۳۰ خط شبانه روزی

اینانلو سرویس

نماینده تخصصی تعمیر لوازم خانگی در سطح استان البرز​

۰۲۶-۳۶۱۹۱

۰۲۶-۹۱۳۰۰۲۰۰

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر فروزان در کرج
مجله تخصصی اینانلو سرویس

مقاله جدید

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر فروزان در کرج

خواندن این مقاله 8 دقیقه طول میکشد
۲ دی ۱۴۰۲

نمایندگی ۱۳۰ برند

امنیت کارشناسان

۱۸۰ روز گارانتی

ارائه فاکتور رسمی

ضمانت اصالت کالا

تعمیر یخچال فریزر فروزان مانند سایر برندهای یخچال فریزر داخلی و خارجی، نیازمند تخصص و تجربه ی بالا است. اینانلو سرویس نماینده رسمی بیش از 1320 برند مطرح لوازم خانگی می باشد. تکنسین های اینانلو سرویس در وهله ی اول روی تعمیرات قطعات یخچال تمرکز میکنند و بعد به سراغ تعویض قطعات می روند. بدین صورت هزینه های شما را به حداقل می رسانند.

نمایندگی مجاز اینانلو سرویس، قطعات مصرفی یخچال فریزر فروزان شما را به مدت 6 ماه گارانتی می کند. برای تعمیر یخچال فریزر فروزان با شماره 02636191 تماس بگیرید.

مشکلات رایج یخچال فریزر فروزان

نمایندگی اینانلو سرویس در این مقاله به عیب یابی یخچال و فریزر فروزان می پردازد. نمایندگی اینانلو سرویس تعمیر یخچال فریزر فروزان در استان البرز را به صورت رسمی انجام می دهد. اینانلو سرویس با تکیه بر متخصصان مجاز تعمیر یخچال فریزر توانسته است تا رضایت مشتریان را در زمینه تعمیر یخچال فریزر فروزان کسب نماید.

 • پر کردن بیش از حد مواد غذایی داخل یخچال فروزان

پر کردن بیش از حد مواد غذایی در یخچال، تعمیر یخچال فریزر فروزان را در پی خواهد داشت. با این کار میزان هوای کمتری در یخچال و فریزر تولید می شود. ضمن اینکه با هر بار باز و بسته شدن یخچال و فریزر این میزان هوا خارج می شود. همچنین امکان دارد برخی از مواد غذایی سرما سازهای یخچال و فریزر را مسدود کنند. باید توجه کنید که بسته های بزرگ را نباید در انتهای یخچال فریزر و هوا سازهای آن قرار داد.

 • معیوب بودن کمپرسور و رله یخچال فریزر فروزان

عملکرد کمپرسور یخچال فریزر به اینصورت است که با تبدیل گاز به مایع و پمپاژ آن به اواپراتور، سبب خنک کردن یخچال فریزر می شود. اگر به هر دلیل کمپرسور یا رله آن آسیب ببیند، فرایند خنک کردن یخچال فریزر فروزان انجام نمی شود. در نتیجه مجبور به تعمیر یخچال فریزر فروزان خواهید شد.

 • کمبود گاز یخچال فریزر فروزان

اگر گاز یخچال فریزر فروزان کم باشد باعث برودت کم در یخچال می شود. کمبود گاز باعث یکسره کار کردن کمپرسور یخچال فریزر می شود. در نتیجه به مرور زمان باعث سوختن کمپرسور می گردد. در صورت نیاز به تعمیر یخچال فریزر فروزان با شماره 02636191 تماس بگیرید.

 • عدم تنظیم درست درجه دمای یخچال فروزان

یخچال فریزر در شرایط زمستانی و تابستانی باید دمای متفاوتی برای آن در نظر گرفته شود. در صورت عدم تنظیم دما، نیاز به تعمیر یخچال فریزر فروزان خواهید داشت.

 • خرابی لاستیک دور درب یخچال فریزر فروزان

چنانچه درب یخچال فریزر فروزان به خوبی بسته نشود، به مرور زمان برودت از بین میرود و در نتیجه یخچال سرمای مطلوبی نخواهد داشت. اگر مشکلی در لاستیک دور درب یخچال و فریزر فروزان وجود داشته باشد، درب به خوبی چفت نمیشود. بنابراین چنانچه با مشکل سرد نشدن یخچال و فریزر و یا تعمیر یخچال فریزر فروزان مواجه شدید حتما لاستیک دور درب را چک نمایید. سپس برای تعویض لاستیک دور درب یخچال فریزر می توانید با شماره 02636191 تماس بگیرید.

 • عدم کارکرد فن اواپراتور یخچال فروزان

وظیفه اصلی موتور فن اواپراتور، همگن کردن هوای موجود داخل دستگاه است. از دیگر وظایف موتور فن یخچال، به گردش درآوردن سرمای تولید شده توسط اواپراتور به محیط داخلی یخچال فریزر می باشد. اگر فن کار نکند، سرمای تولید شده در اواپراتور به محیط منتقل نمیشود و باعث گرم شدن یخچال می شود. در این صورت برای تعمیر یخچال فریزر فروزان با شماره 02636191 تماس بگیرید.

خدمات پس از فروش لوازم خانگی اینانلو مرکز تعمیر یخچال فروزان در کرج
خدمات پس از فروش لوازم خانگی اینانلو مرکز تعمیر یخچال فروزان در کرج
 • تعویض و تعمیر موتور یخچال فروزان

لوله های یخچال حاوی روغن و ذرات معلق ناشی از سوختن کمپرسور می باشد. بنابراین تعمیر و تعویض موتور باید پس از شستشوی این لوله ها انجام گیرد. ابتدا باید گاز داخل دستگاه با رعایت نکات ایمنی و به صورت تخصصی خارج شود. باید تمام لوله ها را با مواد مخصوص شستشو داد. سپس موتور جدید جایگزین و لوله ها با دقت جوشکاری شود. سپس دستگاه وکیوم و شارژ گاز می شود.

 • از فشار افتادن موتور و یا سوختن یخچال فریزر فروزان

وظیفه ی کمپرسور، فشرده کردن گاز مبرد به منظور تولید برودت است. مقدار این عمل به قدرت کمپرسور بستگی دارد. در صورت از فشار افتادن موتور، از میزان قدرت آن کاسته می شود. همچنین ممکن است سیم پیچ الکتریکی آن دچار آسیب باشد. در هر دو صورت، دستگاه گرم شده و تنها راه تعمیر یخچال فریزر فروزان، تعویض موتور می باشد.

 • نشت گاز از لوله های یخچال فریزر فروزان

دلایلی مختلفی وجود دارد که باعث از بین رفتن وکیوم و خالی شدن گاز یخچال فریزر می شود. این دلایل عبارتند از اکسید شدن یا پوسیدگی لوله ها، ضربه خوردن یا شکستگی لوله ها در اثر جابجا شدن دستگاه و… جهت تعمیر یخچال فریزر فروزان، بعد از بررسی و پیدا شدن محل نشت گاز باید ابتدا نشتی آن قسمت برطرف شود. پس از آن اقدام به وکیوم و شارژ گاز مجدد کرد.

 • مسدود شدن لوله مویین یخچال فریزر فروزان

گاز مبرد پس از اینکه تحت کمپرس قرار گرفت در هنگام عبور از لوله مویین فشار بسیار بالایی پیدا می کند. با این کار توانایی تولید برودت را پیدا میکند. لوله مویین به دلیل قطر داخلی بسیار کم، استعداد بیشتری در مسدود شدن توسط عوامل محیطی مانند ذرات معلق و ریزگردها را دارد. به همین دلیل برای عدم نیاز به تعمیر یخچال فریزر فروزان، از سرویس دوره ای اینانلو سرویس استفاده کنید.

 • وکیوم و شارژ گاز یخچال فریزر فروزان

شارژ گاز باید پس از وکیوم کامل و ایجاد خلا در سیستم برودت انجام گیرد. چنانچه هوای موجود در لوله های دستگاه تخلیه نشود، با گاز مبرد ترکیب شده و سبب جلوگیری از تولید برودت می شود. پس از این مرحله، باید مقدار دقیق گاز تعیین شده توسط کارخانه را به دستگاه تزریق کرد. برای تعمیر یخچال فریزر فروزان خود می توانید از طریق سایت اینانلو سرویس اقدام کنید.

 • وجود روغن در لوله های یخچال فریزر فروزان

گاز مبرد هنگامی میتواند باعث سرد شدن دستگاه شود که تمام لوله های درونی و بیرونی دستگاه عاری از هرگونه روغن و چربی شوند. وجود روغن روی دیواره داخلی لوله ها، باعث جلوگیری از عمل تبرید و تعمیر یخچال فریزر فروزان می گردد.

 • خرابی فیلتر درایر گاز یخچال فریزر فروزان

درون فیلتر درایر گاز یخچال و فریزر فروزان، دانه های ریزی قرار گرفته شده که ظرفیت جذب رطوبت و ریزگردها را دارد. چرا که در صورت وجود رطوبت، گاز مبرد خواص شیمیایی خود را از دست می دهد و دیگر توانایی تولید برودت را نخواهد داشت. در اینصورت به تعمیر یخچال فریزر فروزان نیاز پیدا خواهید کرد.

 • خرابی شیر برقی گاز یخچال فریزر فروزان

وظیفه ی تعیین مسیر چرخش گاز مبرد بین قسمت یخچال و قسمت فریزر بر عهده ی شیر برقی گاز است. تشخیص معیوب بودن و خرابی شیر برقی گاز، نیازمند به دانش علمی و فنی و تخصص بالا است. به همین جهت در صورت نیاز به تعمیر یخچال فریزر فروزان، با تکنسین های اینانلو سرویس تماس بگیرید.

 • شارژ گاز یخچال فریزر فروزان

شارژ گاز یخچال فریزر فروزان به علت های متفاوتی می تواند انجام شود. برای مثال آسیب دیدن لوله انتقال سرمای یخچال فریزر می تواند باعث تخلیه گاز یخچال فریزر فروزان شود. به دلیل خطرات بالای این کار، یخچال حتما باید توسط تعمیرکار مجاز، ماهر و آموزش دیده نشت یابی، وکیوم و شارژ گاز انجام گردد.

روش های نشت یابی در پروسه شارژ گاز یخچال فریزر فروزان

 • نشت یابی گاز یخچال و فریزر فروزان با استفاده از محلول کف و صابون
 • نشت یابی گاز یخچال فریزر فروزان با مشعل هالید
 • نشت یابی گاز یخچال فریزر فروزان با نشت یاب الکترونیکی
 • علل برفک زدن یخچال و فریزر فروزان

نخستین دلیل این که در اثر برخورد هوای خنک با هوای گرم بیرون یخچال، در نقطه اختلاط این دو جریان، برفک به وجود می آید.
دومین دلیل برفک زدن و تعمیر یخچال فریزر فروزان، خرابی سیستم برفک زدا می باشد. در صورتی که هر کدام از قطعات این سیستم دچار آسیب شوند، باعث برفک زدن و یخ زدن می گردد.

سومین دلیل برفک زدن یخچال فریزر فروزان، خرابی لاستیک دور درب یخچال و فریزر است. اگر لاستیک دور درب، دچار شل شدگی، پارگی یا سایش شده باشد، احتمال برفک زدن زیاد است. زیرا امکان ورود هوا و رطوبت محیط به درون یخچال و فریزر وجود خواهد داشت. در این زمان باید اقدام به تعمیر یا تعویض لاستیک دور درب یخچال فریزر فروزان کنید.

02636191 شماره تماس مرکز <yoastmark class=

تعمیر برد یخچال فروزان

در صورت خرابی برد یخچال و فریزر فروزان، متخصصین اینانلو سرویس به صورت کاملا تخصصی برد الکترونیکی دستگاه شما را تعمیر می نمایند. تکنسین های اینانلو سرویس، تعمیر برد را به تعویض آن ارجحیت می دهند. چرا که علاوه بر حفظ شدن کارایی دستگاه به صورت فابریک، به نسبت خرید برد جدید هزینه بسیار کمتری را می پردازید.

تعمیر برد تغذیه و فرمان یخچال فروزان

برد تغذیه و فرمان وظیفه ی کنترل کارکرد تمام قطعات را به عهده دارد. این برد با استفاده از اطلاعاتی که از سنسورها می گیرد، دمای مورد نظر آن قسمت را شناسایی میکند. سپس با برنامه ای که روی آی سی آن وجود دارد مطابقت می دهد. به این صورت کارکرد هر کدام از قطعات را کنترل می نماید.

تعمیر برد الکترونیکی یخچال فروزان

برد الکترونیکی وظیفه ی کلیه عملیات لازم در سیستم را با دریافت و پردازش اطلاعات بر عهده دارد. از جمله زمان بندی برای روشن و خاموش شدن و همینطور کارکرد صحیح قطعات و…

تعمیر برد نمایشگر یخچال فریزر فروزان

وظیفه ی برد نمایشگر انتقال اطلاعات و دستورات کاربر با استفاده از کلید های موجود، که به روی برد نمایشگر می باشد. این برد اطلاعات نحوه کارکرد دستگاه را روی صفحه نمایشگر نشان می دهد.

تعمیر برد اینورتر یخچال فریزر فروزان

وظیفه ی برد اینورتر راه اندازی و کنترل قدرت کمپرسور اینورتر می باشد. کمپرسور ها با مصرف انرژی بسیار کم و کارایی بسیار زیاد، برای عملکرد بهتر خود، به برد اینورتر نیازمند هستند.

تعمیر یخچال فریزر فروزان در استان البرز

برای تعمیر یخچال فریزر خود اقدام به تماس با نمایندگی های مجاز فروزان و استفاده از گارانتی معتبر فروزان نمایید. چرا که در اینصورت اطمینان خاطر خواهید داشت که با فرستادن متخصص ترین نیروها، امکان رفع ایراد از دستگاهتان وجود دارد.

همچنین اگر یخچال فریزر فروزان نیاز به قطعه ای خاص داشته باشد، تکنسین های اینانلو سرویس از قطعات اورجینال برای دستگاه شما استفاده خواهند کرد. چرا که اینانلو سرویس نماینده رسمی بیش از 130 برند لوازم خانگی از جمله فروزان، سامسونگ، کلور، هایزن، مادیران، سام، امرسان، التتو، انتخاب سرویس، جنرال هاوس و… می باشد. مرغوبیت قطعات استفاده شده و قیمت آن توسط واحد تولید فروزان تایید شده است. همچنین این قطعه در کمترین زمان از شرکت تولیدکننده به دست نیروهای متخصص فروزان می رسد.

خدمات پس از فروش یخچال فریزر فروزان

امکان دارد یخچال خود را رو از هر جایی خریده باشید و یا هر کسی برای شما نصب کرده باشد. مهم نیست از کجا خریدید و یا چه کسی لوازم خانگی شما را راه اندازی کرده باشد. مهم این است که چنانچه نیاز به تعمیر یخچال فریزر فروزان داشتید بتوانید به راحتی و در زمان کم مشکل آن را برطرف کنید.
در این هنگام کافی است تلفن را بردارید و با نمایندگی خدمات پس از فروش تماس بگیرید. البته دقت کنید فقط به نمایندگی های مجاز زنگ بزنید تا خیال خود را از تعمیر اصولی یخچال راحت کنید. واحد های مجاز و معتبر در کمتر از ۲۴ ساعت نیروی متخصص و ماهر می فرستند تا زمان تعمیر و راه اندازی یخچال شما به حداقل ممکن برسد.

خدمات پس از فروش لوازم خانگی اینانلو سرویس

پس از تعمیر یخچال فریزر فروزان شما، از واحد ارتباط با مشتریان فروزان تماس می گیرند. در این تماس نظر شما را در مورد نوع عملکرد واحد خدمات پس از فروش و همچنین تعمیرکار یخچال فریزر فروزان جویا می شوند. قطع به یقین نظر شما مورد توجه مسئولین مربوطه در واحد ارتباط با مشتریان فروزان قرار خواهد گرفت.

خدمات اینانلو سرویس در تعمیر یخچال فروزان در استان البرز

 • تعمیر یخچال فریزر فروزان
 • سرویس یخچال فریزر فروزان
 • تعمیر برد یخچال فریزر فروزان
 • شارژ گاز و رفع نشتی یخچال فریزر فروزان
 • تعویض کمپرسور یخچال فریزر فروزان
 • استفاده از قطعات اصلی و شرکتی یخچال فریزر فروزان
 • رفع ارور یخچال فریزر فروزان

تعمیر یخچال فروزان در جنوب استان البرز

فردیس، محمدشهر، ماهدشت، مشکین دشت

تعمیر یخچال فروزان در غرب استان البرز

هشتگرد، شهر جدید هشتگرد، طالقان، ساوجبلاغ

تعمیر یخچال فروزان در شمال استان البرز

نظرآباد، تنکمان، کوهسار، چندار

تعمیر یخچال فروزان در مرکز استان البرز

کمال شهر، مهرشهر، حصارک، گلشهر

تعمیر یخچال فروزان در شرق استان البرز

عظیمیه، گوهردشت، طالقانی

برای ثبت درخواست تعمیر یخچال فریزر فروزان توسط تعمیرگاه مجاز مرکزی با شماره 02636191 تماس بگیرید. نمایندگی مجاز اینانلو سرویس در کوتاه ترین زمان ممکن تعمیرکار مجاز را به محل شما اعزام می نماید. همچنین می توانید از طریق ثبت سفارش در سایت اینانلو سرویس، از 10 درصد تخفیف ویژه بهره مند شوید.

سامانه تعمیر آنلاین

نیاز به تعمیر لوازم خانگی دارید…؟

می توانید درخواست خود را به صورت انلاین ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیردند

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟

شما می توانید نظر خود را ارسال کنید همچنین اگر سوالی دارید می توانید از ما بپرسید تا در اولین فرصت به شما پاسخ دهیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینانلو سرویس

نماینده تعمیر و تامین تجهیزات ۱۳۰ برند داخلی و خارجی

آخرین پرسش ها

آخرین سوال پرسیده شده

علت شنیدن صدای شکستگی از یخچال چیست؟

اگر یخچال یخساز داشته باشد ممکن است صدا از یخساز باشد. برخی از یخسازها صدای بلندی هنگام خروج یخ می دهند.

آخرین سوال پرسیده شده

علت تجمع زباله هم در بیرون کیسه و هم داخل کیسه جارو برقی بلومبرگ چیست؟

دلیل آن جا نزدن صحیح کیسه جاروبرقی ست. کیسه را خارج کرده و مجدد جا بزنید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت ارور oe در ظرفشویی ال جی چیست و چرا آب را تخلیه نمی کند؟

علت ارور oe برای ماشین ظرفشویی ال جی مربوط به اختلال در تخلیه می باشد. برای رفع این ارور شیلنگ تخلیه، پمپ تخلیه و سوئیچ شناور بررسی شود. بهتر است این کار توسط کارشناسان با تجربه صورت گیرد.

آخرین سوال پرسیده شده

دلیل ارور EC کولر گازی مدیا استار از چیست؟

دلیل ارور EC کولر گازی مدیا مربوط به نشتی گاز در دستگاه می باشد. ابتدا نشت یابی و سپس طبق استاندارد شارژ گاز می شود. لطفا با شماره 02636191 تماس بگیرید تا اینانلو سرویس برای تعمیر دستگاه شما اقدام کند.

آخرین سوال پرسیده شده

پس از تعویض موتور جاروبرقی پاناسونیک، دستگاه یکسره کار می کند دلیل آن چیست؟

احتمالا مشکل از تایمر و برد الکترونیکی است. برای رفع این مشکل با اینانلو سرویس تماس بگیرید.

آخرین سوال پرسیده شده

دلیل جرقه از کنار زغال موتور جاروبرقی چیه؟

داخل موتور جاروبرقی شما یک آرمیچر وجود دارد که به آن کلکتور می گویند. مشکل جاروبرقی شما از زغال نیست از کلکتور است. در این مواقع باید موتور جاروبرقی را تعویض نمایید. برای رفع این مشکل اینانلو سرویس همواره پشتیبان شماست.

در این مقاله می خوانید

"*" indicates required fields