۳۰ خط شبانه روزی

اینانلو سرویس

نماینده تخصصی تعمیر لوازم خانگی در سطح استان البرز​

۰۲۶-۳۶۱۹۱

۰۲۶-۹۱۳۰۰۲۰۰

نمایندگی تعمیر یخچال فیلور
مجله تخصصی اینانلو سرویس

مقاله جدید

نمایندگی تعمیر یخچال فیلور

خواندن این مقاله 6 دقیقه طول میکشد
۲۹ خرداد ۱۴۰۲

نمایندگی ۱۳۰ برند

امنیت کارشناسان

۱۸۰ روز گارانتی

ارائه فاکتور رسمی

ضمانت اصالت کالا

 کیفیت محصولات فیلور بسیار مطلوب بوده و در بین مردم نیز محبوبیت دارد، اما مانند هر مارک دیگری با ایرادهایی مواجه می‌شود که نیاز است به وسیله ی یک تعمیرکار با تجربه رفع شود.

در صورتی که یخچال فیلور شما خراب شده و نیاز به تعمیرکار دارد، شما می‌توانید به راحتی با استفاده از خدمات نمایندگی مجاز و رسمی تعمیر یخچال فیلور مشکلات آن را برطرف کنید.

پس اگر یخچال فیلور شما مواد غذایی را خنک نمی‌کند، صدای زیاد و غیر طبیعی تولید می‌کند، کمپرسور ایراد دارد، یخچال نشتی دارد ، در قسمت آبسردکن دچار مشکل شده اید، قطعات نیاز به چک و تعویض دارند و مسائلی از این قبیل، تنها از طریق تماس با شماره 36191-026 کلیه مشکلات را برطرف نمائید. اینانلو سرویس به عنوان نماینده مجاز شرکت فیلور شما را در زمینه عیب یابی یخچال فیلور راهنمایی می کند. همکاران ما در اینانلو سرویس به شما کمک می‌کنند در کوتاه ترین زمان معایب یخچال را رفع کرده و یخچالی سالم تحویل بگیرید.

تمامی خدمات انجام شده توسط اینانلو سرویس با 180 روز گارانتی خدمات و تعمیرات است، که پس از تعمیر با ارائه فاکتور رسمی به شما تحویل داده می‌شود.

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر فیلور در البرز

اینانلو سرویس به عنوان نمایندگی مجاز نصب و تعمیر یخچال فیلور در البرز ، آماده‌ی ارائه خدمات نصب، شارژ گاز و تعمیر یخچال فریزر فیلور در کل مناطق البرز می‌باشد. یخچال فریزر فیلور شما هر ایرادی داشته باشد تکنسین‌های حرفه‌ای ما با تکیه بر 20 سال تجربه ، یخچال فیلور را در محل و فوری تعمیر می‌کنند. اگر قطعه‌ای آسیب دیده باشد، هم می‌توانیم با قطعات فابریک و اصلی شرکت فیلور تعویض کنیم یا اگر مایل باشید آن را تعمیر می کنیم.

ارائه ۶ ماه ضمانت برای تعمیرات یخچال فیلور از مزایای خدمات اینانلو سرویس می‌باشد. در صورت خراب شدن همان قسمت تعمیرشده، تعمیرات مجدد بدون دریافت دستمزد خواهد بود. اگر گارانتی یخچال فریزر فیلور شما به پایان رسیده است نگران نباشید. برای دریافت مشاوره رایگان و درخواست تعمیرات فیلور با اینانلو سرویس تماس بگیرید. اینانلو سرویس برای درخواست‌هایی که به صورت آنلاین ثبت شوند ۱۰٪ تخفیف ویژه دارد.

تعمیر یخچال فیلور در هر ساعت از شبانه روز با اینانلو سرویس
تعمیر یخچال فیلور در هر ساعت از شبانه روز با اینانلو سرویس

مزایای اینانلو سرویس به عنوان نمایندگی مجاز تعمیر یخچال فیلور

شما برای تعمیرات یخچال فیلور در هر ساعت از شبانه روز در هر ۷ روز هفته و تعطیلات رسمی می توانید فرم سفارش تعمیرات به صورت آنلاین پر کنید تا کارشناسان ما در نمایندگی تعمیر یخچال فیلور با شما تماس بگیرند و برای رفع مشکل هرچه سریعتر اقدام کنند.همچنین می توانید با شماره های 36191-026 و 91300200-026 تماس بگیرید و درخواست تعمیر دستگاهتان را ثبت کنید.

چه زمانی با اینانلو سرویس برای تعمیر یخچال فیلور تماس بگیرید؟

اگر از یخچال فیلور صدای عجیبی شنیدید، یا کمپرسور اتومات نکرده و یخچال به صورت یکسره کار می کند. باید بدانید یخچال شما دچار مشکل در عملکرد شده است. اگر داخل کابین یخچال تان گرم شده و مواد غذایی را سرد نمی کند دچار مشکل افت سرما شده که باید برای تعمیرات با اینانلو سرویس تماس بگیرید.

چنانچه یخچال برفک زده باشد باید، برای تنظیم عملکرد درست دستگاه با شماره 36191-026 تماس بگیرید.
اگر در طبقه ها یا زیر جا میوه ای آب جمع شده یا هنگامی که بدنه یخچال را لمس می کنید و دچار برق گرفتگی می شوید. یا اگر بعد از زدن دوشاخه به پریز برق یخچال روشن نمیشود. باید فورا با نمایندگی خدمات پس از فروش اینانلو تماس بگیرید.

تعمیرگاه تخصصی و نمایندگی تعمیر بیش از 130 برند در البرز

مزایای استفاده از خدمات تخصصی اینانلو سرویس برای یخچال فیلور
استفاده از قطعات فابریک و اورجینال
داشتن تکنسین هایی که تخصصشان فقط تعمیر یخچال فیلور می باشد.

تعمیر یخچال فریزر فیلور برای مشکلات زیر
یخچال فریزر اصلا شروع به کار نمی‌کند.
یخچال فریزر فیلور سرمایش ندارد.
دمای یخچال فریزر پایین است و مواد غذایی یخ می زنند.
سیستم دیفراست یخچال فریزر فیلور کار نمی‌کند و برفک می‌زند.
زیر جامیوه ای یخچال فریزر آب جمع می‌شود یا کف آشپزخانه خیس می شود .
یخچال فریزر فیلور صدای خیلی زیادی دارد .
آب سردکن یا یخ ساز یخچال فریزر کار نمی‌کند.
درب یخچال فریزر فیلور درست بسته نمی‌شود و یخچال فریزر تراز نیست.

راهنمای خدمات پس از فروش یخچال فریزر فیلور

درصورتی‌که یخچال فیلور شما دارای گارانتی باشد و تاریخ آن به اتمام نرسیده باشد می توانید در صورت بروز هرگونه مشکل با نمایندگی تعمیرات فیلور تماس بگیرید. اما اگر به هر دلیلی از جمله اتمام تاریخ گارانتی یا آسیب به دستگاه توسط تکنسین متفرقه می‌توانید با تعمیرگاه‌ مجاز فیلور یا مرکز تعمیرات یخچال فریزر اینانلو سرویس تماس بگیرید. همکاران ما در اینانلو سرویس بهترین راهکار را برای تعمیر یا سرویس یخچال فیلور به شما معرفی می کنند. ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان عزیز، با تجربه 20 ساله به دست آمده است.

چرا اینانلو سرویس را برای تعمیر یخچال فریزر انتخاب می‌کنیم؟

اینانلو سرویس قابل اعتمادترین گزینه‌ برای تعمیر یا سرویس یخچال فریزر فیلور و هر برند دیگری همچون سامسونگ، الجی، دیپوینت، ایکس ویژن، دوو، اسنوا، جنرال الکتریک، مابه، جنرال هاوس، سام و… می‌باشد. اینانلو سرویس دارای دو مرکز در شرق و غرب استان البرز می باشد. تعمیرکاران حرفه‌ای و با تجربه اینانلو سرویس می‌توانند همه‌ی مشکلات و ایرادات یخچال فریزر، ساید بای ساید، لباسشویی، ظرفشویی، ماکروفر شما را با هر نوع برند و مدلی تعمیر کنند.

تکنسین‌های ما در زمینه تعمیر مشکلات یخچال فریزر فیلور مانند عدم سرمایش،خاموش بودن ، خرابی آب‌سردکن یا یخ‌ساز، عدم اتومات ، نشت گاز و … دارای تجربه‌ی کافی می‌باشند. برای ثبت تعمیر یخچال فیلور با شماره 91300200-026 خدمات پس از فروش اینانلو سرویس تماس بگیرید.

چه زمانی با اینانلو سرویس برای تعمیر یخچال فیلور تماس بگیرید؟
چه زمانی با اینانلو سرویس برای تعمیر یخچال فیلور تماس بگیرید؟

خدمات پس از فروش یخچال فیلور

آموزش های ساده _ سرویس دوره ای یخچال فریزر فیلور

تکنسین های باتجربه اینانلو سرویس معتقدند که سرویس دوره ای منظم یخچال مانند تمیز کردن کویل‌های کندانسور، تعویض فیلتر و … از هزینه‌ تعمیرات جلوگیری می کند. علاوه بر این انجام منظم سرویس های دوره ای به کارکرد بهتر و طول عمر بهینه لوازم خانگی نیز کمک می‌کند.
یخچال فریزر تنها وسیله‌ای در آشپزخانه است که باید به صورت ۲۴ ساعته کار کند.

حتی یک ساعت از کار افتادن یخچال فریزر می‌تواند باعث فساد مواد غذایی داخل آن شود. برای همین است که هنگام خرابی یخچال باید تعمیر دستگاه را به فردی حرفه ای و متخصص بسپاریم. اینانلو سرویس به عنوان نماینده مجاز و رسمی بیش از 130 برند همچون فیلور، سیلور آیس، هیمالیا، جنرال و … زیر نظر اتحادیه تعمیرکاران البرز مشغول به فعالیت می باشد.

نمایندگی تعمیر یخچال فیلور

اصولاً هنگامی که به سفر چند روزه می‌رویم برق همه لوازم خانگی را قطع می‌کنیم به جز یخچال. تصور کنید وقتی مسافرت هستید یخچال از کار بیفتد و شما تا زمانی که به خانه برگردید متوجه نمی شوید. حین ورود به منزل با صحنه‌ی وحشتناکی روبرو خواهید شد.در این حالت شما به غیر از هزینه‌های تعمیر مقدار زیادی مواد غذایی را از دست داده‌اید. استفاده از استابلایزر استاندارد خانگی این اطمینان را به شما می دهد که در صورت نوسان برق هیچ آسیبی به یخچال فریزر شما نمی رسد. اینانلو سرویس بهترین استابلایزر استاندارد خانگی را با مناسب ترین قیمت در اختیار مشتریان عزیز می گذارد.

یخچال فریزرها با پیشرفت تکنولوژی، دارای پیچیدگی‌های خاصی شده اند. قابلیت ها و قطعات مختلفی در طول زمان به آن ها اضافه شده است. گذر زمان و استفاده مداوم یکی از مواردی است که باعث ایجاد مشکل به دلیل استهلاک می‌شود. برای مثال لاستیک‌های دور درب یخچال به مرور زمان خشک شده و چسبندگی لازم با بدنه را از دست می‌دهند. این موضوع باعث ورود هوای گرم به داخل کابین و کارکرد بیشتر کمپرسور دستگاه می‌شود.

نمایندگی تعمیرات یخچال غریزر فیلور

بخش اصلی یخچال فریزر کمپرسور، لوله‌ها، کویل‌های اواپراتور، کندانسور و گاز مبرد که وظیفه خنک‌سازی را برعهده دارند،می باشند. گاز مبرد از طریق لوله‌ها بین کویل های اواپراتور و کندانسور توسط نیروی کمپرسور در جریان است. کم یا زیاد بودن میزان گاز مبرد یک مشکل اساسی است که فقط یک تعمیرکار با تجربه می‌تواند آن را بررسی کند. یکی از نشانه‌های کمبود گاز عدم سرمایش کافی یخچال یا زیاد کار کردن کمپرسور است. برای تعمیر یخچال فیلور با نمایندگی خدمات پس از فروش اینانلو تماس بگیرید.

نکات سرویس یخچال فریزر

برای کاهش تعمیرات اورژانسی، توجه کنید که انجام سرویس های دوره ای و تمیز کردن کویل های کندانسور ضروری است. تراز بودن یخچال جهت درست بسته شدن درب یخچال و کارکرد مناسب کمپرسور حائز اهمیت می باشد. یخچال را روی دمای مناسب تنظیم کنید.

نمایندگی تعمیر یخچال فیلور

نمایندگی تعمیرات اینانلو سرویس در کلیه مناطق استان البرز مشغول به فعالیت می باشد. تمامی خدمات انجام شده توسط اینانلو سرویس 6 ماه گارانتی دارد. مشتریان عزیز می توانند با پیوست فاکتور در پنل ثبت گارانتی وبسایت اینانلو سرویس از خدمات 6 ماهه بهره مند شوند.

مناطق تحت پوشش خدمات پس از فروش یخچال فیلور

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی اینانلو در استان البرز مناطق فردیس، مهرشهر، کیانمهر، گلشهر، شهرک پردیسان، باغستان، شاهین ویلا، گوهردشت، کوی کارمندان، رزکان، عظیمیه، آزادگان، شهرک اوج، درختی، مهرویلا،محمد شهر، مشکین دشت، شهرک بنفشه، کمالشهر، حصارک، هشتگرد جدید و قدیم، نظرآباد، هیو، کوهسار، کردان، گلسار، چندار، طالقان، تهراندشت، تنکمان و … می باشد.
مشتریان عزیز می توانند با مراجعه به وبسایت اینانلو سرویس و ثبت درخواست تعمیر یخچال فیلور از 10% تخفیف ویژه بهره مند شوند.

سامانه تعمیر آنلاین

نیاز به تعمیر لوازم خانگی دارید…؟

می توانید درخواست خود را به صورت انلاین ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیردند

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟

شما می توانید نظر خود را ارسال کنید همچنین اگر سوالی دارید می توانید از ما بپرسید تا در اولین فرصت به شما پاسخ دهیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینانلو سرویس

نماینده تعمیر و تامین تجهیزات ۱۳۰ برند داخلی و خارجی

آخرین پرسش ها

آخرین سوال پرسیده شده

علت ارور dc در ماشین لباسشویی سامسونگ چیست؟

کد خطا E3 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که درب دستگاه به درستی بسته نشده است. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله خرابی میکروسوئیچ درب، خرابی برد الکترونیکی، یا خرابی لولای درب ایجاد شود. جهت بررسی دستگاه از نظر فنی با شماره 02636191 تماس بگیرید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت ارور e2 لباسشویی سامسونگ چیست؟

کد خطا E2 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که دستگاه قادر به تخلیه آب نیست. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله بسته بودن دریچه تخلیه، خرابی پمپ تخلیه، خرابی فیلتر پمپ تخلیه، خرابی سوئیچ فشار، یا خرابی برد الکترونیکی ایجاد شود. در صورتی که با بررسی و تمیز کردن فیلتر تخلیه مشکل حل نشد با شماره 02636191 تماس بگیرید. تکنسین در اسرع وقت برای تعمیر دستگاه مراجعه می کند.

آخرین سوال پرسیده شده

دلیل ایجاد کد خطای E1 ماشین لباسشویی سامسونگ چیست ؟

کد خطا E1 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که دستگاه قادر به آبگیری نیست. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله خرابی شیر آب ورودی، خرابی فیلتر شیر آب ورودی، خرابی پمپ تخلیه، خرابی سوئیچ فشار، یا خرابی برد الکترونیکی ایجاد شود. برای بررسی دستگاه با شماره 02636191 تماس بگیرید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت افتادگی درب ماشین ظرفشویی سامسونگ چیست؟

خراب بودن درب ماشین ظرفشویی سامسونگ با این تفاسیر که وسط نمی ماند، مربوط به اختلال در لولای درب میباشد، بررسی نمایید که پیچ و مهره های لولای درب مشکلی نداشته باشند و اگر لولا شکسته تعویض نمایید. برای انجام این کار میتوانید با شماره گیری 02636191 و 02691300200 از خدمات اینانلو سرویس بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت صدای سوت قطار از ظرفشویی بوش چیست؟

صداي سوت از ماشين ظرفشويي می تواند دو علت داشته باشد. ممکن است آب پاش های پایین و بالا مشکل داشته باشد و یا ایراد از پمپ تخلیه دستگاه باشد. همچنین پمپ آب پاش نیز باید چک شود. همچنین می توانید از خدمات اینانلو سرویس نیز بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

برای رفع سوراخ کف ماشین ظرفشویی سامسونگ چه باید کرد؟

بدنه ماشین های ظرفشویی شما از نوع استیل می باشد. شما می توانید به صورت مقطعی بدنه را جوش داده و آب بندی کنید، اما توصیه نمی شود. چرا که حرارت آب گرم ماشین ظرفشویی بسیار بالاست و سبب از بین رفتن آن قسمت خواهد شد. نهایتا پیشنهاد می کنیم بدنه را تعویض کنید. می توانید از خدمات اینانلو سرویس در این زمینه بهره مند شوید.

در این مقاله می خوانید

"*" indicates required fields