۳۰ خط شبانه روزی

اینانلو سرویس

نماینده تخصصی تعمیر لوازم خانگی در سطح استان البرز​

۰۲۶-۳۶۱۹۱

۰۲۶-۹۱۳۰۰۲۰۰

نمایندگی تعمیر یخچال التتو در کرج
مجله تخصصی اینانلو سرویس

مقاله جدید

نمایندگی تعمیر یخچال التتو در کرج

خواندن این مقاله 8 دقیقه طول میکشد
۲ دی ۱۴۰۲

نمایندگی ۱۳۰ برند

امنیت کارشناسان

۱۸۰ روز گارانتی

ارائه فاکتور رسمی

ضمانت اصالت کالا

اگر یخچال فریزر التتو روشن نمی شود یا دمای مطلوب ندارد، تکنسین‌های با تجربه و متخصص ما می‌توانند به شما کمک کنند.

تکنسین های اینانلو سرویس علاوه بر کارشناسی و عیب‌یابی، اقدامات لازم را در منزل شما بدون احتیاج به حمل به کارگاه انجام خواهند داد. از مزایای ارزشمند خدمات نمایندگی اینانلو استفاده از قطعات فابریک و ۶ ماه گارانتی تعمیر یخچال التتو در کرج می‌باشد.

اگر در بازه ی 6 ماهه یخچال فریزر شما مجدد خراب شد، تعمیر دوباره دستگاه بدون اجرت خواهد بود. اگر ضمانت یخچال فریزر التتو به اتمام رسیده برای دریافت راهنمایی و اعلام خرابی یخچال فریزر التتو با شماره 02636191 تماس بگیرید. همچنین می توانید فرم سفارش آنلاین را در وبسایت اینانلو سرویس پر کنید و از 10 درصد تخفیف ویژه بهره مند شوید.

مزیت های ثبت درخواست آنلاین تعمیر یخچال التتو در کرج

مشتریان عزیز برای ثبت درخواست تعمیر یخچال التتو در کرج طی 24 ساعت شبانه روز در ۷ روز هفته و حتی ایام تعطیل می توانند با ما در تماس باشند.

فرم درخواست تعمیر را در وبسایت اینانلو سرویس پر کنید تا کارشناسان ما در نمایندگی اینانلو مرکز تعمیر یخچال التتو در کرج با شما تماس بگیرند. تکنسین متخصص در سریع ترین زمان ممکن و در تایم دلخواه شما برای تعمیر دستگاه مراجعه می کند.

چه وقتی باید با نمایندگی تعمیر یخچال التتو در کرج تماس بگیرید؟

در صورتیکه یخچال التتو صدای غیر طبیعی می دهد یا کمپرسور اتومات نمی کند و یخچال یکسره شده به احتمال زیاد یخچال شما دچار ایراد فنی شده است. چنانچه قسمت یخچال گرم است و مواد غذایی را خنک نمی کند دچار ایراد عدم سرمایش شده که باید برای رفع ایراد با نمایندگی تعمیر یخچال التتو در کرج تماس بگیرید. شماره 02636191 پاسخگوی شماست.

اگر درون یخچال پر از برفک و یخ زدگی باشد باید برای تنظیم صحیح کارکرد دستگاه با مرکز تعمیر یخچال التتو تماس بگیرید.
اگر در طبقات یا زیر جا میوه ای آب جمع شده یا هنگامی که به بدنه یخچال دست می زنید دچار برق گرفتگی می شوید. یا اگر بعد از زدن دوشاخه به پریز برق یخچال شروع به کار نمی کند و روشن نمی شود باید خیلی سریع عیب یابی شود . برای کارشناسی و رفع ایراد از دستگاه با اینانلو سرویس نمایندگی تعمیر و خدمات پس از فروش یخچال التتو در کرج تماس بگیرید.

مرکز مجاز تعمیرات تخصصی یخچال التتو در کرج

سایر مزیت های اینانلو سرویس مرکز تعمیر یخچال التتو نسبت به مراکز غیر مجاز
با توجه به اینکه اینانلو سرویس نماینده رسمی التتو با کد 0024 می باشد برای تعمیر یخچال التتو از قطعات فابریک و اورجینال التتو استفاده می کند.
تکنسین های اینانلو سرویس دوره های تخصصی در خصوص تعمیر یخچال التتو را دیده اند.

نمایندگی اینانلو سرویس مرکز تعمیرات یخچال فریزر التتو
نمایندگی اینانلو سرویس مرکز تعمیرات یخچال فریزر التتو

ایراد های متداول یخچال فریزر التتو

یخچال یا فریزر روشن نمی شود و شروع به کار نمی‌کند.
یخچال و فریزر سرمایش ندارد .
سرمایش یخچال زیاد است و مواد غذایی داخل یخچال یخ می زنند.
در فریزر برفک زیادی جمع شده است.
زیر جامیوه ای یخچال یا کف فریزر تجمع آب و یخ دیده می‌شود.
یخچال فریزر صدای غیر طبیعی دارد.
آب سردکن آبگیری نمی کند و یا یخ ساز یخ نمی سازد.
مشکل عدم تراز وجود دارد و درب یخچال فریزر به خوبی بسته نمی‌شود.

راهنمای تعمیر و عیب یابی یخچال التتو در محل توسط تعمیرکاران اینانلو سرویس

اینانلو سرویس مرکز تعمیر یخچال التتو در کرج همیشه سعی داشته که با آموزش دادن به مشترکین عزیز دانش کافی برای عیب یابی یخچال را در اختیارشان بگذارد. علاوه بر این مشتریان عزیز می توانند با شماره 02636191 تماس بگیرند کارشناسان ما در اسرع وقت به پاسخگویی به شما بپردازند.

دلیل صدای غیر معمول و زیاد یخچال التتو چیست؟ راه حل رفع ایراد و تعمیر یخچال التتو در این شرایط چیست؟

در حالت کلی عملکرد عادی یخچال بی صدا انجام می شود. در ادامه به بررسی دلایل به وجود آمدن صدای غیر طبیعی و راه حل های تعمیر یخچال التتو در کرج می پردازیم.
امکان دارد یخچالتان را به درستی تراز نکرده باشید. برای رفع صدای یخچال در این شرایط باید دستگاهتان را مجددا تراز کنید.
ممکن است ترموستات یخچال شما خراب شده باشد که برای تعمیر یا تعویض آن باید با اینانلو سرویس تماس بگیرید.
امکان دارد یک شیء خارجی بین بدنه یخچال و دیوار پشتی آن قرار گرفته باشد که صدای غیر طبیعی ایجاد شده، توصیه می شود اطراف یخچال خود را چک کنید.

طریقه ی تعمیر یخچال التتو در زمان نشت آب از نظر تعمیرکاران اینانلو سرویس چگونه است؟

نشتی آب یکی از ایراد هایی است که امکان دارد از چند بخش یخچال آن را ببینیم. به همین خاطر در ادامه به بررسی دلایل نشتی آب در یخچال و شیوه تعمیر یخچال و فریزر التتو در هنگام نشتی آب می پردازیم.

  • امکان دارد مسیر درین یا فاضلاب یخچال شما دچار انسداد شده باشد که برای رفع این ایراد باید به وسیله یک وسیله ی نازک و انعطاف پذیر مسیر را باز کرد.
  • ممکن است پدال آبریز یخچال شما دچار خرابی شده باشد که برای عوض کردن آن باید با نمایندگی تعمیر یخچال التتو در کرج تماس بگیرید.
  • امکان دارد در حین پر کردن مخزن آبسردکن یخچال به میزان بیشتر از ظرفیت مخزن آب ریخته باشید که برای رفع نشتی آب باید مقداری از این آب درون مخزن را خالی نمایید.

علت عدم سرمایش یخچال چیست؟ برای کارشناسی و عیب یابی یخچال التتو چه اقداماتی باید انجام داد؟

عدم سرمایش یخچال یکی از ایراد های متداول است که در صورت ایجاد باید نسبت به رفع آن اقدام کنید. نکات زیر از دلایل عدم سرمایش یخچال التتو و راه کار رفع آن است.

امکان دارد درجه یخچال خود را به صورت ناصحیح تنظیم کرده باشید که در این حالت باید درجه یخچال خود را دوباره تنظیم نمایید.
علاوه بر این امکان دارد سنسور دمایی یخچال شما خراب شده باشد که برای حل کردن این مشکل باید از نمایندگی رسمی تعمیر یخچال التتو کمک بگیرید.

در صورت افت میزان گاز مبرد ، خنک نکردن یخچال را شاهد خواهید بود که برای برطرف کردن این مشکل باید با مرکز تعمیرات یخچال التتو تماس بگیرید.

به چه دلیلی در یخچال برفک ایجاد می شود؟ شیوه تعمیرات یخچال در صورت برفک زدن به چه شکل خواهد بود؟

برفک اغلب در پی ورود هوای گرم به درون محفظه ی سرد یخچال ایجاد می شود که برای آشنایی با نحوه رفع کردن برفک در یخچال التتو می توانید طبق مراحل زیر اقدام نمایید.
امکان دارد به علت پاره شدن لاستیک دور درب یخچال هوای گرم وارد یخچال شده و باعث به وجود آمدن برفک شده باشد. برای رفع مشکل برفک باید از تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال التتو جهت تعویض لاستیک دور درب یخچال خود کمک بگیرید.
اگر مواد غذایی داغ را بدون درب درون یخچال بگذارید، بخار آن باعث ایجاد برفک در دیواره پشتی یخچال می شود.
ممکن است گاز مبرد یخچال شما از حد نرمال بیشتر بوده باشد که موجب یخ زدگی در لوله های پشتی یخچال خواهد شد. برای رفع این مشکل باید با اینانلو سرویس نمایندگی تعمیر یخچال التتو تماس بگیرید. شماره 02636191 در همه ی روزهای هفته پاسخگوی شماست.

دلیل عدم اتومات و یکسره کار کردن یخچال چیست؟

یکسره کار کردن یخچال از جمله مشکلاتی است که در صورت رفع نکردن آن ممکن است موجب آسیب بیشتری به دستگاه شود. در ادامه دلایلی که باعث یکسره کار کردن یخچال می شوند را بررسی می کنیم و راه حل رفع مشکل را نیز ارائه خواهیم کرد.

امکان دارد موتور یا کمپرسور دستگاه شما خراب شده باشد که در این شرایط باید برای تعمیر یا تعویض آن از اینانلو سرویس نمایندگی تعمیر یخچال التتو در کرج کمک بگیرید.

ممکن است ترموستات یخچال شما معیوب شده باشد که برای تعمیر یخچال فریزر التتو در این شرایط باید با شماره 02636191 تماس بگیرید.

راهنمای خدمات پس از فروش یخچال فریزر التتو در کرج

چنانچه یخچال التتو شما دارای ضمانت نامه شرکتی باشد و تاریخ آن به اتمام نرسیده باشد، در صورت بروز هرگونه ایراد می توانید از تعهدات نمایندگی رسمی التتو استفاده کنید. شما می توانید با شماره 02636191 دفتر نمایندگی تعمیر یخچال التتو در کرج تماس گرفته و از خدمات پس از فروش بهره‌مند شوید. اما اگر شما به هر علتی مثل به پایان رسیدن گارانتی یا مفقودی ضمانتنامه نتوانید از خدمات گارانتی التتو استفاده کنید می‌توانید با نمایندگی مجاز التتو تماس بگیرید.

 اینانلو سرویس نماینده رسمی التتو با کد 0024
اینانلو سرویس نماینده رسمی التتو با کد 0024

۵ دلیلی که اینانلو سرویس را از مراکز غیر مجاز جدا می کند

تا 6 ماه بعد از تعمیر بابت خرابی مجدد لوازم خود نگران نباشید. همه تعمیرات شامل شش ماه ضمانت می‌باشند.
وقت شما برای ما با ارزش است. کلیه تکنسین ها طبق تایم مساعد شما برای تعمیر و سرویس‌ اعزام خواهد شد.
طی دوره ضمانت شش ماهه نیازی به پرداخت اجرت مجدد نیست.
اینانلو سرویس برای ارتباط راحت با مشتریان عزیز، راه‌های مختلفی همچون فرم درخواست آنلاین تعمیرات، ایمیل و شماره تلفن را در نظر گرفته است.
کلیه قطعات مورد استفاده جهت تعمیر دستگاه در نمایندگی اینانلو فابریک شرکتی می باشد.

روش های ارتباط با نمایندگی تعمیر یخچال التتو در کرج

شما می توانید از طریق شماره های 02636191 و 02691300200 با اینانلو سرویس تماس بگیرید.
همچنین از طریق پر کردن فرم آنلاین سفارش تعمیر در وبسایت اینانلو سرویس می توانید درخواست خود را ثبت کنید.

سوالات رایجی که شاید شما هم مایل به دانستن آنها باشید.

شما از چه طریقی می‌توانید با اینانلو سرویس در تماس باشید؟

مشتریان عزیز می توانند از طریق فرم آنلاین، تماس با شعب شرق و غرب استان البرز و شبکه های مجازی با ما در تماس باشند. اولویت رسیدگی، با افرادی است که از طریق وبسایت اینانلو سرویس درخواست خود را ثبت کرده اند.

آیا خدمات‌ رسانی مراکز تعمیر یخچال التتو به‌ صورت ۲۴ ساعته است؟

ساعات کاری نمایندگی اینانلو از ۸ صبح تا 10 شب می باشد و در این ساعت ها شعب فعال در شرق و غرب استان البرز پاسخگوی شما هستند. اما مشتریان عزیز می‌توانند در 24 ساعت شبانه روز درخواست خود را از طریق وبسایت اینانلو سرویس ثبت کنند. همکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن به درخواست‌های آنلاین رسیدگی می کنند.

اینانلو سرویس در چه زمینه‌هایی می‌توانید به شما کمک کند؟

اینانلو سرویس نماینده رسمی نصب، تعمیر و سرویس بیش از 130 برند می باشد. این مجموعه خدمات نصب، تعمیر و سرویس محصولات برندهای التتو، سامسونگ، دوو، اسنوا، سینور، کلور و… ر ا انجام می دهد.

اینانلو سرویس به چه مناطقی خدمات رسانی می کند؟

برای اینانلو سرویس فرقی نمی کند که شما ساکن کدام نقطه از استان البرز هستید. مشتریان عزیز اگر در فردیس، مارلیک، عظیمیه، جهانشهر، گوهردشت، مهرویلا، گلشهر، مهرشهر، کیانمهر، حصارک، کمالشهر، هشتگرد، نظرآباد، هیو، کردان، کوهسار، شهرجدید هشتگرد و… زندگی می کنید می توانید با شماره 02636191 جهت تعمیر لوازم خانگی خود تماس بگیرید.

برای کارشناسی و عیب یابی یخچال التتو چه اقداماتی باید انجام داد؟
برای کارشناسی و عیب یابی یخچال التتو چه اقداماتی باید انجام داد؟

به چه شکلی از خدمات پس از فروش یخچال التتو استفاده کنیم؟

برای استفاده و آگاهی از اینکه خدمات پس از فروش یخچال التتو از چه طریقی انجام می شود دانستن موارد زیر مهم است
با استفاده از شماره ای که بر روی کارت گارانتی دستگاه شما نوشته شده است، برای دریافت خدمات گارانتی تماس بگیرید.
همچنین اگر دوره ی گارانتی محصول به پایان رسیده، می توانید از خدمات پس از فروش اینانلو سرویس نمایندگی رسمی و مجاز با کد 0024 برای تعمیر یخچال التتو خود در کرج استفاده کنید.

تکنسین تعمیر یخچال التتو چه قابلیت هایی باید داشته باشد؟

برای آگاهی همراهان عزیز اینانلو سرویس از اینکه تعمیرکار یخچال التتو چه مواردی را باید دستور کار قرار دهد، به بررسی این موضوع می پردازیم.
تکنسین باید راس ساعت تعیین شده از سوی مشتری با هماهنگی قبلی برای تعمیر یخچال التتو مراجعه کند.
همچنین باید تخصص و تجربه کافی برای عیب یابی و رفع ایراد از دستگاه در کمترین زمان را داشته باشد.
علاوه بر موارد فوق رعایت مسائل بهداشتی و نکات اخلاقی باید دستور کار تکنسین قرار بگیرد.

هزینه تعمیر یخچال التتو در نمایندگی رسمی و مجاز اینانلو

ممکن است شما هم در زمان خرابی یخچال خود به اولین موضوعی که فکر می کنید تعمیر یخچال التتو چقدر هزینه خواهد داشت. به همین علت در ادامه این مسئله را بررسی می کنیم.
هزینه تعمیر دستگاه بعد از بررسی دستگاه توسط تکنسین تعیین می شود.
علاوه بر این در صورت نیاز به تعویض قطعه، قیمت قطعه در هزینه ها موثر می باشد.

مزایای اینانلو سرویس به عنوان نمایندگی رسمی خدمات تعمیر یخچال التتو در کرج

اعزام تکنسین با تجربه در کوتاه ترین زمان بعد از درخواست به محل شما
تشخیص و عیب یابی صحیح و رفع ایراد یخچال شما به وسیله قطعات اورجینال و اصل شرکتی
ارائه فاکتور رسمی بعد از پایان تعمیر توسط تکنسین یخچال التتو
ضمانت 6 ماهه برای قطعات تعویض شده

سامانه تعمیر آنلاین

نیاز به تعمیر لوازم خانگی دارید…؟

می توانید درخواست خود را به صورت انلاین ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیردند

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟

شما می توانید نظر خود را ارسال کنید همچنین اگر سوالی دارید می توانید از ما بپرسید تا در اولین فرصت به شما پاسخ دهیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینانلو سرویس

نماینده تعمیر و تامین تجهیزات ۱۳۰ برند داخلی و خارجی

آخرین پرسش ها

آخرین سوال پرسیده شده

علت شنیدن صدای شکستگی از یخچال چیست؟

اگر یخچال یخساز داشته باشد ممکن است صدا از یخساز باشد. برخی از یخسازها صدای بلندی هنگام خروج یخ می دهند.

آخرین سوال پرسیده شده

علت تجمع زباله هم در بیرون کیسه و هم داخل کیسه جارو برقی بلومبرگ چیست؟

دلیل آن جا نزدن صحیح کیسه جاروبرقی ست. کیسه را خارج کرده و مجدد جا بزنید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت ارور oe در ظرفشویی ال جی چیست و چرا آب را تخلیه نمی کند؟

علت ارور oe برای ماشین ظرفشویی ال جی مربوط به اختلال در تخلیه می باشد. برای رفع این ارور شیلنگ تخلیه، پمپ تخلیه و سوئیچ شناور بررسی شود. بهتر است این کار توسط کارشناسان با تجربه صورت گیرد.

آخرین سوال پرسیده شده

دلیل ارور EC کولر گازی مدیا استار از چیست؟

دلیل ارور EC کولر گازی مدیا مربوط به نشتی گاز در دستگاه می باشد. ابتدا نشت یابی و سپس طبق استاندارد شارژ گاز می شود. لطفا با شماره 02636191 تماس بگیرید تا اینانلو سرویس برای تعمیر دستگاه شما اقدام کند.

آخرین سوال پرسیده شده

پس از تعویض موتور جاروبرقی پاناسونیک، دستگاه یکسره کار می کند دلیل آن چیست؟

احتمالا مشکل از تایمر و برد الکترونیکی است. برای رفع این مشکل با اینانلو سرویس تماس بگیرید.

آخرین سوال پرسیده شده

دلیل جرقه از کنار زغال موتور جاروبرقی چیه؟

داخل موتور جاروبرقی شما یک آرمیچر وجود دارد که به آن کلکتور می گویند. مشکل جاروبرقی شما از زغال نیست از کلکتور است. در این مواقع باید موتور جاروبرقی را تعویض نمایید. برای رفع این مشکل اینانلو سرویس همواره پشتیبان شماست.

در این مقاله می خوانید

"*" indicates required fields