدمات اینانلو سرویس در این زمینه بهره مند شوید.

در این مقاله می خوانید

"*" indicates required fields