۳۰ خط شبانه روزی

اینانلو سرویس

نماینده تخصصی تعمیر لوازم خانگی در سطح استان البرز​

۰۲۶-۳۶۱۹۱

۰۲۶-۹۱۳۰۰۲۰۰

تعمیر یخچال فریزر الکتروسان در کرج
مجله تخصصی اینانلو سرویس

مقاله جدید

تعمیر یخچال فریزر الکتروسان در کرج

خواندن این مقاله 9 دقیقه طول میکشد
۲ خرداد ۱۴۰۲

نمایندگی ۱۳۰ برند

امنیت کارشناسان

۱۸۰ روز گارانتی

ارائه فاکتور رسمی

ضمانت اصالت کالا

از لوازم خانگی ضروری در هر منزل و آشپزخانه ای، یخچال فریزر می باشد. چنانچه در خانه خود از یخچال الکتروسان استفاده می کنید و اگر ایرادی در عملکرد آن روبرو شدید. شما می توانید از طریق  شماره 02636191 با اینانلو سرویس در تماس باشید.

قیمت تعمیرات در اینانلو سرویس مطابق تعرفه اتحادیه می باشد.

تعمیر تخصصی یخچال فریزر الکتروسان

با وجود رعایت موارد مراقبت، باز هم معیوب شدن قطعات و خرابی ها در لوازم خانگی غیر قابل پیش بینی می باشند. کارشناسان با تجربه مرکز تعمیر یخچال الکتروسان در کرج هنگام تماس شما در مرحله اول بدون هیچ هزینه ای، شما را برای انجام کارهای لازم به صورت تلفنی راهنمایی می کنند. چنانچه تعمیر دستگاه به اقدامات بیشتر و جدی تری نیاز داشته باشد، تکنسین متخصص به محل مراجعه می کند.

تعمیر یخچال فریزر الکتروسان در محل مشتری

امروزه انجام خدمات تعمیر لوازم خانگی مخصوصاً یخچال فریزر در محل به مسئله ای ضروری تبدیل شده است. واقعا هم حمل دستگاه برای تعمیر به تعمیرگاه کاری پرهزینه و سخت می باشد!

بعد از تماس شما با اینانلو سرویس، تکنسین متخصص و با تجربه در زمینه تعمیر یخچال فریزر الکتروسان به همراه ابزار آلات خود در اسرع وقت به محل اعزام می شود. تکنسین حرفه ای و دوره دیده بعد از کارشناسی و عیب یابی تعمیر یخچال الکتروسان را به طور تخصصی انجام می دهد.

تعمیر یخچال فریزر الکتروسان بدون نیاز به حمل و نقل توسط اینانلو سرویس

تعمیر یخچال الکتروسان در منزل مشتری شامل مزیت هایی می باشد که در زیر به آنها اشاره می کنیم. مشترکین اینانلو سرویس از این مزایا بهره مند می شوند. بعضی از این مزیت ها شامل موارد زیر می شود.

 • صرفه جویی در وقت و هزینه اضافه
 • انجام تعمیرات در حضور صاحب دستگاه و نظارت شخص بر نحوه ی کار تکنسین
 • جلوگیری از آسیب های احتمالی به یخچال الکتروسان در حین حمل و نقل به کارگاه

جهت تعمیر یخچال فریزر الکتروسان در کرج توسط اینانلو سرویس، چه ساعاتی و با چه شماره ای باید تماس بگیریم؟

در هر ساعتی از شبانه روز می توانید درخواست خود را به صورت آنلاین در وبسایت اینانلو سرویس ثبت کنید. همچنین می توانید در همه ی روزهای هفته حتی در ایام تعطیل با شماره تلفن 02636191 و یا دیگر شماره تلفن های ثبت شده در وبسایت اینانلو سرویس تماس بگیرید. تکنسین با تجربه و متخصص خیلی سریع به محل اعزام می شود.

علت های انتخاب اینانلو سرویس برای تعمیر یخچال الکتروسان

 • تعمیر یخچال الکتروسان با گارانتی 180 روزه

کلیه خدمات ارائه شده در زمینه تعمیر یخچال الکتروسان در کرج توسط اینانلو سرویس همراه با ضمانت 6 ماهه انجام می شود. در طول این 6 ماه هرگونه ایراد در قسمت تعمیر شده پیش بیاید بدون دریافت هزینه مجددا تعمیر می شود.

 • شعب فعال برای تعمیر یخچال الکتروسان در کرج

با توجه به این که تسریع در ارائه خدمات به مشترکین عزیز برای اینانلو سرویس دارای اهمیت ویژه ای می باشد. اینانلو سرویس دو شعبه فعال در شرق و غرب استان البرز دارد. خدمات اینانلو سرویس به وسعت استان البرز می باشد.

با وجود شعب فعال تکنسین خیلی سریع به محل اعزام می شود. اینانلو سرویس نمایندگی تعمیر یخچال الکتروسان در کرج، فردیس، عظیمیه, جهانشهر، باغستان، گوهردشت، حصارک، گلشهر، هشتگرد، نظرآباد، هیو، گلسار، تنکمان، مارلیک و… می باشد.

تعمیر تخصصی یخچال فریزر الکتروسان در کرج با اینانلو سرویس
تعمیر تخصصی یخچال فریزر الکتروسان در کرج با اینانلو سرویس

حضور فوری در محل برای تعمیر یخچال الکتروسان در کرج توسط اینانلو سرویس

تسریع در ارائه خدمات مخصوصا در هنگام تعمیراتی مثل تعمیر یخچال فریزر، موضوع حائز اهمیتی می باشد. زیرا با گذشت هر ساعت از خرابی و اختلال در کارکرد یخچال می تواند بسیار اذیت کننده باشد و باعث فساد در مواد غذایی شود.

تکنسین های با تجربه و دوره دیده در انجام تعمیر یخچال فریزر الکتروسان

یخچال فریزر یکی از لوازم ارزشمند و ضروری هر خانه لحاظ می شود. به همین دلیل انجام تعمیر آن امری تخصصی می باشد. اینانلو سرویس فقط با تکنسین هایی همکاری می کند که دوره های علمی و عملی گذرانده اند و دارای مدرک معتبر می باشند. تکنسین های اینانلو سرویس کارشناسی، عیب یابی و تعمیر یخچال الکتروسان در کرج را به صورت کاملا حرفه ای انجام می دهند.

به این مسئله دقت داشته باشید که برای انجام تعمیر یخچال و ساید بای ساید هرگز به افراد بدون مهارت و مراکز غیر مجاز اعتماد نکنید. زیرا سپردن تعمیرات یخچال، علی الخصوص تعمیر قطعه هایی مثل برد الکترونیکی به افراد بی تجربه باعث آسیب های جدی به یخچال شما می شود. همچنین دستکاری دستگاه توسط تکنسین غیر مجاز باعث ایجاد هزینه های اضافی برای شما خواهد شد.

اینانلو سرویس نماینده رسمی و مجاز بیش از 130 برند همچون الکتروسان، سامسونگ، دوو، بوش، بکو، آئگه، جنرال الکتریک، اسنوا، مابه، سام، ال جی، تی سی ال، سیلوان، پاکشوما و… می باشد. کلیه تعمیر یخچال الکتروسان در کرج توسط اینانلو سرویس با نرخ مصوب اتحادیه انجام خواهد شد.

استفاده از قطعات فابریک شرکتی و اورجینال در تعویض قطعات یخچال الکتروسان

تکنسین های مجرب اینانلو سرویس در مرحله اول اولویت را با تعمیر می گذارند و سعی خود را در این راستا انجام می دهند.اما اگر قطعه قابل تعمیر نباشد، تکنسین آن را با قطعه فابریک و اصل شرکتی تعویض خواهد کرد. بدیهی است که استفاده از قطعات اورجینال نقش مهمی در کارکرد درست یخچال خواهد داشت. استفاده از قطعات غیر فابریک ممکن است به قطعات دیگر یخچال آسیب وارد کنند.

هزینه تعمیر یخچال الکتروسان

مواردی مثل نوع یخچال الکتروسان، اقدامات صورت گرفته توسط تکنسین مانند سرویس، تعمیر و یا تعویض قطعه از عوامل موثر در تعیین قیمت تعمیر یخچال فریزر الکتروسان می باشد. لازم به ذکر است مجدد اشاره کنیم که کلیه هزینه ها در اینانلو سرویس طبق تعرفه اتحادیه محاسبه می شوند.

تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید الکتروسان و 130 برند دیگر در کرج

از لوازم خانگی که امکان دارد با مرور زمان و استفاده مداوم از آن، دچار خرابی و ایراد شود یخچال فریزر الکتروسان و ساید بای ساید است. اگر شما نمایندگی اینانلو را برای تعمیر یخچال الکتروسان خود در کرج انتخاب کنید با اطمینان خاطر می توانید دستگاه های خود را به ما بسپارید. مرکز مجاز اینانلو سرویس بعنوان نمایندگی رسمی تعمیر بیش از 130 برند لوازم خانگی بیش از 20 سال است که در این زمینه فعالیت می کند.

این مجموعه با جذب تکنسین های با تجربه و متخصص به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی در همه ی روزهای سال به شما مشترکین عزیز خدمات رسانی می کند. تکنسین های این مجموعه قابلیت عیب یابی و تعمیر دستگاه خراب شما را در کمتر از دو ساعت دارند. اینانلو سرویس برای تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید شما از قطعات اصل شرکتی و فابریک دستگاه استفاده می کند.

بهترین نمایندگی مجاز تعمیر یخچال الکتروسان در کرج را چطور انتخاب کنیم؟

از آنجایی که مدل های مختلفی از یخچال وجود دارد. بروز ایراد و خرابی در هر مدل با مدل های دیگر تفاوت دارد‌. بنابراین یک تکنسین دوره دیده و مجرب باید ایراد یخچال فریزر و ساید بای ساید را برطرف کند.

لازم به ذکر است که اینانلو سرویس نمایندگی تعمیر یخچال الکتروسان در کرج با کمک یک تیم متخصص و حرفه‌ ای ، در کمترین زمان کار تعمیر را به نحو احسن انجام می دهد.

کارشناسی و تشخیص عیب موضوع بسیار مهمی می باشد. اگر مشکل مربوط به دستگاه فوری برطرف شود مانع از ایجاد هزینه های بیشتر و آسیب به سایر قسمت ها می شود. به همین منظور نمایندگی خدمات پس از فروش یخچال فریزر و ساید بای ساید اینانلو بهترین انتخاب برای شما می باشد. جهت ارتباط با اینانلو سرویس نمایندگی رسمی و معتبر بیش از 130 برند با شماره 02636191 تماس بگیرید.

مشکلات رایج مشاهده شده توسط نمایندگی اینانلو مرکز تعمیر یخچال الکتروسان در کرج
مشکلات رایج مشاهده شده توسط نمایندگی اینانلو مرکز تعمیر یخچال الکتروسان در کرج

در ادامه این مقاله، رایج ترین مشکلاتی که معمولاً در هنگام تعمیر یخچال الکتروسان در کرج با آن مواجه شده ایم را بررسی میکنیم .تیم فنی نمایندگی اینانلو آماده خدمت رسانی در زمینه تعمیر یخچال به شما مشترکین عزیز در سریع ترین زمان ممکن میباشد.

ایرادات رایج مشاهده شده توسط نمایندگی اینانلو مرکز تعمیر یخچال الکتروسان در کرج

1)مشکل خنک نکردن یخچال الکتروسان

یکی از مشکلات رایجی که ممکن است برای یخچال شما پیش بیاید این است که در فصول گرم نتواند مواد غذایی را به شکل مطلوب خنک کند.
از جهت رو به بررسی دقیق و تنظیمات مجدد نیاز دارد. دلایل متفاوتی می تواند باعث بروز این ایراد شود. تکنسین های اینانلو سرویس، ابتدا بررسی می کنند که جریان برق به یخچال می رسد یا خیر؟ اگر برق رسانی به یخچال به درستی انجام نشود، ایراد عدم سرمایش در یخچال ایجاد می شود. برای رفع این مشکل نیاز به بررسی دقیق دریچه ها و ترموستات ، کندانسور، فن، برد و حتی میزان گاز دستگاه می باشد.

2) وجود ایراد در یخساز یخچال الکتروسان

خرابی یخساز یخچال الکتروسان را می توان یکی دیگر از ایراد های متداول دانست که امکان دارد برای یخچال در مدت زمان کوتاهی رخ بدهد. تکنسین های با تجربه اینانلو سرویس، برای حل این ایراد در ابتدا ورودی آب به محفظه مخصوص یخساز را بررسی می کنند تا مطمئن شوند که ورودی آب بسته نباشد. چنانچه قطعه ای در محفظه یخساز دچار خرابی شده باشد، آن را عوض می کنند.

مشکل نشتی آب در یخچال فریزر الکتروسان

نشتی آب یخچال از ایراد هایی است که باعث خیس شدن کف آشپزخانه شده و بسیاری از مشترکین با آن مواجه شده اند.علت های متعددی باعث بروز این ایراد می شود.

اینانلو سرویس نمایندگی رسمی تعمیر یخچال الکتروسان در کرج، برای برطرف کردن این مشکل، ابتدا وضعیت تراز دستگاه را بررسی می کند. اگر دستگاه تراز باشد، مسیر تخلیه را به صورت دقیق چک میکنند. مسیر درین باید به صورت مرتب تمیز شود تا مشکل ایجاد نشود.

مشکل گرم شدن بیش از اندازه کمپرسور یخچال

کمپرسور یکی از بخش های یخچال فریزر و ساید بای ساید است که تعمیر آن از اهمیت بالایی برخوردار است. تعمیر و تعویض کمپرسور نیازمند دقت زیادی می باشد. اگر ایراد کمپرسور به درستی تشخیص داده نشود، می تواند آسیب و خسارت زیادی برای دستگاه ایجاد کند.

گرم شدن بیش از حالت استاندارد کمپرسور یخچال می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. گفتنی است که دمای مورد نیاز برای کمپرسور می تواند متغیر باشد.

وقتی کمپرسور بیش از حد داغ شود، ممکن است وضعیت بدی برای دستگاه ایجاد شود. البته رسیدن دمای کمپرسور یخچال تا ۸۰ درجه سانتی گراد می تواند موضوعی طبیعی باشد و مشکلی ایجاد نمی کند.در صورت بالا رفتن دما به بیش از ۸۰ درجه، دستگاه باید سریع از برق کشیده شود و بعد برای رفع ایراد با اینانلو سرویس نمایندگی تعمیر یخچال آیسان خزر تماس بگیرید.

یکی از مواردی که می تواند باعث آسیب به کمپرسور دستگاه شود، عدم تنظیم دمای یخچال می باشد. به بیان ساده می توان گفت تنظیم یخچال در دمای خیلی پایین و یا دمای خیلی بالا موجب اختلال در کارکرد کمپرسور می شود.

ایراد روشن نشدن یخچال

یکی از مشکلات دیگر یخچال که امکان دارد باعث نگرانی زیادی شود، عدم روشن شدن دستگاه است. این ایراد باعث نگرانی اکثر مشترکین در هنگام مواجهه با آن می شود. روشن نشدن دستگاه اتفاق خوشایندی نیست. نوسان برق از اصلی ترین دلایل این مشکل است.

تکنسین فنی مرکز تعمیرات مجاز اینانلو سرویس بعد از بررسی برق رسانی به قطعات یخچال، باید برد الکترونیکی دستگاه را چک کند. اورلود Overload یخچال نیز از دیگر قطعاتی است که ایراد در آن می تواند باعث روشن نشدن دستگاه شود .
در صورت روشن نشدن یخچال الکتروسان، خیلی فوری با نمایندگی اینانلو مرکز تعمیر حرفه ای یخچال الکتروسان در کرج تماس بگیرید.

تعویض فیلتر تصفیه آب یخچال و تعویض آن

فیلتر تصفیه آب یخچال، یک آلارم هشدار دهنده دارد که بعد از مدتی روشن می ‌شود. این آلارم به کاربر اعلام می کند که زمان تعویض فیلتر رسیده است. تعویض فیلتر تصفیه یخچال فریزر و ساید بای ساید باید توسط نمایندگی رسمی و مجاز تعویض شود، زیرا مراکز غیر مجاز برای سود بیشتر از قطعات بی کیفیت استفاده می کنند.

فیلتر تصفیه آب موجب انحلال مواد معدنی در آب می شود و آب را آنتی باکتریال می‌کند. به این دلیل که استفاده از فیلتر اصلی و با کیفیت ارتباط مستقیمی با سلامت کاربر دستگاه دارد؛ سپردن این موضوع به نمایندگی رسمی بسیار مهم است.

تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید الکتروسان و 130 برند دیگر در کرج توسط اینانلو سرویس
تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید الکتروسان و 130 برند دیگر در کرج توسط اینانلو سرویس

سر و صدای غیر طبیعی و زیاد یخچال

سر و صدای غیر طبیعی در یخچال نشان دهنده وجود یک مشکل در آن می باشد. معمولاً بیشترین اعلام خرابی توسط مشترکین به مرکز تماس نمایندگی اینانلو ، سر و صدای بیش از اندازه یخچال می باشد. دلیل این صدا پایه های کمپرسور است که پس از مدتی با مشکل مواجه می شوند. رفع ایراد و تعمیر دستگاه نیاز به بررسی دستگاه توسط متخصص حرفه ای می باشد که علاوه بر پایه های کمپرسور، فن و سایر قطعات را نیز چک کند.

مشکلات مربوط به یکسره کار کردن یخچال

یکی از مشکلاتی که امکان دارد برای یخچال به وجود آید، عدم اتومات آن است. یعنی یخچال به صورت یکسره کار می کند.
برای بررسی این موضوع تکنسین اینانلو سرویس، مرکز تعمیر یخچال الکتروسان در کرج، وضعیت قرارگیری لوله ها را چک میکند. اگر لوله ها از محل اصلی خود خارج شده باشد، باید آن را به محل اصلی خود برگرداند.
احتمال دیگری که وجود دارد، عدم تنظیم ترموستات یخچال می باشد که به راحتی توسط تکنسین متخصص اینانلو سرویس برطرف می شود.

علاوه بر این سیستم دیفراست یخچال نیز باید چک شود. قرارگیری دائم دستگاه در وضعیت دیفراست موجب عدم اتومات یخچال می‌ شود و فشار به کمپرسور می شود. در صورت وجود ایراد در قطعات مربوط به دیفراست تکنسین حرفه ای و مجرب مرکز خدمات پس از فروش اینانلو سرویس، آن را رفع می کند.

ممکن است در صورت پوسیدگی، خشکی یا پارگی لاستیک دور درب یخچال، یخچال به طور یکسره کار کند. به همین دلیل، تکنسین های اینانلو سرویس نمایندگی تعمیر یخچال الکتروسان در کرج در هنگام عیب یابی دستگاه همه ی قطعات را بررسی میکنند. از میزان گاز یخچال تا فن ها، برد، قطعات دیفراست و لاستیک دور درب چک میشوند تا اگر مشکلی وجود دارد سریعا برطرف شود.

تماس نمایندگی تعمیر یخچال الکتروسان در کرج

خواهشمند است در صورت مشاهده هر کدام از مشکلات ذکر شده، از دستکاری دستگاه و سپردن آن به افراد غیر متخصص پرهیز کنید. برای تعمیر یخچال الکتروسان در کرج با شماره 02636191 تماس بگیرید. اینانلو سرویس مرکز معتبر و رسمی تعمیر یخچال الکتروسان در کرج می باشد.

سامانه تعمیر آنلاین

نیاز به تعمیر لوازم خانگی دارید…؟

می توانید درخواست خود را به صورت انلاین ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیردند

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟

شما می توانید نظر خود را ارسال کنید همچنین اگر سوالی دارید می توانید از ما بپرسید تا در اولین فرصت به شما پاسخ دهیم

2 پاسخ

  1. همراه عزیز اینانلو سرویس سلام
   داغ بودن در حد نرمال نه تنها نشونه ی بدی نیست بلکه به کاربر میگه دستگاه به خوبی کار می کنه.
   در صورتی که داغی بیش از حد باشه حتما باید دستگاه توسط تکنسین بررسی بشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینانلو سرویس

نماینده تعمیر و تامین تجهیزات ۱۳۰ برند داخلی و خارجی

آخرین پرسش ها

آخرین سوال پرسیده شده

علت ارور dc در ماشین لباسشویی سامسونگ چیست؟

کد خطا E3 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که درب دستگاه به درستی بسته نشده است. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله خرابی میکروسوئیچ درب، خرابی برد الکترونیکی، یا خرابی لولای درب ایجاد شود. جهت بررسی دستگاه از نظر فنی با شماره 02636191 تماس بگیرید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت ارور e2 لباسشویی سامسونگ چیست؟

کد خطا E2 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که دستگاه قادر به تخلیه آب نیست. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله بسته بودن دریچه تخلیه، خرابی پمپ تخلیه، خرابی فیلتر پمپ تخلیه، خرابی سوئیچ فشار، یا خرابی برد الکترونیکی ایجاد شود. در صورتی که با بررسی و تمیز کردن فیلتر تخلیه مشکل حل نشد با شماره 02636191 تماس بگیرید. تکنسین در اسرع وقت برای تعمیر دستگاه مراجعه می کند.

آخرین سوال پرسیده شده

دلیل ایجاد کد خطای E1 ماشین لباسشویی سامسونگ چیست ؟

کد خطا E1 ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای این است که دستگاه قادر به آبگیری نیست. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله خرابی شیر آب ورودی، خرابی فیلتر شیر آب ورودی، خرابی پمپ تخلیه، خرابی سوئیچ فشار، یا خرابی برد الکترونیکی ایجاد شود. برای بررسی دستگاه با شماره 02636191 تماس بگیرید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت افتادگی درب ماشین ظرفشویی سامسونگ چیست؟

خراب بودن درب ماشین ظرفشویی سامسونگ با این تفاسیر که وسط نمی ماند، مربوط به اختلال در لولای درب میباشد، بررسی نمایید که پیچ و مهره های لولای درب مشکلی نداشته باشند و اگر لولا شکسته تعویض نمایید. برای انجام این کار میتوانید با شماره گیری 02636191 و 02691300200 از خدمات اینانلو سرویس بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

علت صدای سوت قطار از ظرفشویی بوش چیست؟

صداي سوت از ماشين ظرفشويي می تواند دو علت داشته باشد. ممکن است آب پاش های پایین و بالا مشکل داشته باشد و یا ایراد از پمپ تخلیه دستگاه باشد. همچنین پمپ آب پاش نیز باید چک شود. همچنین می توانید از خدمات اینانلو سرویس نیز بهره مند شوید.

آخرین سوال پرسیده شده

برای رفع سوراخ کف ماشین ظرفشویی سامسونگ چه باید کرد؟

بدنه ماشین های ظرفشویی شما از نوع استیل می باشد. شما می توانید به صورت مقطعی بدنه را جوش داده و آب بندی کنید، اما توصیه نمی شود. چرا که حرارت آب گرم ماشین ظرفشویی بسیار بالاست و سبب از بین رفتن آن قسمت خواهد شد. نهایتا پیشنهاد می کنیم بدنه را تعویض کنید. می توانید از خدمات اینانلو سرویس در این زمینه بهره مند شوید.

در این مقاله می خوانید

"*" indicates required fields