۳۰ خط شبانه روزی

اینانلو سرویس

نماینده تخصصی تعمیر لوازم خانگی در سطح استان البرز​

۰۲۶-۳۶۱۹۱

۰۲۶-۹۱۳۰۰۲۰۰

ارور های ماشین لباسشویی امرسان و نحوه رفع آن
مجله تخصصی اینانلو سرویس

مقاله جدید

ارور های ماشین لباسشویی امرسان و نحوه رفع آن

خواندن این مقاله 6 دقیقه طول میکشد
۲۹ فروردین ۱۴۰۲

نمایندگی ۱۳۰ برند

امنیت کارشناسان

۱۸۰ روز گارانتی

ارائه فاکتور رسمی

ضمانت اصالت کالا

همواره ماشین های لباسشویی نیز ممکن است مانند لوازم خانگی برقی دیگر دچار انواع نقص فنی و یا خرابی شوند. این مسئله سبب آن شده که شرکت های سازنده ماشین لباسشویی قسمتی را در هر دستگاه به منظور اطلاع رسانی از مشکل احتمالی پیش آمده به کاربر تعبیه کنند.

در ماشین لباسشویی های قدیمی همه هشدار های وجود خرابی و اختلال در دستگاه ها به صورت چراغ های چشمک زن نمایش داده می شد. اما در مدل های امروزی این مشکلات به شکل ارور بر روی صفحه نمایش ماشین لباسشویی با کد مشخص نشان داده می شود. هر یک از این ارور ها مشخصه وجود نقص فنی در بخش خاصی از ماشین لباسشویی خواهند بود که اختلال در کارکرد آن بخش را گزارش می دهد. در نتیجه با معنی هر ارور در ماشین لباسشویی امرسان می توانیم در صدد رفع عیب و یا جلوگیری از خرابی های بعدی برای ماشین لباسشویی خود براییم.

ماشین های لباسشویی یکی از پر اهمیت ترین لوازم خانگی به شمار خواهند آمد.  امروزه از جایگاه ویژه ای در هر خانه برخوردار می باشند تا سهولت در شست و شو انواع پوشاک و البسه را برای کاربران خود به ارمغان بیاورند. امروزه با پیشرفت در تکنولوژی ماشین های لباسشویی در ابعاد و اندازه های مختلف و با کارایی های شخصی سازی شده. ماشین لباسشویی ها امکانات جانبی گوناگون به بازار عرضه می شوند.

تمام این موارد به این خاطر است که در نهایت طیف سلیقه کاربران با میزان بودجه متغییر آن ها بسته به نوع نیازشان را پوشش دهند. بی شک اگر شما یکی از افرادی هستید که قصد خرید یک ماشین لباسشویی را دارید یا این که از ماشین لباسشویی به منظور شست و شوی لباس هایتان استفاده می کنید. می بایست از اهمیت سرویس و پیشگیری از بروز عیب در دستگاه خود اطلاع داشته باشید.

اینانلو سرویس نمایندگی رسمی تعمیر لباسشویی امرسان
اینانلو سرویس نمایندگی رسمی تعمیر لباسشویی امرسان

تعمیرکاران ماشین لباسشویی امرسان

برای رفع ارور و تعمیر لباسشویی امرسان می بایست از تخصص کارشناسان و تعمیرکاران آن اطمینان حاصل کرد. همچنین بعد از شناخت یک تعمیر کار حرفه ای می بایست از آنان خواسته شود تا از قطعات سالم و با کیفیت و اورجینال برای تعمیر لباسشویی امرسان استفاده کنند.

تعمیر لباسشویی امرسان با این قطعات، کارکرد دستگاه را ارتقا می بخشد. در نتیجه می توان به بهترین شیوه و روش مقدار دوام و طول عمر دستگاه را بالا برد.

اغلب مراکز و نمایندگی های تعمیر لباسشویی امرسان به این روش می توانند خدمات خود را ارائه دهند. با این کار مشتریان و کاربران برای دریافت خدمات مشکلی نخواهند داشت. اگر در زمان خرابی لباسشویی یا مشاهده ارور لباسشویی امرسان با اینانلو سرویس تماس بگیرید، دیگر نگران مسائل از این قبیل نخواهید بود.

بررسی ارورهای ماشین لباسشویی امرسان با اینانلو سرویس

کارشناسانی که در اینانلو سرویس فعالیت می کنند اغلب دوره های فنی و آزمون های فنی را گذرانده و با علوم روز دنیا آشنا هستند. به همین دلیل است که این کارشناسان می توانند در کوتاه ترین زمان نقص فنی را متوجه شده و برای تعمیر و بررسی ارور لباسشویی امرسان اقدام نمایند.

معمولا نقص های فنی از طریق کد های خطا و ارور لباسشویی امرسان ظاهر می شوند. و تعمیر لباسشویی امرسان نیز باید با شناخت از این کد ها انجام گیرد. طبقه بندی و جداسازی روش های تعمیر هر برند نیز به همین خاطر ایجاد شده است. در این مطلب به بررسی کدهای خطا و ارورهای ماشین لباسشویی امرسان آن ها خواهیم پرداخت.

  • کد خطا ER01 لباسشویی امرسان

با مشاهده این ارور لباسشویی امرسان باید گفت که در بسته شدن درب اختلالی وجود دارد. از عوامل اصلی بروز این خطا یا ارور ماشین لباسشویی امرسان بسته نشدن درب ماشین لباسشویی خواهد بود که این مشکل می تواند عوامل متعددی را همچون اختلال در میکروسوئیچ دستگاه، لولا و دستگیره درب و… شامل شود. برای برطرف کردن این ارور لباسشویی امرسان درب لباسشویی را با دقت بیشتری ببندید، به نحوی که صدای کلیک بسته شدن درب دستگاه را بشنوید. در صورت مواجهه مجدد با این خطای ذکر شده با اینانلو سرویس تماس بگیرید.

  • کد خطا ER02 ماشین لباسشویی

بروز این ارور ماشین لباسشویی امرسان به معنای اختلال در بخش آب ورودی در مقیاس استاندارد حداقلی شده است. این خطا و ارور لباسشویی امرسان بیانگر آن است که سطح آب درون ماشین لباسشویی پایین تر از هیتر ماشین لباسشویی می باشد، که از اصلی ترین دلایل آن می توان به فشار کم آب ورودی اشاره نمود. با بررسی شیر ورودی آب از قطع نبودن جریان آب ورودی به ماشین لباسشویی اطمینان حاصل کنید. در مرحله بعد شیر آب را تا بیشترین حد باز کنید. ماشین لباسشویی به صورت خودکار بعد از مدتی ورودی آب را قطع کرده و به شست و شو ادامه خواهد داد. در صورت بروز مجدد این اختلال با بستن شیر ورودی و قطع کردن برق ماشین لباسشویی با اینانلو سرویس تماس بگیرید.

  • کد خطا ER03 لباسشویی امرسان

این کد خطا و ارور لباسشویی امرسان نشان دهنده اختلال در پمپ تخلیه ماشین لباسشویی می باشد.
نمایش این خطا و ارور در ماشین های لباسشویی امرسان بیانگر وجود انواع نقص و اختلال در پمپ تخلیه ماشین لباسشویی خواهد بود. از رایج ترین اختلالات به وجود آمده برای پمپ های تخلیه می توان به از کار افتادگی پمپ، مسدود شدن مسیر پمپ و همچنین قرار گرفتن پمپ در حالت مدار باز اشاره کرد. شما می توانید با تمیز کردن فیلتر پمپ تخلیه ماشین لباسشویی امرسان خود به منظور رفع کد خطا مزبور اقدام کنید. در صورت ادامه پیدا کردن این اختلال با شماره 02636191 و 0269130020 تماس حاصل فرمایید.

  • کد خطا ER04 لباسشویی امرسان

با مشاهده این ارور ماشین لباسشویی امرسان خواهید دریافت که دچار اختلال در بخش آب ورودی در مقیاس استاندارد حداکثری شده است. این خطا در زمانی که درون ماشین لباسشویی بیش از حد مجاز شستشو آب وارد شده باشد روی صفحه نمایش ظاهر خواهد شد. از اصلی ترین عوامل آن می توان به وجود انواع خرابی و اختلال در بخش شیر الکتریکی ماشین لباسشویی اشاره کرد. در زمان مواجه شدن با این کد خطا و ارور ماشین لباسشویی امرسان، آن را متوقف کرده و اجازه دهید تا ماشین لباسشویی به صورت خودکار آب داخل دستگاه را تخلیه کند. در مرحله بعد با خاموش کردن و قطع کردن برق ماشین لباسشویی با نمایندگی اینانلو تماس بگیرید.

اتصال بدنه عامل نمایش ارور در لباسشویی امرسان
اتصال بدنه عامل نمایش ارور در لباسشویی امرسان
  • کد خطا یا ارور ER05 ماشین لباسشویی امرسان

ظاهر شدن این کد خطا روی صفحه نمایشگر ماشین لباسشویی بیانگر انواع اختلال در بخش گرمایشی و یا هیتر ماشین لباسشویی خواهد بود. در نهایت گرمایش آب برای شستشوی صحیح لباسها را با اختلال مواجه می کند. در شرایط مواجهه با این ارور ماشین لباسشویی امرسان در مرحله اول مسیر آب ورودی دستگاه را بسته، ماشین لباسشویی را خاموش و سپس از برق بکشید. به منظور تعمیر صحیح دستگاه خود با نزدیک ترین شعبه اینانلو سرویس به محل زندگی خود تماس حاصل فرمایید.

  • کد خطا ER06 ماشین لباسشویی

از عوامل نمایش این کد خطا و یا ارور ماشین لباسشویی امرسان وجود خرابی در قسمت موتور دستگاه می باشد. که می تواند چرخش درام ماشین لباسشویی را با اختلال مواجه کند. همچنین خرابی های دیگر را نیز به همراه دارد. در زمان رو به رو شدن با این کد خطا یا ارور در ماشین لباسشویی امرسان خود، به علت اختلالات و خرابی های موتور باید توسط متخصصین ماشین لباسشویی رفع ایراد گردد.

  • کد خطا ER07 لباسشویی امرسان

عواملی مختلفی همچون انواع اتصالی ها و نوسانات برقی یا اختلال طولانی مدت در بخش های دیگر ماشین لباسشویی می تواند سبب ظاهر شدن این خطا و ارور در صفحه نمایشگر ماشین لباسشویی امرسان و ایجاد انواع اختلال و خرابی برای برد الکترونیکی شود. در زمان بروز این اعلان خطا و ارور ماشین لباسشویی امرسان که نشانگر اختلال در قسمت برد دستگاه می باشد با خاموش کردن و قطع کردن برق ماشین لباسشویی، سریعا با اینانلو سرویس تماس بگیرید. پس از عیب یابی، مشکل برد دستگاه شما به صورت تخصصی انجام برطرف گردد.

  • کد خطا ER08 لباسشویی امرسان

از عمده عوامل ظاهر شدن این کد خطا و ارور در نمایشگر ماشینهای لباسشویی امرسان می توان به انواع اتصال بدنه و در نهایت برقدار شدن ماشین لباسشویی اشاره کرد. که احتمال خطر برق گرفتگی را تا حد زیادی افزایش خواهد داد. به منظور رفع این اختلال باید از وجود سیم اتصال به زمین یا سیم ارت برای ماشین لباسشویی امرسان خود اطمینان حاصل کنید. در شرایط وجود اختلال پس از اطمینان حاصل کردن از صحت نصب سیم ارت، مشکل را با اینانلو سرویس در میان بگذارید.

  • کد خطا یا ER09  لباسشویی امرسان

این کد خطا یا ارور اغلب در زمانی که ولتاژ شبکه بیش از حد مجاز یا کمتر از آن باشد به وقوع می پیوندد. معمولا در شرایطی که ولتاژ شبکه کمتر از 150 ولت یا بیشتر از 260 ولت باشد این اختلال برای ماشین های لباسشویی امرسان رخ خواهد داد. در زمان بروز این مشکل پس از آن که ماشین لباسشویی این اختلال را با نمایان کردن کد خطا و ارور روی صفحه نمایش خود نشان داد، ماشین لباسشویی به صورت خودکار متوقف شده. در صورت ترمیم ولتاژ شبکه مجددا به کار خود ادامه خواهد داد.

اینانلو سرویس با سابقه 20 ساله در زمینه تعمیر و بررسی کد خطا و ارور های ماشین لباسشویی امرسان و باقی لوازم خانگی در تمامی مناطق استان البرز از جمله فردیس، گلشهر، مهرشهر، کمال شهر، شهرک پردیسان، باغستان، شاهین ویلا، دهقان ویلا، رزکان، عظیمیه، نظرآباد، شهر جدید هشتگرد، گلسار و… آماده خدمات رسانی شبانه روزی به شما عزیزان می باشد.

سامانه تعمیر آنلاین

نیاز به تعمیر لوازم خانگی دارید…؟

می توانید درخواست خود را به صورت انلاین ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیردند

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟

شما می توانید نظر خود را ارسال کنید همچنین اگر سوالی دارید می توانید از ما بپرسید تا در اولین فرصت به شما پاسخ دهیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینانلو سرویس

نماینده تعمیر و تامین تجهیزات ۱۳۰ برند داخلی و خارجی

آخرین پرسش ها

آخرین سوال پرسیده شده

علت ارور dc در ماشین لباسشویی سامسونگ چیست؟

کد خطا E3 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که درب دستگاه به درستی بسته نشده است. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله خرابی میکروسوئیچ درب، خرابی برد الکترونیکی، یا خرابی لولای درب ایجاد شود. جهت بررسی دستگاه از نظر فنی با شماره 02636191 تماس بگیرید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت ارور e2 لباسشویی سامسونگ چیست؟

کد خطا E2 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که دستگاه قادر به تخلیه آب نیست. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله بسته بودن دریچه تخلیه، خرابی پمپ تخلیه، خرابی فیلتر پمپ تخلیه، خرابی سوئیچ فشار، یا خرابی برد الکترونیکی ایجاد شود. در صورتی که با بررسی و تمیز کردن فیلتر تخلیه مشکل حل نشد با شماره 02636191 تماس بگیرید. تکنسین در اسرع وقت برای تعمیر دستگاه مراجعه می کند.

آخرین سوال پرسیده شده

دلیل ایجاد کد خطای E1 ماشین لباسشویی سامسونگ چیست ؟

کد خطا E1 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که دستگاه قادر به آبگیری نیست. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله خرابی شیر آب ورودی، خرابی فیلتر شیر آب ورودی، خرابی پمپ تخلیه، خرابی سوئیچ فشار، یا خرابی برد الکترونیکی ایجاد شود. برای بررسی دستگاه با شماره 02636191 تماس بگیرید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت افتادگی درب ماشین ظرفشویی سامسونگ چیست؟

خراب بودن درب ماشین ظرفشویی سامسونگ با این تفاسیر که وسط نمی ماند، مربوط به اختلال در لولای درب میباشد، بررسی نمایید که پیچ و مهره های لولای درب مشکلی نداشته باشند و اگر لولا شکسته تعویض نمایید. برای انجام این کار میتوانید با شماره گیری 02636191 و 02691300200 از خدمات اینانلو سرویس بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت صدای سوت قطار از ظرفشویی بوش چیست؟

صداي سوت از ماشين ظرفشويي می تواند دو علت داشته باشد. ممکن است آب پاش های پایین و بالا مشکل داشته باشد و یا ایراد از پمپ تخلیه دستگاه باشد. همچنین پمپ آب پاش نیز باید چک شود. همچنین می توانید از خدمات اینانلو سرویس نیز بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

برای رفع سوراخ کف ماشین ظرفشویی سامسونگ چه باید کرد؟

بدنه ماشین های ظرفشویی شما از نوع استیل می باشد. شما می توانید به صورت مقطعی بدنه را جوش داده و آب بندی کنید، اما توصیه نمی شود. چرا که حرارت آب گرم ماشین ظرفشویی بسیار بالاست و سبب از بین رفتن آن قسمت خواهد شد. نهایتا پیشنهاد می کنیم بدنه را تعویض کنید. می توانید از خدمات اینانلو سرویس در این زمینه بهره مند شوید.

در این مقاله می خوانید

"*" indicates required fields